Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | split1 | # | lap1 | # | split2 | # | lap2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 604 | CARL Victoria | 1995 | SCM Zella-Mehlis | 1. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:44:49.3 | 0:00:00.0 | 08:52.7 | 1 | 0:21:18.6 | 1 | 0:30:46.3 | 1 | 0:43:42.7 | 1 | ||
2 | diplom | 602 | FRÄBEL Antonia | 1997 | WSV Asbach | 1. / Junioren weiblich | 0:45:27.8 | 0:00:38.5 | 09:01.4 | 2 | 0:21:50.5 | 3 | 0:31:28.3 | 2 | 0:44:20.2 | 2 | ||
3 | diplom | 603 | SAUERBREY Katherine | 1997 | SC Steinbach- Hallenberg | 2. / Junioren weiblich | 0:45:30.8 | 0:00:41.5 | 09:03.2 | 3 | 0:21:51.9 | 5 | 0:31:30.2 | 4 | 0:44:22.4 | 3 | ||
4 | diplom | 605 | HERRMANN Nadine | 1995 | Bockauer SV | 2. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:45:33.8 | 0:00:44.5 | 09:06.0 | 4 | 0:21:49.9 | 2 | 0:31:32.4 | 5 | 0:44:24.4 | 4 | ||
5 | diplom | 563 | SEEBACHER Anna | 1994 | SC Sparkasse Radstadt | 3. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:45:36.1 | 0:00:46.8 | 09:06.2 | 5 | 0:21:51.5 | 4 | 0:31:28.8 | 3 | 0:44:25.0 | 5 | ||
6 | diplom | 545 | MAIERHOFER Magdalena | 1996 | SC Leogang | 3. / Junioren weiblich | 0:48:49.1 | 0:03:59.8 | 09:18.5 | 6 | 0:22:55.9 | 6 | 0:33:26.2 | 6 | 0:47:34.4 | 6 | ||
7 | diplom | 548 | HOPPE Greta | 1990 | SC Rosenheim | 4. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:50:39.1 | 0:05:49.8 | 10:21.1 | 9 | 0:24:21.2 | 9 | 0:35:13.7 | 9 | 0:49:21.0 | 7 | ||
8 | diplom | 584 | REJZKOVA Helena | 1972 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 1. / AK II weiblich | 0:50:41.7 | 0:05:52.4 | 09:48.2 | 7 | 0:23:45.9 | 7 | 0:34:51.6 | 7 | 0:49:22.2 | 8 | ||
9 | diplom | 612 | EISCHER Birgit | 1972 | USC Atomic St. Leonhard | 2. / AK II weiblich | 0:50:57.7 | 0:06:08.4 | 10:13.5 | 8 | 0:24:20.9 | 8 | 0:35:06.3 | 8 | 0:49:35.7 | 9 | ||
10 | diplom | 608 | SIMEONI Federica | 1972 | --- | 3. / AK II weiblich | 0:51:31.3 | 0:06:42.0 | 10:21.6 | 10 | 0:24:23.7 | 10 | 0:35:20.7 | 10 | 0:50:09.7 | 10 | ||
11 | diplom | 561 | MERILO Helen | 1993 | Karupesa Team | 5. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:53:49.3 | 0:09:00.0 | 10:26.5 | 11 | 0:24:53.6 | 11 | 0:37:06.3 | 11 | 0:52:26.2 | 11 | ||
12 | diplom | 511 | BICHLER Isabell | 1996 | WSV Kirchdorf | 4. / Junioren weiblich | 0:55:09.1 | 0:10:19.8 | 11:36.2 | 15 | 0:26:31.7 | 13 | 0:38:35.3 | 13 | 0:53:46.9 | 12 | ||
13 | diplom | 507 | FABIAN Eva | 1986 | 3 Team Saalfelden | 6. / Allgemeine Klasse weiblich | 0:55:57.1 | 0:11:07.8 | 10:58.5 | 12 | 0:26:03.6 | 12 | 0:38:35.0 | 12 | 0:54:28.1 | 13 | ||
14 | diplom | 556 | TEELING Helene | 1968 | Vasa Sport Niederlande | 4. / AK II weiblich | 0:56:35.5 | 0:11:46.2 | 11:19.9 | 14 | 0:26:53.6 | 14 | 0:38:54.6 | 14 | 0:55:04.4 | 14 | ||
15 | diplom | 632 | SCHARF Petra | 1976 | Tsv-Stein St. Georgen | 1. / AK I weiblich | 0:57:25.5 | 0:12:36.2 | 11:49.8 | 16 | 0:27:21.4 | 16 | 0:39:48.1 | 15 | 0:55:54.9 | 15 | ||
16 | diplom | 541 | PFENNICH Elena | 1999 | --- | 1. / Jugend II weiblich | 0:59:23.1 | 0:14:33.8 | 11:12.2 | 13 | 0:27:11.9 | 15 | 0:40:35.6 | 16 | 0:57:54.2 | 16 | ||
17 | diplom | 520 | NEBEL Antje | 1969 | SC DHfK Leipzig | 5. / AK II weiblich | 1:03:21.6 | 0:18:32.3 | 12:13.2 | 17 | 0:29:20.4 | 17 | 0:43:29.3 | 17 | 1:01:44.2 | 17 | ||
18 | diplom | 651 | TOMMY-MARTIN Anais | 1986 | DAV Ravensburg | 7. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:04:26.3 | 0:19:37.0 | 12:35.2 | 18 | 0:30:13.0 | 18 | 0:43:51.2 | 18 | 1:02:43.0 | 18 | ||
19 | diplom | 575 | MICHALEK Isabella | 1965 | SC Wagrain | 1. / AK III weiblich | 1:04:52.2 | 0:20:02.9 | 12:59.7 | 20 | 0:30:32.9 | 19 | 0:44:56.6 | 20 | 1:03:16.0 | 19 | ||
20 | diplom | 528 | GRÜNDHAMMER Annemarie | 1959 | --- | 2. / AK III weiblich | 1:04:59.6 | 0:20:10.3 | 12:55.5 | 19 | 0:30:37.6 | 20 | 0:44:44.6 | 19 | 1:03:26.2 | 20 | ||
21 | diplom | 557 | SCHMITZ Christiane | 1961 | TB Erlangen | 3. / AK III weiblich | 1:05:59.6 | 0:21:10.3 | 13:27.2 | 22 | 0:31:21.9 | 22 | 0:45:26.6 | 21 | 1:04:16.7 | 21 | ||
22 | diplom | 544 | GREßMANN Wiebke | 1995 | xc-ski.de AIN Skimarathon Team | 8. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:07:03.9 | 0:22:14.6 | 13:15.5 | 21 | 0:31:11.9 | 21 | 0:46:02.2 | 22 | 1:05:24.5 | 22 | ||
23 | diplom | 581 | ENTNER Daniela | 1963 | Union Rohrbach | 4. / AK III weiblich | 1:08:51.4 | 0:24:02.1 | 14:13.7 | 24 | 0:33:31.9 | 24 | 0:48:11.3 | 24 | 1:07:10.4 | 23 | ||
24 | diplom | 634 | KONICKOVA Katerina | 1973 | SK Plichtice | 6. / AK II weiblich | 1:09:49.6 | 0:25:00.3 | 14:05.5 | 23 | 0:32:49.5 | 23 | 0:47:51.1 | 23 | 1:08:00.5 | 24 | ||
25 | diplom | 606 | MÜNSCH Amina | 1972 | SCW München Triathlon | 7. / AK II weiblich | 1:11:04.9 | 0:26:15.6 | 14:43.7 | 27 | 0:34:23.9 | 25 | 0:49:03.1 | 25 | 1:09:16.5 | 25 | ||
26 | diplom | 532 | HOFFMEIER Katrin | 1984 | --- | 2. / AK I weiblich | 1:12:03.6 | 0:27:14.3 | 14:38.5 | 26 | 0:34:48.6 | 26 | 0:49:48.6 | 26 | 1:10:15.9 | 26 | ||
27 | diplom | 571 | UMGEHER Monika | 1961 | --- | 5. / AK III weiblich | 1:13:32.1 | 0:28:42.8 | 15:03.8 | 29 | 0:35:12.0 | 28 | 0:50:46.3 | 27 | 1:11:36.0 | 27 | ||
28 | diplom | 554 | PAHLKE Simone | 1969 | --- | 8. / AK II weiblich | 1:14:14.1 | 0:29:24.8 | 14:35.0 | 25 | 0:35:23.1 | 29 | 0:50:56.1 | 28 | 1:12:20.0 | 28 | ||
29 | diplom | 623 | HELLSTERN Claudia | 1966 | --- | 9. / AK II weiblich | 1:15:24.1 | 0:30:34.8 | 14:48.5 | 28 | 0:35:10.0 | 27 | 0:51:07.3 | 29 | 1:13:27.7 | 29 | ||
30 | diplom | 614 | KOKKONEN Outi | 1989 | --- | 9. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:17:27.3 | 0:32:38.0 | 16:23.7 | 33 | 0:37:56.1 | 32 | 0:53:40.8 | 31 | 1:15:28.7 | 30 | ||
31 | diplom | 517 | TROJER Ines | 1987 | --- | 10. / Allgemeine Klasse weiblich | 1:18:55.1 | 0:34:05.8 | 15:26.8 | 30 | 0:36:37.0 | 30 | 0:53:05.1 | 30 | 1:16:43.0 | 31 | ||
32 | diplom | 635 | MAIRE Barbara | 1985 | --- | 3. / AK I weiblich | 1:20:35.4 | 0:35:46.1 | 15:37.5 | 31 | 0:37:18.1 | 31 | 0:54:06.1 | 32 | 1:18:37.2 | 32 | ||
33 | diplom | 535 | PAOLA Busolini | 1963 | --- | 6. / AK III weiblich | 1:30:18.8 | 0:45:29.5 | 16:19.5 | 32 | 0:39:52.1 | 33 | 0:59:23.6 | 33 | 1:28:08.0 | 33 | ||
34 | diplom | 579 | KOTSCHY Helina | 1938 | HSV | 1. / AK V weiblich | 2:30:04.5 | 1:45:15.2 | 25:38.5 | 34 | 1:11:00.5 | 34 | 1:43:10.7 | 34 | 2:26:38.4 | 34 | ||
--- | 505 | SMITH Helen | 1967 | Lakeland XC Ski Club | . / AK II weiblich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 592 | REISTETTEROVA Carla | 1999 | ŠKP BB | . / Jugend II weiblich | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |