Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :25.4.2015 MÍSTO :Lety u Prahy

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 3062 detail závodníka MUSIL Josef 1973 --- 1. /  Muži 0:57:20.0 0:00:00.0
2 3016 detail závodníka PILÍK Zdeněk 1965 --- 2. /  Muži 0:57:37.6 0:00:17.6
3 3015 detail závodníka MUSIL Josef 2004 Six Monkeys 3. /  Muži 0:57:44.6 0:00:24.6
4 6310 detail závodníka LAPKA František 2003 Six Monkeys 4. /  Muži 0:57:45.6 0:00:25.6
5 3086 detail závodníka LAPKA Aleš 1970 --- 5. /  Muži 0:57:45.9 0:00:25.9
6 6219 detail závodníka MACHÁCKOVÁ Barbora 2002 --- 1. /  Ženy 0:58:03.9 0:00:43.9
7 3065 detail závodníka ŠTEFAN Martin 1977 --- 6. /  Muži 0:59:19.9 0:01:59.9
8 3077 detail závodníka BLAŽEK Ivan 1976 Nasavrky Bikers 7. /  Muži 0:59:27.8 0:02:07.8
9 6162 detail závodníka BLAŽEK Aleš 2007 Nasavrky Bikers 8. /  Muži 0:59:27.8 0:02:07.8
10 3049 detail závodníka MAREK Jakub 1984 --- 9. /  Muži 0:59:29.4 0:02:09.4
11 3156 detail závodníka ŘEZNÍK Ladislav 1969 --- 10. /  Muži 0:59:59.8 0:02:39.8
12 6193 detail závodníka SAMEC Filip 2005 Bikeclinic Junior Team 11. /  Muži 1:00:41.9 0:03:21.9
13 6194 detail závodníka ROZSYPAL Štěpán 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 12. /  Muži 1:00:59.3 0:03:39.3
14 6208 detail závodníka NOVOTNÁ Aneta 2003 Sokol Veltěž 2. /  Ženy 1:01:07.6 0:03:47.6
15 3147 detail závodníka BEDŘÍCHOVÁ Karolína 2003 Sokol Veltěž 3. /  Ženy 1:01:08.3 0:03:48.3
16 3025 detail závodníka ŠÍMA Martin 2005 --- 13. /  Muži 1:01:09.2 0:03:49.2
17 3081 detail závodníka HALBICH Jan 1966 --- 14. /  Muži 1:01:17.9 0:03:57.9
18 3061 detail závodníka KLAUDOVÁ Jana 1973 --- 4. /  Ženy 1:01:18.4 0:03:58.4
19 3102 detail závodníka ROZSYPAL Pavel 1976 --- 15. /  Muži 1:01:24.8 0:04:04.8
20 3115 detail závodníka MAREK Pavel 1980 --- 16. /  Muži 1:01:27.7 0:04:07.7
21 6145 detail závodníka BRUCHNER Filip 2006 --- 17. /  Muži 1:01:52.4 0:04:32.4
22 3091 detail závodníka TOMÁŠEK Vojtěch 2000 Iron Bikes Šabina :-) 18. /  Muži 1:02:39.9 0:05:19.9
23 3093 detail závodníka TOMÁŠEK Josef 2001 Iron Bikes Šabina :-) 19. /  Muži 1:02:42.4 0:05:22.4
24 3104 detail závodníka ŠÍMA Petr 1959 --- 20. /  Muži 1:04:21.9 0:07:01.9
25 3138 detail závodníka PETRIK Dominik 1998 --- 21. /  Muži 1:04:23.1 0:07:03.1
26 3050 detail závodníka TUHÁČKOVÁ Kateřina 1987 --- 5. /  Ženy 1:04:24.4 0:07:04.4
27 3135 detail závodníka NOVÁK Marek 2003 --- 22. /  Muži 1:04:29.2 0:07:09.2
28 3073 detail závodníka PILÍK Zdeněk 1993 --- 23. /  Muži 1:04:35.7 0:07:15.7
29 3118 detail závodníka ŠIMEK Bronislav 1964 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 24. /  Muži 1:05:46.3 0:08:26.3
30 6189 detail závodníka ŠIMEK Marek Emanuel 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 25. /  Muži 1:05:48.6 0:08:28.6
31 3107 detail závodníka BRUCHNER Radek 1972 --- 26. /  Muži 1:05:53.8 0:08:33.8
32 3101 detail závodníka SAMEC Jaroslav 1974 JASA 27. /  Muži 1:05:54.8 0:08:34.8
