ČT Author Cup 2015
DATUM : | 10.10.2015 | MÍSTO : | Josefův Důl |
---|
POŘADATEL : | TERRA SPORT s.r.o. | WEBOVÉ STRÁNKY : | ctauthorcup.cz/ |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 18 | BOUDNÝ Pavel | 1982 | Česká spořitelna - Accolade | 1:56:26.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 17 | ULMAN Matouš | 1984 | Česká spořitelna - Accolade | 1:56:30.2 | 0:00:03.3 | ||
3 | diplom | 303 | NOVÁK Jiří | 1985 | Betch. Nl Superior Brentjens Mtb Team | 1:56:36.1 | 0:00:09.2 | ||
4 | diplom | 302 | STROŽ Jan | 1989 | Symbio+ Cannondale | 1:56:53.9 | 0:00:27.0 | ||
5 | diplom | 13 | NESVADBA Jan | 1991 | Nilfisk ALTO pro cycling team | 2:00:42.0 | 0:04:15.1 | ||
6 | diplom | 16 | RAJCHART Jan | 1996 | Česká spořitelna - Accolade | 2:00:42.5 | 0:04:15.6 | ||
7 | diplom | 82 | DOLEŽAL Václav | 1996 | Petr Čech Sport MTB team | 2:00:45.1 | 0:04:18.2 | ||
8 | diplom | 15 | BUKSA Dominik | 1990 | Česká spořitelna - Accolade | 2:00:46.1 | 0:04:19.2 | ||
9 | diplom | 305 | VALÁŠEK Daniel | 1993 | ALFEX-cyklotrenink | 2:00:49.1 | 0:04:22.2 | ||
10 | diplom | 181 | ŠILAR Jakub | 1989 | Bikeclinic Cannondale | 2:00:53.7 | 0:04:26.8 | ||
11 | diplom | 301 | BUBÍLEK Michal | 1986 | Kellys Bikeranch team | 2:00:54.7 | 0:04:27.8 | ||
12 | diplom | 316 | KAVALÍR Jakub | 1993 | Eleven | 2:01:46.7 | 0:05:19.8 | ||
13 | diplom | 257 | ZELENÝ Ondřej | 1982 | Eleven | 2:01:51.7 | 0:05:24.8 | ||
14 | diplom | 327 | JINDŘIŠEK Vojtěch | 1979 | Eleven Team Příchovice | 2:01:53.2 | 0:05:26.3 | ||
15 | diplom | 307 | NOVOTA Jan | 1981 | Symbio + Cannonade | 2:01:55.2 | 0:05:28.3 | ||
16 | diplom | 259 | BERAN Vojtěch | 1982 | alltraining.cz | 2:01:56.5 | 0:05:29.6 | ||
17 | diplom | 314 | MOKRÝ Jakub | 1990 | Symbio + Cannonade | 2:01:58.7 | 0:05:31.8 | ||
18 | diplom | 310 | ČERNÝ Jan | 1982 | Aleven team Příchovice | 2:02:01.7 | 0:05:34.8 | ||
19 | diplom | 324 | PITEL Lukáš | 1983 | Symbio + Cannonade | 2:02:05.7 | 0:05:38.8 | ||
20 | diplom | 11 | STRNAD Aleš | 1986 | Eleven | 2:02:54.2 | 0:06:27.3 | ||
21 | diplom | 320 | RADA Jan | 1977 | Eleven | 2:02:54.5 | 0:06:27.6 | ||
22 | diplom | 81 | MÁKA Daniel | 1992 | Petr Čech Sport MTB team | 2:02:56.7 | 0:06:29.8 | ||
23 | diplom | 308 | STRNAD Jiří | 1984 | Eleven Team Příchovice | 2:03:00.7 | 0:06:33.8 | ||
24 | diplom | 622 | ANDRLE David | 1991 | Symbio + Cannonade | 2:03:03.4 | 0:06:36.5 | ||
25 | diplom | 355 | LUDVÍK Vojtěch | 1993 | SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM | 2:03:35.7 | 0:07:08.8 | ||
26 | diplom | 319 | SVOBODA Jiří | 1992 | Auto Elso | 2:04:09.4 | 0:07:42.5 | ||
27 | diplom | 14 | DANĚK Jiří | 1993 | Česká spořitelna - Accolade | 2:04:13.7 | 0:07:46.8 | ||
28 | diplom | 328 | MINKA Jakub | 1994 | Symbio + Cannonade | 2:05:25.5 | 0:08:58.6 | ||
29 | diplom | 621 | PAUR Ondřej | 1991 | Symbio + Cannonade | 2:05:25.5 | 0:08:58.6 | ||
30 | diplom | 196 | ROŽEK Jan | 1987 | Dexter BSK racing | 2:05:30.2 | 0:09:03.3 | ||
31 | diplom | 255 | JINDRA Pavel | 1978 | Eleven | 2:05:30.5 | 0:09:03.6 | ||
32 | diplom | 343 | FRANK Petr | 1978 | Petr Čech Sport MTB team | 2:05:31.2 | 0:09:04.3 | ||
33 | diplom | 326 | HRUŠKA Petr | 1986 | SK žamberk Tessuti team | 2:05:39.5 | 0:09:12.6 | ||
34 | diplom | 104 | ANDRŠ Jakub | 1996 | KOOPERATIVA | 2:06:19.5 | 0:09:52.6 | ||
35 | diplom | 361 | NICKE Thomas | 1978 | Eleven | 2:06:39.2 | 0:10:12.3 | ||
36 | diplom | 337 | NEUBAUER Radim | 1977 | Eleven | 2:06:51.3 | 0:10:24.4 | ||
37 | diplom | 338 | RUBAČ Michal | 1993 | Sicmonkeys | 2:06:52.5 | 0:10:25.6 | ||
38 | diplom | 331 | JIRKŮ Jakub | 1996 | Alltraining | 2:06:55.5 | 0:10:28.6 | ||
39 | diplom | 317 | ISTENČIN Lukáš | 1977 | Petr Čech Sport MTB team | 2:07:15.2 | 0:10:48.3 | ||
40 | diplom | 344 | VOPÁLENSKÝ Martin | 1975 | Velosport Valenta Scott Team | 2:07:26.3 | 0:10:59.4 | ||
41 | diplom | 451 | TŮMA Radek | 1976 | Ugo Allivictus Čistý Sport | 2:07:34.9 | 0:11:08.0 | ||
42 | diplom | 332 | TVRZ Lukáš | 1994 | SWEEPSPORT | 2:07:37.7 | 0:11:10.8 | ||
43 | diplom | 367 | PTÁČEK Ondřej | 1976 | Author | 2:07:40.7 | 0:11:13.8 | ||
44 | diplom | 525 | SVOBODA Robert | 1977 | Symbio + Cannonade | 2:07:49.3 | 0:11:22.4 | ||
45 | diplom | 234 | LOUDA František | 1988 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 2:07:49.5 | 0:11:22.6 | ||
46 | diplom | 3175 | MORAVEC Karel | 1996 | --- | 2:07:55.5 | 0:11:28.6 | ||
47 | diplom | 3428 | ČÍŽEK Martin | 1985 | Dexter BSK racing | 2:07:58.5 | 0:11:31.6 | ||
48 | diplom | 352 | MÁLEK Tomáš | 1980 | --- | 2:08:08.5 | 0:11:41.6 | ||
49 | diplom | 351 | HLŮŽEK Radim | 1992 | Symbio + Cannonade | 2:08:10.2 | 0:11:43.3 | ||
50 | diplom | 3509 | ALTMAN Kornel | 1991 | Dukla Praha - veslování | 2:08:12.3 | 0:11:45.4 | ||
51 | diplom | 371 | KYNDL Lukáš | 1993 | Bike Tuning Team Rudná | 2:08:24.4 | 0:11:57.5 | ||
52 | diplom | 291 | REZEK Luboš | 1975 | ČT | 2:08:51.5 | 0:12:24.6 | ||
53 | diplom | 340 | STEINER Petr | 1985 | --- | 2:08:56.5 | 0:12:29.6 | ||
54 | diplom | 258 | PRENĚK Ondřej | 1996 | Eleven | 2:09:02.2 | 0:12:35.3 | ||
55 | diplom | 392 | KLEIN Martin | 1977 | Symbio + Cannonade | 2:09:08.3 | 0:12:41.4 | ||
56 | diplom | 20 | MIKOLÁŠEK Jan | 1993 | Velosport Valenta Scott Team | 2:09:10.2 | 0:12:43.3 | ||
57 | diplom | 329 | BALCAR Aleš | 1977 | TJ Sokol Nové Město nad Metují | 2:09:20.3 | 0:12:53.4 | ||
58 | diplom | 620 | JENŠÍK Jan | 1988 | Symbio + Cannonade | 2:09:55.3 | 0:13:28.4 | ||
59 | diplom | 256 | KOVÁŘ Petr | 1975 | Eleven | 2:10:13.5 | 0:13:46.6 | ||
60 | diplom | 379 | ŠROLL Marek | 1978 | VELOCENTRUM SPECIALIZED | 2:10:33.5 | 0:14:06.6 | ||
61 | diplom | 298 | POLESNY Martin | 1980 | BEKO Engineering | 2:10:36.2 | 0:14:09.3 | ||
62 | diplom | 354 | ZLÁMAL Tomáš | 1979 | --- | 2:10:37.5 | 0:14:10.6 | ||
63 | diplom | 77 | MILT Jan | 1991 | Sixmonkeys | 2:10:39.7 | 0:14:12.8 | ||
64 | diplom | 123 | SCHURAN Michal | 1996 | Velosport Favorit Bílina | 2:10:41.7 | 0:14:14.8 | ||
65 | diplom | 419 | VEIS Zdeněk | 1976 | Eleven mercedes mitas | 2:10:55.2 | 0:14:28.3 | ||
66 | diplom | 375 | VODIČKA Miroslav | 1978 | CATUS TEAM | 2:11:18.4 | 0:14:51.5 | ||
