Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :30.4.2016 MÍSTO :Hustopeče
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :kolopro.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
1 6609 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žáci 6-7 let 0:04:55.2 0:00:00.0 02:23.7 [1] 1 02:31.5 [1] 1
2 6605 detail závodníka VAŠINA Timotej CZE 2009 Craft Author Bike Team 2. /  Žáci 6-7 let 0:05:08.7 0:00:13.4 02:24.7 [2] 2 02:44.0 [3] 2
3 6607 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 1. /  Žákyně 6-7 let 0:05:16.7 0:00:21.4 02:33.1 [3] 3 02:43.5 [2] 3
4 6613 detail závodníka JOGL Denis CZE 2010 Ck loko Rakovnik 3. /  Žáci 6-7 let 0:05:29.7 0:00:34.5 02:34.7 [4] 4 02:55.0 [4] 4
5 6620 detail závodníka VALENTA Věnek CZE 2009 --- 4. /  Žáci 6-7 let 0:05:49.2 0:00:54.0 02:46.7 [5] 5 03:02.5 [5] 5
6 6824 detail závodníka SMEJKAL Jakub CZE 2009 HurIKÁNI ŽDÁNICE 5. /  Žáci 6-7 let 0:06:04.7 0:01:09.5 02:54.2 [6] 6 03:10.5 [7] 6
7 6835 detail závodníka KŘÍŽ Daniel CZE 2009 --- 6. /  Žáci 6-7 let 0:06:12.2 0:01:17.0 03:07.7 [9] 9 03:04.5 [6] 7
8 6632 detail závodníka RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 6-7 let 0:06:20.7 0:01:25.5 03:06.7 [8] 8 03:14.0 [8] 8
9 6685 detail závodníka SZOLLOS Štefan CZE 2010 --- 8. /  Žáci 6-7 let 0:06:32.2 0:01:37.0 03:16.4 [14] 14 03:15.7 [9] 9
10 6757 detail závodníka BRIČ Jiří CZE 2009 --- 9. /  Žáci 6-7 let 0:06:34.1 0:01:38.8 03:09.4 [11] 11 03:24.6 [11] 10
11 6633 detail závodníka PANT?ČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 2. /  Žákyně 6-7 let 0:06:35.9 0:01:40.7 03:07.9 [10] 10 03:28.0 [13] 11
12 6738 detail závodníka KNOBLOCH Adam CZE 2010 --- 10. /  Žáci 6-7 let 0:06:41.9 0:01:46.6 03:22.2 [16] 16 03:19.6 [10] 12
13 6618 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BMX Pardubice 11. /  Žáci 6-7 let 0:06:43.2 0:01:48.0 03:18.4 [15] 15 03:24.7 [12] 13
14 6634 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 3. /  Žákyně 6-7 let 0:06:51.4 0:01:56.2 03:16.4 [13] 13 03:35.0 [14] 14
15 6637 detail závodníka POLÁK Jáchym CZE 2009 --- 12. /  Žáci 6-7 let 0:06:57.2 0:02:02.0 03:14.7 [12] 12 03:42.5 [19] 15
16 6641 detail závodníka TABULKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 4. /  Žákyně 6-7 let 0:07:03.7 0:02:08.4 03:25.7 [17] 17 03:38.0 [15] 16
17 6649 detail závodníka POSPÍŠILOVÁ Arleta CZE 2009 --- 5. /  Žákyně 6-7 let 0:07:08.7 0:02:13.4 03:27.4 [19] 19 03:41.2 [18] 17
18 6631 detail závodníka BALVÍN Tony CZE 2009 --- 13. /  Žáci 6-7 let 0:07:10.5 0:02:15.2 03:26.4 [18] 18 03:44.0 [21] 18
19 6636 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 TJ Sokol Vinoř 6. /  Žákyně 6-7 let 0:07:11.4 0:02:16.2 03:32.4 [23] 23 03:39.0 [17] 19
20 6760 detail závodníka PEŠL Matěj CZE 2010 --- 14. /  Žáci 6-7 let 0:07:13.8 0:02:18.5 03:30.7 [22] 22 03:43.0 [20] 20
21 6656 detail závodníka MALCOVÁ Anna Marie CZE 2010 --- 7. /  Žákyně 6-7 let 0:07:14.9 0:02:19.7 03:30.7 [21] 21 03:44.2 [22] 21
22 6807 detail závodníka NOVÁK Jakub CZE 2010 --- 15. /  Žáci 6-7 let 0:07:15.5 0:02:20.3 03:27.7 [20] 20 03:47.8 [24] 22
23 6849 detail závodníka KOTLAŘÍK Teodor CZE 2010 --- 16. /  Žáci 6-7 let 0:07:15.7 0:02:20.5 03:37.2 [24] 24 03:38.5 [16] 23
24 6669 detail závodníka BRADÁČOVÁ Aneta CZE 2010 ACT leraK Blansko 8. /  Žákyně 6-7 let 0:07:39.4 0:02:44.2 03:48.2 [27] 27 03:51.2 [25] 24
25 6866 detail závodníka ŠTĚTKA Jakub CZE 2009 --- 17. /  Žáci 6-7 let 0:07:39.5 0:02:44.2 03:39.2 [25] 25 04:00.2 [32] 25
26 6791 detail závodníka VACKOVÁ Mia CZE 2010 --- 9. /  Žákyně 6-7 let 0:07:42.2 0:02:46.9 03:50.2 [28] 28 03:52.0 [28] 26
27 6817 detail závodníka LUX Ondřej CZE 2010 --- 18. /  Žáci 6-7 let 0:07:47.1 0:02:51.8 03:59.5 [32] 32 03:47.6 [23] 27
28 6865 detail závodníka MIKULÍK Filip CZE 2010 --- 19. /  Žáci 6-7 let 0:07:51.1 0:02:55.8 03:52.2 [29] 29 03:58.8 [31] 28
29 6820 detail závodníka HONZÁK Richard CZE 2010 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:07:57.2 0:03:02.0 03:58.5 [31] 31 03:58.7 [30] 29
30 6851 detail závodníka ADÁMEK Jan CZE 2009 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:08:00.1 0:03:04.8 04:08.5 [38] 38 03:51.6 [27] 30
31 6706 detail závodníka PROCHÁZKA Lukáš CZE 2010 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:08:02.1 0:03:06.9 03:45.2 [26] 26 04:16.9 [39] 31
32 6652 detail závodníka SVOBODA Viktor CZE 2009 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:08:06.5 0:03:11.2 04:06.2 [37] 37 04:00.2 [33] 32
33 6811 detail závodníka HOLÝ OndŘej CZE 2009 --- 24. /  Žáci 6-7 let 0:08:12.2 0:03:17.0 04:02.4 [34] 34 04:09.7 [37] 33
34 6763 detail závodníka KLEINOVA Adriana CZE 2009 --- 10. /  Žákyně 6-7 let 0:08:13.2 0:03:17.9 04:16.4 [40] 40 03:56.7 [29] 34
35 6780 detail závodníka SOKOL MatĚj CZE 2010 BMX Pardubice 25. /  Žáci 6-7 let 0:08:13.5 0:03:18.3 04:06.0 [36] 36 04:07.5 [36] 35
36 6642 detail závodníka POSPÍŠIL Michal CZE 2010 --- 26. /  Žáci 6-7 let 0:08:16.8 0:03:21.5 03:58.2 [30] 30 04:18.5 [41] 36
37 6684 detail závodníka VANĚK Tomáš CZE 2009 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:08:20.7 0:03:25.5 04:03.7 [35] 35 04:17.0 [40] 37
38 6857 detail závodníka STRNADEL Radek CZE 2010 --- 28. /  Žáci 6-7 let 0:08:22.7 0:03:27.5 04:16.7 [41] 41 04:06.0 [35] 38
