Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Modravský potok | # | Holubí skála | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Modravský potok | # | Holubí skála | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3065 | GROHOVÁ Karolína | 1990 | SK Nové Město na Moravě | 1. / W19-29F | 1:00:56.7 | 0:00:00.0 | 05:09.2 | 1 | 0:50:08.4 | 1 | ||
2 | diplom | 3046 | BEROUŠKOVÁ Kateřina | 1991 | LK Tatran Chodov | 2. / W19-29F | 1:01:05.9 | 0:00:09.2 | 05:14.2 | 2 | 0:50:11.2 | 2 | ||
3 | diplom | 3122 | KLEMENTOVÁ Andrea | 1995 | Fischer Ski klub Šumava | 3. / W19-29F | 1:02:48.2 | 0:01:51.5 | 05:17.7 | 3 | 0:51:09.4 | 3 | ||
4 | diplom | 3022 | PEŠINOVÁ Jitka | 1977 | žďár nad metují | 1. / W30-39F | 1:09:06.7 | 0:08:10.0 | 05:19.2 | 4 | 0:56:07.0 | 4 | ||
5 | diplom | 3043 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Ski klub Jablonec | 4. / W19-29F | 1:09:48.7 | 0:08:52.0 | 05:39.2 | 5 | 0:57:16.2 | 5 | ||
6 | diplom | 3041 | WEINFURTER Elisabeth | 1993 | SC Zwiesel | 5. / W19-29F | 1:11:28.7 | 0:10:32.0 | 05:53.4 | 6 | 0:58:28.2 | 6 | ||
7 | diplom | 3104 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | XC Sport Nordic Team | 1. / W18F | 1:14:40.9 | 0:13:44.2 | --- | --- | 1:01:07.0 | 7 | ||
8 | diplom | 3136 | BAUEROVÁ Andrea | 1986 | Žižkovský tygři | 2. / W30-39F | 1:18:20.2 | 0:17:23.5 | 06:24.9 | 7 | 1:04:32.5 | 8 | ||
9 | diplom | 3134 | ZIKMUNDOVÁ Anita | 2000 | GLEDE Team | 2. / W18F | 1:19:06.7 | 0:18:10.0 | 06:36.4 | 9 | 1:05:03.2 | 9 | ||
10 | diplom | 3198 | FRITSCH Elisabeth | 1976 | --- | 1. / W40-49F | 1:20:59.7 | 0:20:03.0 | 06:43.9 | 11 | 1:07:00.5 | 11 | ||
11 | diplom | 3075 | NĚMCOVÁ Alena | 1984 | USK Praha | 3. / W30-39F | 1:21:02.2 | 0:20:05.5 | 07:28.2 | 16 | 1:06:50.5 | 10 | ||
12 | diplom | 3151 | VESELÁ Iva | 1975 | Sokol Senohraby | 2. / W40-49F | 1:22:00.7 | 0:21:04.0 | 06:41.9 | 10 | 1:07:47.2 | 13 | ||
13 | diplom | 3160 | CHVALOVÁ Miroslava | 1999 | SKI Klub Strakonice | 3. / W18F | 1:22:01.7 | 0:21:05.0 | 07:06.7 | 14 | 1:07:29.2 | 12 | ||
14 | diplom | 3143 | KLEINDIENST Beate | 1966 | Dachau | 1. / W50-59F | 1:24:55.5 | 0:23:58.8 | 06:58.7 | 12 | 1:09:22.3 | 14 | ||
15 | diplom | 3140 | WILLMANNOVÁ Michaela | 1999 | Fisher Ski klub Šumava | 4. / W18F | 1:24:59.2 | 0:24:02.5 | 06:31.7 | 8 | 1:10:35.5 | 15 | ||
16 | diplom | 3145 | TICHOTOVÁ Michaela | 1979 | Kvilda | 4. / W30-39F | 1:26:47.7 | 0:25:51.0 | 07:38.7 | 19 | 1:11:04.5 | 17 | ||
17 | diplom | 3155 | VÁŇOVÁ Gabriela | 1999 | --- | 5. / W18F | 1:27:09.1 | 0:26:12.4 | 07:16.2 | 15 | 1:10:56.3 | 16 | ||
18 | diplom | 3006 | TIMOTHY Rebecca | 1966 | REVO RACING | 2. / W50-59F | 1:27:26.2 | 0:26:29.5 | 07:32.4 | 18 | 1:12:00.5 | 18 | ||
19 | diplom | 3107 | PELOVÁ Milena | 1972 | Česká spořitelna MTB Hobby B | 3. / W40-49F | 1:28:01.2 | 0:27:04.5 | 07:31.2 | 17 | 1:12:03.8 | 19 | ||
20 | diplom | 3114 | SCHMITZ Christiane | 1961 | TB 1888 Erlangen Triathlon | 3. / W50-59F | 1:29:52.7 | 0:28:56.0 | 08:31.7 | 25 | 1:13:34.0 | 20 | ||
21 | diplom | 3007 | NEBEL Antje | 1969 | SC DHfK Leipzig | 4. / W40-49F | 1:30:23.5 | 0:29:26.8 | 07:01.7 | 13 | 1:14:05.8 | 21 | ||
22 | diplom | 3124 | HARTLOVÁ Ivana | 1981 | Sokol Římov | 5. / W30-39F | 1:33:54.2 | 0:32:57.5 | 08:16.9 | 24 | 1:17:50.3 | 23 | ||
23 | diplom | 3095 | JENÍKOVÁ Karolína | 1968 | Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu | 5. / W40-49F | 1:33:55.3 | 0:32:58.6 | 07:39.9 | 20 | 1:16:57.0 | 22 | ||
24 | diplom | 3126 | SEEMANOVÁ Jana | 1975 | Klub K2 | 6. / W40-49F | 1:35:25.7 | 0:34:29.0 | 08:43.4 | 28 | 1:18:55.0 | 26 | ||
25 | diplom | 3165 | PRUSÍKOVÁ Dana | 1977 | Sokol Dobříš | 6. / W30-39F | 1:35:28.4 | 0:34:31.7 | 08:54.2 | 29 | 1:18:52.8 | 25 | ||
26 | diplom | 3204 | EŠNEROVÁ Barbora | 1980 | --- | 7. / W30-39F | 1:36:51.5 | 0:35:54.8 | 08:32.4 | 26 | 1:18:22.3 | 24 | ||
27 | diplom | 3068 | SYROVÁTKOVÁ Irena | 1983 | SYMBIO+ CANNONDALE | 8. / W30-39F | 1:37:02.5 | 0:36:05.8 | 07:55.9 | 21 | 1:19:28.5 | 27 | ||
28 | diplom | 3016 | JUNGHANNS Dagmar | 1963 | London Nordic | 4. / W50-59F | 1:39:03.3 | 0:38:06.6 | 08:35.2 | 27 | 1:19:58.5 | 28 | ||
29 | diplom | 3118 | ŠRÁMKOVÁ Monika | 1972 | Sokol Maxičky | 7. / W40-49F | 1:40:14.8 | 0:39:18.1 | 08:13.9 | 23 | 1:23:00.8 | 30 | ||
30 | diplom | 3011 | ČERNOCHOVÁ Jaroslava | 1947 | Pohorská jednota Radhošť | 1. / W60+F | 1:40:17.8 | 0:39:21.1 | 08:58.9 | 31 | 1:22:58.8 | 29 | ||
31 | diplom | 3066 | BASTLOVÁ Dagmar | 1989 | Vacov | 6. / W19-29F | 1:50:51.5 | 0:49:54.8 | 09:10.9 | 32 | 1:32:45.3 | 31 | ||
32 | diplom | 3060 | HONZÍRKOVÁ Eva | 1991 | Brusné | 7. / W19-29F | 1:52:43.8 | 0:51:47.1 | 08:57.2 | 30 | 1:32:57.1 | 32 | ||
33 | diplom | 3074 | ŠTĚCHOVÁ Kristýna | 1990 | FTVS - UK | 8. / W19-29F | 1:54:24.5 | 0:53:27.8 | 07:57.0 | 22 | 1:34:07.3 | 33 | ||
34 | diplom | 3091 | RYANTOVÁ Jana | 1986 | Žižkovský tygři | 9. / W30-39F | 1:55:30.5 | 0:54:33.8 | 09:34.2 | 33 | 1:35:14.1 | 34 | ||
35 | diplom | 3177 | VINZENSOVÁ Pavla | 1978 | ZOUFALCI | 10. / W30-39F | 2:10:12.6 | 1:09:15.9 | 09:36.7 | 34 | 1:46:50.9 | 35 | ||
36 | diplom | 3195 | MARŠÁKOVÁ Eva | 1984 | TJ Tn | 11. / W30-39F | 3:04:44.6 | 2:03:47.9 | 13:09.9 | 35 | 2:40:42.4 | 36 | ||
--- | 3052 | POKORNA Dagmar | 1977 | ELAB tym | . / W30-39F | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |