Skadi Loppet - SUBARU Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :15.3.2015 MÍSTO :Bodenmais

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 15 km # 33 km # 39 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 15 km # 33 km # 39 km #
1 3103 detail závodníka FREIMUTH Thomas GER 1980 xc-ski.de Skimarathon Team 2:02:02.1 0:00:00.0 0:44:08.1 2 1:37:13.3 2 1:53:55.0 1
2 3101 detail závodníka ROCAREK Jiri CZE 1983 Fischer Racing Team 2:02:37.4 0:00:35.3 0:43:25.4 1 1:36:57.9 1 1:54:23.9 2
3 3151 detail závodníka ŠRETR Radek CZE 1982 Yoko team 2:08:07.4 0:06:05.3 0:46:08.9 3 1:41:34.0 3 1:59:37.1 3
4 21 detail závodníka PLISKA Jiri CZE 1981 Silvini Madshus Team 2:08:22.9 0:06:20.8 0:46:39.0 4 1:42:18.4 4 1:59:55.4 4
5 55 detail závodníka SIKORA Jakub CZE 1984 Czech Ski Team 2:10:39.8 0:08:37.7 0:47:58.3 5 1:44:43.5 5 2:02:25.6 5
6 3115 detail závodníka KEPLINGER Markus AUT 1981 Bad Leonfelden 2:14:34.6 0:12:32.5 0:50:05.3 6 1:47:39.1 6 2:05:48.6 6
7 192 detail závodníka MELŠA Zdeněk CZE 1982 Fortex ski MB 2:17:00.5 0:14:58.4 0:50:59.3 7 1:49:54.8 7 2:08:33.7 7
8 170 detail závodníka TRYZNA Jan CZE 1981 Silvini Madshus Team 2:20:47.2 0:18:45.1 0:51:57.0 10 1:52:30.0 8 2:12:01.3 8
9 3162 detail závodníka WEGNER Sönke GER 1982 World of MTB 2:22:49.6 0:20:47.5 0:51:21.4 8 1:53:02.2 9 2:13:19.1 9
10 209 detail závodníka MÜNCH Sven GER 1980 Team AusdauerNetzwerk 2:23:26.5 0:21:24.4 0:51:53.2 9 1:54:00.7 10 2:14:36.3 10
11 173 detail závodníka KLAUSCH Sebastian GER 1982 Bertsdorfer SV 2:24:15.8 0:22:13.7 0:52:24.7 11 1:54:51.9 11 2:15:06.5 11
12 3302 detail závodníka PETRITSCH Georg AUT 1981 Styria United 2:27:56.2 0:25:54.1 0:53:19.6 12 1:57:04.8 12 2:18:04.0 12
13 141 detail závodníka RIEDL Peter GER 1981 TSV-Carlsgrün 2:30:49.2 0:28:47.1 0:56:51.8 13 2:01:02.1 13 2:21:24.1 13
14 314 detail závodníka BUČEK Ondřej CZE 1980 Pisek laufteam 2:35:48.2 0:33:46.1 0:59:03.3 16 2:05:50.0 14 2:26:16.4 14
15 3276 detail závodníka HEHENBERGER David AUT 1984 Freiburg im Berisgau 2:41:38.0 0:39:35.9 1:01:36.1 17 2:09:32.7 15 2:31:19.0 15
16 39 detail závodníka SCHLECHTER Voyta CZE 1982 Zizkovsky Tygri 2:42:01.6 0:39:59.5 0:58:35.0 15 2:09:38.8 16 2:31:54.9 16
17 13 detail závodníka NEUGIRG Jörg GER 1980 SV Schönkirch 2:45:49.6 0:43:47.5 0:58:28.5 14 2:11:44.6 17 2:35:01.8 17
18 130 detail závodníka ŘEZÁČ Martin CZE 1982 SK Lyžaři-běžci Frymburk 2:54:29.8 0:52:27.7 1:03:38.3 18 2:19:21.8 18 2:43:32.1 18
19 199 detail závodníka LUNDBERG Patrik SWE 1982 Muenchen 2:57:36.0 0:55:33.9 1:04:30.8 19 2:22:10.6 19 2:46:11.2 19
20 3177 detail závodníka OERTEL Cornelius GER 1984 Laufteam TU BA Freiberg 3:04:27.0 1:02:24.9 1:05:18.3 20 2:27:28.9 20 2:52:41.5 20
21 334 detail závodníka STEHLE Fabian GER 1983 Hamburg 3:20:46.0 1:18:43.9 1:10:00.2 21 2:38:39.5 21 3:07:27.5 21
22 205 detail závodníka PREIBISCH Thomas GER 1981 --- 3:42:52.6 1:40:50.5 1:22:16.7 23 3:00:12.1 22 3:29:32.4 22
23 128 detail závodníka WIESER Walter AUT 1982 Sport Ski Willy Team 3:59:24.1 1:57:22.0 1:25:57.5 24 3:10:27.9 24 3:43:43.8 23
24 340 detail závodníka SCHRÄBER Bernd GER 1984 Skizunft Dresden 3:59:50.1 1:57:48.0 1:19:50.3 22 3:09:58.1 23 3:44:32.9 24
--- 11 detail závodníka PROPP Juri GER 1980 SALOMON-LEKI-RACINGTEAM DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 19 detail závodníka MACAJ Jan CZE 1980 Silvini Ski Trab Team DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 60 detail závodníka SMID Jakub CZE 1982 DELA Company s. r. o. DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 3281 detail závodníka GRITSCH Stefan AUT 1980 LLC Sporthütte Längenfeld DNS --- --- --- --- --- --- ---