Orlík Tour Kooperativy

MTB
DATUM :4.6.2016 MÍSTO :Orlík

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 6891 detail závodníka STRÁNSKÝ Matěj 2003 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Muži 0:32:02.3 0:00:00.0
2 6800 detail závodníka SAMEC Filip 2005 Bikeclinic Junior Team 2. /  Muži 0:32:12.3 0:00:10.0
3 6886 detail závodníka LOLACHER Tomáš 2003 --- 1. /  Ženy 0:32:54.3 0:00:52.0
4 6805 detail závodníka JEŽEK Václav 1977 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Muži 0:34:19.1 0:02:16.8
5 6931 detail závodníka KUBA Jakub 2005 BIKE GALLERY 4. /  Muži 0:35:10.6 0:03:08.3
6 6796 detail závodníka NOVOTNÁ Aneta 2003 Sokol Veltěž 1. /  Ženy 0:35:10.8 0:03:08.5
7 6756 detail závodníka RADOVÁ Daniela 2005 --- 2. /  Ženy 0:35:11.8 0:03:09.5
8 6953 detail závodníka DRBOHLAVÁ EliŠka 2003 --- 3. /  Ženy 0:35:11.8 0:03:09.5
9 6729 detail závodníka BRUCKNER Filip 2006 Bikeclinic Junior Team 5. /  Muži 0:35:14.8 0:03:12.5
10 6857 detail závodníka STREJČEK Adam 2006 --- 6. /  Muži 0:35:20.1 0:03:17.8
11 3811 detail závodníka ROSA Martin 1978 Ck loko Rakovnik 7. /  Muži 0:36:31.1 0:04:28.8
12 6751 detail závodníka PURNOCH Matyáš 2006 Bikeclinic Junior Team 8. /  Muži 0:36:35.1 0:04:32.8
13 6772 detail závodníka TABAR Šimon 2005 --- 9. /  Muži 0:36:44.4 0:04:42.1
14 6875 detail závodníka BĚLKA Lukáš 2004 MAGICVETERANS 10. /  Muži 0:37:26.8 0:05:24.5
15 6777 detail závodníka KOLÁŘOVÁ JustÝna 2004 --- 4. /  Ženy 0:37:29.6 0:05:27.3
16 6755 detail závodníka RUBEŠ Daniel 2005 SHARK Bikers Junior Team 11. /  Muži 0:38:32.3 0:06:30.0
17 3864 detail závodníka KŘÍŽ Pavel 1983 DA-BA 12. /  Muži 0:38:37.3 0:06:35.0
18 3893 detail závodníka PŮLPÁN Matěj 2003 www.scottmtb.cz 13. /  Muži 0:38:43.8 0:06:41.5
19 3796 detail závodníka MAREK Jakub 1984 --- 14. /  Muži 0:38:45.7 0:06:43.4
20 6952 detail závodníka VLAS Jakub 2003 --- 15. /  Muži 0:38:50.1 0:06:47.8
21 6001 detail závodníka HABR Chris 2006 Bikeclinic Junior Team 16. /  Muži 0:38:54.3 0:06:52.0
22 6735 detail závodníka KNIHA Petr 2006 SHARK Bikers Junior Team 17. /  Muži 0:39:03.7 0:07:01.4
23 6727 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina 2003 SHARK Bikers Junior Team 5. /  Ženy 0:39:05.2 0:07:02.9
24 3851 detail závodníka VLAS Miroslav 1964 --- 18. /  Muži 0:39:11.8 0:07:09.5
25 3859 detail závodníka LOLACHER Vilém 1976 Lola cherovi 19. /  Muži 0:39:32.8 0:07:30.5
26 6909 detail závodníka MÍŇOVSKÝ Prokop 2005 --- 20. /  Muži 0:40:06.7 0:08:04.4
27 3867 detail závodníka KRUMPHOLC Roman 1978 --- 21. /  Muži 0:40:20.3 0:08:18.0
28 3902 detail závodníka STEIGERWALDOVÁ Zuzana 1979 --- 6. /  Ženy 0:41:12.6 0:09:10.3
29 3879 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina 1976 --- 7. /  Ženy 0:42:06.2 0:10:03.9
30 3865 detail závodníka HOLOUBEK Jakub 2002 Fischer Ski klubŠumava Vimperk 22. /  Muži 0:42:44.2 0:10:41.9
31 6959 detail závodníka PECHÁČKOVÁ Denisa 2007 Cykol-Trial Klub střední čechy 8. /  Ženy 0:42:53.3 0:10:51.0
32 3853 detail závodníka PECHÁČEK Libor 1973 --- 23. /  Muži 0:42:54.3 0:10:52.0
33 3883 detail závodníka ŠVENDA Ondřej 1982 Cykloklub Oslavany 24. /  Muži 0:43:16.1 0:11:13.8
34 6887 detail závodníka TRANGOŠ Ondřej 2004 --- 25. /  Muži 0:43:37.9 0:11:35.6
35 3801 detail závodníka SRB Jiří 2003 --- 2. /  Ženy 0:44:13.1 0:12:10.8
36 6815 detail závodníka FIŠER Jaroslav 2007 --- 26. /  Muži 0:44:28.3 0:12:26.0
37 3843 detail závodníka FIŠER Jaroslav 1981 --- 27. /  Muži 0:44:30.6 0:12:28.3
38 3908 detail závodníka KOVÁŘ David 1979 Alltraining.cz - Lawi 28. /  Muži 0:45:06.1 0:13:03.8
39 6739 detail závodníka KOVÁŘ Melichar 2009 BIKE FREAKS HOLICE 29. /  Muži 0:45:06.1 0:13:03.8
40 6762 detail závodníka VAŠKOVSKÁ Michaela 2006 MAGIC Bike Team 9. /  Ženy 0:47:41.6 0:15:39.3
41 3898 detail závodníka VAŠKOVSKÝ Roman 1974 ČKL Harrachov 30. /  Muži 0:47:42.2 0:15:39.9
42 3797 detail závodníka JÓN Stanislav 1971 --- 31. /  Muži 0:48:14.8 0:16:12.5
43 3822 detail závodníka RAK Otakar 1961 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE 32. /  Muži 0:48:19.6 0:16:17.3
44 3760 detail závodníka KLÍCHA Dušan 1963 AGROFERT cyklo tým - VD CHICK BIKE 33. /  Muži 0:48:26.6 0:16:24.3
45 3751 detail závodníka LAPKA František 2002 Six Monkeys 34. /  Muži 0:48:34.6 0:16:32.3
46 3752 detail závodníka LAPKA Aleš 1970 --- 35. /  Muži 0:48:35.1 0:16:32.8
47 6896 detail závodníka VOSÁHLO Jakub 2003 --- 36. /  Muži 0:48:35.6 0:16:33.3
48 3816 detail závodníka VOSÁHLO Michal 1969 --- 37. /  Muži 0:48:38.1 0:16:35.8
49 3821 detail závodníka RAKOVÁ Natalie 2002 AGROFERT cyklo tým 10. /  Ženy 0:48:57.8 0:16:55.5
50 6740 detail závodníka RUBEŠOVÁ Anna 2003 SHARK Bikers Junior Team 11. /  Ženy 0:49:20.1 0:17:17.8
51 3785 detail závodníka VICHERA Pavel 1948 MODRÁ HVĚZDA 38. /  Muži 0:49:43.3 0:17:41.0
52 3753 detail závodníka LAPKOVÁ Ema 2001 --- 12. /  Ženy 0:49:49.3 0:17:47.0
53 3866 detail závodníka HOLOUBEK Petr 1946 --- 39. /  Muži 0:49:49.6 0:17:47.3
54 3878 detail závodníka TABAROVÁ Michaela 1971 --- 13. /  Ženy 0:50:06.8 0:18:04.5
55 3823 detail závodníka POLÁČEK Adam 2003 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE 40. /  Muži 0:50:49.6 0:18:47.3
56 3852 detail závodníka PECHÁČKOVÁ Dagmar 1973 --- 14. /  Ženy 0:51:03.8 0:19:01.5
57 3900 detail závodníka ŘÍHA Viktor 2001 --- 41. /  Muži 0:51:27.6 0:19:25.3
58 6785 detail závodníka KUNC Tomáš 2009 kuna bike team Herálec 42. /  Muži 0:51:28.5 0:19:26.2
59 3791 detail závodníka KUNC Marek 1975 kuna bike team Herálec 43. /  Muži 0:51:31.5 0:19:29.2
60 6940 detail závodníka ČERVENKA Vojtěch 2006 --- 44. /  Muži 0:52:12.1 0:20:09.8
61 3862 detail závodníka ČERVENKA Martin 1970 --- 45. /  Muži 0:52:12.4 0:20:10.1
62 6797 detail závodníka ŠPERL Václav 2009 --- 46. /  Muži 0:52:57.4 0:20:55.1
63 3901 detail závodníka HABR Tomáš 1966 --- 47. /  Muži 0:52:58.6 0:20:56.3
64 3894 detail závodníka ŠPERL Václav 1977 --- 48. /  Muži 0:53:04.3 0:21:02.0
65 6742 detail závodníka VALENTA Věnek 2009 Cykloteam KOLARNA Olomouc 49. /  Muži 0:53:38.6 0:21:36.3
66 3746 detail závodníka VALENTA Jan 1978 --- 50. /  Muži 0:53:39.2 0:21:36.9
67 3805 detail závodníka DVOŘÁK Tomáš 2000 --- 51. /  Muži 0:53:58.6 0:21:56.3
68 3759 detail závodníka KŘIVÁNEK Josef 1960 Mamut Bechyně 52. /  Muži 0:54:00.4 0:21:58.1
69 6790 detail závodníka POPELKA Filip 2007 --- 53. /  Muži 0:55:19.3 0:23:17.0
70 3757 detail závodníka POPELKA Lukáš 1976 --- 54. /  Muži 0:55:20.3 0:23:18.0
71 3860 detail závodníka JIRÁSEK David 1979 --- 55. /  Muži 0:55:57.4 0:23:55.1
72 6745 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema 2009 --- 15. /  Ženy 0:55:57.8 0:23:55.5
73 3828 detail závodníka KRÁLOVÁ Linda 1981 --- 16. /  Ženy 0:56:06.3 0:24:04.0
74 6089 detail závodníka POHANKA František 2008 KELLYS BIKE RANCH TEAM 56. /  Muži 0:57:42.1 0:25:39.8
75 3775 detail závodníka HLADKÁ Karolína 2004 --- 17. /  Ženy 0:57:42.8 0:25:40.5
76 3907 detail závodníka ŠICHOROVÁ Jiřina 1975 --- 18. /  Ženy 0:57:45.3 0:25:43.0
77 3761 detail závodníka HÁBLOVÁ Kateřina 1986 AGROFERT cyklo tým 19. /  Ženy 0:57:57.1 0:25:54.8
78 6792 detail závodníka KRÁL Kryštof 2005 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 57. /  Muži 0:59:00.2 0:26:57.9
79 6924 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 20. /  Ženy 0:59:20.7 0:27:18.4
80 3844 detail závodníka HUDEČKOVÁ Jana 1967 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk 21. /  Ženy 0:59:21.3 0:27:19.0
81 3806 detail závodníka KROPÁČEK Jakub 2003 --- 3. /  Ženy 0:59:21.8 0:27:19.5
82 6960 detail závodníka HLADÍKOVÁ Kateřina 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 22. /  Ženy 0:59:22.1 0:27:19.8
83 6874 detail závodníka KYSELOVÁ Adéla 2004 IVAR CS - AUTHOR TEAM 23. /  Ženy 0:59:22.1 0:27:19.8
84 6765 detail závodníka SIMON Štěpán 2008 --- 58. /  Muži 0:59:53.4 0:27:51.1
85 3858 detail závodníka ČECHOVÁ KarolÍna 2004 --- 24. /  Ženy 1:01:02.2 0:28:59.9
86 6970 detail závodníka ČECH Josef 2006 Survival - Walmark MTB 59. /  Muži 1:01:06.2 0:29:03.9
87 6973 detail závodníka ČERVENKOVÁ Viktorie 2006 --- 25. /  Ženy 1:01:32.6 0:29:30.3
88 3848 detail závodníka SAZAQUARDOVÁ Irena 1968 --- 26. /  Ženy 1:01:40.6 0:29:38.3
89 3808 detail závodníka MARTINOVÁ Jana 1981 --- 27. /  Ženy 1:02:16.6 0:30:14.3
90 3817 detail závodníka FABOVÁ Jana 1988 SPECIALIZED 28. /  Ženy 1:02:35.1 0:30:32.8
91 6997 detail závodníka BEREDZAS Adam 2005 Finprofi s.r.o..České Budějovice 60. /  Muži 1:02:39.6 0:30:37.3
92 3880 detail závodníka BEREDZAS Michal 1973 --- 61. /  Muži 1:02:40.2 0:30:37.9
93 6869 detail závodníka MIKEŠ Jan 2006 Bike Team REMIŠVEHA 62. /  Muži 1:02:52.1 0:30:49.8
94 6843 detail závodníka KROUPA Ondřej 2008 --- 63. /  Muži 1:02:52.9 0:30:50.6
95 3863 detail závodníka KROUPA Petr 1978 --- 64. /  Muži 1:02:53.4 0:30:51.1
96 3783 detail závodníka MĚCHURA Filip 1992 --- 65. /  Muži 1:02:53.5 0:30:51.2
97 3784 detail závodníka NEUBAUEROVÁ Hana 1992 --- 29. /  Ženy 1:02:54.6 0:30:52.3
98 6833 detail závodníka KIMLA Štěpán 2008 STS Chvojkovice - Brod 66. /  Muži 1:02:56.4 0:30:54.1
99 3750 detail závodníka KIMLA Jan 1968 STS Chvojkovice - Brod 67. /  Muži 1:02:57.2 0:30:54.9
100 6770 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Muži 1:05:09.1 0:33:06.8