39 6785 detail závodníka LINHARTOVÁ AneŽka CZE 2010 --- 11. /  Žákyně 6-7 let 0:08:30.7 0:03:35.4 04:29.4 [47] 47 04:01.2 [34] 39
40 6717 detail závodníka KANDOVÁ Michaela CZE 2009 --- 12. /  Žákyně 6-7 let 0:08:32.2 0:03:36.9 04:21.7 [45] 45 04:10.5 [38] 40
41 6732 detail závodníka GRULICH Tomáš CZE 2010 --- 29. /  Žáci 6-7 let 0:08:34.2 0:03:39.0 04:15.5 [39] 39 04:18.7 [42] 41
42 6724 detail závodníka TRUHLÁŘOVÁ Natálie CZE 2009 AGROFERT cyklo tým 13. /  Žákyně 6-7 let 0:08:37.9 0:03:42.7 04:02.4 [33] 33 04:35.5 [47] 42
43 6856 detail závodníka STRNADEL Viktor CZE 2010 --- 30. /  Žáci 6-7 let 0:08:38.7 0:03:43.5 04:47.2 [57] 57 03:51.5 [26] 43
44 6841 detail závodníka PÁČ Ondřej CZE 2010 --- 31. /  Žáci 6-7 let 0:08:39.2 0:03:44.0 04:17.2 [42] 42 04:22.0 [43] 44
45 6690 detail závodníka VRBASOVÁ Julie CZE 2009 --- 14. /  Žákyně 6-7 let 0:08:47.9 0:03:52.7 04:21.2 [44] 44 04:26.7 [46] 45
46 6833 detail závodníka ŠIŠLÁKOVÁ NatÁlie CZE 2010 --- 15. /  Žákyně 6-7 let 0:08:52.2 0:03:56.9 04:29.4 [47] 47 04:22.7 [44] 46
47 6814 detail závodníka NESTROSIL Samuel CZE 2009 --- 32. /  Žáci 6-7 let 0:08:59.7 0:04:04.5 04:33.5 [49] 49 04:26.2 [45] 47
48 6772 detail závodníka DĚDKOVÁ MarkÉta CZE 2010 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:09:09.2 0:04:13.9 04:21.9 [46] 46 04:47.2 [51] 48
49 6831 detail závodníka KŘEPELKOVÁ EliŠka CZE 2010 KřEPELKY mtb TEAM 17. /  Žákyně 6-7 let 0:09:13.4 0:04:18.2 04:34.7 [50] 50 04:38.7 [49] 49
50 6667 detail závodníka POSPÍŠILOVÁ Natálie CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 6-7 let 0:09:16.4 0:04:21.2 04:40.9 [54] 54 04:35.5 [48] 50
51 6840 detail závodníka HUDEČEK Albert CZE 2010 --- 33. /  Žáci 6-7 let 0:09:30.5 0:04:35.2 04:39.1 [52] 52 04:51.4 [52] 51
52 6646 detail závodníka HLOUŠEK Jiří CZE 2010 Historic Rally Team o.s. 34. /  Žáci 6-7 let 0:09:32.2 0:04:37.0 04:45.2 [55] 55 04:47.0 [50] 52
53 6742 detail závodníka JAŠEK Petr CZE 2009 --- 35. /  Žáci 6-7 let 0:09:35.1 0:04:39.8 04:36.0 [51] 51 04:59.1 [54] 53
54 6816 detail závodníka ZEZULČÍK TomÁŠ CZE 2010 --- 36. /  Žáci 6-7 let 0:09:41.2 0:04:46.0 04:40.2 [53] 53 05:01.0 [55] 54
55 6823 detail závodníka KONEČNÝ Adam CZE 2010 --- 37. /  Žáci 6-7 let 0:09:41.5 0:04:46.2 04:46.5 [56] 56 04:55.0 [53] 55
56 6713 detail závodníka KRYL Adam CZE 2009 --- 38. /  Žáci 6-7 let 0:10:30.2 0:05:35.0 04:20.5 [43] 43 06:09.7 [56] 56
57 6762 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 KunA BIKE TEAM 39. /  Žáci 6-7 let 0:02:54.9 - 1 Lap(s) 02:54.9 [7] 7 --- ---
58 6869 detail závodníka LANGÁŠEK Vintýř CZE 2010 --- 40. /  Žáci 6-7 let 0:04:50.5 - 1 Lap(s) 04:50.5 [58] 58 --- ---
59 6854 detail závodníka NĚMEC Dominik CZE 2010 --- 41. /  Žáci 6-7 let 0:05:00.7 - 1 Lap(s) 05:00.7 [59] 59 --- ---
59 6855 detail závodníka NĚMEC Pavel CZE 2010 --- 41. /  Žáci 6-7 let 0:05:00.7 - 1 Lap(s) 05:00.7 [59] 59 --- ---
61 6836 detail závodníka HOŠTICKÝ Jan CZE 2009 --- 43. /  Žáci 6-7 let 0:05:01.2 - 1 Lap(s) 05:01.2 [61] 61 --- ---
62 6658 detail závodníka KALUŽÍKOVÁ Nikola CZE 2010 Sokol Brno Jundrov 19. /  Žákyně 6-7 let 0:05:13.2 - 1 Lap(s) 05:13.2 [62] 62 --- ---
63 6751 detail závodníka VRBA Stanislav CZE 2010 --- 44. /  Žáci 6-7 let 0:05:31.2 - 1 Lap(s) 05:31.2 [63] 63 --- ---
64 6802 detail závodníka SCHINDLEROVÁ Lucie CZE 2010 --- 20. /  Žákyně 6-7 let 0:05:31.9 - 1 Lap(s) 05:31.9 [64] 64 --- ---
65 6830 detail závodníka TUŠLOVÁ Tereza CZE 2010 --- 21. /  Žákyně 6-7 let 0:05:41.7 - 1 Lap(s) 05:41.7 [65] 65 --- ---
66 6812 detail závodníka KOPŘIVOVÁ Adéla CZE 2010 --- 22. /  Žákyně 6-7 let 0:05:48.7 - 1 Lap(s) 05:48.7 [66] 66 --- ---
67 6850 detail závodníka JAŠKOVA Tereza CZE 2010 --- 23. /  Žákyně 6-7 let 0:05:48.7 - 1 Lap(s) 05:48.7 [67] 67 --- ---
68 6859 detail závodníka PŘEPECHACOVÁ Linda CZE 2009 --- 24. /  Žákyně 6-7 let 0:05:48.9 - 1 Lap(s) 05:48.9 [68] 68 --- ---
69 6681 detail závodníka ŠÁLEK Jaromír CZE 2010 --- 45. /  Žáci 6-7 let 0:05:53.4 - 1 Lap(s) 05:53.4 [69] 69 --- ---
70 6858 detail závodníka RAMŠA Jakub CZE 2009 --- 46. /  Žáci 6-7 let 0:05:58.2 - 1 Lap(s) 05:58.2 [70] 70 --- ---
71 6795 detail závodníka CIBULKOVÁ Nela CZE 2009 --- 25. /  Žákyně 6-7 let 0:06:09.4 - 1 Lap(s) 06:09.4 [71] 71 --- ---
72 6793 detail závodníka MIHÁLY Nicolas CZE 2010 --- 47. /  Žáci 6-7 let 0:08:26.7 - 1 Lap(s) 08:26.7 [72] 72 --- ---
--- 6628 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 SYMBIO+ CANNONDALE . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6647 detail závodníka SEDLÁČKOVÁ Eliška CZE 2010 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6660 detail závodníka ŠUMPÍK Jirka CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6729 detail závodníka ŠPAČKOVÁ Elise CZE 2009 AGROFERT cyklo tým . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6746 detail závodníka BRIČ Jiří CZE 2009 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6747 detail závodníka KUČEROVÁ Ester Tereza CZE 2009 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6860 detail závodníka ŠTRUPOVÁ Eliška CZE 2008 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---
--- 6867 detail závodníka PRUDIL Jakub CZE 2010 --- . /  Žáci 6-7 let DNS --- 26:11.8 [-] --- --- ---
--- 6873 detail závodníka TOMÁŠKOVÁ Marta CZE 2010 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- ---