Jestřebí hory České spořitelny

MTB
DATUM :21.5.2016 MÍSTO :Úpice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4. kolo # 5. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4. kolo # 5. kolo #
1 6444 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jan CZE 2003 Craft Author Bike Team 1. /  Žáci 12-13 let 0:08:56.1 0:00:00.0 01:40.5 [1] 1 01:47.7 [1] 1 01:48.5 [1] 1 01:49.8 [1] 1 01:49.5 [1] 1
2 6582 detail závodníka HLADÍKOVÁ Kateřina CZE 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žákyně 12-13 let 0:09:14.3 0:00:18.2 01:44.2 [2] 2 01:48.8 [2] 2 01:53.0 [3] 2 01:53.0 [2] 2 01:55.1 [5] 2
3 6434 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Hana CZE 2004 Craft Author Bike Team 2. /  Žákyně 12-13 let 0:09:17.2 0:00:21.1 01:44.8 [3] 3 01:50.3 [3] 3 01:53.5 [4] 3 01:54.9 [3] 3 01:53.7 [4] 3
4 6549 detail závodníka KUNČÍK Matěj CZE 2004 www.skisport-horka.cz 2. /  Žáci 12-13 let 0:09:20.2 0:00:24.1 01:45.5 [4] 4 01:53.0 [5] 4 01:52.6 [2] 4 01:55.4 [4] 4 01:53.7 [3] 4
5 6416 detail závodníka PŮLPÁN Matěj CZE 2003 www.scottmtb.cz 3. /  Žáci 12-13 let 0:09:31.1 0:00:35.0 01:45.6 [5] 5 01:53.6 [6] 5 01:54.6 [6] 5 02:01.7 [6] 5 01:55.4 [6] 5
6 6415 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 2003 SHARK Bikers Junior Team 3. /  Žákyně 12-13 let 0:09:59.2 0:01:03.1 01:48.7 [6] 6 02:04.4 [8] 7 02:07.0 [7] 7 02:02.0 [7] 6 01:57.0 [7] 6
7 6545 detail závodníka HENDRYCHOVÁ Lucka CZE 2003 BIKE FREAKS HOLICE 4. /  Žákyně 12-13 let 0:10:00.2 0:01:04.1 01:49.6 [7] 7 02:03.1 [7] 6 02:07.4 [8] 6 02:02.9 [8] 7 01:57.1 [8] 7
8 6422 detail závodníka VAŠINA Samuel CZE 2003 Craft Author Bike Team 4. /  Žáci 12-13 let 0:10:22.8 0:01:26.7 01:53.8 [8] 8 02:06.3 [9] 8 02:11.2 [9] 8 02:10.8 [9] 8 02:00.6 [9] 8
9 6454 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 5. /  Žáci 12-13 let 0:10:25.1 0:01:29.0 02:52.1 [17] 17 01:52.0 [4] 15 01:53.7 [5] 11 01:56.0 [5] 9 01:51.2 [2] 9
10 6606 detail závodníka HREBS Ladislav CZE 2003 CARCA.kupkolo 6. /  Žáci 12-13 let 0:11:00.1 0:02:04.0 02:08.4 [10] 10 02:10.4 [10] 9 02:12.5 [10] 9 02:15.4 [11] 10 02:13.3 [11] 10
11 6640 detail závodníka TEICHMANOVÁ Jana CZE 2003 --- 5. /  Žákyně 12-13 let 0:11:06.6 0:02:10.4 02:17.1 [14] 14 02:10.6 [11] 12 02:12.8 [11] 12 02:13.1 [10] 11 02:12.8 [10] 11
12 6613 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 6. /  Žákyně 12-13 let 0:11:21.7 0:02:25.6 02:10.2 [12] 12 02:14.4 [12] 11 02:16.1 [12] 13 02:21.9 [13] 13 02:19.0 [13] 12
13 6424 detail závodníka RUBEŠOVÁ Anna CZE 2003 SHARK Bikers Junior Team 7. /  Žákyně 12-13 let 0:11:26.3 0:02:30.1 02:10.5 [13] 13 02:17.7 [14] 13 02:18.5 [14] 14 02:21.0 [12] 14 02:18.5 [12] 13
14 6614 detail závodníka PODLIPNÁ Bára CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 8. /  Žákyně 12-13 let 0:12:27.2 0:03:31.1 02:19.5 [15] 15 02:26.7 [16] 16 02:31.2 [16] 16 02:34.0 [16] 16 02:35.7 [14] 14
15 6627 detail závodníka NÝVLT Wesley CZE 2003 --- 7. /  Žáci 12-13 let 0:09:00.5 - 1 Lap(s) 02:05.7 [9] 9 02:14.7 [13] 10 02:16.9 [13] 10 02:23.0 [14] 12 --- ---
16 6648 detail závodníka MACH Daniel CZE 2004 --- 8. /  Žáci 12-13 let 0:09:16.3 - 1 Lap(s) 02:09.6 [11] 11 02:19.0 [15] 14 02:22.2 [15] 15 02:25.4 [15] 15 --- ---
17 6542 detail závodníka ZÍTKA Lukáš CZE 2004 --- 9. /  Žáci 12-13 let 0:07:49.5 - 2 Lap(s) 02:23.2 [16] 16 02:41.3 [17] 17 02:44.9 [17] 17 --- --- --- ---
--- 6466 detail závodníka JANKOVSKÝ Tomáš CZE 2004 BIKE3000 Junior Team . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6489 detail závodníka PAVLAS Ondřej CZE 2004 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM . /  Žáci 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6535 detail závodníka CHVOJKOVA Barbora CZE 2004 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6619 detail závodníka LOUŽENSKÁ Viktorie CZE 2004 --- . /  Žákyně 12-13 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---