33 3068 detail závodníka HAŠKOVÁ Kristýna 1986 --- 6. /  Ženy 1:06:11.3 0:08:51.3
34 3064 detail závodníka TAUBNER Michal 1983 --- 28. /  Muži 1:11:03.8 0:13:43.8
35 3056 detail závodníka TOMÁŠ Martin 1980 --- 29. /  Muži 1:11:05.0 0:13:45.0
36 3153 detail závodníka KUBRICHTOVÁ Michaela 1985 Myšáci 7. /  Ženy 1:11:10.8 0:13:50.8
37 3009 detail závodníka KNEBL Lukáš 1985 Běžecký klub České spořitelny 30. /  Muži 1:11:18.2 0:13:58.2
38 6130 detail závodníka KNIHA Petr 2006 --- 31. /  Muži 1:12:57.4 0:15:37.4
39 3021 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina 1976 --- 8. /  Ženy 1:13:00.9 0:15:40.9
40 6204 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina 2003 --- 9. /  Ženy 1:13:06.2 0:15:46.2
41 3066 detail závodníka MUSILOVÁ Šárka 1974 --- 10. /  Ženy 1:13:07.3 0:15:47.3
42 3030 detail závodníka NOVOTNÁ Kateřina 1974 --- 11. /  Ženy 1:13:13.8 0:15:53.8
43 3045 detail závodníka DUFKOVÁ Denisa 1970 --- 12. /  Ženy 1:13:15.6 0:15:55.6
44 6205 detail závodníka VAŠINA Samuel 2003 NN Bike Team 32. /  Muži 1:13:17.4 0:15:57.4
45 6106 detail závodníka FRENCL Dominik 2007 GIANTPITRSBIKE 33. /  Muži 1:13:29.4 0:16:09.4
46 3088 detail závodníka RYBÁKOVÁ Simona 1963 --- 13. /  Ženy 1:13:29.5 0:16:09.5
47 3027 detail závodníka FIŠER Pavel 1977 nejsem 34. /  Muži 1:13:29.9 0:16:09.9
48 3035 detail závodníka FIŠER Paja 2006 --- 35. /  Muži 1:13:30.1 0:16:10.1
49 6093 detail závodníka FRENCL Patrik 2008 GIANTPITRSBIKE 36. /  Muži 1:13:34.5 0:16:14.5
50 6202 detail závodníka PAPOUŠKOVÁ Martina 2002 BIKE FREAKS HOLICE 14. /  Ženy 1:13:34.6 0:16:14.6
51 6108 detail závodníka HENDRYCH Vojta 2006 BIKE FREAKS HOLICE 37. /  Muži 1:13:34.8 0:16:14.8
52 3116 detail závodníka NOVÁK Vlastimil 1973 --- 38. /  Muži 1:13:35.0 0:16:15.0
53 3082 detail závodníka FRENCL Ctibor 1957 --- 39. /  Muži 1:13:38.9 0:16:18.9
54 3004 detail závodníka POSPÍŠIL Vladimír 1977 Pospa tým 40. /  Muži 1:13:44.4 0:16:24.4
55 6210 detail závodníka HENDRYCHOVÁ Lucka 2003 BIKE FREAKS HOLICE 15. /  Ženy 1:13:44.4 0:16:24.4
56 3019 detail závodníka WACLAWIECOVÁ Eva 1971 --- 16. /  Ženy 1:13:44.6 0:16:24.6
57 3125 detail závodníka TYXA VÁclav 1945 --- 41. /  Muži 1:13:47.9 0:16:27.9
58 3013 detail závodníka SKŘÍDLOVSKÁ Terezie 1998 AGROFERT cyklo tým - PENAM MTB team 17. /  Ženy 1:13:57.4 0:16:37.4
59 3145 detail závodníka CUCHÁ Kateřina 1975 --- 18. /  Ženy 1:14:00.8 0:16:40.8
60 3010 detail závodníka MENDLÍK Petr 1981 --- 42. /  Muži 1:16:29.2 0:19:09.2
61 3110 detail závodníka PETROVKCÝ Jindřich 1971 --- 43. /  Muži 1:16:30.1 0:19:10.1
62 6280 detail závodníka GLASAR Martin 2006 --- 44. /  Muži 1:16:46.9 0:19:26.9
63 3117 detail závodníka GLASAR Martin 1972 --- 45. /  Muži 1:16:47.7 0:19:27.7
64 3157 detail závodníka ŠŤASTNÁ Romana 1980 --- 19. /  Ženy 1:17:36.9 0:20:16.9
65 3085 detail závodníka LAPKOVÁ Ema 2001 --- 20. /  Ženy 1:17:39.1 0:20:19.1
66 3128 detail závodníka RUSKÁ Kateřina 1971 --- 21. /  Ženy 1:17:58.9 0:20:38.9
67 3046 detail závodníka RAKOVÁ Natalie 2002 AGROFERT cyklo tým 22. /  Ženy 1:20:56.5 0:23:36.5
68 3154 detail závodníka HANČLOVÁ Petra 1980 REDFROG 23. /  Ženy 1:21:02.7 0:23:42.7
69 3072 detail závodníka ZÁMOSTNÝ Vladimír 1957 --- 46. /  Muži 1:21:11.2 0:23:51.2
70 3136 detail závodníka CHALOUPKOVÁ Simona 1981 --- 24. /  Ženy 1:21:11.5 0:23:51.5
71 3140 detail závodníka MARALIK Jiri 1985 --- 47. /  Muži 1:21:12.5 0:23:52.5
72 3144 detail závodníka SKLEPNÍKOVÁ Helena 1970 --- 25. /  Ženy 1:21:34.7 0:24:14.7
73 3165 detail závodníka BISKUP Libor 1991 --- 48. /  Muži 1:21:39.9 0:24:19.9
74 6086 detail závodníka PETRÁČKOVÁ Anna 2008 P.J.P.T. junior team 26. /  Ženy 1:22:10.4 0:24:50.4
75 3007 detail závodníka PETRÁČEK Milan 1974 ČESKÁ SKALICE 49. /  Muži 1:22:11.1 0:24:51.1
76 3033 detail závodníka RAK Otakar 1961 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRŮHONICE 50. /  Muži 1:22:13.9 0:24:53.9
77 6172 detail závodníka ŠEVČÍK Adam 2004 AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team 51. /  Muži 1:23:02.5 0:25:42.5
78 6360 detail závodníka MÁŠOVÁ Veronika 2003 --- 27. /  Ženy 1:25:16.9 0:27:56.9
79 3079 detail závodníka RUBAČ Michal 1993 Six Monkeys 52. /  Muži 1:25:30.1 0:28:10.1
80 6359 detail závodníka MÁŠA Matěj 2008 --- 53. /  Muži 1:25:30.1 0:28:10.1
81 6173 detail závodníka GLAISTER Mia 2005 --- 28. /  Ženy 1:25:38.9 0:28:18.9
82 6179 detail závodníka TRANGOŠ Ondřej 2004 --- 54. /  Muži 1:25:43.5 0:28:23.5
83 3087 detail závodníka BĚLÍKOVÁ Gabriela 1974 --- 29. /  Ženy 1:25:47.6 0:28:27.6
84 6309 detail závodníka BĚLÍKOVÁ Natálie 2005 --- 30. /  Ženy 1:25:48.1 0:28:28.1
85 6180 detail závodníka RUBAČ Tomáš 2005 --- 55. /  Muži 1:25:50.4 0:28:30.4
86 6169 detail závodníka RUBEŠ Daniel 2005 AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team 56. /  Muži 1:25:54.4 0:28:34.4
87 3120 detail závodníka ARAZIM Jiří 1975 --- 57. /  Muži 1:25:55.9 0:28:35.9
88 6345 detail závodníka ARAZIM Matěj 2005 --- 58. /  Muži 1:25:59.6 0:28:39.6
89 3036 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Ivana 1958 --- 31. /  Ženy 1:26:18.9 0:28:58.9
90 3024 detail závodníka TRÁVNÍČEK Jan 1945 --- 59. /  Muži 1:26:18.9 0:28:58.9
91 3084 detail závodníka LAPKOVÁ Martina 1972 --- 32. /  Ženy 1:26:33.1 0:29:13.1
92 3043 detail závodníka VILÍMOVÁ Anna 1980 --- 33. /  Ženy 1:26:48.0 0:29:28.0
93 3083 detail závodníka BABIŠ Frederik 2004 TeamMaX 60. /  Muži 1:26:48.1 0:29:28.1
94 3112 detail závodníka RYVOLA Aleš 1980 AGROFERT cyklo tým 61. /  Muži 1:26:49.7 0:29:29.7
95 3163 detail závodníka RYSKA Jaromír 1945 --- 62. /  Muži 1:27:53.9 0:30:33.9
96 3158 detail závodníka RYSKA Matyáš 2007 --- 63. /  Muži 1:27:53.9 0:30:33.9
97 3159 detail závodníka RYSKOVÁ Hana 1978 --- 34. /  Ženy 1:27:54.6 0:30:34.6
98 3148 detail závodníka KOHOUN Filip 1968 --- 64. /  Muži 1:29:21.4 0:32:01.4
99 6394 detail závodníka KOHOUNOVÁ Viktorie 2005 --- 35. /  Ženy 1:29:21.7 0:32:01.7
100 3090 detail závodníka TOMÁŠEK Jakub 1975 Iron Bikes Šabina :-) 65. /  Muži 1:29:21.9 0:32:01.9