Karlův běh České spořitelny - Karlův běh FT – Memoriál Jana Pravečka
DATUM : | 7.3.2015 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 250 | BAUER Mates | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 1. / M11-12 | 0:05:43.5 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 251 | KOLLÁR Niky | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 2. / M11-12 | 0:05:46.1 | 0:00:02.6 | |
3 | diplom | 30 | HOZÁK Daniel Oskar | 2003 | Horolezecký klub Děčín (HK Děčín) | 3. / M11-12 | 0:06:09.2 | 0:00:25.7 | |
4 | diplom | 206 | RICHTER Johannes | 2006 | SV Neudorf | 1. / M10 | 0:06:09.7 | 0:00:26.2 | |
5 | diplom | 246 | PAVLAS Ondřej | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 4. / M11-12 | 0:06:12.9 | 0:00:29.4 | |
6 | diplom | 248 | DVOŘÁK Jan | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 5. / M11-12 | 0:06:15.4 | 0:00:31.9 | |
7 | diplom | 249 | GAŠEK Matouš | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 6. / M11-12 | 0:06:36.5 | 0:00:53.0 | |
8 | diplom | 140 | RODOVÁ Eliška | 2003 | KMP Kladno | 1. / W11-12 | 0:06:41.2 | 0:00:57.7 | |
9 | diplom | 239 | ŘEHÁKOVÁ Gabriela | 2003 | LK Skovan Karlovy Vary | 2. / W11-12 | 0:06:51.0 | 0:01:07.5 | |
10 | diplom | 245 | ŠTUDLAR Vítek | 2003 | LK Skovan Karlovy Vary | 7. / M11-12 | 0:07:11.7 | 0:01:28.2 | |
11 | diplom | 287 | RADOVÁ Daniela | 2005 | BENEŠOV U PRAHY | 1. / W10 | 0:07:16.1 | 0:01:32.6 | |
12 | diplom | 290 | ŠIROKÝ Oldřich | 2005 | Ski klub Jablonec | 2. / M10 | 0:07:21.7 | 0:01:38.2 | |
13 | diplom | 331 | HARAKALOVÁ Kačka | 2005 | LK Slovan |K.Vary | 2. / W10 | 0:07:32.4 | 0:01:48.9 | |
14 | diplom | 241 | NOVÁKOVÁ Anička | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 3. / W11-12 | 0:07:36.1 | 0:01:52.6 | |
15 | diplom | 247 | KULHÁNEK Ondřej | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 8. / M11-12 | 0:07:38.7 | 0:01:55.2 | |
16 | diplom | 115 | REJZEK Matej | 2005 | Eintracht Brunschweig | 3. / M10 | 0:07:50.4 | 0:02:06.9 | |
17 | diplom | 244 | NOVÁČKOVÁ Johanka | 2004 | LK Abertamy | 4. / W11-12 | 0:07:50.8 | 0:02:07.3 | |
18 | diplom | 83 | DUCHÁČOVÁ Ema | 2006 | BKL Machov | 3. / W10 | 0:07:51.4 | 0:02:07.9 | |
19 | diplom | 297 | KOLENATÁ Ema | 2004 | LK Slovan K. Vary | 5. / W11-12 | 0:07:59.0 | 0:02:15.5 | |
20 | diplom | 240 | DÍTKOVÁ Markéta | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 6. / W11-12 | 0:08:14.4 | 0:02:30.9 | |
21 | diplom | 188 | DUCHKOVÁ Tereza | 2003 | Perštejn | 7. / W11-12 | 0:08:17.7 | 0:02:34.2 | |
22 | diplom | 243 | DVOŘÁKOVÁ Karla | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 8. / W11-12 | 0:08:18.1 | 0:02:34.6 | |
23 | diplom | 255 | ŠMEJKAL Robert | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 4. / M10 | 0:08:19.0 | 0:02:35.5 | |
24 | diplom | 323 | KUNC Matěj | 2003 | --- | 9. / M11-12 | 0:08:19.8 | 0:02:36.3 | |
25 | diplom | 273 | SÝKORA Vojta | 2005 | USK CS Plzeň | 5. / M10 | 0:08:19.9 | 0:02:36.4 | |
26 | diplom | 124 | RICHTER Annika | 2005 | --- | 4. / W10 | 0:08:26.0 | 0:02:42.5 | |
27 | diplom | 153 | PRIBYL Matyas | 2004 | pruhonice | 10. / M11-12 | 0:08:26.3 | 0:02:42.8 | |
28 | diplom | 253 | ŠTUDLAROVÁ Zuzana | 2005 | LK Skovan Karlovy Vary | 5. / W10 | 0:08:28.0 | 0:02:44.5 | |
29 | diplom | 254 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 6. / M10 | 0:08:29.5 | 0:02:46.0 | |
30 | diplom | 217 | FRÜHAUF Matyáš | 2005 | LK Slovan K. Vary | 7. / M10 | 0:08:39.5 | 0:02:56.0 | |
31 | diplom | 194 | ŠIMEK Ondra | 2006 | PRAHA 4 | 8. / M10 | 0:08:49.8 | 0:03:06.3 | |
32 | diplom | 235 | ČÁCHOVÁ Tereza | 2004 | Boží Dar | 9. / W11-12 | 0:08:50.9 | 0:03:07.4 | |
33 | diplom | 256 | VYSKOČIL Jan | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 9. / M10 | 0:08:56.0 | 0:03:12.5 | |
34 | diplom | 242 | ŠMEJKALOVÁ Víťa | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 10. / W11-12 | 0:09:03.0 | 0:03:19.5 | |
35 | diplom | 46 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Spartak Praha 4 | 6. / W10 | 0:09:03.7 | 0:03:20.2 | |
36 | diplom | 67 | POSTRÁNSKÁ Adéla | 2005 | --- | 7. / W10 | 0:09:44.9 | 0:04:01.4 | |
37 | diplom | 166 | GRUNTOVÁ Alena | 2006 | SKPUL | 8. / W10 | 0:09:47.1 | 0:04:03.6 | |
38 | diplom | 172 | NÁDENÍČKOVÁ Iva | 2003 | TJ Jiskra Nejdek | 11. / W11-12 | 0:10:00.0 | 0:04:16.5 | |
39 | diplom | 334 | DĚBNÁR Josef | 2006 | --- | 10. / M10 | 0:10:01.9 | 0:04:18.4 | |
40 | diplom | 333 | DĚBNÁROVÁ Jana | 2003 | --- | 12. / W11-12 | 0:10:01.9 | 0:04:18.4 | |
41 | diplom | 252 | ŘEHÁKOVÁ Mirka | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 9. / W10 | 0:10:22.2 | 0:04:38.7 | |
42 | diplom | 152 | PRIBYLOVA Julie | 2006 | pruhonice | 10. / W10 | 0:10:28.3 | 0:04:44.8 | |
43 | diplom | 312 | OEDING Leonard | 2006 | --- | 11. / M10 | 0:10:39.5 | 0:04:56.0 | |
44 | diplom | 322 | BURŠÍK Lukáš | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 11. / M11-12 | 0:11:01.0 | 0:05:17.5 | |
45 | diplom | 87 | ČIHÁKOVÁ Johana | 2006 | --- | 11. / W10 | 0:11:05.3 | 0:05:21.8 | |
46 | diplom | 302 | NEZKUSIL David | 2006 | --- | 12. / M10 | 0:11:13.3 | 0:05:29.8 | |
47 | diplom | 311 | OEDING Sofie | 2008 | --- | 12. / W10 | 0:11:45.6 | 0:06:02.1 | |
48 | diplom | 118 | HENEBREGOVÁ Klára | 2003 | VK Slavia Praha | 13. / W11-12 | 0:11:50.0 | 0:06:06.5 | |
49 | diplom | 307 | PILÁTOVÁ Julie | 2003 | --- | 14. / W11-12 | 0:12:20.0 | 0:06:36.5 | |
50 | diplom | 282 | DVOŘÁKOVÁ Adéla | 2006 | --- | 13. / W10 | 0:12:26.6 | 0:06:43.1 | |
51 | diplom | 84 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | JINOČANY | 14. / W10 | 0:12:34.5 | 0:06:51.0 | |
52 | diplom | 119 | JANÍKOVÁ Agáta | 2003 | VK Slavia Praha | 15. / W11-12 | 0:12:45.2 | 0:07:01.7 | |
53 | diplom | 223 | BÁLKOVÁ Denisa | 2006 | --- | 15. / W10 | 0:12:51.9 | 0:07:08.4 | |
54 | diplom | 103 | OPLIŠTILOVÁ Anastázie | 2006 | PRAHA 5 | 16. / W10 | 0:13:48.8 | 0:08:05.3 | |
55 | diplom | 102 | OPLIŠTILOVÁ Eliška | 2003 | PRAHA 5 | 16. / W11-12 | 0:14:16.6 | 0:08:33.1 | |
56 | diplom | 306 | ZUBZANDOVÁ Lucka | 2007 | --- | 17. / W10 | 0:14:20.4 | 0:08:36.9 | |
57 | diplom | 135 | JELÍNEK Kryštof | 2003 | PRAHA 6 | 12. / M11-12 | 0:14:27.8 | 0:08:44.3 | |
58 | diplom | 133 | JELÍNEK Šimon | 2005 | PRAHA 6 | 13. / M10 | 0:14:58.0 | 0:09:14.5 | |
59 | diplom | 308 | MACKUROVÁ Natálka | 2006 | --- | 18. / W10 | 0:16:20.0 | 0:10:36.5 | |
60 | diplom | 320 | BÁRTOVÁ Alice | 2008 | --- | 19. / W10 | 0:18:45.9 | 0:13:02.4 |