Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 15 km | # | 33 km | # | 39 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3119 | GROßE Ralf | 1973 | PSV Zittau | 2:10:50.6 | 0:00:00.0 | 0:48:25.7 | 1 | 1:44:56.3 | 1 | 2:02:39.7 | 1 | ||
2 | diplom | 54 | VEBER Tomáš | 1974 | LK Tatran Chodov | 2:13:33.4 | 0:02:42.8 | 0:48:26.2 | 2 | 1:46:02.9 | 2 | 2:04:38.5 | 2 | ||
3 | diplom | 3112 | PETZOLD Mike | 1973 | SV STuetzengruen | 2:14:40.7 | 0:03:50.1 | 0:48:57.1 | 3 | 1:47:01.3 | 3 | 2:05:49.3 | 3 | ||
4 | diplom | 3121 | NEUBER Jens | 1971 | SC Norweger Annaberg | 2:15:57.0 | 0:05:06.4 | 0:50:13.0 | 4 | 1:49:07.5 | 4 | 2:07:37.0 | 4 | ||
5 | diplom | 3126 | MEYER Olaf | 1973 | SC Norweger Annaberg | 2:18:33.5 | 0:07:42.9 | 0:51:19.6 | 5 | 1:50:12.0 | 5 | 2:09:39.0 | 5 | ||
6 | diplom | 3131 | STROBEL Norbert | 1972 | SC Norweger Annaberg | 2:22:57.2 | 0:12:06.6 | 0:52:42.0 | 7 | 1:54:44.7 | 6 | 2:14:17.1 | 6 | ||
7 | diplom | 53 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 2:26:53.4 | 0:16:02.8 | 0:53:44.1 | 8 | 1:56:42.4 | 7 | 2:17:13.7 | 7 | ||
8 | diplom | 78 | ŠIMURDA Richard | 1971 | Broumy | 2:27:11.0 | 0:16:20.4 | 0:52:41.2 | 6 | 1:57:14.2 | 8 | 2:17:51.7 | 8 | ||
9 | diplom | 45 | MEUSEL Ronald | 1970 | team slow | 2:28:04.8 | 0:17:14.2 | 0:55:28.8 | 12 | 1:58:51.8 | 10 | 2:18:51.6 | 9 | ||
10 | diplom | 3303 | DULLNIG Stefan | 1973 | Styria United | 2:30:19.5 | 0:19:28.9 | 0:53:52.1 | 9 | 1:58:36.8 | 9 | 2:20:19.6 | 10 | ||
11 | diplom | 61 | KREJZA Luboš | 1971 | SK Lyžaři-běžci Frymburk | 2:31:57.8 | 0:21:07.2 | 0:55:53.9 | 14 | 2:02:28.3 | 13 | 2:22:49.1 | 11 | ||
12 | diplom | 9 | VONDRAŠ Petr | 1970 | FISCHER Ski klub Šumava Vimperk | 2:33:32.8 | 0:22:42.2 | 0:55:23.8 | 11 | 2:01:23.0 | 11 | 2:23:35.6 | 12 | ||
13 | diplom | 59 | PAUL Andreas | 1971 | Ski-Club Großberg | 2:33:35.8 | 0:22:45.2 | 0:54:26.5 | 10 | 2:02:11.2 | 12 | 2:23:56.9 | 13 | ||
14 | diplom | 15 | REICHELT Uwe | 1972 | Klingenthal | 2:34:08.8 | 0:23:18.2 | 0:55:34.1 | 13 | 2:02:54.0 | 14 | 2:24:02.4 | 14 | ||
15 | diplom | 284 | KLAUSE Haiko | 1974 | FSV Rempesgrün | 2:35:57.8 | 0:25:07.2 | 0:56:04.9 | 15 | 2:04:41.7 | 15 | 2:26:10.0 | 15 | ||
16 | diplom | 52 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 2:39:36.8 | 0:28:46.2 | 0:58:58.1 | 18 | 2:08:06.6 | 17 | 2:29:35.4 | 16 | ||
17 | diplom | 3142 | SCHWARZ Markus | 1973 | Sportunion Bad Leonfelden | 2:39:50.6 | 0:29:00.0 | 0:57:22.2 | 17 | 2:07:38.6 | 16 | 2:29:51.2 | 17 | ||
18 | diplom | 144 | DONIK Jernej | 1972 | FENIKS | 2:43:44.7 | 0:32:54.1 | 0:59:06.5 | 19 | 2:10:24.7 | 19 | 2:33:15.7 | 19 | ||
19 | diplom | 24 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Fis Marathon Team Zoldo | 2:44:02.6 | 0:33:12.0 | 0:57:18.5 | 16 | 2:08:21.3 | 18 | 2:32:47.7 | 18 | ||
20 | diplom | 330 | KINDL Robert | 1972 | IronStars Beroun | 2:44:15.3 | 0:33:24.7 | 1:02:04.3 | 27 | 2:12:24.3 | 21 | 2:34:05.6 | 20 | ||
21 | diplom | 176 | BUSCH Tino | 1973 | Busch Outdoorracing | 2:46:48.3 | 0:35:57.7 | 1:00:33.1 | 24 | 2:12:39.4 | 22 | 2:36:14.4 | 22 | ||
22 | diplom | 72 | EGGEBRECHT Harald | 1971 | SC Kaufbeuren | 2:47:13.7 | 0:36:23.1 | 0:59:29.4 | 20 | 2:12:05.7 | 20 | 2:36:06.6 | 21 | ||
23 | diplom | 22 | DIETZ Olaf | 1974 | SG Adelsberg | 2:47:36.3 | 0:36:45.7 | 1:00:28.6 | 22 | 2:13:49.4 | 24 | 2:37:12.2 | 24 | ||
24 | diplom | 161 | HÖFER Veit | 1972 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2:47:50.5 | 0:36:59.9 | 0:59:47.3 | 21 | 2:13:36.8 | 23 | 2:36:50.8 | 23 | ||
25 | diplom | 3289 | WIEDERSTEIN Matthias | 1972 | SVS Emmerzhausen | 2:51:07.6 | 0:40:17.0 | 1:04:16.6 | 34 | 2:17:31.9 | 27 | 2:40:31.9 | 25 | ||
26 | diplom | 202 | ARKADIUSZ Szczotka | 1974 | Spojnia Gorki Wielkie | 2:51:58.8 | 0:41:08.2 | 1:03:39.2 | 30 | 2:18:05.2 | 28 | 2:42:08.8 | 27 | ||
27 | diplom | 263 | LOHSE Ulrich | 1970 | Skiverein Flügelradbaude | 2:52:55.1 | 0:42:04.5 | 1:01:14.8 | 25 | 2:17:19.2 | 25 | 2:42:08.5 | 26 | ||
28 | diplom | 168 | UHLIG Uli | 1971 | - | 2:54:18.9 | 0:43:28.3 | 1:03:55.9 | 31 | 2:19:28.2 | 29 | 2:42:55.6 | 28 | ||
29 | diplom | 296 | JEZEK Jiri | 1973 | Liberec 14 | 2:55:00.4 | 0:44:09.8 | 1:00:31.1 | 23 | 2:17:28.1 | 26 | 2:43:28.9 | 29 | ||
30 | diplom | 156 | GEHMANN Jens | 1970 | Skiverein Flügelradbaude | 2:55:23.6 | 0:44:33.0 | 1:02:50.8 | 28 | 2:20:09.3 | 31 | 2:44:18.7 | 31 | ||
31 | diplom | 325 | GÖSSEL Karsten | 1970 | WSC 07 Ruhla | 2:56:01.8 | 0:45:11.2 | 1:03:00.3 | 29 | 2:20:06.4 | 30 | 2:44:53.8 | 32 | ||
32 | diplom | 289 | VAN EIJK Ton | 1972 | Bedaf | 2:56:02.1 | 0:45:11.5 | 1:04:22.1 | 35 | 2:20:38.0 | 32 | 2:44:15.1 | 30 | ||
33 | diplom | 3254 | ZAJDEL Piotr | 1970 | KrosSki BrikoMaplus | 2:56:17.2 | 0:45:26.6 | 1:04:36.7 | 36 | 2:20:47.5 | 33 | 2:45:05.3 | 33 | ||
34 | diplom | 3202 | ŠÍMA Jan | 1970 | TJ Motor České Budějovice | 2:56:34.4 | 0:45:43.8 | 1:01:52.1 | 26 | 2:21:22.1 | 34 | 2:45:39.5 | 34 | ||
35 | diplom | 3224 | VANCISIN Igor | 1973 | all4run | 2:57:22.3 | 0:46:31.7 | 1:04:09.4 | 32 | 2:21:42.2 | 35 | 2:46:27.2 | 35 | ||
36 | diplom | 3225 | KOPCIK Alexander | 1974 | all4run | 3:01:17.6 | 0:50:27.0 | 1:06:54.0 | 40 | 2:24:10.8 | 36 | 2:49:42.3 | 36 | ||
37 | diplom | 121 | LOUCAN Jan | 1972 | Dobris | 3:02:24.1 | 0:51:33.5 | 1:04:13.3 | 33 | 2:24:11.5 | 37 | 2:49:53.9 | 37 | ||
38 | diplom | 108 | PANFILOV Alexey | 1972 | BMSTU | 3:07:24.0 | 0:56:33.4 | 1:05:47.0 | 37 | 2:29:23.1 | 38 | 2:55:52.9 | 38 | ||
39 | diplom | 203 | MANSFIELD Phil | 1972 | Stichts Langlauf Team | 3:09:07.4 | 0:58:16.8 | 1:07:06.4 | 41 | 2:30:00.0 | 40 | 2:56:20.5 | 39 | ||
40 | diplom | 3158 | PFEIFER Günter | 1970 | Judenburg | 3:09:39.7 | 0:58:49.1 | 1:10:36.0 | 46 | 2:32:15.9 | 42 | 2:58:01.9 | 42 | ||
41 | diplom | 295 | PINKAS Daniel | 1971 | Liberec | 3:10:19.3 | 0:59:28.7 | 1:06:47.5 | 39 | 2:30:12.9 | 41 | 2:57:09.3 | 40 | ||
42 | diplom | 157 | LATZEL Jörg | 1971 | SC-Motor Zella-Mehlis | 3:10:34.4 | 0:59:43.8 | 1:06:32.9 | 38 | 2:29:30.4 | 39 | 2:57:22.3 | 41 | ||
43 | diplom | 301 | LATYN Patrik | 1973 | Snails Kunovice | 3:11:54.7 | 1:01:04.1 | 1:07:16.8 | 42 | 2:32:26.2 | 43 | 2:59:34.9 | 43 | ||
44 | diplom | 317 | MARKO Ján | 1970 | TJ Senné | 3:15:05.9 | 1:04:15.3 | 1:07:45.9 | 43 | 2:34:20.3 | 44 | 3:02:20.8 | 44 | ||
45 | diplom | 3160 | STALBERG Marcus | 1974 | Team Heuschnaps | 3:18:47.0 | 1:07:56.4 | 1:10:59.2 | 47 | 2:38:02.9 | 45 | 3:06:10.1 | 45 | ||
46 | diplom | 332 | HOLUB Radek | 1970 | Strážov | 3:20:19.1 | 1:09:28.5 | 1:10:19.9 | 45 | 2:39:03.1 | 46 | 3:07:46.0 | 47 | ||
47 | diplom | 328 | NĚMEČEK David | 1971 | Praha 4 | 3:20:47.6 | 1:09:57.0 | 1:10:09.9 | 44 | 2:39:05.3 | 47 | 3:07:37.3 | 46 | ||
48 | diplom | 3230 | PASTERCZYK Dariusz | 1973 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | 3:28:23.7 | 1:17:33.1 | 1:13:51.4 | 48 | 2:45:01.4 | 48 | 3:15:00.2 | 48 | ||
49 | diplom | 322 | BAUER Thomas | 1971 | SC Rötz | 3:37:37.5 | 1:26:46.9 | 1:19:04.8 | 49 | 2:56:51.5 | 49 | 3:25:39.9 | 49 | ||
50 | diplom | 294 | GSCHWENDTNER Alois | 1973 | TV Waldmünchen | 3:43:19.6 | 1:32:29.0 | 1:19:06.8 | 50 | 2:57:00.7 | 50 | 3:28:37.1 | 50 | ||
51 | diplom | 280 | KOTHE Christioph | 1972 | TV Valtenberg e.V. | 3:47:21.6 | 1:36:31.0 | 1:21:04.8 | 51 | 3:03:06.4 | 51 | 3:33:27.0 | 51 | ||
52 | diplom | 3215 | JACOBSEN Tim | 1972 | Team Erdinger Alkoholfrei | 4:26:13.9 | 2:15:23.3 | 1:32:22.3 | 52 | 3:35:37.2 | 52 | 4:09:29.3 | 52 | ||
53 | diplom | 3292 | PAPAY Barna | 1970 | Budapest | 5:03:24.1 | 2:52:33.5 | 1:40:11.1 | 53 | 4:01:01.8 | 53 | 4:42:31.9 | 53 | ||
54 | diplom | 191 | NAKANO Naoki | 1972 | München | 5:36:17.1 | 3:25:26.5 | 1:52:46.7 | 54 | 4:27:12.0 | 54 | 5:11:22.9 | 54 | ||
--- | 111 | BIEN Lukasz | 1974 | SOKOL Tarnow | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 155 | REUTER Sven | 1970 | SV Lok Eilenburg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 188 | SHIRYAEV Andrey | 1972 | Saint-Petersburg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 285 | RICHTER Lutz | 1971 | SV Robotron | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 300 | ZAVRTALEK Martin | 1971 | Pardubice | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 309 | BÄTZ Udo | 1974 | GMRV | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3134 | SIGL Max | 1972 | Ski und Bike Deggendorf | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3237 | ŠIMON Dušan | 1972 | VK TATRAN BRATISLAVA | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3258 | SZCZYGIEŁ Piotr | 1974 | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3260 | SAVIN Dmitrii | 1972 | Dentist | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3262 | DORNHOFER Christian | 1974 | SU TRI STYRIA | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3263 | BENICKÝ Peter | 1972 | Lovčica - Trubín | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3266 | SCHWARZ Andreas | 1973 | Sportunion Bad Leonfelden | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3267 | BÖHM VON FALKENSTEIN Roland | 1971 | TeamErdingerAlkoholfrei | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3280 | GRITSCH Andreas | 1973 | LLC Sporthütte Längenfeld | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |