Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 15 km | # | 33 km | # | 39 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3136 | VEJNAR Josef | 1957 | ČSK Vysoké n/Jizerou | 2:24:17.0 | 0:00:00.0 | 0:52:35.4 | 1 | 1:54:46.6 | 1 | 2:15:03.7 | 1 | ||
2 | diplom | 14 | MAIER Viktor | 1957 | tsv-mönchröden | 2:25:57.9 | 0:01:40.9 | 0:52:45.8 | 2 | 1:56:12.8 | 2 | 2:16:27.1 | 2 | ||
3 | diplom | 3295 | PFATRISCH Peter | 1959 | SV Sachsenkam | 2:31:51.7 | 0:07:34.7 | 0:55:43.6 | 4 | 2:00:59.2 | 3 | 2:22:04.8 | 3 | ||
4 | diplom | 67 | WOLF Sepp | 1959 | SC Ruhpolding | 2:32:07.9 | 0:07:50.9 | 0:55:20.8 | 3 | 2:01:46.1 | 4 | 2:22:32.3 | 4 | ||
5 | diplom | 3269 | KOVALEV Sergey | 1959 | Ekaterinburg | 2:39:20.6 | 0:15:03.6 | 0:58:22.6 | 5 | 2:07:53.0 | 5 | 2:29:16.9 | 5 | ||
6 | diplom | 3287 | WUTTE Toni | 1958 | --- | 2:40:41.1 | 0:16:24.1 | 0:59:44.9 | 9 | 2:08:46.5 | 6 | 2:30:23.9 | 6 | ||
7 | diplom | 3301 | KAUPP Rainer | 1956 | TSG Backnang | 2:41:02.5 | 0:16:45.5 | 0:58:39.6 | 6 | 2:08:53.0 | 7 | 2:30:47.2 | 7 | ||
8 | diplom | 4 | DRAHORAD Ctirad | 1959 | TATRAN ZELEZNA RUDA | 2:41:19.3 | 0:17:02.3 | 0:59:38.6 | 8 | 2:09:31.3 | 8 | 2:31:11.5 | 8 | ||
9 | diplom | 3178 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | MTV Seesen | 2:45:56.0 | 0:21:39.0 | 0:59:26.8 | 7 | 2:12:27.1 | 10 | 2:35:04.0 | 9 | ||
10 | diplom | 3282 | JANS Herbert | 1959 | Ski-Club Au | 2:46:09.5 | 0:21:52.5 | 1:01:24.2 | 12 | 2:12:25.1 | 9 | 2:35:11.4 | 10 | ||
11 | diplom | 3194 | ERDENKÄUFER Toni | 1959 | Heroldsberg | 2:46:27.4 | 0:22:10.4 | 1:00:35.8 | 11 | 2:13:11.8 | 11 | 2:35:37.7 | 11 | ||
12 | diplom | 3179 | RUPNIK Beno | 1957 | tsk idrija | 2:46:58.9 | 0:22:41.9 | 1:00:01.3 | 10 | 2:13:23.5 | 12 | 2:36:22.2 | 12 | ||
13 | diplom | 47 | JÖCKEL Manfred | 1955 | SC Lanzenhain | 2:48:22.3 | 0:24:05.3 | 1:02:04.0 | 13 | 2:14:06.2 | 13 | 2:37:14.4 | 13 | ||
14 | diplom | 318 | HOGGER Peter | 1959 | Freilassing | 2:58:01.2 | 0:33:44.2 | 1:03:48.4 | 14 | 2:20:28.7 | 14 | 2:46:08.8 | 14 | ||
15 | diplom | 214 | HOFFMANN Burkhard | 1957 | SC Westfeld | 3:00:46.1 | 0:36:29.1 | 1:04:34.8 | 17 | 2:23:39.6 | 15 | 2:49:19.7 | 15 | ||
16 | diplom | 344 | JELÍNEK Milan | 1955 | Silvini Ski Trab | 3:00:56.6 | 0:36:39.6 | 1:06:04.2 | 18 | 2:24:53.3 | 16 | 2:49:44.5 | 16 | ||
17 | diplom | 197 | OSOVNIKAR Darko | 1959 | FENIKS | 3:04:28.7 | 0:40:11.7 | 1:04:01.1 | 15 | 2:24:58.4 | 17 | 2:52:33.6 | 18 | ||
18 | diplom | 3304 | PERFUMO Renzo | 1955 | OVADA AL | 3:04:36.7 | 0:40:19.7 | 1:07:23.3 | 21 | 2:26:40.2 | 18 | 2:52:09.7 | 17 | ||
19 | diplom | 326 | NIGSCH Klaus | 1958 | SC Schwarzenberg | 3:06:50.5 | 0:42:33.5 | 1:04:27.2 | 16 | 2:27:39.6 | 19 | 2:54:53.7 | 19 | ||
20 | diplom | 178 | FREYSTEIN Reimund | 1958 | Harzfalke tanne | 3:08:53.9 | 0:44:36.9 | 1:08:06.5 | 23 | 2:30:47.2 | 20 | 2:57:15.8 | 20 | ||
21 | diplom | 253 | SEDIVY Jiri | 1955 | Marda klub Praha | 3:11:19.7 | 0:47:02.7 | 1:08:21.6 | 25 | 2:31:40.7 | 21 | 2:58:51.2 | 21 | ||
22 | diplom | 3203 | MANIORA Yonel | 1955 | LOISIR NORDIQUE | 3:12:28.1 | 0:48:11.1 | 1:06:41.2 | 19 | 2:32:35.4 | 22 | 3:00:08.6 | 22 | ||
23 | diplom | 3235 | PŘIBIL Petr | 1959 | Pohorská jednota Radhošť | 3:13:53.1 | 0:49:36.1 | 1:08:19.3 | 24 | 2:34:04.2 | 24 | 3:01:42.6 | 24 | ||
24 | diplom | 3201 | FRITZSCH Günter | 1955 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 3:14:02.6 | 0:49:45.6 | 1:07:20.4 | 20 | 2:33:51.5 | 23 | 3:01:42.1 | 23 | ||
25 | diplom | 3242 | KLEPARNIK Otakar | 1957 | CYKLO-SKI klub Polička | 3:20:04.0 | 0:55:47.0 | 1:08:45.6 | 26 | 2:40:44.3 | 27 | 3:07:59.0 | 25 | ||
26 | diplom | 3165 | BAUER Paul | 1955 | Ski+Bike Deggendorf | 3:23:08.3 | 0:58:51.3 | 1:07:25.1 | 22 | 2:41:24.1 | 28 | 3:10:36.1 | 28 | ||
27 | diplom | 123 | SPENCER David | 1956 | AISB | 3:23:30.4 | 0:59:13.4 | 1:11:43.2 | 30 | 2:40:16.8 | 25 | 3:09:17.0 | 26 | ||
28 | diplom | 115 | PRAT Alexandr | 1956 | Wien | 3:24:11.2 | 0:59:54.2 | 1:11:11.4 | 28 | 2:40:24.6 | 26 | 3:10:18.3 | 27 | ||
29 | diplom | 3248 | KOTAS Pavel | 1955 | PJR Frenštát | 3:25:57.5 | 1:01:40.5 | 1:13:22.2 | 32 | 2:44:21.2 | 30 | 3:12:49.3 | 30 | ||
30 | diplom | 256 | THOMAS Michael | 1959 | TV Valtenberg e.V. | 3:26:08.1 | 1:01:51.1 | 1:11:42.7 | 29 | 2:42:54.9 | 29 | 3:11:54.3 | 29 | ||
31 | diplom | 172 | TELEPOVSKY Michal | 1957 | Kosice | 3:28:57.3 | 1:04:40.3 | 1:17:01.6 | 34 | 2:47:18.1 | 32 | 3:15:43.9 | 31 | ||
32 | diplom | 3197 | ZLÁMALÍK Jaromír | 1956 | Jižní Čechy CZ | 3:30:57.7 | 1:06:40.7 | 1:11:57.1 | 31 | 2:48:06.9 | 33 | 3:17:46.0 | 33 | ||
33 | diplom | 3293 | FERRERO Massimo | 1958 | Sci club Tersiva | 3:30:58.1 | 1:06:41.1 | 1:10:27.4 | 27 | 2:45:04.1 | 31 | 3:16:57.0 | 32 | ||
34 | diplom | 260 | TOMEŠ Jiří | 1958 | Šestajovice | 3:38:14.4 | 1:13:57.4 | 1:16:05.9 | 33 | 2:53:28.1 | 34 | 3:24:22.4 | 34 | ||
35 | diplom | 143 | TOIM Allan | 1955 | Saue | 3:50:50.4 | 1:26:33.4 | 1:18:25.4 | 35 | 3:01:54.2 | 35 | 3:34:51.2 | 35 | ||
36 | diplom | 193 | PODGORNIK Rudi | 1955 | FENIKS | 3:57:59.5 | 1:33:42.5 | 1:22:33.0 | 37 | 3:10:09.9 | 37 | 3:42:48.5 | 37 | ||
37 | diplom | 345 | BERNSTEIN Matthias | 1956 | Alpenverein Magdeburg | 3:58:32.2 | 1:34:15.2 | 1:20:10.5 | 36 | 3:08:32.6 | 36 | 3:42:36.8 | 36 | ||
38 | diplom | 3206 | SWIECKI Pawel | 1956 | Jubilee-Club | 4:07:47.7 | 1:43:30.7 | 1:23:55.6 | 39 | 3:15:54.8 | 38 | 3:51:25.6 | 38 | ||
39 | diplom | 258 | CZESNIK Frank | 1955 | Hamburg | 4:28:18.7 | 2:04:01.7 | 1:23:05.7 | 38 | 3:29:52.1 | 39 | 4:09:12.8 | 39 | ||
40 | diplom | 274 | NIJHUIS Paul | 1959 | Laren | 4:47:30.3 | 2:23:13.3 | 1:32:57.4 | 40 | 3:45:48.8 | 40 | 4:27:48.1 | 40 | ||
--- | 3166 | PALME II Štěpán | 1955 | Ski Bratrouchov | DNF | --- | 1:21:45.0 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 23 | HOFS Herman | 1956 | Stichts Langlauf Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 30 | DRESCHER Klaus | 1956 | Bad Tölz | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 103 | FLORIN Sandro | 1959 | Feusisberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 125 | PRÖSSER Walter | 1958 | USC Atomic St.Leonhard | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 180 | WALTHER Martin | 1957 | DAV Göppingen | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 182 | MANIORA Yonel | 1955 | LOISIR NORDIQUE | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 187 | SEROCHKIN Mikhail | 1958 | Dubna | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 189 | FERRARI Ferdinando | 1955 | Aosta | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 264 | RICHTER Andreas | 1958 | WSV Ilmenau | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 268 | WINDERL Manfred | 1956 | München | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 269 | SCHENK Johannes | 1958 | Linz | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3133 | EGGERSBERGER Josef | 1956 | Waakirchen | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3183 | UNTERHOLZNER Gerhard | 1958 | München | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3220 | KOLYSHEV Sergey | 1958 | Volkusha | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 3250 | HUKKA Jari | 1959 | Puumala | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |