Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka (sobota)
DATUM : | 12.3.2016 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 579 | PETZOLD Luca | 2003 | Team Zahoransky | 1. / M14F | 0:13:26.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 556 | ZATLOUKAL Kryštof | 2002 | LK Slovan K.Vary | 2. / M14F | 0:14:35.2 | 0:01:08.7 | ||
3 | diplom | 557 | HUSÁK Robin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 3. / M14F | 0:14:37.7 | 0:01:11.2 | ||
4 | diplom | 555 | BEŠTA Václav | 2002 | LK Slovan K.Vary | 4. / M14F | 0:14:40.9 | 0:01:14.4 | ||
5 | diplom | 554 | STUDLAR Vít | 2003 | LK Slovan K. Vary | 5. / M14F | 0:15:00.1 | 0:01:33.6 | ||
6 | diplom | 503 | PLHA Martin | 2002 | LK Slovan K.Vary | 6. / M14F | 0:15:14.7 | 0:01:48.2 | ||
7 | diplom | 569 | NOVOTNÝ David | 2002 | LK jasan Aš | 7. / M14F | 0:15:47.1 | 0:02:20.6 | ||
8 | diplom | 654 | LUKEŠ Matěj | 2002 | Sokol Senohrady | 8. / M14F | 0:15:56.7 | 0:02:30.2 | ||
9 | diplom | 520 | HŮRKOVÁ Johanka | 2003 | SKI Klub Strakonice | 1. / W14F | 0:16:01.7 | 0:02:35.2 | ||
10 | diplom | 570 | NOVOTNÝ Jindřich | 2002 | LK jasan Aš | 9. / M14F | 0:16:03.5 | 0:02:37.0 | ||
11 | diplom | 552 | KOTRABA Jan | 2003 | LK Slovan K. Vary | 10. / M14F | 0:16:18.7 | 0:02:52.2 | ||
12 | diplom | 551 | BEŠTA Mikuláš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 11. / M14F | 0:16:19.5 | 0:02:53.0 | ||
13 | diplom | 578 | PETZOLD Laura | 2003 | Team Zahoransky | 2. / W14F | 0:17:10.5 | 0:03:44.0 | ||
14 | diplom | 410 | HOZÁK Daniel Oskar | 2003 | Horolezecký klub Děčín (HK Děčín) | 12. / M14F | 0:17:19.1 | 0:03:52.6 | ||
15 | diplom | 597 | KOLOVRATOVÁ Adéla | 2004 | LK Slovan K. Vary | 3. / W14F | 0:17:40.2 | 0:04:13.7 | ||
16 | diplom | 494 | BUCHANN Luise | 2003 | SV Neudorf | 4. / W14F | 0:18:00.2 | 0:04:33.7 | ||
17 | diplom | 483 | GAŠEK Matouš | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 13. / M14F | 0:18:02.7 | 0:04:36.2 | ||
18 | diplom | 635 | ŘEHÁKOVÁ Gabriela | 2003 | LK Slovan | 5. / W14F | 0:18:09.1 | 0:04:42.6 | ||
19 | diplom | 558 | HARAKALOVÁ Kateřina | 2005 | LK Slovan K. Vary | 6. / W14F | 0:18:16.5 | 0:04:50.0 | ||
20 | diplom | 553 | ZATLOUKALOVÁ Linda | 2005 | LK Slovan K. Vary | 7. / W14F | 0:18:24.5 | 0:04:58.0 | ||
21 | diplom | 498 | DVOŘÁKOVÁ Karla | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 8. / W14F | 0:18:56.7 | 0:05:30.2 | ||
22 | diplom | 589 | KOLLÁR Nikola | 2004 | Slovan Karlovy Vary | 14. / M14F | 0:19:28.5 | 0:06:02.0 | ||
23 | diplom | 618 | NOVÁČKOVÁ Johana | 2004 | LK Slovan | 9. / W14F | 0:19:49.1 | 0:06:22.6 | ||
24 | diplom | 500 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 10. / W14F | 0:19:49.2 | 0:06:22.7 | ||
25 | diplom | 620 | PAVLAS Ondřej | 2004 | LK Slovan K.Vary | 15. / M14F | 0:19:49.3 | 0:06:22.8 | ||
26 | diplom | 581 | ELIÁŠOVÁ Klára | 2003 | --- | 11. / W14F | 0:20:03.7 | 0:06:37.2 | ||
27 | diplom | 627 | NITZSCHE Elena | 2004 | SV GrOSSWALTERSDF | 12. / W14F | 0:20:09.2 | 0:06:42.7 | ||
28 | diplom | 648 | BARTOŠOVÁ Marie | 2004 | Mlok M. Lázně | 13. / W14F | 0:21:10.2 | 0:07:43.7 | ||
29 | diplom | 628 | FLÄNIG Colin | 2005 | SV GrOSSWALTERSDF | 16. / M14F | 0:21:14.7 | 0:07:48.2 | ||
30 | diplom | 527 | ČÁCHOVA Tereza | 2004 | SK Boží dar | 14. / W14F | 0:23:10.2 | 0:09:43.7 | ||
31 | diplom | 577 | BAŠTOVÁ Julie | 2003 | MP100 Jets | 15. / W14F | 0:23:19.5 | 0:09:53.0 | ||
32 | diplom | 576 | VINEKÁ Nikol | 2002 | SK Boží dar | 16. / W14F | 0:23:43.1 | 0:10:16.6 | ||
33 | diplom | 574 | VINEKÁ Adéla | 2004 | Loučná pod Klínovcem | 17. / W14F | 0:31:18.5 | 0:17:52.0 | ||
--- | 550 | DVORSKÁ Karolína | 2003 | LK Slovan K. Vary | . / W14F | DNS | --- |