Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 602 | ŠTOČEK Matúš | 1999 | Cyklistický spolok Žilina | 1. / Kadeti | 0:40:12.2 | 0:00:00.0 | 13:12.1 [1] | 1 | 13:28.1 [2] | 1 | 13:32.0 [1] | 1 | ||
2 | 601 | ZADÁK David | 1999 | CYKLOTEAM OSTROV | 2. / Kadeti | 0:40:57.2 | 0:00:45.0 | 13:42.8 [3] | 3 | 13:26.2 [1] | 2 | 13:48.2 [2] | 2 | ||
3 | 605 | GAVENDA Jan | 1999 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 3. / Kadeti | 0:41:03.6 | 0:00:51.4 | 13:38.4 [2] | 2 | 13:35.4 [3] | 3 | 13:49.8 [4] | 3 | ||
4 | 611 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 4. / Kadeti | 0:41:28.2 | 0:01:16.0 | 13:56.3 [7] | 7 | 13:43.5 [4] | 5 | 13:48.4 [3] | 4 | ||
5 | 604 | VANÍČEK Šimon | 1999 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 5. / Kadeti | 0:41:48.6 | 0:01:36.4 | 13:44.4 [4] | 4 | 13:55.0 [5] | 4 | 14:09.2 [6] | 5 | ||
6 | 603 | HONZÁK David | 1999 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 6. / Kadeti | 0:42:11.4 | 0:01:59.2 | 13:53.8 [5] | 5 | 13:56.6 [6] | 6 | 14:21.0 [8] | 6 | ||
7 | 610 | VOPAT Milan | 1999 | AUTHOR TEAM STUPNO | 7. / Kadeti | 0:42:14.9 | 0:02:02.7 | 14:15.3 [9] | 9 | 14:02.2 [7] | 8 | 13:57.4 [5] | 7 | ||
8 | 617 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | Kh tour giant cycling team | 8. / Kadeti | 0:42:42.4 | 0:02:30.2 | 13:55.3 [6] | 6 | 14:19.9 [10] | 7 | 14:27.2 [10] | 8 | ||
9 | 612 | BITTNER Daniel | 2000 | AUTHOR TEAM STUPNO | 9. / Kadeti | 0:42:43.5 | 0:02:31.3 | 13:56.5 [8] | 8 | 14:23.6 [12] | 9 | 14:23.4 [9] | 9 | ||
10 | 613 | SCHIERL Jakub | 2000 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 10. / Kadeti | 0:43:05.5 | 0:02:53.3 | 14:29.8 [11] | 11 | 14:18.3 [9] | 10 | 14:17.4 [7] | 10 | ||
11 | 609 | SOLAŘ Kryštof | 1999 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 11. / Kadeti | 0:43:22.1 | 0:03:09.9 | 14:15.6 [10] | 10 | 14:32.8 [14] | 11 | 14:33.7 [11] | 11 | ||
12 | 637 | ANDĚL Jan | 1999 | BIKE 2000 | 12. / Kadeti | 0:43:27.1 | 0:03:14.9 | 14:35.4 [13] | 13 | 14:13.2 [8] | 12 | 14:38.5 [12] | 12 | ||
13 | 664 | SÖHNER Pascal | 1999 | White Rock e.V. | 13. / Kadeti | 0:43:45.2 | 0:03:33.0 | 14:34.7 [12] | 12 | 14:23.3 [11] | 13 | 14:47.2 [19] | 13 | ||
14 | 607 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 14. / Kadeti | 0:44:21.1 | 0:04:08.9 | 15:10.2 [20] | 20 | 14:30.8 [13] | 14 | 14:40.1 [15] | 14 | ||
15 | 628 | HÁTLE Ondřej | 1999 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 15. / Kadeti | 0:44:36.2 | 0:04:24.0 | 14:57.5 [15] | 15 | 14:56.6 [19] | 16 | 14:42.1 [16] | 15 | ||
16 | 619 | BEDRNÍK Matěj | 2000 | Kola-bbm.cz | 16. / Kadeti | 0:44:37.2 | 0:04:25.0 | 15:04.5 [16] | 16 | 14:50.0 [16] | 17 | 14:42.7 [17] | 16 | ||
17 | 665 | RIES Immanuel | 1999 | Radunion Halle | 17. / Kadeti | 0:44:48.1 | 0:04:35.9 | 15:06.9 [19] | 19 | 15:02.4 [21] | 18 | 14:38.8 [13] | 17 | ||
18 | 660 | DEHNE Moritz | 1999 | RSC ´93 Marienberg | 18. / Kadeti | 0:44:51.3 | 0:04:39.1 | 15:11.6 [21] | 21 | 14:59.9 [20] | 20 | 14:39.8 [14] | 18 | ||
19 | 620 | HONSA František | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 19. / Kadeti | 0:44:53.8 | 0:04:41.6 | 14:49.7 [14] | 14 | 15:04.2 [22] | 15 | 14:59.9 [21] | 19 | ||
20 | 648 | MERIAČ Tomáš | 2000 | Cyklistický spolok Žilina | 20. / Kadeti | 0:45:06.8 | 0:04:54.6 | 15:19.2 [22] | 22 | 14:52.1 [18] | 19 | 14:55.5 [20] | 20 | ||
21 | 663 | KOßACK Janik | 2000 | SSV Mounty Altenberg/ Bad Saldetfurth Racing | 21. / Kadeti | 0:45:20.2 | 0:05:08.0 | 15:26.7 [24] | 24 | 14:51.3 [17] | 21 | 15:02.2 [22] | 21 | ||
22 | 651 | SEDLÁČEK Vojtěch | 1999 | CK Příbram | 22. / Kadeti | 0:45:39.0 | 0:05:26.8 | 16:07.6 [34] | 34 | 14:48.1 [15] | 25 | 14:43.3 [18] | 22 | ||
23 | 624 | STEHNO Filip | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 23. / Kadeti | 0:46:10.4 | 0:05:58.2 | 15:06.1 [18] | 18 | 15:55.1 [31] | 26 | 15:09.2 [24] | 23 | ||
24 | 615 | ČERVENKA Marcel | 2000 | HNÍZDIL TEAM | 24. / Kadeti | 0:46:18.4 | 0:06:06.2 | 15:43.2 [26] | 26 | 15:29.6 [25] | 27 | 15:05.6 [23] | 24 | ||
25 | 630 | KRÝDA Miloslav | 2000 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 25. / Kadeti | 0:46:32.7 | 0:06:20.5 | 15:19.8 [23] | 23 | 15:31.5 [26] | 24 | 15:41.4 [27] | 25 | ||
26 | 618 | PEŠŤÁK Martin | 2000 | Kola-bbm.cz | 26. / Kadeti | 0:47:12.3 | 0:07:00.1 | 15:05.4 [17] | 17 | 15:27.8 [24] | 22 | 16:39.1 [35] | 26 | ||
27 | 626 | VONDRÁČEK Jaroslav | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 27. / Kadeti | 0:47:29.5 | 0:07:17.3 | 16:08.7 [35] | 35 | 15:52.3 [28] | 34 | 15:28.5 [25] | 27 | ||
28 | 635 | ČERNOHORSKÝ Zdeněk | 1999 | LYKO KLUB PRACHATICE | 28. / Kadeti | 0:47:29.9 | 0:07:17.7 | 15:52.4 [30] | 30 | 16:07.0 [32] | 32 | 15:30.5 [26] | 28 | ||
29 | 642 | VELÍŠEK Petr | 1999 | UGO Allivictus Čistý sport | 29. / Kadeti | 0:47:50.9 | 0:07:38.7 | 16:00.6 [32] | 32 | 15:50.2 [27] | 28 | 16:00.1 [28] | 29 | ||
30 | 623 | BARTOŠ Martin | 1999 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 30. / Kadeti | 0:48:01.9 | 0:07:49.7 | 15:44.5 [28] | 28 | 16:12.7 [34] | 29 | 16:04.7 [29] | 30 | ||
31 | 629 | TOMÁŠEK Alvin | 2000 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 31. / Kadeti | 0:48:10.8 | 0:07:58.6 | 16:04.4 [33] | 33 | 15:54.6 [30] | 31 | 16:11.8 [30] | 31 | ||
32 | 625 | SÝKORA Karel | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 32. / Kadeti | 0:48:31.7 | 0:08:19.5 | 15:46.1 [29] | 29 | 16:14.4 [36] | 33 | 16:31.2 [33] | 32 | ||
33 | 656 | ŠORF Pavel | 1999 | HAVEN EXTREME | 33. / Kadeti | 0:48:33.4 | 0:08:21.2 | 16:18.6 [37] | 37 | 15:53.6 [29] | 36 | 16:21.2 [31] | 33 | ||
34 | 649 | KURNICKÝ Roman | 2000 | Cyklistický spolok Žilina | 34. / Kadeti | 0:48:41.9 | 0:08:29.7 | 15:56.3 [31] | 31 | 16:09.4 [33] | 35 | 16:36.2 [34] | 34 | ||
35 | 640 | ZONYGA Jan | 1999 | VRV TEAM | 35. / Kadeti | 0:49:04.6 | 0:08:52.4 | 15:37.0 [25] | 25 | 15:09.4 [23] | 23 | 18:18.2 [47] | 35 | ||
36 | 622 | PAVLÍK Tomáš | 1999 | CYKLOTEAM OSTROV | 36. / Kadeti | 0:49:50.2 | 0:09:38.0 | 16:28.6 [38] | 38 | 16:52.8 [41] | 37 | 16:28.8 [32] | 36 | ||
