Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :30.4.2016 MÍSTO :Hustopeče
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :kolopro.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 6616 detail závodníka TABARA šimon CZE 2005 SHARK Bikers Junior Team 1. /  Muži 0:44:45.3 0:00:00.0
2 6612 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 2. /  Muži 0:44:55.8 0:00:10.5
3 6610 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 --- 3. /  Muži 0:44:55.8 0:00:10.5
4 6723 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team 4. /  Muži 0:46:23.8 0:01:38.5
5 3342 detail závodníka KUBANT Michal CZE 1982 --- 5. /  Muži 0:47:27.0 0:02:41.7
6 6714 detail závodníka JURKULÁK Jakub CZE 2003 FLOR - BIKE z.s. 6. /  Muži 0:47:49.3 0:03:04.0
7 3367 detail závodníka JURKULÁK Marian CZE 1972 --- 7. /  Muži 0:47:49.5 0:03:04.2
8 6603 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Nasavrky Bikers 8. /  Muži 0:47:56.3 0:03:11.0
9 6619 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 --- 9. /  Muži 0:47:58.8 0:03:13.5
10 6622 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 2003 SHARK Bikers Junior Team 1. /  Ženy 0:48:00.3 0:03:15.0
11 3312 detail závodníka BRUCKNER Radek CZE 1972 --- 10. /  Muži 0:48:26.5 0:03:41.2
12 3361 detail závodníka POJDA Zvonimír CZE 1946 --- 11. /  Muži 0:49:33.5 0:04:48.2
13 3358 detail závodníka MĚSTKA Oldrich CZE 1960 --- 12. /  Muži 0:51:41.5 0:06:56.2
14 3311 detail závodníka SOUKAL Tomáš CZE 1995 RAF TEAM Polička 13. /  Muži 0:51:50.8 0:07:05.5
15 3221 detail závodníka BYRTUSOVÁ Pavlína CZE 1971 --- 2. /  Ženy 0:52:18.3 0:07:33.0
16 3328 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 1976 --- 3. /  Ženy 0:52:35.3 0:07:50.0
17 3219 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1976 Nasavrky Bikers 14. /  Muži 0:53:33.8 0:08:48.5
18 3247 detail závodníka BLAŽEK Robert CZE 2002 Nasavrky Bikers 15. /  Muži 0:53:33.8 0:08:48.5
19 3357 detail závodníka MĚSTKA Oldřich CZE 2002 --- 16. /  Muži 0:54:48.8 0:10:03.5
20 3338 detail závodníka MYSLÍN Bohumír CZE 1975 --- 17. /  Muži 0:57:40.5 0:12:55.2
21 3346 detail závodníka VOKŘÁL Petr CZE 1964 --- 18. /  Muži 0:57:41.3 0:12:56.0
22 3343 detail závodníka GALÍK Pavel CZE 1961 --- 19. /  Muži 0:57:43.8 0:12:58.5
23 3351 detail závodníka SCHWAB Martin CZE 1981 --- 20. /  Muži 0:57:44.9 0:12:59.6
24 3272 detail závodníka FRIC Roman CZE 1966 RAF TEAM Polička 21. /  Muži 0:58:05.5 0:13:20.2
25 3345 detail závodníka KLIM Milan CZE 1966 --- 22. /  Muži 0:58:06.3 0:13:21.0
26 3370 detail závodníka ZEDNÍKOVÁ Veronika CZE 2001 Dalečín 4. /  Ženy 0:58:54.1 0:14:08.8
27 3362 detail závodníka CHALOUPKA Jan CZE 1999 --- 23. /  Muži 0:58:54.3 0:14:09.0
28 6608 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 2007 BIKE FREAKS HOLICE 24. /  Muži 0:59:48.1 0:15:02.8
29 6609 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 25. /  Muži 0:59:53.3 0:15:08.0
30 3374 detail závodníka ŠTEFANČA Richard CZE 1981 --- 26. /  Muži 0:59:53.6 0:15:08.3
31 3353 detail závodníka NOVÁK Martin CZE 1976 --- 27. /  Muži 1:00:14.3 0:15:29.0
32 6604 detail závodníka FRENCL Dominik CZE 2007 GIANT Pítrs bikes 28. /  Muži 1:00:59.3 0:16:14.0
33 3340 detail závodníka PEJCHAL Pavel CZE 1957 --- 29. /  Muži 1:01:39.3 0:16:54.0
34 6611 detail závodníka FRENCL Patrik CZE 2008 GIANT Pítrs bikes 30. /  Muži 1:01:43.1 0:16:57.8
35 3314 detail závodníka FRENCL Ctibor CZE 1957 --- 31. /  Muži 1:01:43.8 0:16:58.5
36 3315 detail závodníka TABAROVA Marcela CZE 1971 --- 5. /  Ženy 1:02:03.1 0:17:17.8
37 3296 detail závodníka SOKOLÁŘ Jan CZE 2001 AGROTEC 32. /  Muži 1:02:48.6 0:18:03.3
38 6761 detail závodníka HŘEBAČKA Matěj CZE 2003 --- 33. /  Muži 1:03:58.6 0:19:13.3
39 3364 detail závodníka MUNZAROVÁ Věra CZE 1980 --- 6. /  Ženy 1:04:34.1 0:19:48.8
40 3365 detail závodníka HUTKA Jan CZE 1952 --- 34. /  Muži 1:04:50.6 0:20:05.3
41 3226 detail závodníka NOVOTNÝ Radim CZE 1968 --- 35. /  Muži 1:05:00.3 0:20:15.0
42 3326 detail závodníka KUNC Marek CZE 1975 --- 36. /  Muži 1:05:28.3 0:20:43.0
43 6762 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 KunA BIKE TEAM 37. /  Muži 1:05:28.3 0:20:43.0
44 3318 detail závodníka HŘEBAČKA Radim CZE 1970 --- 38. /  Muži 1:05:39.4 0:20:54.1
45 6796 detail závodníka MUNZAR David CZE 2007 --- 39. /  Muži 1:05:42.6 0:20:57.3
46 3244 detail závodníka BUDÍNOVÁ Jana CZE 1975 --- 7. /  Ženy 1:06:15.6 0:21:30.3
47 6725 detail závodníka KOHOUTEK Tomáš CZE 2008 AGROTEC 40. /  Muži 1:09:04.6 0:24:19.3
48 3333 detail závodníka MEDEK Michal CZE 1975 --- 41. /  Muži 1:09:04.8 0:24:19.5
49 6726 detail závodníka RUBEŠOVÁ Anna CZE 2003 AGROTEC 8. /  Ženy 1:10:05.1 0:25:19.8
50 3245 detail závodníka SEDLACEK Radim CZE 1974 --- 42. /  Muži 1:11:38.1 0:26:52.8
51 3354 detail závodníka KOTAČKA Michal CZE 1974 --- 43. /  Muži 1:11:42.1 0:26:56.8
52 3295 detail závodníka FIALOVÁ Anna CZE 1991 AGROFERT cyklo tým 9. /  Ženy 1:11:42.3 0:26:57.0
53 3325 detail závodníka LÁSKA František CZE 1975 --- 44. /  Muži 1:12:16.6 0:27:31.3
54 3286 detail závodníka LÁSKA Tomáš CZE 2004 --- 45. /  Muži 1:12:16.8 0:27:31.5
55 3237 detail závodníka HÁBLOVÁ Kateřina CZE 1986 AGROFERT cyklo tým 10. /  Ženy 1:12:23.6 0:27:38.3
56 3372 detail závodníka SVOBODOVÁ SÁra CZE 2002 --- 11. /  Ženy 1:13:24.8 0:28:39.5
57 3341 detail závodníka PAŘIL Patrik CZE 1988 --- 46. /  Muži 1:13:41.6 0:28:56.3
58 3349 detail závodníka HOMOLA Richard CZE 1983 --- 47. /  Muži 1:13:43.1 0:28:57.8
59 6664 detail závodníka SEDLÁČEK Max CZE 2006 --- 48. /  Muži 1:14:03.1 0:29:17.8
60 3332 detail závodníka MEDKOVÁ Martina CZE 1978 --- 12. /  Ženy 1:14:06.6 0:29:21.3
61 6722 detail závodníka KOHOUTKOVÁ Amelie CZE 2006 AGROTEC 13. /  Ženy 1:14:06.6 0:29:21.3
62 3262 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Ivana CZE 1957 --- 14. /  Ženy 1:14:22.6 0:29:37.3
63 3263 detail závodníka TRÁVNÍČEK Jan CZE 1945 --- 49. /  Muži 1:14:28.6 0:29:43.3
64 6675 detail závodníka SIMON Jakub CZE 2008 --- 50. /  Muži 1:14:41.8 0:29:56.5
65 3308 detail závodníka SIMON Marcel CZE 1972 --- 51. /  Muži 1:14:42.1 0:29:56.8
66 3356 detail závodníka ŠRÁMEK Jan CZE 1978 --- 52. /  Muži 1:14:42.6 0:29:57.3
67 3229 detail závodníka MICHNA Miroslav CZE 1978 AGROTEC 53. /  Muži 1:15:14.3 0:30:29.0
68 3297 detail závodníka FOLTÝN Milan CZE 1964 --- 54. /  Muži 1:15:14.8 0:30:29.5
69 3280 detail závodníka KUNICKÝ Radek CZE 1974 AGROTEC 55. /  Muži 1:16:05.8 0:31:20.5
70 6753 detail závodníka BÁRTA Jiří CZE 2004 --- 56. /  Muži 1:16:09.3 0:31:24.0
71 3242 detail závodníka KREMLÁČEK Drahoslav CZE 1963 --- 57. /  Muži 1:16:14.6 0:31:29.3
72 3352 detail závodníka CHROMÝ Martin CZE 1971 --- 58. /  Muži 1:16:15.8 0:31:30.5
73 3347 detail závodníka JANULÍK Miloslav CZE 1962 --- 59. /  Muži 1:17:00.3 0:32:15.0
74 6771 detail závodníka MEDKOVÁ Monika CZE 2007 SKI HANÁ 15. /  Ženy 1:17:34.6 0:32:49.3
75 3278 detail závodníka KOHOUTEK Tomáš CZE 1973 AGROTEC 60. /  Muži 1:17:40.1 0:32:54.8
76 3309 detail závodníka SIMON Rostislav CZE 1967 --- 61. /  Muži 1:18:53.6 0:34:08.3
77 6640 detail závodníka SIMON Štěpán CZE 2008 --- 62. /  Muži 1:18:53.6 0:34:08.3
78 3228 detail závodníka FURMANOVÁ Romana CZE 1972 1.Sportovní Přerov 16. /  Ženy 1:19:07.1 0:34:21.8
79 3378 detail závodníka PROTOPOPOVÁ Dita CZE 1980 AGROFERT cyklo tým 17. /  Ženy 1:19:28.1 0:34:42.8
80 6861 detail závodníka ŠTRUS PŘemysl CZE 2004 --- 63. /  Muži 1:19:48.8 0:35:03.5
81 3316 detail závodníka SALAGUARDOVÁ Irena CZE 1968 --- 18. /  Ženy 1:19:56.1 0:35:10.8
82 3379 detail závodníka PROTOPOPOV Petr CZE 1980 --- 64. /  Muži 1:20:34.6 0:35:49.3
83 3331 detail závodníka SOJKOVA Marie CZE 1969 CYKLODOLEŽAL 19. /  Ženy 1:20:48.4 0:36:03.1
84 3284 detail závodníka DAŇSA Jaroslav CZE 2005 --- 65. /  Muži 1:21:56.9 0:37:11.6
85 3319 detail závodníka DAŇSA Jaroslav CZE 1964 AGROTEC 66. /  Muži 1:21:56.9 0:37:11.6
86 3348 detail závodníka KONEČNÝ Kamil CZE 1975 --- 67. /  Muži 1:23:22.8 0:38:37.5
87 3313 detail závodníka BRIČ Jiří CZE 1974 --- 68. /  Muži 1:23:38.1 0:38:52.8
88 6757 detail závodníka BRIČ Jiří CZE 2009 HYRASUS 69. /  Muži 1:23:38.6 0:38:53.3
89 3287 detail závodníka POLÍVKOVÁ Anežka CZE 2004 AGROTEC 20. /  Ženy 1:24:58.1 0:40:12.8
90 3279 detail závodníka POLÍVKA Miroslav CZE 1969 --- 70. /  Muži 1:24:59.4 0:40:14.1
91 6754 detail závodníka ČERNÁ Michaela CZE 2007 --- 21. /  Ženy 1:25:08.9 0:40:23.6
92 3336 detail závodníka ČERNÁ Gabriela CZE 1977 --- 22. /  Ženy 1:25:09.4 0:40:24.1
93 3334 detail závodníka POPELKOVÁ Kateřina CZE 1982 --- 23. /  Ženy 1:25:19.1 0:40:33.8
94 3231 detail závodníka POPELKA Lukáš CZE 1976 --- 71. /  Muži 1:25:19.4 0:40:34.1
95 6790 detail závodníka VACEK Ludvík CZE 2008 --- 72. /  Muži 1:26:39.2 0:41:53.9
96 6792 detail závodníka MIDDLETON Adam CZE 2005 --- 73. /  Muži 1:27:17.9 0:42:32.6
97 6713 detail závodníka KRYL Adam CZE 2009 --- 74. /  Muži 1:27:25.1 0:42:39.8
98 3271 detail závodníka KRYL David CZE 1977 --- 75. /  Muži 1:27:26.1 0:42:40.8
99 3360 detail závodníka VACEK Ludvík CZE 1976 --- 76. /  Muži 1:27:35.9 0:42:50.6
100 6791 detail závodníka VACKOVÁ Mia CZE 2010 --- 24. /  Ženy 1:27:36.1 0:42:50.8