Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 4103 | SATORIOVÁ Johana | 2006 | Sokol Stachy | 1. / W10 | 0:02:51.9 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 4112 | DUCHÁČOVÁ Ema | 2006 | BKL Machov | 2. / W10 | 0:02:52.9 | 0:00:01.0 | |
3 | diplom | 4029 | BALDRIANOVÁ Eva | 2007 | ZDRP | 3. / W10 | 0:03:00.4 | 0:00:08.5 | |
4 | diplom | 4063 | MÁNKOVÁ Emma | 2008 | Outdoor kids Čkyně | 1. / W8 | 0:03:02.9 | 0:00:11.0 | |
5 | diplom | 4123 | MACHOVÁ Marie | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / W10 | 0:03:06.1 | 0:00:14.2 | |
6 | diplom | 4117 | ZAHRADNÍKOVÁ Anna | 2006 | CZST | 5. / W10 | 0:03:08.4 | 0:00:16.5 | |
7 | diplom | 4075 | CZERWENKOVÁ Tereza | 2006 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / W10 | 0:03:10.4 | 0:00:18.5 | |
8 | diplom | 4009 | TICHOTOVÁ Michaela | 2008 | Fisher Ski klub Šumava | 2. / W8 | 0:03:20.9 | 0:00:29.0 | |
9 | diplom | 4020 | NOVÁ Nela | 2006 | Fischer Ski klub Šumava | 7. / W10 | 0:03:29.4 | 0:00:37.5 | |
10 | diplom | 4087 | KREJČÍ Štěpánka | 2008 | Fischer Ski klub Sumava | 3. / W8 | 0:03:42.6 | 0:00:50.7 | |
11 | diplom | 4051 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Spartak Praha 4 | 8. / W10 | 0:03:48.0 | 0:00:56.1 | |
12 | diplom | 4072 | KADLECOVÁ Barbora | 2007 | LK ŠKODA PLZEŇ | 9. / W10 | 0:03:58.6 | 0:01:06.7 | |
13 | diplom | 4129 | NOVÁ Miroslava | 2007 | Ski Sokol Stachy | 10. / W10 | 0:04:00.4 | 0:01:08.5 | |
14 | diplom | 4004 | HUDEČKOVÁ Lucie | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / W8 | 0:04:11.6 | 0:01:19.7 | |
15 | diplom | 4037 | MALEČKOVÁ Anna | 2006 | Žižkovský tygři | 11. / W10 | 0:04:16.1 | 0:01:24.2 | |
16 | diplom | 4125 | WEISSOVÁ Barbora | 2007 | SKI Šumava | 12. / W10 | 0:04:19.4 | 0:01:27.5 | |
17 | diplom | 4044 | JANÍČKOVÁ Jolana | 2007 | SK Nové Město na Moravě | 13. / W10 | 0:04:21.1 | 0:01:29.2 | |
18 | diplom | 4034 | ŠINDELÁŘOVÁ Tereza | 2007 | Žižkovský tygři | 14. / W10 | 0:04:28.8 | 0:01:36.9 | |
19 | diplom | 4036 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Žižkovský tygři | 15. / W10 | 0:04:28.9 | 0:01:37.0 | |
20 | diplom | 4048 | KRATOCHVÍLOVÁ Thea | 2007 | ŘEVNICE | 16. / W10 | 0:04:32.4 | 0:01:40.5 | |
21 | diplom | 4047 | MACHÁČKOVÁ Marie | 2006 | Maleč | 17. / W10 | 0:04:33.4 | 0:01:41.5 | |
22 | diplom | 4073 | KADLECOVÁ Žofie | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 5. / W8 | 0:04:33.9 | 0:01:42.0 | |
23 | diplom | 4099 | KOŠNAROVÁ Adriana | 2007 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 18. / W10 | 0:04:54.1 | 0:02:02.2 | |
24 | diplom | 4101 | OLLÉ Ester | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 19. / W10 | 0:05:03.9 | 0:02:12.0 | |
24 | diplom | 4108 | ŠULISTOVÁ Kateřina | 2006 | SK HOjná voda | 19. / W10 | 0:05:03.9 | 0:02:12.0 | |
26 | diplom | 4069 | VENCLÍKOVÁ Tereza | 2008 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / W8 | 0:05:17.9 | 0:02:26.0 | |
27 | diplom | 4067 | ŠRÁMKOVÁ Klára | 2010 | Sokol Maxičky | 7. / W8 | 0:05:22.4 | 0:02:30.5 | |
28 | diplom | 4040 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 21. / W10 | 0:05:56.1 | 0:03:04.2 | |
29 | diplom | 4092 | HAVLOVÁ Kateřina | 2007 | Olfincar Trutnov | 22. / W10 | 0:05:58.1 | 0:03:06.2 | |
30 | diplom | 4056 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | --- | 8. / W8 | 0:06:00.1 | 0:03:08.2 | |
31 | diplom | 4133 | TICHÁ Anna | 2006 | SG Doksy | 23. / W10 | 0:06:03.9 | 0:03:12.0 | |
32 | diplom | 4006 | KOPAČKOVÁ Zuzana | 2007 | --- | 24. / W10 | 0:06:06.6 | 0:03:14.7 | |
33 | diplom | 4105 | RANDÁKOVÁ Jana | 2011 | Sokol Stachy | 9. / W8 | 0:06:10.9 | 0:03:19.0 | |
34 | diplom | 4131 | PETRÁSEK Anna Marie | 2009 | Fischer Ski klub Šumava | 10. / W8 | 0:06:23.7 | 0:03:31.8 | |
35 | diplom | 4055 | POISELOVÁ Emma | 2007 | ČESKÉ BUDĚJOVICE | 25. / W10 | 0:06:26.4 | 0:03:34.5 | |
36 | diplom | 4060 | ŠÁROVÁ Ema | 2008 | AC Praha 1890 | 11. / W8 | 0:06:41.9 | 0:03:50.0 | |
37 | diplom | 4100 | OLLÉ Viktorie | 2010 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 12. / W8 | 0:06:46.9 | 0:03:55.0 | |
38 | diplom | 4124 | JANOŠIKOVÁ Lenka | 2010 | Fisher Ski klub Šumava | 13. / W8 | 0:06:52.6 | 0:04:00.7 | |
39 | diplom | 4054 | JANATOVÁ Viola | 2008 | Jizerka Panský Dům | 14. / W8 | 0:07:23.9 | 0:04:32.0 | |
40 | diplom | 4041 | SMETANKOVÁ Amálie | 2010 | Ski Team Jinočany | 15. / W8 | 0:08:32.6 | 0:05:40.7 | |
--- | 4052 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | . / W10 | DNS | --- | ||
--- | 4138 | PŮBALOVÁ Silvie | 2010 | Bike factory Strakonice | . / W8 | DNS | --- |