Karlův běh České spořitelny - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka (sobota)
DATUM : | 12.3.2016 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Myslivny 1 | # | Myslivny 2 | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Myslivny 1 | # | Myslivny 2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 564 | DIETZE Anna-Maria | 1999 | PULSSCHLAG neuhausen eizgbirge | 1. / W17-18F | 1:09:53.7 | 0:00:00.0 | 12:38.9 | 1 | 0:42:35.5 | 1 | ||
2 | diplom | 367 | REJZKOVA Helena | 1972 | KARLOVY VARY | 1. / W40-49F | 1:11:53.5 | 0:01:59.8 | 13:16.4 | 2 | 0:43:57.0 | 2 | ||
3 | diplom | 376 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | XC Sport Nordic Team | 2. / W17-18F | 1:17:17.2 | 0:07:23.5 | 14:09.6 | 3 | 0:47:19.5 | 3 | ||
4 | diplom | 366 | WÜRZOVÁ Anna | 1994 | CRS Sport | 1. / W19-29F | 1:23:16.7 | 0:13:23.0 | 14:49.4 | 4 | 0:50:37.2 | 4 | ||
5 | diplom | 521 | NOVÁKOVÁ Eva | 1968 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / W40-49F | 1:23:55.5 | 0:14:01.8 | 15:53.9 | 9 | 0:51:33.5 | 7 | ||
6 | diplom | 368 | ZIKMUNDOVÁ Anita | 2000 | GLEDE Team | 3. / W17-18F | 1:24:27.3 | 0:14:33.6 | 15:24.9 | 7 | 0:51:57.7 | 8 | ||
7 | diplom | 463 | NĚMEČKOVÁ Eliška | 1997 | GLEDE Team | 2. / W19-29F | 1:24:34.7 | 0:14:41.0 | 15:19.9 | 6 | 0:51:02.7 | 5 | ||
8 | diplom | 567 | HÄENEL Germaid | 1960 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 1. / W50-59F | 1:25:15.3 | 0:15:21.6 | 14:58.4 | 5 | 0:51:19.2 | 6 | ||
9 | diplom | 426 | WŰRZOVÁ Kateřina | 1969 | CRS Sport | 3. / W40-49F | 1:26:55.7 | 0:17:02.0 | 16:05.1 | 10 | 0:52:45.5 | 10 | ||
10 | diplom | 462 | POSPÍŠILOVÁ Karolina | 1996 | GLEDE Team | 3. / W19-29F | 1:27:28.7 | 0:17:35.0 | 15:26.6 | 8 | 0:52:40.0 | 9 | ||
11 | diplom | 632 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | Sokol Horní Branná | 2. / W50-59F | 1:28:57.2 | 0:19:03.5 | 16:41.6 | 11 | 0:54:53.5 | 11 | ||
12 | diplom | 678 | PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie | 1980 | CS Stodůlky | 1. / W30-39F | 1:29:43.7 | 0:19:50.0 | 17:00.6 | 12 | 0:55:43.8 | 14 | ||
13 | diplom | 365 | NAXEROVÁ Jana | 1966 | USK CS Plzeň | 3. / W50-59F | 1:29:51.4 | 0:19:57.7 | 17:23.4 | 15 | 0:55:38.5 | 13 | ||
14 | diplom | 540 | ŠTUDLAROVÁ PELÍŠKOVÁ Jitka | 1972 | --- | 4. / W40-49F | 1:30:31.3 | 0:20:37.6 | 18:19.4 | 17 | 0:56:38.5 | 15 | ||
15 | diplom | 391 | HRBKOVÁ Vanda | 1992 | USK SLAVIA ÚSTÍ NAD LABEM | 4. / W19-29F | 1:30:57.5 | 0:21:03.8 | 17:09.9 | 14 | 0:55:35.5 | 12 | ||
16 | diplom | 668 | KLÍMOVÁ VAŇKOVÁ Zuzana | 1978 | vsk Humanita | 2. / W30-39F | 1:33:26.3 | 0:23:32.6 | 17:08.4 | 13 | 0:56:50.0 | 16 | ||
17 | diplom | 469 | VÁŇOVÁ Marie | 1977 | Skyinvest | 3. / W30-39F | 1:36:45.5 | 0:26:51.8 | 19:07.1 | 20 | 0:59:32.8 | 18 | ||
18 | diplom | 372 | KADLECOVÁ Hana | 1959 | Metrostav | 4. / W50-59F | 1:37:14.5 | 0:27:20.8 | 18:20.6 | 18 | 0:59:20.3 | 17 | ||
19 | diplom | 427 | WÜRZOVÁ Karolína | 1998 | CRS Sport | 4. / W17-18F | 1:43:28.5 | 0:33:34.8 | 18:57.9 | 19 | 1:03:49.5 | 19 | ||
20 | diplom | 649 | BARTOŠOVÁ Jana | 1970 | --- | 5. / W40-49F | 1:48:29.5 | 0:38:35.8 | 18:01.4 | 16 | 1:09:45.3 | 21 | ||
21 | diplom | 422 | LOŠŤÁKOVÁ Ivana | 1977 | Sokol Hřivice | 4. / W30-39F | 1:52:07.5 | 0:42:13.8 | 19:58.7 | 21 | 1:07:09.8 | 20 | ||
22 | diplom | 547 | NOSÁLOVÁ Lucie | 1984 | --- | 5. / W30-39F | 1:58:58.1 | 0:49:04.4 | 22:33.7 | 22 | 1:13:29.1 | 22 | ||
23 | diplom | 444 | KUBÍČKOVÁ Blanka | 1973 | CHODOV | 6. / W40-49F | 2:01:36.3 | 0:51:42.6 | 22:45.9 | 23 | 1:13:49.6 | 23 | ||
24 | diplom | 418 | KUČEROVÁ Dana | 1984 | --- | 6. / W30-39F | 2:28:36.1 | 1:18:42.4 | 28:10.2 | 24 | 1:32:07.1 | 24 |