Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Modravský potok | # | Holubí skála | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Modravský potok | # | Holubí skála | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1039 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi Loppet Team | 1:07:31.2 | 0:00:00.0 | 05:32.3 | 1 | 0:55:13.2 | 1 | ||
2 | diplom | 1268 | ALIKIN Sergej | 1963 | --- | 1:10:58.3 | 0:03:27.1 | 05:34.8 | 2 | 0:58:01.7 | 2 | ||
3 | diplom | 1006 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:13:55.3 | 0:06:24.1 | 05:56.1 | 3 | 1:00:08.9 | 3 | ||
4 | diplom | 1031 | KOVAŘÍK Oldřich | 1958 | OaS Český les | 1:16:07.6 | 0:08:36.4 | 06:07.3 | 4 | 1:01:49.9 | 4 | ||
5 | diplom | 1038 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler-Skadi Loppet Team | 1:18:15.8 | 0:10:44.6 | 06:14.8 | 5 | 1:04:13.9 | 5 | ||
6 | diplom | 1256 | PAŠTIKA Jiří | 1965 | Silvini Madhus team | 1:18:52.8 | 0:11:21.6 | 06:29.8 | 7 | 1:04:40.7 | 6 | ||
7 | diplom | 1017 | BEROUŠEK Pavel | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:20:23.1 | 0:12:51.9 | 06:45.8 | 10 | 1:05:22.9 | 7 | ||
8 | diplom | 1032 | WÜRZ Martin | 1963 | CRS Sport | 1:20:59.3 | 0:13:28.1 | 06:20.5 | 6 | 1:06:30.0 | 8 | ||
9 | diplom | 1169 | MÜLLER Frank | 1965 | Bielatal | 1:21:01.6 | 0:13:30.4 | 07:29.8 | 13 | 1:06:31.7 | 9 | ||
10 | diplom | 1025 | WALDNER Reinfried | 1959 | USC Mariensee | 1:24:30.6 | 0:16:59.4 | 06:40.8 | 9 | 1:09:31.7 | 10 | ||
11 | diplom | 1279 | MURČO Petr | 1964 | Kasper-Swix Trutnov | 1:24:33.3 | 0:17:02.1 | 06:39.6 | 8 | 1:09:35.7 | 11 | ||
12 | diplom | 1027 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 1:25:16.3 | 0:17:45.1 | 06:55.8 | 11 | 1:10:04.5 | 12 | ||
13 | diplom | 1018 | BEROUŠEK Petr | 1962 | LK Tatran Chodov | 1:28:54.1 | 0:21:22.9 | 07:22.1 | 12 | 1:12:01.2 | 13 | ||
14 | diplom | 1093 | CHIARINI Giorgio | 1962 | Polisportiva Vobarno | 1:35:17.5 | 0:27:46.3 | 09:40.8 | 27 | 1:18:44.7 | 14 | ||
15 | diplom | 1253 | VÁVRA Lumír | 1965 | LK VALUM PRO Frenštát | 1:37:24.6 | 0:29:53.4 | 09:26.6 | 23 | 1:20:29.0 | 16 | ||
16 | diplom | 1258 | EDER Guenther | 1961 | --- | 1:39:08.1 | 0:31:36.9 | 09:48.3 | 30 | 1:20:25.5 | 15 | ||
17 | diplom | 1058 | SCHMALZL Josef | 1965 | ASVÖ SC Höhnhart | 1:39:10.6 | 0:31:39.4 | 08:42.0 | 17 | 1:21:26.0 | 18 | ||
18 | diplom | 1130 | PECH Roman | 1962 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 1:39:41.8 | 0:32:10.6 | 08:07.3 | 14 | 1:20:33.5 | 17 | ||
19 | diplom | 1160 | KUPILÍK Karel | 1957 | Tatran Přimda | 1:40:46.9 | 0:33:15.7 | 08:32.1 | 16 | 1:23:04.3 | 19 | ||
20 | diplom | 1272 | ŘEZÁČ Josef | 1962 | SK- LYŽAŘI BĚŽCI FRYMBURK | 1:42:43.6 | 0:35:12.4 | 10:00.3 | 33 | 1:23:50.5 | 20 | ||
21 | diplom | 1152 | HADRAVA Stanislav | 1965 | Ski Sokol Stachy | 1:44:02.1 | 0:36:30.9 | 08:49.3 | 18 | 1:25:46.8 | 21 | ||
22 | diplom | 1121 | DROBNÝ Miroslav | 1963 | Continental Adršpach | 1:48:42.9 | 0:41:11.7 | 09:47.5 | 29 | 1:30:03.5 | 23 | ||
23 | diplom | 1065 | THUILLÉ Christophe | 1966 | ski club bellegarde | 1:49:03.1 | 0:41:31.9 | 09:21.3 | 20 | 1:29:48.8 | 22 | ||
24 | diplom | 1186 | KOHOUT Aleš | 1960 | Ski klub Otice | 1:50:06.2 | 0:42:35.0 | 08:31.1 | 15 | 1:30:07.5 | 24 | ||
25 | diplom | 1103 | CHVAL Stanislav | 1962 | Čkyně | 1:50:27.9 | 0:42:56.7 | 10:06.1 | 34 | 1:30:47.1 | 25 | ||
26 | diplom | 1206 | HORÁK Miloš | 1964 | --- | 1:51:13.9 | 0:43:42.7 | 10:29.6 | 37 | 1:31:59.8 | 27 | ||
27 | diplom | 1063 | SCHERZINGER Markus | 1959 | Deggenhausertal | 1:51:29.8 | 0:43:58.6 | 09:23.3 | 21 | 1:32:17.8 | 28 | ||
28 | diplom | 1182 | PETRUŽELA Václav | 1963 | Ski klub Otice | 1:51:38.1 | 0:44:06.9 | 09:25.1 | 22 | 1:31:39.3 | 26 | ||
29 | diplom | 1061 | HŮLA Luboš | 1960 | Team PIONEER Investments-CRAFT | 1:54:47.7 | 0:47:16.5 | 09:06.1 | 19 | 1:34:36.8 | 29 | ||
30 | diplom | 1051 | POHJA Kalle | 1958 | Stormin Teräs | 1:56:18.9 | 0:48:47.7 | 09:34.0 | 26 | 1:35:41.0 | 30 | ||
31 | diplom | 1089 | KŘÍŽ Václav | 1957 | darbuka Drummers | 1:57:34.4 | 0:50:03.2 | 11:49.3 | 42 | 1:36:58.3 | 32 | ||
32 | diplom | 1153 | MAURER Miroslav | 1960 | SK lyzari-bezci Frymburk | 1:57:35.9 | 0:50:04.7 | 10:11.3 | 35 | 1:35:57.5 | 31 | ||
33 | diplom | 1209 | KURZ Aleš | 1965 | SK HOjná hora | 1:57:52.9 | 0:50:21.7 | 10:25.1 | 36 | 1:38:05.3 | 33 | ||
34 | diplom | 1133 | CHRASTIL Libor | 1960 | Endomedica | 1:58:23.6 | 0:50:52.4 | 09:32.8 | 25 | 1:38:15.3 | 34 | ||
35 | diplom | 1273 | PIXA Václav | 1959 | Kamenný Újezd | 2:00:25.4 | 0:52:54.2 | 09:55.6 | 32 | 1:39:33.3 | 35 | ||
36 | diplom | 1181 | BOŘ Richard | 1966 | Ski klub Otice | 2:03:28.9 | 0:55:57.7 | 09:54.3 | 31 | 1:40:48.1 | 37 | ||
37 | diplom | 1188 | KÜRBIS Leoš | 1966 | Ski klub Otice | 2:03:59.2 | 0:56:28.0 | 09:41.1 | 28 | 1:40:44.6 | 36 | ||
38 | diplom | 1054 | KIVEKÄS Timo | 1959 | Hirsilän Pyrkivä | 2:06:37.7 | 0:59:06.5 | 09:29.3 | 24 | 1:44:49.6 | 38 | ||
39 | diplom | 1200 | MILLAR Tony | 1965 | London Nordic Ski Club | 2:14:32.7 | 1:07:01.5 | 10:34.1 | 39 | 1:49:12.8 | 39 | ||
40 | diplom | 1184 | CAKL Petr | 1959 | Ski klub Otice | 2:15:25.2 | 1:07:54.0 | 10:32.7 | 38 | 1:51:59.6 | 40 | ||
41 | diplom | 1056 | HOLT Nigel | 1957 | London Region Nordic Ski Clu | 2:18:14.7 | 1:10:43.5 | 11:11.6 | 40 | 1:53:41.1 | 41 | ||
42 | diplom | 1280 | ZICH Roman | 1966 | JIRKOV | 2:21:16.7 | 1:13:45.5 | 11:57.8 | 44 | 1:57:16.4 | 43 | ||
43 | diplom | 1185 | FULÍN Josef | 1962 | Ski klub Otice | 2:21:32.7 | 1:14:01.5 | 11:21.1 | 41 | 1:54:05.4 | 42 | ||
44 | diplom | 1190 | VČELIČKA Jaroslav | 1965 | Ski klub Otice | 2:25:36.7 | 1:18:05.5 | 11:56.8 | 43 | 2:01:18.9 | 44 | ||
45 | diplom | 1052 | KLAHR Peter | 1960 | Grevenbroich | 2:29:42.4 | 1:22:11.2 | 12:02.6 | 45 | 2:03:02.6 | 45 |