37 | 606 | DOLEŽAL Vladislav | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 37. / Kadeti | 0:50:22.6 | 0:10:10.4 | 15:44.2 [27] | 27 | 16:14.1 [35] | 30 | 18:24.3 [48] | 37 | ||
38 | 658 | VAČLENA Ondřej | 2000 | GS cyklo team Jistebnice | 38. / Kadeti | 0:50:29.2 | 0:10:17.0 | 16:45.5 [39] | 39 | 16:37.0 [37] | 38 | 17:06.7 [37] | 38 | ||
39 | 662 | JÄHNE Lucas | 1999 | SSV Mounty Altenberg | 39. / Kadeti | 0:50:29.7 | 0:10:17.5 | 17:11.7 [46] | 46 | 16:37.1 [38] | 41 | 16:40.9 [36] | 39 | ||
40 | 652 | HOLFEUER Dan | 1999 | CK MTB MARATON HLINSKO | 40. / Kadeti | 0:51:02.0 | 0:10:49.8 | 17:06.0 [42] | 42 | 16:40.6 [39] | 40 | 17:15.4 [38] | 40 | ||
41 | 638 | HOMOLA Jakub | 2000 | BIKE 2000 | 41. / Kadeti | 0:51:13.2 | 0:11:01.0 | 16:57.6 [40] | 40 | 16:47.1 [40] | 39 | 17:28.5 [43] | 41 | ||
42 | 647 | BRABOREC Martin | 1999 | AUTHOR TEAM STUPNO | 42. / Kadeti | 0:51:25.3 | 0:11:13.1 | 17:10.5 [45] | 45 | 16:57.0 [42] | 42 | 17:17.8 [39] | 42 | ||
43 | 634 | ŠMÍDA Jan | 1999 | MORAVEC TEAM | 43. / Kadeti | 0:51:57.4 | 0:11:45.2 | 17:03.6 [41] | 41 | 17:19.8 [43] | 43 | 17:34.0 [44] | 43 | ||
44 | 661 | HÄDICKE Robby | 1999 | RSV Bautzen | 44. / Kadeti | 0:52:01.2 | 0:11:49.0 | 16:18.2 [36] | 36 | 18:23.8 [48] | 44 | 17:19.2 [40] | 44 | ||
45 | 650 | KONOPÁSEK Petr | 1999 | NEVIX TEAM | 45. / Kadeti | 0:52:15.8 | 0:12:03.6 | 17:06.5 [43] | 43 | 17:49.1 [46] | 46 | 17:20.2 [41] | 45 | ||
46 | 621 | CHVOSTEK Tomáš | 1999 | CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ | 46. / Kadeti | 0:52:25.2 | 0:12:13.0 | 17:18.5 [48] | 48 | 17:27.7 [44] | 45 | 17:39.0 [45] | 46 | ||
47 | 639 | HENDRYCH Tomáš | 1999 | TEAM BIKE PERŠTEJN | 47. / Kadeti | 0:52:25.9 | 0:12:13.7 | 17:15.9 [47] | 47 | 17:48.2 [45] | 47 | 17:21.8 [42] | 47 | ||
48 | 633 | MAZÁNEK Matěj | 2000 | MORAVEC TEAM | 48. / Kadeti | 0:53:22.1 | 0:13:09.9 | 17:09.7 [44] | 44 | 18:19.8 [47] | 48 | 17:52.6 [46] | 48 | ||
49 | 636 | PŘEROST Vít | 2000 | COPR TJ PŘEŠTICE | 49. / Kadeti | 0:56:02.9 | 0:15:50.7 | 18:28.9 [49] | 49 | 18:37.5 [49] | 49 | 18:56.5 [49] | 49 | ||
50 | 655 | SVÍZELA Tomáš | 2000 | MG Bike Team | 50. / Kadeti | 0:57:21.4 | 0:17:09.2 | 18:35.8 [50] | 50 | 18:45.5 [50] | 50 | 20:00.1 [50] | 50 | ||
51 | 654 | VENCL Jakub | 2000 | KH Tour Czech cycling team | 51. / Kadeti | 0:40:28.1 | - 1 Lap(s) | 19:50.9 [51] | 51 | 20:37.2 [51] | 51 | --- | --- | ||
52 | 666 | KLAP Lukáš | 2000 | BIKECLINIC JUNIOR TEAM | 52. / Kadeti | 0:41:39.8 | - 1 Lap(s) | 19:55.6 [52] | 52 | 21:44.2 [53] | 52 | --- | --- | ||
53 | 657 | ČADA Jakub | 1999 | TJ DOBRUŠKA | 53. / Kadeti | 0:43:01.7 | - 1 Lap(s) | 21:22.4 [54] | 54 | 21:39.3 [52] | 53 | --- | --- | ||
54 | 614 | GLOWACZ Tomasz | 1999 | GRUPA KOLARSKA VIKTOTRA RYBNIIK | 54. / Kadeti | 0:43:02.1 | - 1 Lap(s) | 20:47.1 [53] | 53 | 22:15.0 [54] | 54 | --- | --- | ||
--- | 616 | MALÝ Matěj | 2000 | VRV TEAM | . / Kadeti | DNF | --- | 16:05.5 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 631 | TLÁSKAL Hynek | 1999 | CYKLO BENDL CLUB 98 | . / Kadeti | DNF | --- | 16:17.9 [-] | --- | 34:30.5 [-] | --- | --- | --- |