ČT Šumavský skimaraton

Běžecké lyžování
DATUM :27 - 28.2.2016 MÍSTO :Kvilda

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Kolo 1 #
1 4118 detail závodníka ZAHRADNÍK Jaroslav CZE 2004 CZST 1. /  M12 0:05:21.9 0:00:00.0 02:45.6 1
2 4113 detail závodníka VACEK Bertil CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava 2. /  M12 0:05:22.4 0:00:00.5 02:49.4 4
3 4065 detail závodníka PEŠINA Jakub CZE 2004 žďár nad metují 3. /  M12 0:05:35.6 0:00:13.7 02:45.6 1
4 4085 detail závodníka VYSKOČIL David CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava 4. /  M12 0:05:38.5 0:00:16.6 02:49.4 3
5 4068 detail závodníka ELIÁŠ David CZE 2005 Ski Sokol Stachy 5. /  M12 0:05:56.9 0:00:35.0 02:58.1 5
6 4107 detail závodníka ŠILHA Ondřej CZE 2005 SOSY Sokol Stachy 6. /  M12 0:06:05.6 0:00:43.7 03:03.1 6
7 4079 detail závodníka STEINBACH Jakub CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  M12 0:06:07.6 0:00:45.7 03:11.1 7
8 4098 detail závodníka BOLDA Vojtěch CZE 2004 Sokol Stachy 8. /  M12 0:06:09.6 0:00:47.7 03:13.9 9
9 4028 detail závodníka TISCHLER Jan CZE 2005 Fischer Skiklub Šumava 9. /  M12 0:06:11.5 0:00:49.6 03:14.5 10
10 4013 detail závodníka CHALUPNÝ David CZE 2005 Fischer Ski klub Sumava 10. /  M12 0:06:15.1 0:00:53.2 03:12.6 8
11 4045 detail závodníka LANDE Ragnar NOR 2005 Magnor UL 11. /  M12 0:06:25.9 0:01:04.0 03:21.9 13
12 4086 detail závodníka WALTMAN Jeff CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava 12. /  M12 0:06:31.1 0:01:09.2 03:17.6 12
13 4008 detail závodníka TICHOTA Jan CZE 2004 Fisher Ski klub Šumava 13. /  M12 0:06:48.6 0:01:26.7 03:15.9 11
14 4084 detail závodníka VONDRAŠ Štěpán CZE 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 14. /  M12 0:06:56.1 0:01:34.2 03:33.1 14
15 4058 detail závodníka SÝKORA Vojta CZE 2005 USK CS Plzeň 15. /  M12 0:07:00.4 0:01:38.5 03:37.9 17
16 4093 detail závodníka REJZEK Matěj CZE 2005 ELEVEN eintracht braunschweig 16. /  M12 0:07:02.2 0:01:40.3 04:07.1 20
17 4049 detail závodníka JAHODA Filip CZE 2004 Spartak Sedlec 17. /  M12 0:07:04.1 0:01:42.2 03:34.1 15
18 4061 detail závodníka MUŽÍK Vojtěch CZE 2005 PRAHA 4 18. /  M12 0:07:10.4 0:01:48.5 03:34.6 16
19 4089 detail závodníka ŠRÁMEK Vojtěch CZE 2005 Flb Štíři 19. /  M12 0:07:48.9 0:02:27.0 03:48.1 18
20 4042 detail závodníka DĚDIČ Stanislav CZE 2004 Kanoistika Písek 20. /  M12 0:08:07.6 0:02:45.7 03:59.2 19
21 4090 detail závodníka TEPLÝ Ondřej CZE 2005 Roudné 21. /  M12 0:11:16.6 0:05:54.7 05:52.4 21
22 4136 detail závodníka KALA TomÁŠ CZE 2007 Báječné DĚLO V BĚHU 22. /  M12 0:13:36.9 0:08:15.0 07:03.4 22
--- 4016 detail závodníka VONDRÁČEK Matyáš CZE 2004 Fischer Ski klub Šumava . /  M12 DNS --- --- ---
--- 4022 detail závodníka SMOLA Daniel CZE 2004 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  M12 DNS --- --- ---