Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5073 | HERZOG Emil | 2004 | SG Simmerberg | 1. / S 11 M | 0:17:46.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5016 | PŮBALOVÁ Nela | 2004 | ČKL Harrachov | 1. / S 11 W | 0:18:43.1 | 0:00:56.3 | ||
3 | diplom | 5044 | ROLLER Erik | 2004 | SK Nesselwang | 2. / S 11 M | 0:19:06.7 | 0:01:19.9 | ||
4 | diplom | 5070 | BENEDETTI Christina | 2004 | skiclub mittenwald | 2. / S 11 W | 0:19:12.0 | 0:01:25.2 | ||
5 | diplom | 5103 | HEILAND Raphael | 2004 | SC Partenkirchen | 3. / S 11 M | 0:19:25.9 | 0:01:39.1 | ||
6 | diplom | 5052 | SIRENKO Jakob | 2004 | SC Partenkirchen | 4. / S 11 M | 0:19:26.1 | 0:01:39.3 | ||
7 | diplom | 5055 | WORNLE Kathhrin | 2004 | SC Partenkirchen | 3. / S 11 W | 0:19:49.7 | 0:02:02.9 | ||
8 | diplom | 5051 | LUIDL Pauline | 2004 | SC Partenkirchen | 4. / S 11 W | 0:19:52.1 | 0:02:05.3 | ||
9 | diplom | 5071 | HARTWIG Nelly | 2004 | SV Biberau | 5. / S 11 W | 0:20:33.5 | 0:02:46.7 | ||
10 | diplom | 5011 | PRONIN Andrey | 2004 | ??????? | 5. / S 11 M | 0:20:40.9 | 0:02:54.1 | ||
11 | diplom | 5015 | SEIDEL Leon | 2001 | SV Medizin Bad Liebenstein | 1. / S 14 M | 0:21:19.4 | 0:03:32.6 | ||
12 | diplom | 5066 | GAULER Daniela | 2004 | SC Partenkirchen | 6. / S 11 W | 0:21:21.2 | 0:03:34.4 | ||
13 | diplom | 5031 | REJZEK Matej | 2005 | ELEVEN-Eintracht Brunschweig | 1. / S 10 M | 0:21:31.8 | 0:03:45.0 | ||
14 | diplom | 5107 | KÄFFERLEIN Maren | 2004 | --- | 7. / S 11 W | 0:21:34.9 | 0:03:48.1 | ||
15 | diplom | 5112 | HÄRTEL Eduard | 2004 | SC Pallas | 6. / S 11 M | 0:21:51.8 | 0:04:05.0 | ||
16 | diplom | 5068 | HOLZER Marcus | 2005 | TSV Rottenbuch | 2. / S 10 M | 0:22:01.0 | 0:04:14.2 | ||
17 | diplom | 5102 | WEIGELT Paulina | 2007 | SC Partenkirchen | 1. / S 8 W | 0:22:02.5 | 0:04:15.7 | ||
18 | diplom | 5081 | HOLDERIED Veronika | 2004 | TSV Altenau | 8. / S 11 W | 0:22:48.8 | 0:05:02.0 | ||
19 | diplom | 5024 | STÜTZ Marlene | 2004 | Rad und Sport Stütz | 9. / S 11 W | 0:23:05.2 | 0:05:18.4 | ||
20 | diplom | 5053 | STADLER Carolin | 2004 | SC Partenkirchen | 10. / S 11 W | 0:23:05.6 | 0:05:18.8 | ||
21 | diplom | 5033 | MAIER Lorenz | 2004 | Oberkochen | 7. / S 11 M | 0:23:23.2 | 0:05:36.4 | ||
22 | diplom | 5032 | MAIER Balduin | 2001 | Oberkochen | 2. / S 14 M | 0:23:33.2 | 0:05:46.4 | ||
23 | diplom | 5034 | KAISER Maximilian | 2002 | SV Medizin Bad Liebenstein | 1. / S 13 M | 0:23:35.2 | 0:05:48.4 | ||
24 | diplom | 5048 | LEHNER Benedikt | 2001 | Skiclub Kaufbeuren | 3. / S 14 M | 0:24:11.6 | 0:06:24.8 | ||
25 | diplom | 5110 | SCHÜTTLER Noah | 2006 | --- | 1. / S 9 M | 0:24:18.6 | 0:06:31.8 | ||
26 | diplom | 5019 | KAISER Frances | 2002 | SG Klotzsche | 1. / S 13 W | 0:24:46.5 | 0:06:59.7 | ||
27 | diplom | 5017 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotzsche | 1. / S 14 W | 0:24:50.8 | 0:07:04.0 | ||
28 | diplom | 5004 | KENTER Lasse | 2002 | FC Seeshaupt | 2. / S 13 M | 0:25:01.8 | 0:07:15.0 | ||
29 | diplom | 5106 | LINDAUER Kilian | 2002 | Ski-Club Ogau | 3. / S 13 M | 0:25:02.5 | 0:07:15.7 | ||
30 | diplom | 5049 | GÜLDENPFENNIG Magnus | 2006 | SC Partenkirchen | 2. / S 9 M | 0:25:02.7 | 0:07:15.9 | ||
31 | diplom | 5056 | WÖRNLE Melanie | 2006 | SC Partenkirchen | 1. / S 9 W | 0:25:20.5 | 0:07:33.7 | ||
32 | diplom | 5025 | MATATKO Fabian | 2005 | Grün-Weiss-Pirna | 3. / S 10 M | 0:25:28.7 | 0:07:41.9 | ||
33 | diplom | 5059 | ZURA Marie-Sophie | 2005 | SC Partenkirchen | 1. / S 10 W | 0:25:40.1 | 0:07:53.3 | ||
34 | diplom | 5002 | TETZLAFF Ole | 2004 | Hannover | 8. / S 11 M | 0:26:16.7 | 0:08:29.9 | ||
35 | diplom | 5023 | STÜTZ Jonathan | 2002 | Rad und Sport Stütz | 4. / S 13 M | 0:26:41.8 | 0:08:55.0 | ||
36 | diplom | 5010 | PRONIN Egor | 2001 | ??????? | 4. / S 14 M | 0:26:42.7 | 0:08:55.9 | ||
37 | diplom | 5014 | KLUKNAVSKY Sandra | 2003 | TG Landshut | 1. / S 12 W | 0:26:48.6 | 0:09:01.8 | ||
38 | diplom | 5022 | DIETZE Alexandra | 2002 | Pulsschlag Neuhausen | 2. / S 13 W | 0:27:04.8 | 0:09:18.0 | ||
39 | diplom | 5069 | HOLZER Lukas | 2003 | TSV Rottenbuch | 1. / S 12 M | 0:27:20.4 | 0:09:33.6 | ||
40 | diplom | 5086 | ZIKELI Eva | 2002 | TSV Altenau | 3. / S 13 W | 0:27:21.0 | 0:09:34.2 | ||
41 | diplom | 5041 | WEBER Lena | 2001 | Bad Dürrenberg | 2. / S 14 W | 0:27:43.9 | 0:09:57.1 | ||
42 | diplom | 5005 | KRISTINSDOTTIR Gudny Katrin | 2002 | Ullur | 4. / S 13 W | 0:27:44.0 | 0:09:57.2 | ||
43 | diplom | 5076 | WEIß Katharina | 2005 | TSV Schwangau | 2. / S 10 W | 0:27:51.4 | 0:10:04.6 | ||
44 | diplom | 5046 | ROLLER Jan | 2006 | SK Nesselwang | 3. / S 9 M | 0:27:52.5 | 0:10:05.7 | ||
45 | diplom | 5092 | PONGRATZ Vinzenz | 2002 | Ski-Club Ogau | 5. / S 13 M | 0:27:56.6 | 0:10:09.8 | ||
46 | diplom | 5047 | LEUNINGER Anna | 2001 | Skiclub Kaufbeuren | 3. / S 14 W | 0:27:57.9 | 0:10:11.1 | ||
47 | diplom | 5082 | SCHUSTER Katrin | 2003 | TSV Altenau | 2. / S 12 W | 0:27:58.9 | 0:10:12.1 | ||
48 | diplom | 5027 | GÖTZE Cornelius | 2003 | SV Grün Weiss Pirna | 2. / S 12 M | 0:27:59.2 | 0:10:12.4 | ||
49 | diplom | 5020 | KATZL Florian | 2001 | Muenchen | 5. / S 14 M | 0:28:02.2 | 0:10:15.4 | ||
50 | diplom | 5085 | MARZELL Pauline | 2003 | TSV Altenau | 3. / S 12 W | 0:28:12.5 | 0:10:25.7 | ||
51 | diplom | 5075 | WEIß Leopold | 2003 | TSV Schwangau | 3. / S 12 M | 0:29:00.6 | 0:11:13.8 | ||
52 | diplom | 5054 | SCHIERBEL Benedikt | 2005 | SC Partenkirchen | 4. / S 10 M | 0:29:10.1 | 0:11:23.3 | ||
53 | diplom | 5050 | DRAEGER Mich | 2005 | SC Partenkirchen | 5. / S 10 M | 0:29:31.4 | 0:11:44.6 | ||
54 | diplom | 5042 | KROKER Nick | 2007 | Puchheim | 1. / S 8 M | 0:29:43.0 | 0:11:56.2 | ||
55 | diplom | 5018 | WURZIGER Eva | 2005 | SG Klotzsche | 3. / S 10 W | 0:30:25.9 | 0:12:39.1 | ||
56 | diplom | 5088 | STEINSDORFER Markus | 2002 | TSV Altenau | 6. / S 13 M | 0:30:31.0 | 0:12:44.2 | ||
57 | diplom | 5045 | ROLLER Lars | 2002 | SK Nesselwang | 7. / S 13 M | 0:30:34.0 | 0:12:47.2 | ||
58 | diplom | 5099 | NEUNER Vivian | 2004 | Ski-Club Ogau | 11. / S 11 W | 0:30:34.5 | 0:12:47.7 | ||
59 | diplom | 5089 | SOUKUP Pirmin | 2001 | TSV Altenau | 6. / S 14 M | 0:31:16.4 | 0:13:29.6 | ||
60 | diplom | 5063 | CENTMEYER Sarah | 2006 | SC Partenkirchen | 2. / S 9 W | 0:31:17.8 | 0:13:31.0 | ||
61 | diplom | 5084 | KUSCHMIERZ Johanna | 2003 | TSV Altenau | 4. / S 12 W | 0:31:21.5 | 0:13:34.7 | ||
62 | diplom | 5091 | NITZSCHKE Markus | 2002 | Ski-Club Ogau | 8. / S 13 M | 0:31:37.0 | 0:13:50.2 | ||
63 | diplom | 5087 | HOLDERIED Maria | 2002 | TSV Altenau | 5. / S 13 W | 0:32:41.2 | 0:14:54.4 | ||
64 | diplom | 5040 | BOETTCHER Justine | 2006 | TC RW Hochstetten | 3. / S 9 W | 0:32:47.1 | 0:15:00.3 | ||
65 | diplom | 5064 | GEULEN Constantin | 2003 | SC Partenkirchen | 4. / S 12 M | 0:34:03.5 | 0:16:16.7 | ||
66 | diplom | 5013 | HOLIK Jens | 2004 | Erlangen | 9. / S 11 M | 0:34:08.3 | 0:16:21.5 | ||
67 | diplom | 5026 | CASPAR Luis | 2003 | Grün-Weiss-Pirna | 5. / S 12 M | 0:34:47.8 | 0:17:01.0 | ||
68 | diplom | 5113 | PANKOW Magnus | 2003 | SC Pallas | 6. / S 12 M | 0:34:49.2 | 0:17:02.4 | ||
69 | diplom | 5093 | FELLNER Johanna | 2005 | Ski-Club Ogau | 4. / S 10 W | 0:35:24.7 | 0:17:37.9 | ||
70 | diplom | 5012 | ANTON Pronin | 2007 | Moskau | 2. / S 8 M | 0:35:33.0 | 0:17:46.2 | ||
71 | diplom | 5083 | STEINSDORFER Melanie | 2003 | TSV Altenau | 5. / S 12 W | 0:36:46.3 | 0:18:59.5 | ||
72 | diplom | 5098 | SCHAAP Sophia | 2004 | Ski-Club Ogau | 12. / S 11 W | 0:37:17.0 | 0:19:30.2 | ||
73 | diplom | 5105 | PECENKOVA Marketa | 2007 | SOKOL SENOHRABY | 2. / S 8 W | 0:43:13.0 | 0:25:26.2 | ||
74 | diplom | 5104 | PECENKOVA Michaela | 2003 | SOKOL SENOHRABY | 6. / S 12 W | 0:43:21.4 | 0:25:34.6 | ||
75 | diplom | 5079 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Ak Chocerady | 3. / S 8 W | 0:46:31.0 | 0:28:44.2 | ||
76 | diplom | 5077 | VOJTA Martin | 2008 | Ak Chocerady | 3. / S 8 M | 0:46:37.3 | 0:28:50.5 | ||
77 | diplom | 5062 | CENTMEYER Marc | 2006 | SC Partenkirchen | 4. / S 9 M | 0:47:31.0 | 0:29:44.2 | ||
78 | diplom | 5003 | TETZLAFF Malin | 2005 | Hannover | 5. / S 10 W | 0:47:59.2 | 0:30:12.4 | ||
79 | diplom | 5058 | WALTER Luisa | 2007 | SC Partenkirchen | 4. / S 8 W | 0:48:45.0 | 0:30:58.2 | ||
80 | diplom | 5035 | SCHUTH Annika | 2002 | --- | 6. / S 13 W | 0:48:54.5 | 0:31:07.7 | ||
81 | diplom | 5065 | GEULEN Cornelius | 2007 | SC Partenkirchen | 4. / S 8 M | 0:51:32.0 | 0:33:45.2 | ||
82 | diplom | 5007 | MAVIUS Taja | 2007 | Freital | 5. / S 8 W | 0:51:42.0 | 0:33:55.2 | ||
83 | diplom | 5108 | DRAEGER Lotta | 2008 | SC Partenkirchen | 6. / S 8 W | 0:53:01.9 | 0:35:15.1 | ||
84 | diplom | 5060 | GÜLDENPFENNIG Solveig | 2009 | SC Partenkirchen | 7. / S 8 W | 0:55:29.0 | 0:37:42.2 | ||
85 | diplom | 5111 | TÄLL Erik | 2006 | --- | 5. / S 9 M | 0:59:06.0 | 0:41:19.2 | ||
86 | diplom | 5006 | MAVIUS Tinko | 2007 | Freital | 5. / S 8 M | 1:01:35.1 | 0:43:48.3 | ||
--- | 5001 | LAHAIJE Emma | 2007 | Blaschette | . / S 8 W | DNS | --- | |||
--- | 5008 | EISENEGGER Noah | 2006 | LLC Lutern | . / S 9 M | DNS | --- | |||
--- | 5009 | ANDREY Pronin | 2003 | Lubercy | . / S 12 M | DNS | --- | |||
--- | 5021 | KATZL Maximilian | 2001 | --- | . / S 14 M | DNS | --- | |||
--- | 5029 | LASSMANN Lena | 2007 | SCMK Hirschau | . / S 8 W | DNS | --- | |||
--- | 5030 | SCHMEIß Lukas | 2003 | WSV Oberhof 05 | . / S 12 M | DNS | --- | |||
--- | 5036 | HENK Robin | 2004 | --- | . / S 11 M | DNS | --- | |||
--- | 5037 | ELSNER Johanna | 2003 | Skiverein Stützengrün | . / S 12 W | DNS | --- | |||
--- | 5038 | ALBER Gian | 2002 | TSV Dettingen | . / S 13 M | DNS | --- | |||
--- | 5039 | ALBER Jari | 2004 | TSV Dettingen | . / S 11 M | DNS | --- | |||
--- | 5043 | SCHÄFER Julia | 2001 | SG Klotzsche | . / S 14 W | DNS | --- | |||
--- | 5057 | BURGER Leni | 2005 | SC Partenkirchen | . / S 10 W | DNS | --- | |||
--- | 5061 | STROBEL Moritz | 2005 | SC Partenkirchen | . / S 10 M | DNS | --- | |||
--- | 5067 | SCHOCK Helena | 2006 | SC Partenkirchen | . / S 9 W | DNS | --- |