Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 62 | BECKER Linda | 1990 | SC Vöhrenbach | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:34:22.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 143 | SCHAIRER Sabrina | 1982 | Salomon-Leki-Racing Team | 1. / Frauen 31-40 Jahre | 1:35:50.8 | 0:01:28.3 | ||
3 | diplom | 34 | ROCKSTROH Anna | 1998 | SV Trebsen | 1. / Jugend weiblich | 1:38:52.3 | 0:04:29.8 | ||
4 | diplom | 274 | STORCH Lea - Annabell | 1999 | VSC Klingenthal | 2. / Jugend weiblich | 1:44:18.8 | 0:09:56.3 | ||
5 | diplom | 19 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:44:21.3 | 0:09:58.8 | ||
6 | diplom | 212 | KADNER Karin | 1974 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / Frauen 41-50 Jahre | 1:45:38.5 | 0:11:16.0 | ||
7 | diplom | 210 | MÜLLER Anna | 1998 | SV Grün Weiß Pirna | 3. / Jugend weiblich | 1:46:43.5 | 0:12:21.0 | ||
8 | diplom | 229 | UHLIG Ines | 1970 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3. / Frauen 41-50 Jahre | 1:50:27.8 | 0:16:05.3 | ||
9 | diplom | 131 | HANNES Heike | 1959 | LT Unterkirnach | 1. / Frauen 51-60 Jahre | 1:50:40.5 | 0:16:18.0 | ||
10 | diplom | 220 | KRAUß Marie | 2000 | SV Dorfchemnitz | 4. / Jugend weiblich | 1:55:03.2 | 0:20:40.7 | ||
11 | diplom | 95 | KÖLBEL Sandra | 1973 | VSC Klingenthal | 4. / Frauen 41-50 Jahre | 1:55:37.6 | 0:21:15.1 | ||
12 | diplom | 54 | DE WIT Nicole | 1997 | SLT Vasasport | 2. / Frauen 19-30 Jahre | 1:56:35.2 | 0:22:12.7 | ||
13 | diplom | 161 | KOLBE Cindy | 1979 | SV Trebsen | 2. / Frauen 31-40 Jahre | 1:56:37.9 | 0:22:15.4 | ||
14 | diplom | 53 | DE WIT Tosca | 1993 | SLT Vasasport | 3. / Frauen 19-30 Jahre | 1:56:57.6 | 0:22:35.1 | ||
15 | diplom | 156 | GROßE Annett | 1973 | VSC Klingenthal | 5. / Frauen 41-50 Jahre | 1:58:20.1 | 0:23:57.6 | ||
16 | diplom | 189 | GRESENS Heike | 1971 | ATSV Gebirge Gelobtland | 6. / Frauen 41-50 Jahre | 1:59:17.5 | 0:24:55.0 | ||
17 | diplom | 86 | HOFFMANN Raffaela | 1967 | SC Girkhausen | 7. / Frauen 41-50 Jahre | 2:00:59.5 | 0:26:37.0 | ||
18 | diplom | 51 | NEBEL Antje | 1969 | SC DHfK Leipzig | 8. / Frauen 41-50 Jahre | 2:05:14.9 | 0:30:52.4 | ||
19 | diplom | 175 | MARTIN-SCHATTNER Ina | 1972 | --- | 9. / Frauen 41-50 Jahre | 2:05:32.8 | 0:31:10.3 | ||
20 | diplom | 282 | KONÍČKOVÁ Kateřina | 1973 | --- | 10. / Frauen 41-50 Jahre | 2:09:55.8 | 0:35:33.3 | ||
21 | diplom | 258 | ECKART Franziska | 1999 | TSG Schkenditz ABT. Ski | 5. / Jugend weiblich | 2:14:55.2 | 0:40:32.7 | ||
22 | diplom | 247 | QUAS Ines | 1968 | --- | 11. / Frauen 41-50 Jahre | 2:15:39.5 | 0:41:17.0 | ||
23 | diplom | 225 | EIGNER Camilla | 1996 | ATSV Gebirge Gelobtland | 4. / Frauen 19-30 Jahre | 2:18:23.0 | 0:44:00.5 | ||
24 | diplom | 289 | BOGOPOLSKAJA Elena | 1974 | --- | 12. / Frauen 41-50 Jahre | 2:18:57.7 | 0:44:35.2 | ||
25 | diplom | 87 | SCHEUMANN Jana | 1974 | --- | 13. / Frauen 41-50 Jahre | 2:22:16.9 | 0:47:54.4 | ||
26 | diplom | 211 | KUPFER Anna | 1997 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / Frauen 19-30 Jahre | 2:39:30.1 | 1:05:07.6 | ||
27 | diplom | 71 | KAISER Monika | 1960 | Skiclub Saxonia | 2. / Frauen 51-60 Jahre | 2:46:53.3 | 1:12:30.8 | ||
28 | diplom | 172 | FAHLISCH Manuela | 1975 | --- | 14. / Frauen 41-50 Jahre | 3:04:04.3 | 1:29:41.8 | ||
--- | 38 | BAUMGÄRTEL Katharina | 1971 | Ski-Club-Carlsfeld | . / Frauen 41-50 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 169 | SCHMITZ Christiane | 1961 | TB Erlangen | . / Frauen 51-60 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 184 | BOGOPOLSKAJA Elena | 1974 | UZAO-Team | . / Frauen 41-50 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 193 | RESCH Annemarie | 1988 | --- | . / Frauen 19-30 Jahre | DNS | --- | |||
--- | 194 | RESCH Isabell | 1990 | --- | . / Frauen 19-30 Jahre | DNS | --- |