Skadi Loppet - SUBARU Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :20.3.2016 MÍSTO :Bodenmais

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 10 km # 14 km # 27 km # 31 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 10 km # 14 km # 27 km # 31 km #
1 59 detail závodníka MLYNÁR Peter SVK 1988 Slovak Ski Association 1:48:06.2 0:00:00.0 0:29:43.6 1 0:41:23.5 1 1:14:48.5 1 1:26:24.7 1
2 55 detail závodníka THOMAS Eric GER 1987 Skimarathon Team Austria 1:55:33.9 0:07:27.7 0:31:15.6 3 0:43:48.7 4 1:18:51.7 2 1:31:41.5 2
3 58 detail závodníka SIEBER Manuel GER 1990 Salomon-Leki-Racing Team 1:56:57.7 0:08:51.5 0:30:52.9 2 0:43:28.8 2 1:19:20.5 3 1:32:29.7 3
4 47 detail závodníka KUISLE Michael GER 1995 Team Like2Skike 1:59:52.4 0:11:46.2 0:31:33.8 4 0:43:45.7 3 1:19:57.5 4 1:33:54.5 4
5 54 detail závodníka KUHN Matthias AUT 1988 Team Like2Skike 2:02:45.1 0:14:38.9 0:33:19.8 5 0:46:25.0 5 1:24:08.5 5 1:37:46.0 5
6 6 detail závodníka HOFFMANN Peter GER 1989 Laufteam TU Bergakademie Freiberg 2:07:50.5 0:19:44.3 0:33:29.1 6 0:46:57.8 6 1:26:17.0 6 1:40:34.5 6
7 46 detail závodníka GEIßLER Julian GER 1991 SC Enzklösterle 2:09:22.5 0:21:16.3 0:34:34.9 7 0:48:04.6 7 1:27:19.0 7 1:41:58.0 7
8 72 detail závodníka SCHMALOR Antonius GER 1988 SC Hagen-Wildewiese 2:11:03.2 0:22:57.0 0:34:37.4 8 0:48:09.5 8 1:27:19.3 8 1:42:34.0 8
9 12 detail závodníka KOCH Philipp GER 1991 ESV Nassau 2:12:48.2 0:24:42.0 0:35:37.4 10 0:49:52.0 11 1:29:42.5 9 1:44:46.8 9
10 363 detail závodníka RADCHANKA Uladzislau BLR 1989 Belarus Ski Federation 2:15:47.2 0:27:41.0 0:35:06.6 9 0:49:11.6 9 1:30:12.8 10 1:45:46.8 10
11 41 detail závodníka BREHMKE David GER 1990 Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon 2:16:57.2 0:28:51.0 0:35:52.9 12 0:50:07.2 12 1:31:44.0 11 1:47:14.8 11
12 306 detail závodníka WOLKERSTORFER Stefan AUT 1989 SU Eidenberg 2:17:42.2 0:29:36.0 0:36:04.4 14 0:50:11.0 13 1:31:57.5 12 1:47:29.5 12
13 351 detail závodníka LANGER Patrick GER 1991 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 2:18:33.8 0:30:27.6 0:36:03.4 13 0:50:23.1 14 1:32:57.5 14 1:48:50.8 14
14 16 detail závodníka EIGNER Florian GER 1992 Einsiedler Skiverein 2:21:18.6 0:33:12.4 0:35:37.9 11 0:49:47.5 10 1:32:19.0 13 1:48:42.0 13
15 20 detail závodníka HOFFMANN Paul GER 1995 SV GrünWeiß Pirna 2:22:18.3 0:34:12.1 0:37:37.6 15 0:52:20.5 15 1:35:39.8 15 1:51:52.5 15
16 344 detail závodníka MOLVA František CZE 1994 JIHLAVA 2:29:24.7 0:41:18.5 0:38:09.1 16 0:53:44.1 16 1:39:21.3 17 1:56:53.2 16
17 19 detail závodníka KOCH Albin GER 1993 ESV Nassau 2:30:37.7 0:42:31.5 0:38:27.9 17 0:54:07.8 17 1:39:12.0 16 1:57:16.5 17
18 135 detail závodníka RABENHOLD Lukas GER 1995 Einsiedler Skiverein 2:31:17.3 0:43:11.1 0:39:56.4 18 0:55:53.4 18 1:41:33.8 18 1:58:54.9 18
19 153 detail závodníka BERGER Sascha GER 1987 VSK Humanita Praha 2:34:10.7 0:46:04.5 0:41:07.1 19 0:56:39.6 19 1:43:48.8 19 2:01:22.7 19
20 338 detail závodníka SLEZÁK Pavel CZE 1986 JIHLAVA 2:58:14.1 1:10:07.9 0:47:14.4 21 1:05:23.6 21 1:59:17.8 20 2:19:46.5 20
21 220 detail závodníka RAAB Gerald GER 1995 --- 2:59:49.4 1:11:43.2 0:48:06.6 22 1:06:20.9 22 2:00:05.6 22 2:22:00.8 21
22 359 detail závodníka JURCA Premysl CZE 1988 Valasska Bystrice 3:05:16.7 1:17:10.5 0:45:45.6 20 1:03:56.3 20 1:59:29.6 21 2:22:04.3 22
23 332 detail závodníka CZAPLEWSKI Jakub POL 1987 Skipol.pl TEAM 3:13:07.4 1:25:01.2 0:48:44.6 23 1:08:08.7 23 2:07:18.9 23 2:31:47.9 23
24 105 detail závodníka AHRENDT Michael GER 1990 Skiclub Ahrendt 3:35:26.5 1:47:20.3 0:58:01.2 25 1:21:03.2 25 2:26:44.9 24 2:50:51.2 24
25 304 detail závodníka SOLJA Ville FIN 1986 KIILTO 3:36:07.8 1:48:01.6 0:55:13.7 24 1:17:25.7 24 2:28:46.7 25 2:52:03.2 25
26 203 detail závodníka MEIER Norbert GER 1986 ESV Lok Döbeln 4:17:48.1 2:29:41.9 1:04:47.2 26 1:30:16.2 26 2:47:31.5 26 3:19:12.3 26