Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2010 | BUSCHEK Tobias | 2005 | SC Furth im Wald | 1. / S 10 M | 0:04:22.4 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2006 | ULLMANN Timo | 2005 | WSV08 Johanngeorgenstadt | 2. / S 10 M | 0:04:29.9 | 0:00:07.5 | ||
3 | diplom | 2056 | PETZOLD Laura | 2005 | SV Stützengrün | 1. / S 10 W | 0:04:37.7 | 0:00:15.3 | ||
4 | diplom | 2101 | FRANZ Louis | 2006 | SC Furth im Wald | 1. / S 9 M | 0:04:43.0 | 0:00:20.6 | ||
5 | diplom | 2050 | LEHNUNG Johanna | 2005 | SV Grün-Weiß Pirna | 2. / S 10 W | 0:04:49.8 | 0:00:27.4 | ||
6 | diplom | 2001 | HOLIK Amos | 2005 | Ski Club Heidelberg | 3. / S 10 M | 0:04:56.8 | 0:00:34.4 | ||
7 | diplom | 2003 | KOCH Wilhelm | 2005 | ESV Nassau | 4. / S 10 M | 0:04:58.6 | 0:00:36.2 | ||
8 | diplom | 2150 | BÖHME Oskar | 2007 | Skiverein Stützengrün | 1. / S 8 M | 0:05:04.2 | 0:00:41.8 | ||
9 | diplom | 2051 | SCHLÜTER Nina | 2005 | Bertsdorfer SV | 3. / S 10 W | 0:05:08.2 | 0:00:45.8 | ||
10 | diplom | 2052 | HERRMANN Cynthia | 2005 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / S 10 W | 0:05:14.4 | 0:00:52.0 | ||
11 | diplom | 2004 | MATATKO Fabian | 2005 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / S 10 M | 0:05:24.2 | 0:01:01.8 | ||
12 | diplom | 2008 | FUCHS Benjamin | 2005 | Skadi Junior Team | 6. / S 10 M | 0:05:30.0 | 0:01:07.6 | ||
13 | diplom | 2057 | BAUER Charlotte | 2005 | SC Bischofsgrün | 5. / S 10 W | 0:05:34.2 | 0:01:11.8 | ||
14 | diplom | 2157 | KLAUSCH Luis | 2007 | TSV Spitzkunnersdorf/PSV Zittau | 2. / S 8 M | 0:05:37.6 | 0:01:15.2 | ||
15 | diplom | 2161 | KAPKO Samuel | 2007 | --- | 3. / S 8 M | 0:05:41.1 | 0:01:18.7 | ||
16 | diplom | 2007 | WENGENMAYR Matthias | 2005 | Augsburg | 7. / S 10 M | 0:06:02.7 | 0:01:40.3 | ||
17 | diplom | 2100 | FUCHS Vincent | 2006 | Skadi Junior Team | 2. / S 9 M | 0:06:10.4 | 0:01:48.0 | ||
18 | diplom | 2063 | JUNGE Viktoria | 2005 | TSV Indersdorf | 6. / S 10 W | 0:06:27.5 | 0:02:05.1 | ||
19 | diplom | 2151 | HUNGER Lennart | 2007 | SG Klotzsche | 4. / S 8 M | 0:06:36.7 | 0:02:14.3 | ||
20 | diplom | 2054 | RECHENMACHER Johanna | 2005 | Skadi Junior Team | 7. / S 10 W | 0:06:41.9 | 0:02:19.5 | ||
21 | diplom | 2160 | EISCHER Elias | 2007 | USC Atomic St. Leonhard | 5. / S 8 M | 0:06:54.4 | 0:02:32.0 | ||
22 | diplom | 2156 | SILOVSKÁ Barbora | 2007 | Ski klub Strakonice | 1. / S 8 W | 0:07:01.9 | 0:02:39.5 | ||
23 | diplom | 2154 | WAGNER Joelle | 2007 | Ulm | 2. / S 8 W | 0:07:13.2 | 0:02:50.8 | ||
24 | diplom | 2155 | LEDERER Benedikt | 2007 | WSV Zellerreit | 6. / S 8 M | 0:07:17.3 | 0:02:54.9 | ||
25 | diplom | 2005 | LEISMANN David | 2005 | SC Buntenbock | 8. / S 10 M | 0:07:35.5 | 0:03:13.1 | ||
26 | diplom | 2210 | HUDECKOVA Lucie | 2008 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 1. / S 7 W | 0:07:58.8 | 0:03:36.4 | ||
27 | diplom | 2158 | ALTENBURGER Lisann | 2007 | Skadi Junior Team | 3. / S 8 W | 0:08:02.5 | 0:03:40.1 | ||
28 | diplom | 2205 | MACHAROVSKY Georg | 2008 | SC Furth im Wald | 1. / S 7 M | 0:08:17.9 | 0:03:55.5 | ||
29 | diplom | 2207 | MAKOSCH Marie | 2008 | ATSV Gerbirge Gelobtland | 2. / S 7 W | 0:08:34.3 | 0:04:11.9 | ||
30 | diplom | 2204 | MÜHLBAUER Barbara | 2008 | SC Furth im Wald | 3. / S 7 W | 0:08:41.3 | 0:04:18.9 | ||
31 | diplom | 2206 | BUSCHEK Alexander | 2009 | SC Furth im Wald | 1. / S 6 M | 0:08:44.9 | 0:04:22.5 | ||
32 | diplom | 2152 | TONN Friedrich | 2007 | SC Buntenbock | 7. / S 8 M | 0:08:49.1 | 0:04:26.7 | ||
33 | diplom | 2203 | BACHL Hanna | 2008 | Skadi Junior Team | 4. / S 7 W | 0:08:52.2 | 0:04:29.8 | ||
34 | diplom | 2202 | ALTENBURGER Lauren | 2009 | Skadi Junior Team | 1. / S 6 W | 0:08:53.0 | 0:04:30.6 | ||
35 | diplom | 2159 | EBNER Eva | 2007 | Skadi Junior Team | 4. / S 8 W | 0:09:51.1 | 0:05:28.7 | ||
36 | diplom | 2201 | BERTHOLD Jolina | 2009 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2. / S 6 W | 0:10:39.5 | 0:06:17.1 | ||
37 | diplom | 2208 | WAGNER Anique | 2010 | --- | 1. / S 5 W | 0:14:15.2 | 0:09:52.8 | ||
--- | 2002 | SIKORSKI Laurence | 2005 | TSV Leuna e.V. | . / S 10 M | DNS | --- | |||
--- | 2009 | DICKERT Jonas | 2005 | SCMK Hirschau | . / S 10 M | DNS | --- | |||
--- | 2055 | DICKERT Lena | 2005 | SCMK Hirschau | . / S 10 W | DNS | --- | |||
--- | 2200 | TUTTE Joana | 2008 | SC Kottmar | . / S 7 W | DNS | --- |