Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 14 km | # | 24 km | # | 29 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5401 | ROCAREK Jiri | 1983 | Fischer Racing Team | 1. / H 31 | 1:20:49.3 | 0:00:00.0 | 0:38:12.6 | 1 | 1:04:32.3 | 2 | 1:14:21.4 | 3 | ||
2 | diplom | 1337 | HERZOG Daniel | 1993 | Spvgg Oberkreuzberg ZollSkiteam | 1. / H 21 | 1:20:49.4 | 0:00:00.1 | 0:38:12.9 | 2 | 1:04:32.1 | 1 | 1:14:21.0 | 2 | ||
3 | diplom | 5402 | ESCHER Toni | 1990 | Fischer Racing Team | 2. / H 21 | 1:20:49.5 | 0:00:00.2 | 0:38:20.8 | 6 | 1:04:32.6 | 3 | 1:14:20.7 | 1 | ||
4 | diplom | 5411 | RATH Tobias | 1985 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 3. / H 21 | 1:21:31.3 | 0:00:42.0 | 0:38:13.4 | 3 | 1:04:33.1 | 4 | 1:14:31.5 | 4 | ||
5 | diplom | 5451 | ŠRETR Radek | 1982 | Yoko team | 2. / H 31 | 1:21:51.5 | 0:01:02.2 | 0:38:20.4 | 4 | 1:05:08.1 | 6 | 1:15:18.5 | 5 | ||
6 | diplom | 5405 | LENTSCH Urban | 1994 | LLC Sporthütte Längenfeld | 4. / H 21 | 1:21:57.7 | 0:01:08.4 | 0:38:21.5 | 7 | 1:05:08.4 | 7 | 1:15:18.8 | 6 | ||
7 | diplom | 3103 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de Skimarathon Team | 3. / H 31 | 1:22:15.5 | 0:01:26.2 | 0:38:20.5 | 5 | 1:05:07.7 | 5 | 1:15:21.9 | 7 | ||
8 | diplom | 1032 | ŠRAIL Jan | 1990 | SK Nove Mesto Na Morave | 5. / H 21 | 1:23:42.2 | 0:02:52.9 | 0:38:34.9 | 8 | 1:06:12.9 | 8 | 1:16:43.6 | 8 | ||
9 | diplom | 1051 | SIKORA Jakub | 1984 | Czech Ski Team | 4. / H 31 | 1:24:09.1 | 0:03:19.8 | 0:39:11.3 | 10 | 1:06:45.4 | 10 | 1:17:11.3 | 10 | ||
10 | diplom | 5417 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 6. / H 21 | 1:24:12.5 | 0:03:23.2 | 0:38:53.7 | 9 | 1:06:45.0 | 9 | 1:17:10.6 | 9 | ||
11 | diplom | 5416 | SLECHTA Daniel | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / H 36 | 1:25:39.7 | 0:04:50.4 | 0:40:13.5 | 13 | 1:08:07.3 | 13 | 1:18:46.5 | 11 | ||
12 | diplom | 5448 | HOJDEKR Martin | 1995 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Jun | 1:25:43.0 | 0:04:53.7 | 0:40:16.9 | 16 | 1:08:07.7 | 14 | 1:18:47.2 | 13 | ||
13 | diplom | 5418 | SIEBER Manuel | 1990 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 7. / H 21 | 1:25:47.5 | 0:04:58.2 | 0:40:12.4 | 12 | 1:08:06.6 | 12 | 1:18:46.9 | 12 | ||
14 | diplom | 5446 | KRSKA Jan | 1986 | Fischer Racing Team | 8. / H 21 | 1:26:03.4 | 0:05:14.1 | 0:40:14.5 | 14 | 1:08:08.9 | 15 | 1:18:59.2 | 15 | ||
15 | diplom | 1045 | EICHELSBACHER Sebastian | 1996 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 2. / Jun | 1:26:21.9 | 0:05:32.6 | 0:39:24.1 | 11 | 1:07:35.4 | 11 | 1:18:47.8 | 14 | ||
16 | diplom | 5414 | HOFFMANN Peter | 1989 | Skiclub 1927 Köthen | 9. / H 21 | 1:26:39.1 | 0:05:49.8 | 0:41:08.6 | 23 | 1:09:11.1 | 18 | 1:19:43.2 | 16 | ||
17 | diplom | 1057 | ALTENBURGER-KOCH René | 1976 | Löffler Skadi-Loppet Team | 2. / H 36 | 1:26:52.6 | 0:06:03.3 | 0:41:06.7 | 18 | 1:09:10.8 | 17 | 1:19:43.4 | 17 | ||
18 | diplom | 5412 | PETZOLD Mike | 1973 | SV STuetzengruen | 1. / H 41 | 1:27:29.6 | 0:06:40.3 | 0:40:38.2 | 17 | 1:09:20.6 | 19 | 1:20:09.1 | 18 | ||
19 | diplom | 1004 | STADLBAUER Sebastian | 1994 | SU Böhmerwald | 10. / H 21 | 1:27:34.7 | 0:06:45.4 | 0:41:08.4 | 22 | 1:09:49.9 | 22 | 1:20:29.1 | 21 | ||
20 | diplom | 5406 | FRIEDL Christoph | 1987 | Löffler Skadi-Loppet Team | 11. / H 21 | 1:27:57.9 | 0:07:08.6 | 0:41:07.4 | 19 | 1:09:49.2 | 21 | 1:20:28.8 | 20 | ||
21 | diplom | 1049 | WÜRZ Ferdinand | 1993 | SC Furth im Wald | 12. / H 21 | 1:28:10.7 | 0:07:21.4 | 0:40:14.5 | 14 | 1:09:07.9 | 16 | 1:20:25.2 | 19 | ||
22 | diplom | 5415 | KEPLINGER Markus | 1981 | Bad Leonfelden | 5. / H 31 | 1:28:25.5 | 0:07:36.2 | 0:41:08.1 | 21 | 1:09:39.2 | 20 | 1:20:52.4 | 22 | ||
23 | diplom | 1005 | PFAB Johannes | 1990 | SC Monte Kaolino Hirschau | 13. / H 21 | 1:28:34.0 | 0:07:44.7 | 0:41:52.4 | 24 | 1:10:25.5 | 23 | 1:21:17.3 | 23 | ||
24 | diplom | 1068 | DOHNAL Tomas | 1976 | Dortmund | 3. / H 36 | 1:28:45.4 | 0:07:56.1 | 0:42:02.5 | 27 | 1:10:59.7 | 28 | 1:21:44.0 | 25 | ||
25 | diplom | 5420 | FRANC Jan | 1991 | LK Slovan Karlovy Vary | 14. / H 21 | 1:28:48.4 | 0:07:59.1 | 0:42:03.9 | 29 | 1:10:59.3 | 26 | 1:21:44.7 | 27 | ||
26 | diplom | 1067 | SCHREIER Michel | 1995 | SV Stützengrün | 3. / Jun | 1:28:48.7 | 0:07:59.4 | 0:42:03.3 | 28 | 1:11:02.1 | 29 | 1:21:48.5 | 28 | ||
27 | diplom | 5462 | WEGNER Sönke | 1982 | World of MTB | 6. / H 31 | 1:29:02.4 | 0:08:13.1 | 0:42:01.6 | 26 | 1:10:59.6 | 27 | 1:21:44.4 | 26 | ||
28 | diplom | 1048 | THIER Maximilian | 1995 | SU Raika Zwettl | 4. / Jun | 1:29:07.8 | 0:08:18.5 | 0:41:07.5 | 20 | 1:10:41.7 | 24 | 1:21:50.5 | 29 | ||
29 | diplom | 1050 | HUSEK Martin | 1990 | Czech Ski Team | 15. / H 21 | 1:29:10.9 | 0:08:21.6 | 0:41:55.0 | 25 | 1:10:48.1 | 25 | 1:21:41.4 | 24 | ||
30 | diplom | 5422 | KNOLL Markus | 1988 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 16. / H 21 | 1:30:21.0 | 0:09:31.7 | 0:42:39.9 | 32 | 1:12:14.7 | 31 | 1:23:21.8 | 31 | ||
31 | diplom | 5459 | TREUDE Harald | 1977 | SV Lützel | 4. / H 36 | 1:30:31.2 | 0:09:41.9 | 0:42:21.9 | 31 | 1:12:06.5 | 30 | 1:23:21.1 | 30 | ||
32 | diplom | 5426 | MEYER Olaf | 1973 | SC Norweger Annaberg | 2. / H 41 | 1:30:58.7 | 0:10:09.4 | 0:42:58.6 | 38 | 1:12:40.0 | 35 | 1:23:43.9 | 33 | ||
33 | diplom | 5438 | HORN Johannes | 1990 | Löffler Skadi-Loppet Team | 17. / H 21 | 1:30:58.8 | 0:10:09.5 | 0:42:50.1 | 36 | 1:12:39.7 | 34 | 1:23:44.2 | 34 | ||
34 | diplom | 5419 | GROßE Ralf | 1973 | PSV Zittau | 3. / H 41 | 1:30:59.5 | 0:10:10.2 | 0:42:44.8 | 33 | 1:12:37.9 | 33 | 1:23:44.5 | 35 | ||
35 | diplom | 5576 | HEHENBERGER David | 1984 | Freiburg im Berisgau | 7. / H 31 | 1:31:05.8 | 0:10:16.5 | 0:42:49.4 | 34 | 1:12:41.2 | 36 | 1:23:43.8 | 32 | ||
36 | diplom | 1336 | SOMMERHALTER Markus | 1993 | GebVersBtl 8 | 18. / H 21 | 1:31:13.1 | 0:10:23.8 | 0:43:24.4 | 45 | 1:13:12.8 | 46 | 1:24:16.9 | 42 | ||
37 | diplom | 5449 | CASENY Ruben | 1986 | VITALDENT-ARAN | 19. / H 21 | 1:31:14.4 | 0:10:25.1 | 0:42:08.5 | 30 | 1:12:41.5 | 37 | 1:23:45.2 | 36 | ||
38 | diplom | 5597 | GAMSJÄGER Manuel | 1990 | WSV St. Nikolai im Sölktal | 20. / H 21 | 1:31:17.9 | 0:10:28.6 | 0:43:27.1 | 47 | 1:12:54.8 | 39 | 1:24:00.0 | 38 | ||
39 | diplom | 5423 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 5. / H 36 | 1:31:24.8 | 0:10:35.5 | 0:43:05.9 | 41 | 1:12:34.7 | 32 | 1:23:46.2 | 37 | ||
40 | diplom | 5424 | RUPNIK Marko | 1968 | tsk idrija | 1. / H 46 | 1:31:27.3 | 0:10:38.0 | 0:42:50.0 | 35 | 1:12:48.8 | 38 | 1:24:13.5 | 41 | ||
41 | diplom | 1248 | HÖRDEMANN René | 1981 | TSV Retterode | 8. / H 31 | 1:31:30.8 | 0:10:41.5 | 0:43:02.3 | 39 | 1:13:07.8 | 42 | 1:24:19.7 | 43 | ||
42 | diplom | 5431 | STROBEL Norbert | 1972 | SC Norweger Annaberg | 4. / H 41 | 1:31:33.5 | 0:10:44.2 | 0:43:24.2 | 44 | 1:13:12.6 | 45 | 1:24:12.4 | 39 | ||
43 | diplom | 1210 | FLUGNER Mathias | 1981 | Team Ausdauer Netzwerk | 9. / H 31 | 1:31:48.7 | 0:10:59.4 | 0:43:08.0 | 43 | 1:13:00.4 | 41 | 1:24:12.9 | 40 | ||
44 | diplom | 1017 | DUFTER Matthias | 1982 | SC-Schlierse | 10. / H 31 | 1:32:08.5 | 0:11:19.2 | 0:43:25.2 | 46 | 1:13:12.1 | 44 | 1:24:26.3 | 45 | ||
45 | diplom | 1013 | LANGER Thomas | 1969 | TV Jahn Kempten | 2. / H 46 | 1:32:14.0 | 0:11:24.7 | 0:43:02.7 | 40 | 1:12:59.3 | 40 | 1:24:25.6 | 44 | ||
46 | diplom | 1318 | ERZ Marcus | 1996 | DAV Ulm | 5. / Jun | 1:32:19.8 | 0:11:30.5 | 0:45:07.1 | 66 | 1:14:03.0 | 48 | 1:25:01.9 | 47 | ||
47 | diplom | 5425 | TREBING Immo | 1961 | ruhepuls40.de/SV Agenbach | 1. / H 51 | 1:32:31.8 | 0:11:42.5 | 0:43:30.2 | 48 | 1:13:46.6 | 47 | 1:25:02.5 | 48 | ||
48 | diplom | 1055 | STRELOW Justus | 1996 | BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg | 6. / Jun | 1:33:12.2 | 0:12:22.9 | 0:42:55.0 | 37 | 1:14:27.2 | 50 | 1:25:49.0 | 49 | ||
49 | diplom | 1066 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Fis Marathon Team Zoldo | 5. / H 41 | 1:33:13.5 | 0:12:24.2 | 0:43:07.4 | 42 | 1:13:09.5 | 43 | 1:24:59.2 | 46 | ||
50 | diplom | 5456 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler Skadi-Loppet Team | 2. / H 51 | 1:33:20.1 | 0:12:30.8 | 0:44:30.0 | 58 | 1:14:50.9 | 53 | 1:26:02.5 | 54 | ||
51 | diplom | 5436 | VEJNAR Josef | 1957 | ČSK Vysoké n/Jizerou | 1. / H 56 | 1:33:23.3 | 0:12:34.0 | 0:44:28.9 | 56 | 1:14:54.1 | 55 | 1:26:07.9 | 55 | ||
52 | diplom | 5437 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 3. / H 51 | 1:33:24.0 | 0:12:34.7 | 0:44:16.6 | 53 | 1:14:51.8 | 54 | 1:26:02.3 | 53 | ||
53 | diplom | 1331 | BALTING Marian | 1967 | SKG Gersfeld | 3. / H 46 | 1:33:27.4 | 0:12:38.1 | 0:44:05.2 | 52 | 1:14:25.9 | 49 | 1:26:01.3 | 50 | ||
54 | diplom | 1061 | ŠIMEK Pavel | 1980 | Olfin Car- Vella Trutnov | 11. / H 31 | 1:33:27.7 | 0:12:38.4 | 0:43:53.6 | 50 | 1:14:40.4 | 52 | 1:26:02.0 | 52 | ||
55 | diplom | 1063 | MUTSCHELLER Uli | 1966 | Fischer Racing Team | 4. / H 46 | 1:33:37.8 | 0:12:48.5 | 0:43:53.4 | 49 | 1:14:35.4 | 51 | 1:26:01.7 | 51 | ||
56 | diplom | 5421 | NEUBER Jens | 1971 | SC Norweger Annaberg | 6. / H 41 | 1:33:41.7 | 0:12:52.4 | 0:44:26.0 | 55 | 1:15:05.7 | 56 | 1:26:23.8 | 56 | ||
57 | diplom | 1332 | RIEXINGER Jochen | 1983 | Dettingen | 12. / H 31 | 1:34:22.3 | 0:13:33.0 | 0:45:20.7 | 72 | 1:15:27.2 | 61 | 1:26:49.5 | 57 | ||
58 | diplom | 1047 | WEIHER Stefan | 1979 | TSV Buching Ski | 6. / H 36 | 1:34:33.3 | 0:13:44.0 | 0:45:00.0 | 63 | 1:15:34.9 | 64 | 1:26:55.1 | 60 | ||
59 | diplom | 5432 | POSPISIL Vitek | 1968 | Zdravotník Praha | 5. / H 46 | 1:34:34.3 | 0:13:45.0 | 0:45:00.5 | 64 | 1:15:33.9 | 62 | 1:27:01.7 | 62 | ||
60 | diplom | 1021 | REHM Ludwig | 1960 | Nordicclub Liechtenstein | 4. / H 51 | 1:34:41.7 | 0:13:52.4 | 0:44:17.3 | 54 | 1:15:09.0 | 58 | 1:26:51.5 | 59 | ||
61 | diplom | 1018 | SCHALLER Rico | 1976 | VSC Klingenthal | 7. / H 36 | 1:34:45.5 | 0:13:56.2 | 0:44:29.2 | 57 | 1:15:07.8 | 57 | 1:26:51.0 | 58 | ||
62 | diplom | 5435 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racing Team | 21. / H 21 | 1:34:55.6 | 0:14:06.3 | 0:44:58.4 | 61 | 1:15:37.1 | 65 | 1:27:12.8 | 64 | ||
63 | diplom | 1019 | WEIß Michael | 1975 | SC Altenau | 8. / H 36 | 1:34:56.5 | 0:14:07.2 | 0:45:02.7 | 65 | 1:15:46.1 | 66 | 1:27:20.6 | 65 | ||
64 | diplom | 1039 | HARTIG Fabian | 1996 | Eintracht Braunschweig | 7. / Jun | 1:34:56.5 | 0:14:07.2 | 0:45:16.9 | 70 | 1:15:34.5 | 63 | 1:27:03.4 | 63 | ||
65 | diplom | 5429 | SCHRÖTTER Sebastian | 1990 | Löffler Skadi-Loppet Team | 22. / H 21 | 1:35:02.1 | 0:14:12.8 | 0:44:31.1 | 59 | 1:15:10.4 | 59 | 1:26:58.0 | 61 | ||
66 | diplom | 1030 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Ski klub Šumperk | 9. / H 36 | 1:35:38.0 | 0:14:48.7 | 0:45:26.9 | 74 | 1:16:36.0 | 68 | 1:28:03.2 | 67 | ||
67 | diplom | 5410 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 6. / H 46 | 1:35:56.3 | 0:15:07.0 | 0:45:36.4 | 76 | 1:17:11.3 | 73 | 1:28:32.2 | 69 | ||
68 | diplom | 5595 | PFATRISCH Peter | 1959 | SV Sachsenkam | 2. / H 56 | 1:35:56.9 | 0:15:07.6 | 0:44:59.3 | 62 | 1:16:06.8 | 67 | 1:28:04.1 | 68 | ||
69 | diplom | 5430 | EIGNER Florian | 1992 | Einsiedler Skiverein | 23. / H 21 | 1:36:06.3 | 0:15:17.0 | 0:45:15.3 | 69 | 1:16:55.4 | 69 | 1:28:35.8 | 70 | ||
70 | diplom | 1190 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 7. / H 46 | 1:36:15.3 | 0:15:26.0 | 0:45:30.2 | 75 | 1:17:04.2 | 72 | 1:28:41.9 | 72 | ||
71 | diplom | 5453 | SELTER Benjamin | 1996 | TV Attendorn | 8. / Jun | 1:36:20.0 | 0:15:30.7 | 0:46:01.5 | 82 | 1:17:49.3 | 80 | 1:29:10.9 | 75 | ||
72 | diplom | 5468 | KERN Patrick | 1977 | SC Enzklösterle | 10. / H 36 | 1:36:28.0 | 0:15:38.7 | 0:45:57.0 | 80 | 1:17:49.1 | 79 | 1:29:11.6 | 76 | ||
73 | diplom | 5450 | KUISLE Michael | 1995 | SC Sonthofen | 9. / Jun | 1:36:31.3 | 0:15:42.0 | 0:43:54.1 | 51 | 1:15:11.0 | 60 | 1:27:53.5 | 66 | ||
74 | diplom | 5602 | PETRITSCH Georg | 1981 | Styria United | 13. / H 31 | 1:36:32.9 | 0:15:43.6 | 0:45:14.6 | 68 | 1:17:01.5 | 70 | 1:28:41.3 | 71 | ||
75 | diplom | 5464 | HAU Heinrich | 1961 | SC Lanzenhain | 5. / H 51 | 1:36:36.5 | 0:15:47.2 | 0:45:21.5 | 73 | 1:17:02.9 | 71 | 1:28:45.8 | 73 | ||
76 | diplom | 1025 | KURDE Mario | 1969 | Harzer Ski Team | 8. / H 46 | 1:36:52.3 | 0:16:03.0 | 0:45:09.8 | 67 | 1:17:12.8 | 74 | 1:28:54.8 | 74 | ||
77 | diplom | 1008 | HENNIG Manfred | 1967 | München | 9. / H 46 | 1:36:52.9 | 0:16:03.6 | 0:46:15.5 | 88 | 1:17:48.4 | 77 | 1:29:20.6 | 78 | ||
78 | diplom | 5555 | STAROŃ Jacek | 1977 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | 11. / H 36 | 1:36:53.4 | 0:16:04.1 | 0:45:59.3 | 81 | 1:17:48.4 | 77 | 1:29:19.8 | 77 | ||
79 | diplom | 5413 | PETRITSCH Stefan | 1985 | Styria United | 24. / H 21 | 1:37:03.3 | 0:16:14.0 | 0:45:46.2 | 77 | 1:17:54.0 | 82 | 1:29:26.7 | 82 | ||
80 | diplom | 5428 | DANNER Franz | 1960 | --- | 6. / H 51 | 1:37:11.5 | 0:16:22.2 | 0:45:55.5 | 78 | 1:17:47.7 | 76 | 1:29:20.9 | 79 | ||
81 | diplom | 1014 | VORBERG Jörg | 1974 | SSV- Geyer | 7. / H 41 | 1:37:14.8 | 0:16:25.5 | 0:46:07.1 | 84 | 1:17:51.0 | 81 | 1:29:24.1 | 80 | ||
82 | diplom | 1127 | ENZENHOFER Matthias | 1994 | SU Raika Zwettl | 25. / H 21 | 1:37:16.4 | 0:16:27.1 | 0:44:57.9 | 60 | 1:17:24.6 | 75 | 1:29:30.2 | 83 | ||
83 | diplom | 1056 | REIFENMÜLLER Mario | 1965 | TSU. Waldmark | 10. / H 46 | 1:37:16.7 | 0:16:27.4 | 0:45:55.9 | 79 | 1:17:55.1 | 83 | 1:29:26.0 | 81 | ||
84 | diplom | 1148 | MORITZ Günther | 1958 | SC Buntenbock | 3. / H 56 | 1:37:22.1 | 0:16:32.8 | 0:46:35.9 | 91 | 1:17:55.9 | 84 | 1:29:31.5 | 84 | ||
85 | diplom | 5455 | HOFFMANN Paul | 1995 | SV Grün-Weiß Pirna | 10. / Jun | 1:37:23.2 | 0:16:33.9 | 0:46:05.3 | 83 | 1:18:04.9 | 85 | 1:30:00.2 | 89 | ||
86 | diplom | 1156 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 14. / H 31 | 1:37:30.2 | 0:16:40.9 | 0:46:14.6 | 87 | 1:18:21.4 | 88 | 1:29:54.6 | 86 | ||
87 | diplom | 1011 | SONNBERGER Lukas | 1979 | Union Bad Leonfelden | 12. / H 36 | 1:37:31.2 | 0:16:41.9 | 0:47:01.8 | 95 | 1:18:30.2 | 91 | 1:29:56.1 | 87 | ||
88 | diplom | 1153 | HILPERT Bernd | 1973 | SC Neubau | 8. / H 41 | 1:37:40.6 | 0:16:51.3 | 0:47:22.0 | 99 | 1:18:33.2 | 92 | 1:29:53.9 | 85 | ||
89 | diplom | 5439 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 7. / H 51 | 1:37:46.4 | 0:16:57.1 | 0:46:12.5 | 86 | 1:18:09.4 | 86 | 1:29:59.6 | 88 | ||
90 | diplom | 1012 | PALATA Miroslav | 1963 | VSK FEL Praha | 8. / H 51 | 1:38:11.1 | 0:17:21.8 | 0:46:07.1 | 84 | 1:18:13.5 | 87 | 1:30:03.7 | 90 | ||
91 | diplom | 1069 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | Aufhausen | 15. / H 31 | 1:38:20.5 | 0:17:31.2 | 0:46:23.2 | 90 | 1:18:21.7 | 89 | 1:30:11.1 | 91 | ||
92 | diplom | 1220 | STADLBAUER Josef | 1966 | SU BÖHMERWALD-Haderer | 11. / H 46 | 1:38:35.4 | 0:17:46.1 | 0:46:16.6 | 89 | 1:18:30.0 | 90 | 1:30:24.0 | 92 | ||
93 | diplom | 1031 | LIUHA Jukka | 1981 | Vuokatti Hiihto Team | 16. / H 31 | 1:38:36.6 | 0:17:47.3 | 0:46:39.6 | 92 | 1:19:16.0 | 97 | 1:31:00.0 | 95 | ||
94 | diplom | 1239 | SCHENKENFELDER Bernhard | 1982 | Union Bad Leonfelden | 17. / H 31 | 1:38:38.1 | 0:17:48.8 | 0:47:03.7 | 96 | 1:18:34.1 | 93 | 1:30:33.8 | 93 | ||
95 | diplom | 5427 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 9. / H 51 | 1:38:51.6 | 0:18:02.3 | 0:47:01.5 | 94 | 1:18:59.2 | 95 | 1:30:59.8 | 94 | ||
96 | diplom | 1342 | EBNER Martin | 1988 | TSV Regen Sparte Ski | 26. / H 21 | 1:39:06.6 | 0:18:17.3 | 0:47:21.2 | 98 | 1:19:15.7 | 96 | 1:31:02.2 | 96 | ||
97 | diplom | 1167 | HARKE Markus | 1987 | Eintracht Braunschweig | 27. / H 21 | 1:39:32.8 | 0:18:43.5 | 0:47:42.4 | 108 | 1:20:01.4 | 103 | 1:31:43.1 | 99 | ||
98 | diplom | 5553 | OLSZOWSKI Wladyslaw | 1967 | Team nabiegowkoch.pl | 12. / H 46 | 1:39:37.0 | 0:18:47.7 | 0:47:51.2 | 110 | 1:20:01.0 | 102 | 1:31:44.2 | 100 | ||
99 | diplom | 5590 | TOMAHOGH Jan | 1978 | KBBS Turcianske Teplice | 13. / H 36 | 1:39:45.1 | 0:18:55.8 | 0:47:32.2 | 104 | 1:19:48.5 | 100 | 1:31:45.6 | 101 | ||
100 | diplom | 5454 | STURM Jens | 1966 | SSV 02 Erfurt | 13. / H 46 | 1:39:51.9 | 0:19:02.6 | 0:48:04.7 | 118 | 1:20:21.1 | 106 | 1:32:04.1 | 106 |