67 | diplom | 341 | NOSEK Daniel | 1978 | Good Time´s Cyklo Team Děčín | 2:12:05.5 | 0:15:38.6 | ||
68 | diplom | 353 | ŠIMEČEK Luděk | 1977 | TJ Lokomotiva Nymburk | 2:12:10.7 | 0:15:43.8 | ||
69 | diplom | 409 | BĚHULA Martin | 1977 | --- | 2:12:19.5 | 0:15:52.6 | ||
70 | diplom | 408 | BENEŠ Jiři | 1976 | Koloshop Team Teplice | 2:12:23.4 | 0:15:56.5 | ||
71 | diplom | 388 | ŠTROSMAJER Radek | 1979 | Velosport Valenta Scott Team | 2:12:24.4 | 0:15:57.5 | ||
72 | diplom | 426 | NOVÝ Karel | 1980 | Luigi Cocotti | 2:12:27.5 | 0:16:00.6 | ||
73 | diplom | 393 | PROCHÁZKA Jiří | 1982 | SK SKIVELO Neslyšících Olomouc | 2:12:28.2 | 0:16:01.3 | ||
74 | diplom | 342 | KALFAŘ Jakub | 1992 | Auto Elso | 2:12:36.3 | 0:16:09.4 | ||
75 | diplom | 387 | BOUBÍN Jan | 1989 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2:12:54.2 | 0:16:27.3 | ||
76 | diplom | 3422 | SUCHÝ David | 1989 | A.V.S. Team KV | 2:13:10.8 | 0:16:43.9 | ||
77 | diplom | 230 | FRYC Jan | 1988 | BEKO Engineering | 2:13:21.3 | 0:16:54.4 | ||
78 | diplom | 3443 | KOŽÍŠEK Dušan | 1983 | WSM ROHOZEC AMULET | 2:13:36.5 | 0:17:09.6 | ||
79 | diplom | 401 | KRAJÍČEK Jiří | 1975 | --- | 2:13:51.3 | 0:17:24.4 | ||
80 | diplom | 378 | VIGNER Luděk | 1981 | Trek | 2:13:53.5 | 0:17:26.6 | ||
81 | diplom | 365 | ČIČKO Jiří | 1975 | SSC Železný Brod | 2:13:58.2 | 0:17:31.3 | ||
82 | diplom | 412 | TICHÝ Václav | 1978 | Dům barev Český Krumlov | 2:13:58.5 | 0:17:31.6 | ||
83 | diplom | 395 | VESELÝ Jiří | 1979 | NH Car | 2:14:04.1 | 0:17:37.2 | ||
84 | diplom | 454 | ČMELÍK Tomáš | 1986 | Mirkov bike team | 2:14:10.7 | 0:17:43.8 | ||
85 | diplom | 3519 | ????? ????? | 1990 | --- | 2:14:12.3 | 0:17:45.4 | ||
86 | diplom | 161 | POHL Miloslav | 1981 | EMOS | 2:14:30.3 | 0:18:03.4 | ||
87 | diplom | 24 | KOSIČKA Lubor | 1984 | --- | 2:14:32.5 | 0:18:05.6 | ||
88 | diplom | 406 | KRÁTKÝ Josef | 1980 | IN ENERGY Dobříš | 2:14:33.8 | 0:18:06.9 | ||
89 | diplom | 3173 | DVOŘAN Stanislav | 1983 | Author Xterra Team | 2:14:55.5 | 0:18:28.6 | ||
90 | diplom | 315 | TATÍČEK Petr | 1985 | Eleven | 2:14:58.5 | 0:18:31.6 | ||
91 | diplom | 348 | DIVIŠ Jiří | 1975 | CYKLO EXTRA CANNONDALE TEAM Č. BUDĚJOVICE | 2:14:58.5 | 0:18:31.6 | ||
92 | diplom | 400 | JOHÁNEK Jakub | 1994 | Baustav MTB biking | 2:15:19.3 | 0:18:52.4 | ||
93 | diplom | 12 | SWÁROVSKÝ Pavel | 1994 | ZP CYKLOSERVIS STEVENS cycling team | 2:15:24.8 | 0:18:57.9 | ||
94 | diplom | 415 | SKŮČEK Petr | 1978 | NH Car | 2:15:26.3 | 0:18:59.4 | ||
95 | diplom | 427 | HOLUBÁŘ Filip | 1996 | Eleven | 2:15:47.7 | 0:19:20.8 | ||
96 | diplom | 524 | NOVÁK Vítězslav | 1975 | NH Car | 2:15:50.3 | 0:19:23.4 | ||
97 | diplom | 34 | MARVAN Jakub | 1987 | Kolo Krám | 2:15:52.8 | 0:19:25.9 | ||
98 | diplom | 479 | KORINEK Petr | 1982 | Eurofoam sport team | 2:16:30.5 | 0:20:03.6 | ||
99 | diplom | 461 | HOLONA Martin | 1977 | --- | 2:16:40.2 | 0:20:13.3 | ||
100 | diplom | 399 | HRONEK Luboš | 1986 | Rejoice Team + Pohoda bike team | 2:16:50.3 | 0:20:23.4 |