Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 10 km | # | 14 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 532 | ESCHER Toni | 1990 | fischer racing team | 1. / H21 | 1:05:31.1 | 0:00:00.0 | 0:30:45.7 | 1 | 0:42:48.1 | 1 | ||
2 | diplom | 531 | WETTERLING Felix | 1990 | Team Rossignol / Bundeswehr | 2. / H21 | 1:07:44.1 | 0:02:13.0 | 0:31:09.2 | 2 | 0:43:50.2 | 2 | ||
3 | diplom | 858 | WEIRICH Nils | 1997 | TGV SCHOTTEN | 1. / Jun | 1:09:22.2 | 0:03:51.1 | 0:32:34.3 | 3 | 0:45:23.0 | 3 | ||
4 | diplom | 533 | NOVOTNY Viktor | 1982 | fischer racing team | 1. / H31 | 1:10:04.9 | 0:04:33.8 | 0:32:53.2 | 4 | 0:45:59.0 | 4 | ||
5 | diplom | 543 | FALK Stefan | 1997 | SC Großberg | 2. / Jun | 1:11:57.7 | 0:06:26.6 | 0:33:47.6 | 6 | 0:47:14.0 | 6 | ||
6 | diplom | 519 | ALBRECHT Matyáš | 1999 | Sokol Stachy | 1. / J17 | 1:12:09.2 | 0:06:38.1 | 0:33:45.1 | 5 | 0:47:13.5 | 5 | ||
7 | diplom | 502 | KLUGE Arne | 1969 | BSP Nachwuchs Altenberg | 1. / H46 | 1:12:11.9 | 0:06:40.8 | 0:33:54.3 | 8 | 0:47:25.2 | 10 | ||
8 | diplom | 800 | HOLLANDT Julian | 1998 | WSV Oberhof 05 | 2. / J17 | 1:13:11.5 | 0:07:40.4 | 0:35:20.0 | 18 | 0:48:59.0 | 13 | ||
9 | diplom | 859 | SANNIKOV Alexander | 1971 | Belarus Ski Federation | 1. / H41 | 1:13:21.5 | 0:07:50.4 | 0:34:00.6 | 10 | 0:47:19.2 | 7 | ||
10 | diplom | 679 | WERDER Patrick | 1996 | TSG Backnang | 3. / Jun | 1:13:28.2 | 0:07:57.1 | 0:34:13.5 | 12 | 0:48:10.7 | 11 | ||
11 | diplom | 794 | HENTSCHEL Felix | 1998 | BSP Nachwuchs Altenberg | 3. / J17 | 1:13:37.1 | 0:08:06.0 | 0:34:01.2 | 11 | 0:47:24.7 | 8 | ||
12 | diplom | 505 | KLEMM Nico | 1999 | BSP Nachwuchs Altenberg | 4. / J17 | 1:13:42.5 | 0:08:11.4 | 0:33:50.0 | 7 | 0:47:25.0 | 9 | ||
13 | diplom | 501 | FRANC Jan | 1991 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / H21 | 1:14:46.5 | 0:09:15.4 | 0:33:56.0 | 9 | 0:48:39.3 | 12 | ||
14 | diplom | 706 | KIENE Peter | 1969 | Skimarathon Team Austria | 2. / H46 | 1:15:00.5 | 0:09:29.4 | 0:34:59.0 | 14 | 0:48:59.5 | 14 | ||
15 | diplom | 547 | FIŠNAR Jiří | 1976 | Ski klub Šumperk | 1. / H36 | 1:15:25.2 | 0:09:54.1 | 0:35:47.2 | 20 | 0:49:56.0 | 18 | ||
16 | diplom | 529 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1. / H51 | 1:15:34.5 | 0:10:03.4 | 0:34:51.8 | 13 | 0:49:00.5 | 15 | ||
17 | diplom | 513 | TRÖSCHEL Tim | 1986 | Team nordicx.com | 4. / H21 | 1:16:15.1 | 0:10:44.0 | 0:35:24.6 | 19 | 0:49:56.5 | 19 | ||
18 | diplom | 558 | ESCHER Tobias | 1994 | SC NORWEGER Annaberg | 5. / H21 | 1:16:39.7 | 0:11:08.6 | 0:35:12.2 | 17 | 0:49:35.7 | 17 | ||
19 | diplom | 801 | SIEGEL Jonas | 1991 | WSV Schönsee | 6. / H21 | 1:16:48.2 | 0:11:17.1 | 0:35:12.0 | 15 | 0:50:16.0 | 20 | ||
20 | diplom | 806 | STOLLER Maximilian | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 1. / J16 | 1:16:54.7 | 0:11:23.6 | 0:35:12.0 | 16 | 0:49:33.7 | 16 | ||
21 | diplom | 523 | MAKOSCH Jens | 1970 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / H46 | 1:17:13.2 | 0:11:42.1 | 0:35:53.5 | 22 | 0:50:21.5 | 21 | ||
22 | diplom | 534 | KRSKA Jan | 1986 | fischer racing team | 7. / H21 | 1:17:17.1 | 0:11:46.0 | 0:36:08.2 | 28 | 0:50:24.7 | 22 | ||
23 | diplom | 553 | HALFAR Thomas | 1969 | SV Arnbruck | 4. / H46 | 1:17:20.1 | 0:11:49.0 | 0:35:51.7 | 21 | 0:50:35.7 | 24 | ||
24 | diplom | 528 | FREYER Gerald | 1958 | Sayda | 1. / H56 | 1:17:47.7 | 0:12:16.6 | 0:35:57.2 | 25 | 0:50:26.2 | 23 | ||
25 | diplom | 544 | ALIKIN Sergej | 1963 | Rosenheim | 2. / H51 | 1:17:57.2 | 0:12:26.1 | 0:35:58.5 | 27 | 0:50:36.0 | 25 | ||
26 | diplom | 540 | MUELLER Geri | 1964 | SC Immenstadt | 3. / H51 | 1:18:15.2 | 0:12:44.1 | 0:35:58.0 | 26 | 0:50:37.0 | 26 | ||
27 | diplom | 702 | KRÄMER Fabian | 1999 | TuWi Adenau | 5. / J17 | 1:18:25.2 | 0:12:54.1 | 0:36:15.2 | 29 | 0:51:38.2 | 33 | ||
28 | diplom | 504 | MAIER Viktor | 1957 | tsv-mönchröden | 2. / H56 | 1:18:37.1 | 0:13:06.0 | 0:36:46.0 | 33 | 0:51:37.0 | 32 | ||
29 | diplom | 541 | DEHOTTAY Loic | 1995 | SRHF | 8. / H21 | 1:18:51.2 | 0:13:20.1 | 0:37:28.3 | 42 | 0:51:44.2 | 36 | ||
30 | diplom | 788 | RICHTER Jonas | 2000 | BSP Nachwuchs Altenberg | 2. / J16 | 1:19:06.5 | 0:13:35.4 | 0:36:41.8 | 32 | 0:51:41.5 | 34 | ||
31 | diplom | 561 | FRIČKOVÁ Pavla | 1982 | ČVUT FEL Praha | 1. / D31 | 1:19:20.2 | 0:13:49.1 | 0:36:59.7 | 36 | 0:51:29.3 | 31 | ||
32 | diplom | 792 | LODL Darius | 2000 | BSP Nachwuchs Altenberg | 3. / J16 | 1:19:20.4 | 0:13:49.3 | 0:36:48.5 | 34 | 0:51:42.7 | 35 | ||
33 | diplom | 536 | STÜHN Lennart | 1996 | SVS Emmerzhausen | 4. / Jun | 1:19:20.7 | 0:13:49.6 | 0:36:34.5 | 31 | 0:51:05.2 | 28 | ||
34 | diplom | 546 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 3. / H56 | 1:19:21.7 | 0:13:50.6 | 0:38:05.5 | 51 | 0:53:12.2 | 50 | ||
35 | diplom | 552 | KOVARIK Oldrich | 1958 | OaS Cesky Les | 4. / H56 | 1:19:27.2 | 0:13:56.1 | 0:36:57.5 | 35 | 0:51:58.8 | 37 | ||
36 | diplom | 526 | ACHATZ Thomas | 1963 | WSV Patersdorf | 4. / H51 | 1:19:32.7 | 0:14:01.6 | 0:36:32.5 | 30 | 0:51:29.0 | 30 | ||
37 | diplom | 527 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 5. / H46 | 1:19:39.5 | 0:14:08.4 | 0:37:56.3 | 48 | 0:52:46.7 | 45 | ||
38 | diplom | 559 | WEBER Andreas | 1966 | TGV SCHOTTEN | 6. / H46 | 1:19:44.2 | 0:14:13.1 | 0:37:52.0 | 46 | 0:52:42.5 | 44 | ||
39 | diplom | 555 | KNAPKE Jonas | 2000 | WSV Samerberg | 4. / J16 | 1:19:52.7 | 0:14:21.6 | 0:37:10.5 | 38 | 0:52:11.5 | 39 | ||
40 | diplom | 692 | EBNER Ronny | 1982 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 2. / H31 | 1:19:55.9 | 0:14:24.8 | 0:37:58.8 | 50 | 0:52:50.0 | 46 | ||
41 | diplom | 805 | FRANK Marcel | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 5. / J16 | 1:19:56.7 | 0:14:25.6 | 0:35:55.0 | 23 | 0:50:55.0 | 27 | ||
42 | diplom | 507 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | SC Zwiesel | 2. / H36 | 1:19:58.5 | 0:14:27.4 | 0:37:30.0 | 43 | 0:52:18.2 | 42 | ||
43 | diplom | 852 | MÜLLER Franziska | 1995 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 1. / D21 | 1:20:13.2 | 0:14:42.1 | 0:37:14.5 | 40 | 0:52:15.3 | 40 | ||
44 | diplom | 549 | PESTA Roman | 1968 | SKI KLUB LENORA | 7. / H46 | 1:20:21.2 | 0:14:50.1 | 0:38:08.5 | 52 | 0:53:15.0 | 52 | ||
45 | diplom | 524 | BERTHOLD Ronny | 1977 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / H36 | 1:20:29.2 | 0:14:58.1 | 0:37:13.3 | 39 | 0:52:16.8 | 41 | ||
46 | diplom | 681 | NEUMEIER Frank | 1968 | SCR Schnaittach | 8. / H46 | 1:20:37.7 | 0:15:06.6 | 0:37:27.8 | 41 | 0:52:41.2 | 43 | ||
47 | diplom | 550 | MORAVCOVÁ Kateřina | 1984 | Silvini Madshus team | 2. / D31 | 1:20:42.2 | 0:15:11.1 | 0:37:10.3 | 37 | 0:52:08.7 | 38 | ||
48 | diplom | 506 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 5. / H56 | 1:21:28.7 | 0:15:57.6 | 0:37:43.3 | 44 | 0:53:09.8 | 49 | ||
49 | diplom | 827 | SCHUMACHER Linda | 2001 | Skisportverein Geyer | 1. / J15 | 1:21:33.4 | 0:16:02.3 | 0:38:23.5 | 53 | 0:53:13.5 | 51 | ||
50 | diplom | 554 | BUCHTA Pavel | 1964 | Nové Město na Moravě | 5. / H51 | 1:21:46.2 | 0:16:15.1 | 0:38:30.8 | 54 | 0:53:55.5 | 53 | ||
51 | diplom | 672 | HOF Armin | 1993 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 9. / H21 | 1:21:47.7 | 0:16:16.6 | 0:37:57.5 | 49 | 0:53:05.5 | 48 | ||
52 | diplom | 876 | WALLNER Jonas | 2000 | WSV Rabenstein | 6. / J16 | 1:21:50.9 | 0:16:19.8 | 0:35:56.2 | 24 | 0:51:27.2 | 29 | ||
53 | diplom | 509 | FORSTNER Renate | 1977 | SC AU | 1. / D36 | 1:22:23.2 | 0:16:52.1 | 0:37:47.8 | 45 | 0:52:57.2 | 47 | ||
54 | diplom | 525 | HONES Josef | 1954 | Union Liebenau | 1. / H61 | 1:22:31.7 | 0:17:00.6 | 0:39:04.3 | 58 | 0:54:16.8 | 56 | ||
55 | diplom | 818 | HORCHLER Karolin | 1989 | WSV Clausthal-Zellerfeld | 2. / D21 | 1:22:44.5 | 0:17:13.4 | 0:39:13.0 | 60 | 0:54:10.3 | 55 | ||
56 | diplom | 807 | WALSER Sven | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 7. / J16 | 1:23:44.7 | 0:18:13.6 | 0:39:14.0 | 61 | 0:54:30.3 | 57 | ||
57 | diplom | 637 | SIEMONEIT Anna | 1994 | BSP Nachwuchs Altenberg | 3. / D21 | 1:23:54.3 | 0:18:23.2 | 0:39:01.8 | 57 | 0:54:35.0 | 58 | ||
58 | diplom | 635 | EIGNER Falco | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 8. / J16 | 1:24:12.7 | 0:18:41.6 | 0:38:34.8 | 55 | 0:54:39.8 | 59 | ||
59 | diplom | 624 | SCHMIDT Andre | 1969 | SVS Emmerzhausen | 9. / H46 | 1:24:22.2 | 0:18:51.1 | 0:39:36.8 | 65 | 0:55:22.8 | 64 | ||
60 | diplom | 548 | FIŠNAR Jan | 1954 | Ski klub Šumperk | 2. / H61 | 1:24:40.7 | 0:19:09.6 | 0:40:43.3 | 81 | 0:56:19.5 | 73 | ||
61 | diplom | 638 | HEIDRICH-MEISNER Karl | 1999 | DRESDEN | 6. / J17 | 1:24:47.2 | 0:19:16.1 | 0:39:09.8 | 59 | 0:55:18.5 | 63 | ||
62 | diplom | 511 | CZECZINE Mike | 1973 | BERTSDORFER SV | 2. / H41 | 1:25:08.5 | 0:19:37.4 | 0:38:49.0 | 56 | 0:54:56.0 | 61 | ||
63 | diplom | 847 | SEMMLER Georg | 1993 | SV GROSSWALTERSDORF | 10. / H21 | 1:25:09.2 | 0:19:38.1 | 0:37:52.3 | 47 | 0:54:03.3 | 54 | ||
64 | diplom | 640 | HASLER Paula | 1997 | BSP Nachwuchs Altenberg | 1. / JunD | 1:25:11.7 | 0:19:40.6 | 0:39:14.5 | 62 | 0:54:54.8 | 60 | ||
65 | diplom | 522 | DEICKE Sebastian | 1983 | WSV Elbingerode | 3. / H31 | 1:25:22.3 | 0:19:51.2 | 0:39:42.5 | 66 | 0:55:48.0 | 67 | ||
66 | diplom | 819 | KNOLL Annika | 1993 | SV Friedenweiler-Rudenberg | 4. / D21 | 1:25:26.5 | 0:19:55.4 | 0:40:13.8 | 76 | 0:55:54.8 | 68 | ||
67 | diplom | 648 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 6. / H51 | 1:25:36.9 | 0:20:05.8 | 0:39:31.8 | 64 | 0:55:18.3 | 62 | ||
68 | diplom | 560 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Großberg Skigo | 3. / D31 | 1:25:37.4 | 0:20:06.3 | 0:39:52.5 | 69 | 0:55:43.3 | 66 | ||
69 | diplom | 741 | BAROCKE Ralf | 1973 | TSV Mönchröden | 3. / H41 | 1:25:39.5 | 0:20:08.4 | 0:39:23.3 | 63 | 0:55:32.8 | 65 | ||
70 | diplom | 508 | VOGT Matthias | 1967 | SC Kottmar | 10. / H46 | 1:26:19.7 | 0:20:48.6 | 0:40:09.8 | 71 | 0:56:19.3 | 72 | ||
71 | diplom | 517 | WIEDERSTEIN Matthias | 1972 | SVS Emmerzhausen | 4. / H41 | 1:26:31.2 | 0:21:00.1 | 0:39:51.5 | 68 | 0:56:01.3 | 69 | ||
72 | diplom | 698 | REICHELT Nico | 1976 | TSG-Bau-Hammerbrücke | 4. / H36 | 1:26:55.7 | 0:21:24.6 | 0:40:36.5 | 79 | 0:56:41.3 | 77 | ||
73 | diplom | 649 | KASCHEL Oliver | 2000 | SV GrünWeiß Pirna | 9. / J16 | 1:26:57.5 | 0:21:26.4 | 0:40:03.3 | 70 | 0:56:11.5 | 71 | ||
74 | diplom | 628 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | --- | 3. / H61 | 1:27:06.8 | 0:21:35.7 | 0:39:48.8 | 67 | 0:56:03.8 | 70 | ||
75 | diplom | 518 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | SC Leogang | 2. / JunD | 1:27:14.7 | 0:21:43.6 | 0:40:12.3 | 74 | 0:56:29.0 | 74 | ||
76 | diplom | 809 | BRZOSKA Viktoria | 2000 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 1. / J16 | 1:27:19.7 | 0:21:48.6 | 0:40:52.8 | 82 | 0:56:31.0 | 76 | ||
77 | diplom | 639 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche e.V. Abt. Ski | 11. / H46 | 1:27:26.7 | 0:21:55.6 | 0:40:53.0 | 83 | 0:57:17.5 | 82 | ||
78 | diplom | 820 | RICHTER Merle | 2001 | SSV 1863 Sayda | 2. / J15 | 1:27:33.5 | 0:22:02.4 | 0:40:11.8 | 72 | 0:57:02.0 | 80 | ||
79 | diplom | 780 | KOCH Moritz | 2001 | ESV Nassau | 1. / J15 | 1:27:36.4 | 0:22:05.3 | 0:41:01.8 | 86 | 0:57:16.3 | 81 | ||
80 | diplom | 816 | MÜLLER Luise | 2000 | SV GrünWeiß Pirna | 2. / J16 | 1:27:38.5 | 0:22:07.4 | 0:41:16.0 | 90 | 0:57:19.0 | 83 | ||
81 | diplom | 711 | VÁVRA Lukáš | 1991 | LK VALUM PRO | 11. / H21 | 1:27:41.7 | 0:22:10.6 | 0:41:04.3 | 87 | 0:57:32.0 | 84 | ||
82 | diplom | 810 | STOLLER Joachim | 1966 | SC 1909 Sonthofen e.V. | 12. / H46 | 1:27:42.5 | 0:22:11.4 | 0:40:39.5 | 80 | 0:56:59.5 | 79 | ||
83 | diplom | 535 | KRÁLOVEC Jiří | 1951 | WSV Schoensee | 4. / H61 | 1:27:49.2 | 0:22:18.1 | 0:41:26.3 | 92 | 0:57:45.1 | 86 | ||
84 | diplom | 614 | WEINFURTER Elisabeth | 1993 | SC Zwiesel | 5. / D21 | 1:28:00.2 | 0:22:29.1 | 0:40:13.0 | 75 | 0:56:44.0 | 78 | ||
85 | diplom | 537 | NOVÁKOVÁ Adéla | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / J16 | 1:28:22.3 | 0:22:51.2 | 0:40:23.8 | 77 | 0:57:45.1 | 87 | ||
86 | diplom | 514 | TRÖSCHEL Felix | 1989 | Team nordicx.com | 12. / H21 | 1:28:29.7 | 0:22:58.6 | 0:40:28.5 | 78 | 0:57:35.5 | 85 | ||
87 | diplom | 516 | HEIDRICH-MEISNER Ruth | 1996 | DRESDEN | 3. / JunD | 1:28:32.5 | 0:23:01.4 | 0:40:11.8 | 72 | 0:56:30.5 | 75 | ||
88 | diplom | 811 | BLAZEK Jiri | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | 7. / H51 | 1:28:47.3 | 0:23:16.2 | 0:41:00.3 | 85 | 0:57:52.3 | 88 | ||
89 | diplom | 694 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | Gorki Wielkie | 7. / J17 | 1:28:51.3 | 0:23:20.2 | 0:42:06.3 | 103 | 0:59:32.3 | 105 | ||
90 | diplom | 701 | ESCHER Hendrik | 1966 | SC NORWEGER Annaberg | 13. / H46 | 1:29:04.3 | 0:23:33.2 | 0:41:43.5 | 95 | 0:58:28.5 | 92 | ||
91 | diplom | 710 | RICKL Juliane | 1986 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 6. / D21 | 1:29:08.3 | 0:23:37.2 | 0:41:09.8 | 88 | 0:57:57.0 | 89 | ||
92 | diplom | 707 | DEIGENTESCH Manuela | 1993 | SV Oberteisendorf | 7. / D21 | 1:29:15.5 | 0:23:44.4 | 0:41:57.8 | 98 | 0:59:15.5 | 103 | ||
93 | diplom | 727 | HÖLL Petr | 1968 | Tatran Chodov | 14. / H46 | 1:29:17.3 | 0:23:46.2 | 0:42:00.3 | 99 | 0:58:59.5 | 99 | ||
94 | diplom | 813 | DEICKE Jens | 1973 | WSV Elbingerode | 5. / H41 | 1:29:35.3 | 0:24:04.2 | 0:42:12.3 | 104 | 0:59:06.8 | 102 | ||
95 | diplom | 562 | BABO Jörg | 1971 | SC Neubau | 6. / H41 | 1:29:40.3 | 0:24:09.2 | 0:41:46.5 | 96 | 0:58:47.8 | 96 | ||
96 | diplom | 799 | ROCKSTROH Anna | 1997 | SV-Trebsen | 4. / JunD | 1:29:57.3 | 0:24:26.2 | 0:42:02.5 | 101 | 0:58:42.5 | 95 | ||
97 | diplom | 678 | WERNER Rico | 1985 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / H31 | 1:30:05.8 | 0:24:34.7 | 0:41:11.8 | 89 | 0:58:30.3 | 93 | ||
98 | diplom | 663 | BÖHM Jens | 1962 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 8. / H51 | 1:30:07.3 | 0:24:36.2 | 0:41:41.8 | 94 | 0:58:18.5 | 91 | ||
99 | diplom | 716 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 1. / J17 | 1:30:24.8 | 0:24:53.7 | 0:42:40.8 | 111 | 0:58:58.5 | 98 | ||
100 | diplom | 825 | FRANZ Viviane | 2001 | Dorfchemnitzer SV | 3. / J15 | 1:30:33.3 | 0:25:02.2 | 0:40:58.8 | 84 | 0:58:01.3 | 90 |