Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | 7.kolo | # | 8.kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | 7.kolo | # | 8.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | VASTL Jan | 1995 | BIANCHI COUNTERVAIL | 1:41:22.7 | 0:00:00.0 | 12:18.0 [2] | 2 | 12:15.1 [1] | 1 | 12:26.5 [1] | 1 | 12:30.8 [1] | 1 | 12:34.2 [1] | 1 | 12:58.2 [3] | 1 | 13:11.5 [3] | 1 | 13:08.4 [3] | 1 | ||
2 | 6 | PRŮDEK Matěj | 1997 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 1:42:26.5 | 0:01:03.8 | 12:37.1 [3] | 3 | 12:59.5 [6] | 5 | 12:52.3 [3] | 5 | 12:53.7 [3] | 3 | 12:42.2 [3] | 3 | 12:44.1 [2] | 2 | 12:47.5 [1] | 2 | 12:50.1 [1] | 2 | ||
3 | 11 | ULLOA Jose Gerardo | 1996 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 1:42:38.2 | 0:01:15.5 | 12:38.7 [4] | 4 | 12:54.0 [5] | 3 | 12:55.4 [5] | 4 | 12:59.3 [5] | 5 | 12:41.1 [2] | 4 | 12:44.0 [1] | 4 | 12:53.4 [2] | 3 | 12:52.3 [2] | 3 | ||
4 | 73 | OLIVER Ben | 1996 | North Canterbury Cycling | 1:43:40.9 | 0:02:18.2 | 12:15.6 [1] | 1 | 12:41.9 [3] | 2 | 12:56.3 [6] | 2 | 12:47.9 [2] | 2 | 12:59.6 [4] | 2 | 13:08.3 [4] | 3 | 13:12.3 [4] | 4 | 13:39.0 [6] | 4 | ||
5 | 12 | KOBES Lukáš | 1996 | VELOSPORT DOMAŽLICE | 1:45:01.7 | 0:03:39.0 | 12:45.4 [6] | 6 | 12:48.9 [4] | 4 | 12:54.7 [4] | 6 | 12:56.6 [4] | 4 | 13:08.5 [5] | 5 | 13:24.0 [5] | 5 | 13:23.2 [6] | 5 | 13:40.4 [7] | 5 | ||
6 | 87 | VETSCH Enea | 1994 | BMC - Fischer | 1:45:34.3 | 0:04:11.6 | 12:58.2 [7] | 7 | 12:38.9 [2] | 6 | 12:50.6 [2] | 3 | 13:05.3 [6] | 6 | 13:21.0 [6] | 6 | 13:38.1 [8] | 6 | 13:33.9 [7] | 6 | 13:28.3 [4] | 6 | ||
7 | 78 | RITZINGER Felix | 1996 | Sportunion bikestore.cc-team | 1:47:20.1 | 0:05:57.4 | 12:58.6 [8] | 8 | 13:28.8 [10] | 8 | 13:37.5 [10] | 8 | 13:18.5 [7] | 8 | 13:30.8 [8] | 8 | 13:29.8 [6] | 7 | 13:14.0 [5] | 7 | 13:42.1 [8] | 7 | ||
8 | 28 | KADLEC Jakub | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1:47:52.2 | 0:06:29.5 | 13:00.5 [9] | 9 | 13:41.4 [12] | 10 | 13:24.1 [7] | 9 | 13:34.1 [10] | 9 | 13:24.0 [7] | 9 | 13:33.6 [7] | 8 | 13:36.9 [8] | 8 | 13:37.6 [5] | 8 | ||
9 | 74 | OLIVER Craig | 1995 | North Canterbury Cycling | 1:34:50.0 | - 1 Lap(s) | 12:44.3 [5] | 5 | 13:12.4 [7] | 7 | 13:24.7 [8] | 7 | 13:31.0 [8] | 7 | 13:48.0 [10] | 7 | 14:01.3 [11] | 9 | 14:08.3 [9] | 9 | --- | --- | ||
10 | 29 | LUKEŠ Daniel | 1994 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 1:21:18.1 | - 2 Lap(s) | 13:23.9 [13] | 13 | 13:23.8 [8] | 11 | 13:25.8 [9] | 10 | 13:31.2 [9] | 10 | 13:46.1 [9] | 10 | 13:47.3 [9] | 10 | --- | --- | --- | --- | ||
11 | 56 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 1:21:38.3 | - 2 Lap(s) | 13:08.9 [11] | 11 | 13:25.1 [9] | 9 | 13:39.7 [11] | 11 | 13:35.7 [11] | 11 | 13:49.1 [11] | 11 | 13:59.8 [10] | 11 | --- | --- | --- | --- | ||
12 | 37 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 1:23:42.5 | - 2 Lap(s) | 13:10.8 [12] | 12 | 13:43.7 [13] | 12 | 14:01.8 [13] | 12 | 14:06.4 [13] | 12 | 14:11.2 [13] | 12 | 14:28.5 [12] | 12 | --- | --- | --- | --- | ||
13 | 43 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | HSK cycling team | 1:24:11.2 | - 2 Lap(s) | 13:54.3 [16] | 16 | 13:39.6 [11] | 14 | 13:48.2 [12] | 13 | 13:51.8 [12] | 13 | 14:19.6 [15] | 13 | 14:37.7 [13] | 13 | --- | --- | --- | --- | ||
14 | 34 | KUBELKA Petr | 1995 | BMC CZ Racing team | 1:09:54.6 | - 3 Lap(s) | 13:39.6 [14] | 14 | 13:55.4 [14] | 15 | 14:08.3 [14] | 14 | 14:20.3 [16] | 14 | 13:50.9 [12] | 14 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
15 | 66 | ALBRECHT Anton | 1997 | Schwalbe Team Sachsen | 1:11:15.3 | - 3 Lap(s) | 13:52.1 [15] | 15 | 14:21.7 [16] | 16 | 14:32.3 [17] | 15 | 14:11.9 [14] | 15 | 14:17.2 [14] | 15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
16 | 53 | MARTINEZ Amando | 1997 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 1:12:04.4 | - 3 Lap(s) | 13:54.8 [17] | 17 | 14:41.3 [22] | 17 | 14:20.8 [15] | 16 | 14:40.1 [17] | 16 | 14:27.3 [16] | 16 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
17 | 50 | KRUMPHANZL Matyáš | 1997 | Superior Riders | 0:57:47.9 | - 4 Lap(s) | 14:12.6 [18] | 18 | 14:31.5 [18] | 18 | 14:47.6 [20] | 19 | 14:16.1 [15] | 17 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
18 | 31 | BOGAR Kryštof | 1994 | SUPERIOR MTB TEAM | 0:57:54.3 | - 4 Lap(s) | 13:01.1 [10] | 10 | 14:30.3 [17] | 13 | 15:28.3 [24] | 17 | 14:54.5 [20] | 18 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
19 | 49 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 0:58:16.4 | - 4 Lap(s) | 14:41.2 [20] | 20 | 14:16.3 [15] | 19 | 14:28.5 [16] | 18 | 14:50.4 [19] | 19 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
20 | 65 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT CHEB | 0:58:50.7 | - 4 Lap(s) | 14:43.6 [22] | 22 | 14:41.3 [22] | 23 | 14:42.5 [18] | 22 | 14:43.2 [18] | 20 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
21 | 71 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 0:58:57.9 | - 4 Lap(s) | 14:41.7 [21] | 21 | 14:31.5 [18] | 21 | 14:43.6 [19] | 20 | 15:01.0 [21] | 21 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
22 | 86 | HEJTMÁNEK Marek | 1997 | SPORTON ŠUMPERK | 0:59:10.8 | - 4 Lap(s) | 14:25.9 [19] | 19 | 14:37.4 [21] | 20 | 15:02.4 [22] | 21 | 15:05.0 [22] | 22 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
23 | 67 | SCHURIG Edgar | 1996 | Schwalbe Team Sachsen | 0:59:37.9 | - 4 Lap(s) | 14:49.9 [24] | 24 | 14:33.5 [20] | 22 | 15:00.9 [21] | 23 | 15:13.5 [23] | 23 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
24 | 62 | STARÝ Dominik | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 1:00:40.9 | - 4 Lap(s) | 14:45.8 [23] | 23 | 15:02.2 [24] | 24 | 15:31.6 [25] | 24 | 15:21.2 [24] | 24 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 85 | POKORNÝ Jiří | 1997 | SALITH SUMTEX ŠUMPERK | 0:45:59.2 | - 5 Lap(s) | 15:14.9 [26] | 26 | 15:23.8 [25] | 25 | 15:20.5 [23] | 25 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 70 | KOSINA Jakub | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 0:47:07.2 | - 5 Lap(s) | 15:07.3 [25] | 25 | 15:56.2 [26] | 26 | 16:03.7 [26] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 7 | RAJCHART Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 26 | SCHUBERT Štěpán | 1996 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | DNF | --- | 13:01.1 [-] | --- | 26:01.1 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |