Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | 14 km | # | 27 km | # | 31 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 56 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 1. / H36 | 1:48:04.7 | 0:00:00.0 | 0:29:38.8 | 1 | 0:41:22.9 | 1 | 1:14:46.7 | 1 | 1:26:18.7 | 1 | ||
2 | diplom | 59 | MLYNÁR Peter | 1988 | Slovak Ski Association | 1. / H21 | 1:48:06.2 | 0:00:01.5 | 0:29:43.6 | 4 | 0:41:23.5 | 2 | 1:14:48.5 | 2 | 1:26:24.7 | 2 | ||
3 | diplom | 64 | ROČÁREK Jiri | 1983 | fischer racing team | 1. / H31 | 1:49:16.4 | 0:01:11.7 | 0:29:42.1 | 3 | 0:41:25.5 | 3 | 1:14:48.5 | 2 | 1:26:31.2 | 3 | ||
4 | diplom | 60 | PLISKA Jiri | 1981 | Silvini Madshus team | 2. / H31 | 1:49:27.2 | 0:01:22.5 | 0:29:40.1 | 2 | 0:41:33.0 | 4 | 1:14:58.2 | 4 | 1:26:57.2 | 4 | ||
5 | diplom | 62 | SLECHTA Daniel | 1976 | fischer racing team | 2. / H36 | 1:55:20.1 | 0:07:15.4 | 0:31:35.1 | 10 | 0:43:51.0 | 10 | 1:18:51.3 | 5 | 1:31:42.2 | 7 | ||
6 | diplom | 55 | THOMAS Eric | 1987 | Skimarathon Team Austria | 2. / H21 | 1:55:33.9 | 0:07:29.2 | 0:31:15.6 | 8 | 0:43:48.7 | 9 | 1:18:51.7 | 6 | 1:31:41.5 | 6 | ||
7 | diplom | 369 | GOEBEL Florian | 1972 | SC-Willingen | 1. / H41 | 1:55:44.4 | 0:07:39.7 | 0:31:37.1 | 11 | 0:43:45.0 | 7 | 1:18:52.7 | 7 | 1:31:41.2 | 5 | ||
8 | diplom | 58 | SIEBER Manuel | 1990 | Salomon-Leki-Racing Team | 3. / H21 | 1:56:57.7 | 0:08:53.0 | 0:30:52.9 | 5 | 0:43:28.8 | 5 | 1:19:20.5 | 8 | 1:32:29.7 | 8 | ||
9 | diplom | 1 | RATH Tobias | 1985 | Salomon-Leki-Racing Team | 3. / H31 | 1:58:29.9 | 0:10:25.2 | 0:30:53.8 | 6 | 0:43:29.8 | 6 | 1:19:24.5 | 9 | 1:33:04.2 | 9 | ||
10 | diplom | 43 | GUTHARDT Anton | 1996 | TSV Retterode | 1. / Jun | 1:58:39.4 | 0:10:34.7 | 0:32:24.1 | 13 | 0:45:11.5 | 12 | 1:21:24.3 | 12 | 1:34:13.4 | 11 | ||
11 | diplom | 47 | KUISLE Michael | 1995 | Team Like2Skike | 4. / H21 | 1:59:52.4 | 0:11:47.7 | 0:31:33.8 | 9 | 0:43:45.7 | 8 | 1:19:57.5 | 10 | 1:33:54.5 | 10 | ||
12 | diplom | 5 | EICHELSBACHER Sebastian | 1996 | SALOMON-LEKI-RACINGTEAM | 2. / Jun | 2:00:09.0 | 0:12:04.3 | 0:31:12.3 | 7 | 0:43:52.3 | 11 | 1:20:43.2 | 11 | 1:34:20.0 | 12 | ||
13 | diplom | 4 | WÄHRISCH Sten | 1979 | DRESDEN | 3. / H36 | 2:00:28.5 | 0:12:23.8 | 0:32:25.6 | 14 | 0:45:12.0 | 13 | 1:21:42.0 | 14 | 1:35:27.2 | 13 | ||
14 | diplom | 57 | RICHTER Michael | 1967 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 1. / H46 | 2:00:28.6 | 0:12:23.9 | 0:32:26.6 | 15 | 0:45:13.7 | 15 | 1:21:45.0 | 15 | 1:35:28.2 | 14 | ||
15 | diplom | 25 | HARTIG Fabian | 1996 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 3. / Jun | 2:02:06.4 | 0:14:01.7 | 0:32:22.6 | 12 | 0:45:13.3 | 14 | 1:21:39.7 | 13 | 1:35:33.2 | 15 | ||
16 | diplom | 54 | KUHN Matthias | 1988 | Team Like2Skike | 5. / H21 | 2:02:45.1 | 0:14:40.4 | 0:33:19.8 | 18 | 0:46:25.0 | 19 | 1:24:08.5 | 18 | 1:37:46.0 | 16 | ||
17 | diplom | 11 | MEYER Olaf | 1973 | SC NORWEGER Annaberg | 2. / H41 | 2:03:22.9 | 0:15:18.2 | 0:33:18.3 | 17 | 0:46:27.1 | 21 | 1:23:58.0 | 16 | 1:37:46.7 | 17 | ||
18 | diplom | 2 | GROßE Ralf | 1973 | PSV ZITTAU | 3. / H41 | 2:03:23.5 | 0:15:18.8 | 0:33:26.6 | 22 | 0:46:53.5 | 22 | 1:24:32.5 | 22 | 1:38:23.2 | 20 | ||
19 | diplom | 73 | GERSTENGARBE Jörg | 1973 | SC Willingen | 4. / H41 | 2:03:54.2 | 0:15:49.5 | 0:33:21.6 | 19 | 0:46:25.0 | 19 | 1:24:04.0 | 17 | 1:37:48.7 | 18 | ||
20 | diplom | 7 | MILZ Peter | 1964 | SWIX/Rossignol | 1. / H51 | 2:05:25.4 | 0:17:20.7 | 0:33:23.8 | 20 | 0:46:24.8 | 18 | 1:24:12.2 | 19 | 1:38:13.0 | 19 | ||
21 | diplom | 8 | DOHNAL Tomas | 1976 | Dortmund | 4. / H36 | 2:06:06.2 | 0:18:01.5 | 0:32:51.3 | 16 | 0:46:19.1 | 16 | 1:24:30.2 | 21 | 1:38:30.0 | 22 | ||
22 | diplom | 194 | TREUDE Jürgen | 1983 | Wildsteig | 4. / H31 | 2:06:15.2 | 0:18:10.5 | 0:33:26.1 | 21 | 0:46:23.7 | 17 | 1:24:14.5 | 20 | 1:38:26.5 | 21 | ||
23 | diplom | 6 | HOFFMANN Peter | 1989 | Laufteam TU Bergakademie Freiberg | 6. / H21 | 2:07:50.5 | 0:19:45.8 | 0:33:29.1 | 23 | 0:46:57.8 | 23 | 1:26:17.0 | 23 | 1:40:34.5 | 23 | ||
24 | diplom | 9 | DEBERTIN Dirk | 1967 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 2. / H46 | 2:08:13.5 | 0:20:08.8 | 0:34:42.9 | 31 | 0:48:15.2 | 29 | 1:27:10.3 | 27 | 1:41:39.5 | 25 | ||
25 | diplom | 66 | MORAVEC Martin | 1977 | Silvini Madshus team | 5. / H36 | 2:08:43.7 | 0:20:39.0 | 0:35:13.4 | 35 | 0:49:05.7 | 34 | 1:27:23.8 | 30 | 1:41:48.3 | 27 | ||
26 | diplom | 53 | DUCI Patrick | 1997 | SK Saalfelden | 4. / Jun | 2:08:58.4 | 0:20:53.7 | 0:34:59.1 | 32 | 0:48:59.3 | 33 | 1:27:59.5 | 33 | 1:42:53.3 | 33 | ||
27 | diplom | 74 | HOLLENSTEIN Johannes | 1978 | SK Wunderthausen | 6. / H36 | 2:09:00.6 | 0:20:55.9 | 0:34:30.6 | 26 | 0:47:53.2 | 25 | 1:26:49.5 | 24 | 1:41:09.2 | 24 | ||
28 | diplom | 46 | GEIßLER Julian | 1991 | SC Enzklösterle | 7. / H21 | 2:09:22.5 | 0:21:17.8 | 0:34:34.9 | 28 | 0:48:04.6 | 26 | 1:27:19.0 | 28 | 1:41:58.0 | 29 | ||
29 | diplom | 65 | THONFELD Frank | 1979 | TSG Bau Hammerbrücke | 7. / H36 | 2:09:34.2 | 0:21:29.5 | 0:34:20.4 | 24 | 0:47:51.4 | 24 | 1:26:56.0 | 25 | 1:41:53.8 | 28 | ||
30 | diplom | 155 | GROß Sebastian | 1974 | SC NORWEGER Annaberg | 5. / H41 | 2:09:35.7 | 0:21:31.0 | 0:34:33.9 | 27 | 0:48:15.7 | 30 | 1:27:08.5 | 26 | 1:41:48.3 | 26 | ||
31 | diplom | 160 | NOVOTNY Daniel | 1974 | Cykloservis Moravsky Krumlov | 6. / H41 | 2:09:44.7 | 0:21:40.0 | 0:34:42.4 | 30 | 0:48:20.5 | 31 | 1:27:43.0 | 31 | 1:42:17.2 | 30 | ||
32 | diplom | 77 | TRNAVSKÝ Miroslav | 1975 | XCSPORT.cz Nordic racing team | 7. / H41 | 2:10:22.4 | 0:22:17.7 | 0:36:01.6 | 49 | 0:49:47.5 | 41 | 1:28:58.0 | 35 | 1:43:27.0 | 34 | ||
33 | diplom | 71 | JEDLIČKA Michal | 1982 | Silvini Madshus team | 5. / H31 | 2:10:49.7 | 0:22:45.0 | 0:35:04.4 | 33 | 0:48:49.0 | 32 | 1:27:57.5 | 32 | 1:42:44.7 | 32 | ||
34 | diplom | 72 | SCHMALOR Antonius | 1988 | SC Hagen-Wildewiese | 8. / H21 | 2:11:03.2 | 0:22:58.5 | 0:34:37.4 | 29 | 0:48:09.5 | 27 | 1:27:19.3 | 29 | 1:42:34.0 | 31 | ||
35 | diplom | 33 | RIEDL Peter | 1981 | TSV-Carlsgrün | 6. / H31 | 2:11:24.2 | 0:23:19.5 | 0:35:16.6 | 36 | 0:49:07.0 | 35 | 1:28:44.1 | 34 | 1:43:35.3 | 35 | ||
36 | diplom | 17 | STROBEL Norbert | 1972 | SC NORWEGER Annaberg | 8. / H41 | 2:12:40.3 | 0:24:35.6 | 0:36:04.1 | 51 | 0:50:16.9 | 53 | 1:30:26.8 | 43 | 1:45:25.0 | 42 | ||
37 | diplom | 12 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 9. / H21 | 2:12:48.2 | 0:24:43.5 | 0:35:37.4 | 38 | 0:49:52.0 | 43 | 1:29:42.5 | 37 | 1:44:46.8 | 37 | ||
38 | diplom | 61 | ŠIMURDA Martin | 1972 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / H41 | 2:13:03.5 | 0:24:58.8 | 0:34:28.3 | 25 | 0:48:10.5 | 28 | 1:28:58.3 | 36 | 1:44:06.5 | 36 | ||
39 | diplom | 45 | GEHRKE Tobias | 1979 | SC Bad Wiessee | 8. / H36 | 2:13:17.5 | 0:25:12.8 | 0:35:38.4 | 40 | 0:49:43.5 | 39 | 1:29:54.0 | 38 | 1:45:04.5 | 38 | ||
40 | diplom | 48 | RUPNIK Marko | 1968 | Črni Vrh nad Idrijo | 3. / H46 | 2:13:31.2 | 0:25:26.5 | 0:35:56.1 | 46 | 0:49:52.5 | 44 | 1:30:14.5 | 41 | 1:45:20.0 | 41 | ||
41 | diplom | 35 | ABL Volker | 1968 | BERTSDORFER SV | 4. / H46 | 2:13:40.7 | 0:25:36.0 | 0:35:54.9 | 45 | 0:49:55.5 | 45 | 1:30:20.3 | 42 | 1:45:18.0 | 40 | ||
42 | diplom | 15 | DANNER Franz | 1960 | SC Gaißach | 1. / H56 | 2:13:53.7 | 0:25:49.0 | 0:36:50.6 | 59 | 0:51:00.5 | 55 | 1:31:14.3 | 50 | 1:46:11.8 | 48 | ||
43 | diplom | 10 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 9. / H36 | 2:13:56.4 | 0:25:51.7 | 0:35:40.4 | 41 | 0:49:39.2 | 37 | 1:30:09.5 | 39 | 1:45:05.3 | 39 | ||
44 | diplom | 51 | GARHAMMER Karl-Heinz | 1964 | spvgg oberkreuzberg | 2. / H51 | 2:14:16.5 | 0:26:11.8 | 0:36:40.6 | 56 | 0:51:01.6 | 57 | 1:31:50.8 | 53 | 1:46:44.0 | 51 | ||
45 | diplom | 63 | WÄHRISCH Tilo | 1976 | DRESDEN | 10. / H36 | 2:14:22.5 | 0:26:17.8 | 0:35:47.4 | 43 | 0:49:55.7 | 46 | 1:31:12.8 | 49 | 1:46:19.3 | 50 | ||
46 | diplom | 30 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | SV GrünWeiß Pirna | 5. / H46 | 2:14:41.5 | 0:26:36.8 | 0:35:58.9 | 47 | 0:50:07.6 | 48 | 1:31:04.8 | 48 | 1:46:12.8 | 49 | ||
47 | diplom | 327 | STRUCK Sven | 1969 | SG Klotzsche | 6. / H46 | 2:14:55.2 | 0:26:50.5 | 0:37:48.4 | 68 | 0:52:06.5 | 63 | 1:32:30.8 | 56 | 1:47:30.0 | 55 | ||
48 | diplom | 49 | REGER Christoph | 1980 | SC Neubau | 11. / H36 | 2:14:57.3 | 0:26:52.6 | 0:35:45.6 | 42 | 0:49:40.0 | 38 | 1:30:27.0 | 44 | 1:46:01.8 | 44 | ||
49 | diplom | 18 | KOBLMÜLLER Florian | 1997 | SU Eidenberg | 5. / Jun | 2:14:58.4 | 0:26:53.7 | 0:35:37.4 | 37 | 0:49:47.2 | 40 | 1:30:47.8 | 46 | 1:46:05.8 | 45 | ||
50 | diplom | 42 | KRALLER Ferdinand | 1951 | Teisendorf | 1. / H61 | 2:15:04.7 | 0:27:00.0 | 0:36:13.4 | 54 | 0:50:16.9 | 52 | 1:30:58.8 | 47 | 1:46:07.0 | 46 | ||
51 | diplom | 123 | MEDACK Thomas | 1976 | Team Slow | 12. / H36 | 2:15:25.5 | 0:27:20.8 | 0:36:01.4 | 48 | 0:50:09.1 | 49 | 1:30:36.0 | 45 | 1:46:10.8 | 47 | ||
52 | diplom | 363 | RADCHANKA Uladzislau | 1989 | Belarus Ski Federation | 10. / H21 | 2:15:47.2 | 0:27:42.5 | 0:35:06.6 | 34 | 0:49:11.6 | 36 | 1:30:12.8 | 40 | 1:45:46.8 | 43 | ||
53 | diplom | 14 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 2. / H56 | 2:16:19.4 | 0:28:14.7 | 0:36:08.9 | 53 | 0:50:11.5 | 51 | 1:31:41.5 | 51 | 1:47:23.5 | 53 | ||
54 | diplom | 41 | BREHMKE David | 1990 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 11. / H21 | 2:16:57.2 | 0:28:52.5 | 0:35:52.9 | 44 | 0:50:07.2 | 47 | 1:31:44.0 | 52 | 1:47:14.8 | 52 | ||
55 | diplom | 38 | GROßE Frank | 1962 | JONSDORF | 3. / H51 | 2:17:41.3 | 0:29:36.6 | 0:37:15.9 | 60 | 0:51:55.0 | 62 | 1:33:29.3 | 60 | 1:48:44.8 | 57 | ||
56 | diplom | 306 | WOLKERSTORFER Stefan | 1989 | SU Eidenberg | 12. / H21 | 2:17:42.2 | 0:29:37.5 | 0:36:04.4 | 52 | 0:50:11.0 | 50 | 1:31:57.5 | 54 | 1:47:29.5 | 54 | ||
57 | diplom | 24 | HAU Heinrich | 1961 | ZIPP Racing | 4. / H51 | 2:18:30.5 | 0:30:25.8 | 0:36:47.4 | 58 | 0:51:01.5 | 56 | 1:33:26.8 | 59 | 1:48:53.5 | 59 | ||
58 | diplom | 351 | LANGER Patrick | 1991 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 13. / H21 | 2:18:33.8 | 0:30:29.1 | 0:36:03.4 | 50 | 0:50:23.1 | 54 | 1:32:57.5 | 57 | 1:48:50.8 | 58 | ||
59 | diplom | 376 | MARHOUN Petr | 1981 | VŠSK MFF UK | 7. / H31 | 2:18:51.3 | 0:30:46.6 | 0:37:48.9 | 69 | 0:52:45.8 | 69 | 1:35:00.8 | 65 | 1:50:12.0 | 63 | ||
60 | diplom | 37 | NEUGIRG Jörg | 1980 | SV Schönkirch | 13. / H36 | 2:18:52.3 | 0:30:47.6 | 0:36:43.6 | 57 | 0:51:06.9 | 58 | 1:33:15.3 | 58 | 1:48:59.5 | 60 | ||
61 | diplom | 23 | ZEHRMANN Ronny | 1977 | Johanngeorgenstadt BW | 14. / H36 | 2:19:00.5 | 0:30:55.8 | 0:37:20.4 | 63 | 0:52:07.0 | 64 | 1:33:50.8 | 62 | 1:49:22.3 | 61 | ||
62 | diplom | 40 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon | 10. / H41 | 2:19:43.5 | 0:31:38.8 | 0:37:16.6 | 61 | 0:51:51.0 | 61 | 1:33:49.3 | 61 | 1:49:33.5 | 62 | ||
63 | diplom | 69 | ŠOUREK Libor | 1966 | Olympic | 7. / H46 | 2:19:46.2 | 0:31:41.5 | 0:37:54.1 | 70 | 0:52:41.5 | 68 | 1:35:04.3 | 66 | 1:50:41.0 | 65 | ||
64 | diplom | 13 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 5. / H51 | 2:20:33.5 | 0:32:28.8 | 0:38:14.9 | 77 | 0:53:11.0 | 73 | 1:35:33.5 | 70 | 1:51:19.8 | 68 | ||
65 | diplom | 28 | HUMMEL Thomas | 1973 | FSV Rempesgrün | 11. / H41 | 2:20:46.5 | 0:32:41.8 | 0:37:39.6 | 66 | 0:52:17.2 | 65 | 1:34:26.0 | 63 | 1:50:17.5 | 64 | ||
66 | diplom | 181 | WUTTE Toni | 1958 | St.Margareten | 3. / H56 | 2:20:59.8 | 0:32:55.1 | 0:38:01.6 | 72 | 0:52:49.0 | 70 | 1:35:06.3 | 67 | 1:50:58.0 | 66 | ||
67 | diplom | 31 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 6. / H51 | 2:21:02.5 | 0:32:57.8 | 0:37:57.1 | 71 | 0:52:52.5 | 71 | 1:36:27.3 | 76 | 1:51:56.0 | 72 | ||
68 | diplom | 16 | EIGNER Florian | 1992 | Einsiedler Skiverein | 14. / H21 | 2:21:18.6 | 0:33:13.9 | 0:35:37.9 | 39 | 0:49:47.5 | 41 | 1:32:19.0 | 55 | 1:48:42.0 | 56 | ||
69 | diplom | 27 | FRÖHLICH Mike | 1963 | Sayda | 7. / H51 | 2:21:28.5 | 0:33:23.8 | 0:38:32.4 | 82 | 0:53:13.1 | 75 | 1:35:51.3 | 72 | 1:52:01.5 | 73 | ||
70 | diplom | 20 | HOFFMANN Paul | 1995 | SV GrünWeiß Pirna | 15. / H21 | 2:22:18.3 | 0:34:13.6 | 0:37:37.6 | 65 | 0:52:20.5 | 67 | 1:35:39.8 | 71 | 1:51:52.5 | 71 | ||
71 | diplom | 137 | WOLF Andre | 1978 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 15. / H36 | 2:22:43.2 | 0:34:38.5 | 0:37:18.6 | 62 | 0:51:49.0 | 60 | 1:35:09.8 | 68 | 1:51:50.0 | 70 | ||
72 | diplom | 3 | HILPERT Bernd | 1973 | SC Neubau | 12. / H41 | 2:22:47.7 | 0:34:43.0 | 0:38:31.9 | 81 | 0:53:12.0 | 74 | 1:35:31.8 | 69 | 1:51:48.3 | 69 | ||
73 | diplom | 21 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 8. / H51 | 2:22:53.3 | 0:34:48.6 | 0:38:34.4 | 83 | 0:53:50.6 | 82 | 1:36:12.8 | 73 | 1:52:23.8 | 74 | ||
74 | diplom | 70 | SCHLECHTER Voyta | 1982 | Zizkovsky Tygri | 8. / H31 | 2:24:02.8 | 0:35:58.1 | 0:38:21.9 | 78 | 0:53:31.8 | 79 | 1:36:18.8 | 74 | 1:53:08.3 | 75 | ||
75 | diplom | 159 | VOGT Jörg | 1967 | TSV 90 Neukirch | 8. / H46 | 2:24:40.9 | 0:36:36.2 | 0:38:26.4 | 79 | 0:53:36.1 | 80 | 1:37:26.0 | 77 | 1:54:03.3 | 77 | ||
76 | diplom | 52 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Racingteam | 9. / H31 | 2:24:45.8 | 0:36:41.1 | 0:37:21.4 | 64 | 0:52:20.0 | 66 | 1:36:20.5 | 75 | 1:53:18.8 | 76 | ||
77 | diplom | 116 | GABRIEL Carl | 1997 | SSV 1863 Sayda | 6. / Jun | 2:25:11.5 | 0:37:06.8 | 0:36:35.9 | 55 | 0:51:31.0 | 59 | 1:34:38.8 | 64 | 1:51:14.8 | 67 | ||
78 | diplom | 173 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 4. / H56 | 2:26:07.3 | 0:38:02.6 | 0:39:03.9 | 84 | 0:54:29.6 | 84 | 1:38:47.5 | 81 | 1:55:32.7 | 80 | ||
79 | diplom | 143 | HAACK Karl | 1962 | Kanusport Köln-Mülheim | 9. / H51 | 2:26:21.3 | 0:38:16.6 | 0:39:34.9 | 87 | 0:55:07.1 | 87 | 1:39:07.5 | 83 | 1:55:43.2 | 81 | ||
80 | diplom | 26 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV GrünWeiß Pirna | 9. / H46 | 2:26:32.3 | 0:38:27.6 | 0:37:41.1 | 67 | 0:52:54.0 | 72 | 1:37:31.8 | 78 | 1:54:48.8 | 78 | ||
81 | diplom | 76 | PRAHER Stefan | 1964 | Union Rohrbach | 10. / H51 | 2:26:42.3 | 0:38:37.6 | 0:39:39.4 | 89 | 0:55:16.1 | 89 | 1:39:19.0 | 85 | 1:55:44.7 | 82 | ||
82 | diplom | 32 | REICHELT Uwe | 1972 | Klingenthal | 13. / H41 | 2:26:49.3 | 0:38:44.6 | 0:38:09.9 | 75 | 0:53:27.8 | 78 | 1:37:46.0 | 79 | 1:55:02.5 | 79 | ||
83 | diplom | 114 | UNGER Steffen | 1961 | Sosa | 11. / H51 | 2:27:52.9 | 0:39:48.2 | 0:39:17.9 | 86 | 0:54:48.1 | 86 | 1:39:48.8 | 87 | 1:56:49.7 | 85 | ||
84 | diplom | 126 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 14. / H41 | 2:28:53.8 | 0:40:49.1 | 0:38:13.6 | 76 | 0:53:16.0 | 77 | 1:38:43.8 | 80 | 1:56:19.7 | 83 | ||
85 | diplom | 172 | BORRMANN Jens | 1974 | SV Hermsdorf/Erzgebirge | 15. / H41 | 2:29:14.3 | 0:41:09.6 | 0:40:50.4 | 103 | 0:56:24.1 | 98 | 1:41:41.1 | 94 | 1:58:15.5 | 91 | ||
86 | diplom | 344 | MOLVA František | 1994 | JIHLAVA | 16. / H21 | 2:29:24.7 | 0:41:20.0 | 0:38:09.1 | 74 | 0:53:44.1 | 81 | 1:39:21.3 | 86 | 1:56:53.2 | 86 | ||
87 | diplom | 168 | PANGERL Konrad | 1954 | DJK Beucherling | 2. / H61 | 2:29:32.3 | 0:41:27.6 | 0:38:07.4 | 73 | 0:53:13.8 | 76 | 1:38:58.0 | 82 | 1:56:34.2 | 84 | ||
88 | diplom | 134 | VEREST Jos | 1960 | SLT | 5. / H56 | 2:29:32.7 | 0:41:28.0 | 0:39:37.6 | 88 | 0:55:14.8 | 88 | 1:40:31.3 | 89 | 1:57:27.2 | 88 | ||
89 | diplom | 34 | WOLKERSTORFER Herbert | 1954 | SU Eienberg | 3. / H61 | 2:29:50.3 | 0:41:45.6 | 0:39:42.1 | 90 | 0:55:29.3 | 90 | 1:40:59.3 | 90 | 1:58:07.7 | 90 | ||
90 | diplom | 210 | KRÜGER Thomas | 1962 | SV Neudorf | 12. / H51 | 2:30:27.3 | 0:42:22.6 | 0:39:06.9 | 85 | 0:54:29.6 | 84 | 1:40:11.8 | 88 | 1:57:35.2 | 89 | ||
91 | diplom | 19 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 17. / H21 | 2:30:37.7 | 0:42:33.0 | 0:38:27.9 | 80 | 0:54:07.8 | 83 | 1:39:12.0 | 84 | 1:57:16.5 | 87 | ||
92 | diplom | 177 | KINDL Robert | 1972 | Iron Stars | 16. / H41 | 2:30:41.8 | 0:42:37.1 | 0:40:43.1 | 100 | 0:56:31.6 | 100 | 1:42:04.0 | 96 | 1:59:07.5 | 95 | ||
93 | diplom | 29 | MÜLLER Frank | 1965 | SV GrünWeiß Pirna | 13. / H51 | 2:30:44.4 | 0:42:39.7 | 0:39:56.6 | 92 | 0:55:43.8 | 92 | 1:41:26.3 | 92 | 1:58:31.2 | 92 | ||
94 | diplom | 129 | SCHRETTER Jörg | 1973 | Tainach | 17. / H41 | 2:31:00.1 | 0:42:55.4 | 0:40:14.4 | 96 | 0:55:53.9 | 95 | 1:41:14.6 | 91 | 1:58:49.7 | 93 | ||
95 | diplom | 135 | RABENHOLD Lukas | 1995 | Einsiedler Skiverein | 18. / H21 | 2:31:17.3 | 0:43:12.6 | 0:39:56.4 | 91 | 0:55:53.4 | 94 | 1:41:33.8 | 93 | 1:58:54.9 | 94 | ||
96 | diplom | 197 | KROTTENTHALER Bernhard | 1978 | Lindberg | 16. / H36 | 2:31:52.5 | 0:43:47.8 | 0:39:59.4 | 93 | 0:55:48.6 | 93 | 1:41:42.3 | 95 | 1:59:20.2 | 96 | ||
97 | diplom | 39 | FRIEDEMANN Ullrich | 1946 | SC NORWEGER Annaberg | 1. / H66 | 2:32:03.3 | 0:43:58.6 | 0:41:30.6 | 110 | 0:57:12.6 | 105 | 1:43:05.5 | 101 | 1:59:52.8 | 98 | ||
98 | diplom | 158 | BAUER Rüdiger | 1964 | SGB Sadtsteinach | 14. / H51 | 2:32:25.5 | 0:44:20.8 | 0:40:13.9 | 95 | 0:55:40.4 | 91 | 1:42:32.3 | 97 | 1:59:39.2 | 97 | ||
99 | diplom | 44 | TECHL Lukáš | 1977 | Sokol Senohraby | 17. / H36 | 2:32:58.2 | 0:44:53.5 | 0:40:43.4 | 101 | 0:56:33.3 | 101 | 1:42:43.6 | 99 | 2:00:08.5 | 99 | ||
100 | diplom | 176 | HÖFER Veit | 1972 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 18. / H41 | 2:33:30.8 | 0:45:26.1 | 0:40:47.4 | 102 | 0:56:30.9 | 99 | 1:43:01.8 | 100 | 2:00:48.2 | 100 |