Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 113 | ROHDE Florian | 1984 | Team Like2Skike | 1. / Männer 31-40 Jahre | 2:23:33.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 115 | THOMAS Eric | 1987 | Skimarathonteam Austria | 1. / Männer 19-30 Jahre | 2:31:20.0 | 0:07:46.5 | ||
3 | diplom | 142 | EICHELSBACHER Sebastian | 1996 | Salomon-Leki-Racing Team | 2. / Männer 19-30 Jahre | 2:32:01.0 | 0:08:27.5 | ||
4 | diplom | 2 | EßBACH Jens | 1977 | VSC Klingenthal | 2. / Männer 31-40 Jahre | 2:35:52.9 | 0:12:19.4 | ||
5 | diplom | 1 | WÄHRISCH Sten | 1979 | --- | 3. / Männer 31-40 Jahre | 2:36:39.6 | 0:13:06.1 | ||
6 | diplom | 70 | SIEBER Manuel | 1990 | Salomon-Leki-Racing Team | 3. / Männer 19-30 Jahre | 2:36:54.3 | 0:13:20.8 | ||
7 | diplom | 134 | MEYER Olaf | 1973 | SC Norweger Annaberg | 1. / Männer 41-50 Jahre | 2:37:15.8 | 0:13:42.3 | ||
8 | diplom | 109 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 2. / Männer 41-50 Jahre | 2:37:34.3 | 0:14:00.8 | ||
9 | diplom | 125 | RICHTER Michael | 1967 | xc-ski.de AIN Skimarathon Team | 3. / Männer 41-50 Jahre | 2:37:50.0 | 0:14:16.5 | ||
10 | diplom | 111 | HARTIG Fabian | 1996 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 4. / Männer 19-30 Jahre | 2:40:29.6 | 0:16:56.1 | ||
11 | diplom | 127 | MUENCH SVEN | 1980 | Team Like 2 Skike | 4. / Männer 31-40 Jahre | 2:42:16.2 | 0:18:42.7 | ||
12 | diplom | 143 | THONFELD Frank | 1979 | TSG Bau Hammerbrücke e.V. | 5. / Männer 31-40 Jahre | 2:43:19.7 | 0:19:46.2 | ||
13 | diplom | 99 | GERSTENGARBE Jörg | 1973 | SC Willingen | 4. / Männer 41-50 Jahre | 2:45:15.5 | 0:21:42.0 | ||
14 | diplom | 126 | BOCK Marcel | 1988 | Team Like 2 Skike | 5. / Männer 19-30 Jahre | 2:46:37.3 | 0:23:03.8 | ||
15 | diplom | 6 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 6. / Männer 19-30 Jahre | 2:46:57.3 | 0:23:23.8 | ||
16 | diplom | 9 | STRUCK Sven | 1969 | SG Klotzsche | 5. / Männer 41-50 Jahre | 2:47:27.6 | 0:23:54.1 | ||
17 | diplom | 133 | NEUBER Jens | 1971 | SC Norweger Annaberg | 6. / Männer 41-50 Jahre | 2:47:53.0 | 0:24:19.5 | ||
18 | diplom | 112 | BREHMKE David | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 7. / Männer 19-30 Jahre | 2:48:12.7 | 0:24:39.2 | ||
19 | diplom | 85 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 7. / Männer 41-50 Jahre | 2:48:14.6 | 0:24:41.1 | ||
20 | diplom | 123 | LEHMANN Uwe | 1962 | SG Holzbau | 1. / Männer 51-60 Jahre | 2:48:31.1 | 0:24:57.6 | ||
21 | diplom | 13 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 2. / Männer 51-60 Jahre | 2:49:01.5 | 0:25:28.0 | ||
22 | diplom | 10 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 3. / Männer 51-60 Jahre | 2:50:17.5 | 0:26:44.0 | ||
23 | diplom | 5 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 6. / Männer 31-40 Jahre | 2:51:44.2 | 0:28:10.7 | ||
24 | diplom | 306 | KLEINER Sebastian | 1986 | SC Norweger Annaberg | 8. / Männer 19-30 Jahre | 2:52:08.9 | 0:28:35.4 | ||
25 | diplom | 8 | MÜLLER Uwe | 1980 | SV Chemnitz/Harthau | 7. / Männer 31-40 Jahre | 2:52:18.3 | 0:28:44.8 | ||
26 | diplom | 226 | LEUPOLD Jörg | 1970 | VfA endLOS Dresden e. V. | 8. / Männer 41-50 Jahre | 2:53:13.2 | 0:29:39.7 | ||
27 | diplom | 17 | BURKHARDT Steffen | 1973 | Preetzer TSV | 9. / Männer 41-50 Jahre | 2:53:49.0 | 0:30:15.5 | ||
28 | diplom | 281 | HOLLENSTEIN Johannes | 1978 | SK Wunderthausen | 8. / Männer 31-40 Jahre | 2:53:57.9 | 0:30:24.4 | ||
29 | diplom | 11 | LANGE Lars | 1977 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 9. / Männer 31-40 Jahre | 2:54:00.3 | 0:30:26.8 | ||
30 | diplom | 239 | JALOWI Andreas | 1976 | TV Dresden | 10. / Männer 31-40 Jahre | 2:54:28.0 | 0:30:54.5 | ||
31 | diplom | 7 | RIEDL Peter | 1981 | TSV Carlsgrün | 11. / Männer 31-40 Jahre | 2:54:33.8 | 0:31:00.3 | ||
32 | diplom | 21 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racingteam | 12. / Männer 31-40 Jahre | 2:54:37.1 | 0:31:03.6 | ||
33 | diplom | 261 | WUNDERLICH Anton | 2000 | MH Skiteam Rodewisch | 9. / Männer 19-30 Jahre | 2:54:57.6 | 0:31:24.1 | ||
34 | diplom | 124 | WÄHRISCH Tilo | 1976 | --- | 13. / Männer 31-40 Jahre | 2:55:21.8 | 0:31:48.3 | ||
35 | diplom | 61 | DITTMAR Steffen | 1972 | Rhöner WSV | 10. / Männer 41-50 Jahre | 2:55:29.3 | 0:31:55.8 | ||
36 | diplom | 16 | ZEHRMANN Ronny | 1977 | Johanngeorgenstadt Bw | 14. / Männer 31-40 Jahre | 2:55:46.3 | 0:32:12.8 | ||
37 | diplom | 248 | SCHERZER Uwe | 1960 | VSC Klingenthal | 4. / Männer 51-60 Jahre | 2:56:15.6 | 0:32:42.1 | ||
38 | diplom | 276 | CÍHA Jan | 1991 | SKG Gersfeld | 10. / Männer 19-30 Jahre | 2:58:49.4 | 0:35:15.9 | ||
39 | diplom | 20 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 5. / Männer 51-60 Jahre | 2:59:05.8 | 0:35:32.3 | ||
40 | diplom | 280 | VERSEN Lennert | 1985 | SC Girkhausen | 15. / Männer 31-40 Jahre | 2:59:10.6 | 0:35:37.1 | ||
41 | diplom | 82 | MAKOSCH Jens | 1970 | ATSV Gebirge Gelobtland | 11. / Männer 41-50 Jahre | 2:59:44.7 | 0:36:11.2 | ||
42 | diplom | 39 | WENIGER Andreas | 1967 | --- | 12. / Männer 41-50 Jahre | 2:59:46.1 | 0:36:12.6 | ||
43 | diplom | 72 | EISENBACH Bodo | 1959 | Rhöner WSV | 6. / Männer 51-60 Jahre | 3:00:14.1 | 0:36:40.6 | ||
44 | diplom | 26 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 13. / Männer 41-50 Jahre | 3:00:22.4 | 0:36:48.9 | ||
45 | diplom | 22 | LAUBENSTEIN Timo | 1967 | --- | 14. / Männer 41-50 Jahre | 3:00:24.2 | 0:36:50.7 | ||
46 | diplom | 258 | WINDORFER Josef | 1985 | xc-ski.de AIN Skimarathon Team | 16. / Männer 31-40 Jahre | 3:00:26.2 | 0:36:52.7 | ||
47 | diplom | 298 | SÜß Benjamin | 1984 | --- | 17. / Männer 31-40 Jahre | 3:00:47.4 | 0:37:13.9 | ||
48 | diplom | 33 | REICHELT Uwe | 1972 | FSV Rempesgrün | 15. / Männer 41-50 Jahre | 3:00:52.0 | 0:37:18.5 | ||
49 | diplom | 28 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | --- | 16. / Männer 41-50 Jahre | 3:01:07.3 | 0:37:33.8 | ||
50 | diplom | 19 | BUTZ Frank | 1969 | SC Girkhausen | 17. / Männer 41-50 Jahre | 3:01:10.4 | 0:37:36.9 | ||
51 | diplom | 24 | FRIEDEMANN Ullrich | 1946 | SC Norweger Annaberg | 1. / Männer über 60 Jahre | 3:02:05.7 | 0:38:32.2 | ||
52 | diplom | 137 | BITTNER Uwe | 1961 | Skiclub Sohland | 7. / Männer 51-60 Jahre | 3:02:15.2 | 0:38:41.7 | ||
53 | diplom | 271 | TOLVANEN Hemmo | 1958 | Nousiainen | 8. / Männer 51-60 Jahre | 3:02:22.8 | 0:38:49.3 | ||
54 | diplom | 259 | SCHRENK Thomas | 1970 | WSV Oberweißenbrunn | 18. / Männer 41-50 Jahre | 3:02:37.9 | 0:39:04.4 | ||
55 | diplom | 31 | MÜNZNER Michael | 1969 | --- | 19. / Männer 41-50 Jahre | 3:03:28.5 | 0:39:55.0 | ||
56 | diplom | 103 | SERR Günther | 1956 | SC Lauf | 9. / Männer 51-60 Jahre | 3:03:45.8 | 0:40:12.3 | ||
57 | diplom | 66 | GOREV Kirill | 1963 | St.Petersburg | 10. / Männer 51-60 Jahre | 3:04:56.0 | 0:41:22.5 | ||
58 | diplom | 268 | KRÜGER Thomas | 1962 | SV Neudorf | 11. / Männer 51-60 Jahre | 3:05:22.5 | 0:41:49.0 | ||
59 | diplom | 25 | TAUTENHAHN Frank | 1955 | SG Adelsberg | 2. / Männer über 60 Jahre | 3:05:45.4 | 0:42:11.9 | ||
60 | diplom | 14 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 12. / Männer 51-60 Jahre | 3:06:16.5 | 0:42:43.0 | ||
61 | diplom | 110 | MAYER Fabian | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 11. / Männer 19-30 Jahre | 3:06:33.0 | 0:42:59.5 | ||
62 | diplom | 140 | NITSCHE Michael | 1948 | SV Großwaltersdorf | 3. / Männer über 60 Jahre | 3:06:57.2 | 0:43:23.7 | ||
63 | diplom | 15 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 13. / Männer 51-60 Jahre | 3:06:58.6 | 0:43:25.1 | ||
64 | diplom | 53 | KUDRIASHOV Stanislav | 1968 | --- | 20. / Männer 41-50 Jahre | 3:07:01.5 | 0:43:28.0 | ||
65 | diplom | 63 | TOMAHOGH Jan | 1978 | KBL Turcianske Teplice | 18. / Männer 31-40 Jahre | 3:08:22.1 | 0:44:48.6 | ||
66 | diplom | 199 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 21. / Männer 41-50 Jahre | 3:09:09.8 | 0:45:36.3 | ||
67 | diplom | 77 | BERGER Rick | 1991 | SV Hermsdorf | 12. / Männer 19-30 Jahre | 3:09:14.7 | 0:45:41.2 | ||
68 | diplom | 86 | UHLIG Uli | 1971 | --- | 22. / Männer 41-50 Jahre | 3:09:40.2 | 0:46:06.7 | ||
69 | diplom | 128 | HOFMANN Matthias | 1963 | Team Slow | 14. / Männer 51-60 Jahre | 3:10:36.5 | 0:47:03.0 | ||
70 | diplom | 23 | OETTEL Patrick | 1983 | Bikestore Racing Team | 19. / Männer 31-40 Jahre | 3:11:38.2 | 0:48:04.7 | ||
71 | diplom | 215 | MÜLLER Peter | 1963 | SC DHfK Leipzig Ski | 15. / Männer 51-60 Jahre | 3:11:46.7 | 0:48:13.2 | ||
72 | diplom | 234 | GÖTZEL Gunnar | 1951 | --- | 4. / Männer über 60 Jahre | 3:12:07.4 | 0:48:33.9 | ||
73 | diplom | 32 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 16. / Männer 51-60 Jahre | 3:13:11.0 | 0:49:37.5 | ||
74 | diplom | 277 | CIHA Marc | 1988 | SKG Gersfeld | 13. / Männer 19-30 Jahre | 3:13:11.6 | 0:49:38.1 | ||
75 | diplom | 145 | TRÖBER Maik | 1967 | SV Grün Weiß Pirna | 23. / Männer 41-50 Jahre | 3:13:35.5 | 0:50:02.0 | ||
76 | diplom | 204 | FISCHER Sven | 1981 | SV Hermsdorf/E. | 20. / Männer 31-40 Jahre | 3:14:48.4 | 0:51:14.9 | ||
77 | diplom | 211 | SCHRAMM GRESENS Olaf | 1966 | ATSV Gebirge Gelobtland | 24. / Männer 41-50 Jahre | 3:14:52.2 | 0:51:18.7 | ||
78 | diplom | 34 | KUPFER Uwe | 1971 | SV Trebsen | 25. / Männer 41-50 Jahre | 3:15:02.6 | 0:51:29.1 | ||
79 | diplom | 290 | REICHEL Tino | 1962 | SV Hermsdorf | 17. / Männer 51-60 Jahre | 3:15:09.9 | 0:51:36.4 | ||
80 | diplom | 94 | HÖFER Veit | 1972 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 26. / Männer 41-50 Jahre | 3:15:18.8 | 0:51:45.3 | ||
81 | diplom | 27 | VOGT Jörg | 1967 | TSV90Neukirch | 27. / Männer 41-50 Jahre | 3:15:37.9 | 0:52:04.4 | ||
82 | diplom | 299 | UNGER Steffen | 1976 | SSV Erzgebirge | 21. / Männer 31-40 Jahre | 3:15:41.2 | 0:52:07.7 | ||
83 | diplom | 59 | FILIPPOV Yury | 1952 | sk/Dubna | 5. / Männer über 60 Jahre | 3:15:55.2 | 0:52:21.7 | ||
84 | diplom | 18 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 14. / Männer 19-30 Jahre | 3:15:59.6 | 0:52:26.1 | ||
85 | diplom | 254 | HILDENBRANDT Jasn | 1970 | Chemie Gotha | 28. / Männer 41-50 Jahre | 3:16:26.4 | 0:52:52.9 | ||
86 | diplom | 247 | RÖMHILD Dirk | 1970 | --- | 29. / Männer 41-50 Jahre | 3:16:33.5 | 0:53:00.0 | ||
87 | diplom | 29 | RASCHKE Hans | 1954 | SG Einheit Berliner Bär | 6. / Männer über 60 Jahre | 3:17:33.0 | 0:53:59.5 | ||
88 | diplom | 122 | SCHULZ Frank | 1958 | schulz-sportreisen | 18. / Männer 51-60 Jahre | 3:18:38.8 | 0:55:05.3 | ||
89 | diplom | 289 | FALTUS Andreas | 1966 | Eintracht Naumburg | 30. / Männer 41-50 Jahre | 3:18:56.4 | 0:55:22.9 | ||
90 | diplom | 269 | WEINHOLD Jochen | 1962 | Neudorf | 19. / Männer 51-60 Jahre | 3:19:00.7 | 0:55:27.2 | ||
91 | diplom | 152 | BOETTCHER Uwe | 1968 | SG Adelsberg | 31. / Männer 41-50 Jahre | 3:19:11.6 | 0:55:38.1 | ||
92 | diplom | 135 | RAAB Gerald | 1995 | --- | 15. / Männer 19-30 Jahre | 3:19:15.1 | 0:55:41.6 | ||
93 | diplom | 36 | LEUKERT Torsten | 1977 | SV Dorfchemnitz | 22. / Männer 31-40 Jahre | 3:19:37.6 | 0:56:04.1 | ||
94 | diplom | 76 | HOTH Nils | 1968 | SC Beckathlet Freiberg | 32. / Männer 41-50 Jahre | 3:20:03.6 | 0:56:30.1 | ||
95 | diplom | 45 | BORNHÄUSER Martin | 1966 | --- | 33. / Männer 41-50 Jahre | 3:20:16.5 | 0:56:43.0 | ||
96 | diplom | 67 | RAAB Jürgen | 1963 | SC Lanzenhain | 20. / Männer 51-60 Jahre | 3:20:27.2 | 0:56:53.7 | ||
97 | diplom | 224 | LENKE Ferenc | 1966 | SC DHfK Leipzig | 34. / Männer 41-50 Jahre | 3:20:30.1 | 0:56:56.6 | ||
98 | diplom | 220 | LÜBBERT Kjell | 1971 | Schweriner RG | 35. / Männer 41-50 Jahre | 3:20:31.4 | 0:56:57.9 | ||
99 | diplom | 136 | RAAB Reinhard | 1963 | DJK Vilzing | 21. / Männer 51-60 Jahre | 3:20:43.0 | 0:57:09.5 | ||
100 | diplom | 46 | KIRSCHEN Fred | 1964 | ATSV Gebirge Gelobtland | 22. / Männer 51-60 Jahre | 3:20:56.5 | 0:57:23.0 |