Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 14 km | # | 24 km | # | 29 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5401 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | 1:20:49.3 | 0:00:00.0 | 0:38:12.6 | 1 | 1:04:32.3 | 1 | 1:14:21.4 | 1 | ||
2 | diplom | 5451 | ŠRETR Radek | 1982 | Yoko team | 1:21:51.5 | 0:01:02.2 | 0:38:20.4 | 2 | 1:05:08.1 | 3 | 1:15:18.5 | 2 | ||
3 | diplom | 3103 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de Skimarathon Team | 1:22:15.5 | 0:01:26.2 | 0:38:20.5 | 3 | 1:05:07.7 | 2 | 1:15:21.9 | 3 | ||
4 | diplom | 1051 | SIKORA Jakub | 1984 | Czech Ski Team | 1:24:09.1 | 0:03:19.8 | 0:39:11.3 | 4 | 1:06:45.4 | 4 | 1:17:11.3 | 4 | ||
5 | diplom | 5415 | KEPLINGER Markus | 1981 | Bad Leonfelden | 1:28:25.5 | 0:07:36.2 | 0:41:08.1 | 5 | 1:09:39.2 | 5 | 1:20:52.4 | 5 | ||
6 | diplom | 5462 | WEGNER Sönke | 1982 | World of MTB | 1:29:02.4 | 0:08:13.1 | 0:42:01.6 | 6 | 1:10:59.6 | 6 | 1:21:44.4 | 6 | ||
7 | diplom | 5576 | HEHENBERGER David | 1984 | Freiburg im Berisgau | 1:31:05.8 | 0:10:16.5 | 0:42:49.4 | 7 | 1:12:41.2 | 7 | 1:23:43.8 | 7 | ||
8 | diplom | 1248 | HÖRDEMANN René | 1981 | TSV Retterode | 1:31:30.8 | 0:10:41.5 | 0:43:02.3 | 8 | 1:13:07.8 | 9 | 1:24:19.7 | 9 | ||
9 | diplom | 1210 | FLUGNER Mathias | 1981 | Team Ausdauer Netzwerk | 1:31:48.7 | 0:10:59.4 | 0:43:08.0 | 9 | 1:13:00.4 | 8 | 1:24:12.9 | 8 | ||
10 | diplom | 1017 | DUFTER Matthias | 1982 | SC-Schlierse | 1:32:08.5 | 0:11:19.2 | 0:43:25.2 | 10 | 1:13:12.1 | 10 | 1:24:26.3 | 10 | ||
11 | diplom | 1061 | ŠIMEK Pavel | 1980 | Olfin Car- Vella Trutnov | 1:33:27.7 | 0:12:38.4 | 0:43:53.6 | 11 | 1:14:40.4 | 11 | 1:26:02.0 | 11 | ||
12 | diplom | 1332 | RIEXINGER Jochen | 1983 | Dettingen | 1:34:22.3 | 0:13:33.0 | 0:45:20.7 | 13 | 1:15:27.2 | 12 | 1:26:49.5 | 12 | ||
13 | diplom | 5602 | PETRITSCH Georg | 1981 | Styria United | 1:36:32.9 | 0:15:43.6 | 0:45:14.6 | 12 | 1:17:01.5 | 13 | 1:28:41.3 | 13 | ||
14 | diplom | 1156 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 1:37:30.2 | 0:16:40.9 | 0:46:14.6 | 14 | 1:18:21.4 | 14 | 1:29:54.6 | 14 | ||
15 | diplom | 1069 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | Aufhausen | 1:38:20.5 | 0:17:31.2 | 0:46:23.2 | 15 | 1:18:21.7 | 15 | 1:30:11.1 | 15 | ||
16 | diplom | 1031 | LIUHA Jukka | 1981 | Vuokatti Hiihto Team | 1:38:36.6 | 0:17:47.3 | 0:46:39.6 | 16 | 1:19:16.0 | 17 | 1:31:00.0 | 17 | ||
17 | diplom | 1239 | SCHENKENFELDER Bernhard | 1982 | Union Bad Leonfelden | 1:38:38.1 | 0:17:48.8 | 0:47:03.7 | 17 | 1:18:34.1 | 16 | 1:30:33.8 | 16 | ||
18 | diplom | 1142 | STEEDS Justin | 1984 | TEAMadidas | 1:42:06.1 | 0:21:16.8 | 0:49:12.9 | 18 | 1:21:32.9 | 18 | 1:33:38.7 | 18 | ||
19 | diplom | 1157 | BAILLIARD Laurent | 1982 | Regensburg | 1:48:07.6 | 0:27:18.3 | 0:51:09.0 | 19 | 1:26:02.1 | 19 | 1:39:09.4 | 19 | ||
20 | diplom | 5477 | OERTEL Cornelius | 1984 | Laufteam TU BA Freiberg | 1:53:18.7 | 0:32:29.4 | 0:55:06.3 | 21 | 1:30:56.6 | 21 | 1:44:00.5 | 20 | ||
21 | diplom | 1188 | JEŽOWICZ Roman | 1980 | Žižkovský Tygři | 1:53:26.7 | 0:32:37.4 | 0:52:58.0 | 20 | 1:30:08.8 | 20 | 1:44:01.4 | 21 | ||
22 | diplom | 1327 | FISCHER Daniel | 1981 | www.skihasi.com | 2:00:38.5 | 0:39:49.2 | 0:57:55.3 | 23 | 1:36:07.6 | 23 | 1:50:20.3 | 22 | ||
23 | diplom | 1238 | BRYNDA Jakub | 1980 | Přeštice | 2:00:52.4 | 0:40:03.1 | 0:55:14.4 | 22 | 1:35:20.4 | 22 | 1:50:24.4 | 23 | ||
24 | diplom | 1195 | TUMA Jiří | 1983 | CK Sukacka | 2:01:05.8 | 0:40:16.5 | 0:58:22.8 | 24 | 1:37:10.7 | 24 | 1:51:17.7 | 24 | ||
25 | diplom | 1105 | SCHAMBERGER Thomas | 1982 | Regensburg | 2:04:29.2 | 0:43:39.9 | 1:00:54.6 | 26 | 1:39:39.8 | 25 | 1:54:13.4 | 25 | ||
26 | diplom | 1235 | JURICA Jan | 1982 | Praha 4 | 2:06:22.2 | 0:45:32.9 | 1:01:33.5 | 27 | 1:42:15.5 | 27 | 1:56:34.9 | 26 | ||
27 | diplom | 1106 | SEWCZ Mario | 1980 | TSV Fischbach | 2:06:58.3 | 0:46:09.0 | 1:02:39.4 | 29 | 1:42:54.2 | 28 | 1:57:23.1 | 28 | ||
28 | diplom | 1203 | ORTHOFER Frank | 1981 | USG Allgäu | 2:07:17.5 | 0:46:28.2 | 0:59:32.0 | 25 | 1:40:44.3 | 26 | 1:56:41.6 | 27 | ||
29 | diplom | 1227 | WEIKL Manfred | 1981 | Rohrmoos | 2:10:48.9 | 0:49:59.6 | 1:02:30.0 | 28 | 1:44:36.9 | 29 | 2:00:17.5 | 29 | ||
30 | diplom | 1232 | ERNST Marco | 1983 | fc rinchnach | 2:11:19.9 | 0:50:30.6 | 1:02:50.0 | 30 | 1:46:25.3 | 30 | 2:01:27.5 | 30 | ||
31 | diplom | 1212 | EGGER Markus | 1983 | Team Erdinger Alkoholfrei | 2:13:20.6 | 0:52:31.3 | 1:04:24.8 | 32 | 1:47:05.1 | 31 | 2:02:13.2 | 31 | ||
32 | diplom | 1187 | ASCHENBRENNER Roman | 1980 | SV Arnbruck | 2:15:32.9 | 0:54:43.6 | 1:03:56.9 | 31 | 1:47:54.0 | 32 | 2:04:21.8 | 32 | ||
33 | diplom | 1213 | HLUZEK Vaclav | 1983 | Horazdovice | 2:18:27.5 | 0:57:38.2 | 1:06:04.5 | 33 | 1:51:21.1 | 33 | 2:07:45.4 | 33 | ||
34 | diplom | 1259 | PREIBISCH Thomas | 1981 | --- | 2:32:36.9 | 1:11:47.6 | 1:15:45.9 | 34 | 2:04:59.6 | 34 | 2:21:28.4 | 34 | ||
35 | diplom | 1206 | KUBÍN Zdeněk | 1983 | Plzeň | 2:47:33.3 | 1:26:44.0 | 1:20:58.6 | 35 | 2:16:39.0 | 35 | 2:35:13.1 | 35 | ||
--- | 1062 | NOVOTNY Viktor | 1982 | Fischer Racing Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1211 | KOZISEK Petr | 1980 | Nordic Academy | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1221 | STIEBRITZ Stephan | 1983 | Team Baier Landshut | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5581 | GRITSCH Stefan | 1980 | LLC Sporthütte Längenfeld | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5598 | AUERSWALD Andre | 1983 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |