Orlík Tour Kooperativy

MTB
DATUM :4.6.2016 MÍSTO :Orlík

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta mezičas #
1 10 detail závodníka RAJCHART Jan 1996 Česká spořitelna - Accolade cycling team 2:11:43.1 0:00:00.0 1:12:56.0 4
2 15 detail závodníka KOBES Lukáš 1996 Velosport Domažlice 2:11:59.6 0:00:16.5 1:12:55.0 2
3 27 detail závodníka RYDVAL Filip 1996 alltraining.cz 2:12:01.9 0:00:18.8 1:12:56.5 5
4 9 detail závodníka LAVIČKA Adam 1995 Nilfisk pro cycling 2:12:23.5 0:00:40.4 1:12:55.0 3
5 6 detail závodníka STOŠEK Martin 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 2:13:08.1 0:01:25.0 1:12:54.6 1
6 17 detail závodníka PROCHÁZKA Jan 1994 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:17:51.4 0:06:08.3 1:15:43.6 6
7 8 detail závodníka MINKA Jakub 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 2:18:12.1 0:06:29.0 1:15:45.1 7
8 25 detail závodníka PAPEŽ Vít 1996 Symbio+cycling 2:21:32.1 0:09:49.0 1:17:46.6 8
9 133 detail závodníka BARTŮNĚK Marek 1998 PREMIUM ETHICSPORT 2:25:48.4 0:14:05.3 1:20:13.1 11
10 73 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal 1998 Alltraining.cz-Lawi 2:26:27.3 0:14:44.2 1:20:10.8 9
11 46 detail závodníka PARTL Ondřej 1995 UNIQA Jihlava 2:26:54.6 0:15:11.5 1:20:20.8 12
12 218 detail závodníka SÝKORA Karel 1999 Česká spořitelna - Accolade cycling team 2:31:38.4 0:19:55.3 1:22:17.6 15
13 535 detail závodníka KOZÁK Matouš 1998 ZPcyklo PROOFY Corratec team 2:31:51.4 0:20:08.3 1:24:12.1 16
14 49 detail závodníka DRINKA Daniel 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 2:32:00.6 0:20:17.5 1:22:14.1 14
15 68 detail závodníka PLÁŠEK Tomáš 1994 Alltraining.cz - Lawi 2:34:45.7 0:23:02.6 1:20:11.3 10
16 89 detail závodníka HOLUB Jan 1998 SYMBIO+ CANNONDALE 2:36:43.4 0:25:00.3 1:26:14.6 17
17 78 detail závodníka BARTŮNĚK Jan 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 2:36:59.3 0:25:16.2 1:26:15.6 19
18 123 detail závodníka CHUM Martin 1996 Sport bike Strakonice 2:40:46.7 0:29:03.6 1:27:11.1 20
19 94 detail závodníka POPELKA Lukáš 1996 SYMBIO+ CANNONDALE 2:41:16.4 0:29:33.3 1:26:14.8 18
20 236 detail závodníka POCHOP Jakub 1999 SYMBIO+ CANNONDALE 2:42:15.7 0:30:32.6 1:29:12.6 22
21 37 detail závodníka STUDENOVSKÝ Radek 1997 GS Technik Cyklo Team Jistebnice 2:46:49.5 0:35:06.4 1:22:02.1 13
22 155 detail závodníka MORAVEC Karel 1996 AUTHOR MASTERS 2:47:42.9 0:35:59.8 1:29:47.1 23
23 260 detail závodníka KAMÍNEK Petr 1995 SYMBIO+ CANNONDALE 2:54:05.7 0:42:22.6 1:34:26.1 25
24 404 detail závodníka POLÁK Robert 1998 Synerga Bike Team 2:55:25.2 0:43:42.1 1:35:46.9 26
25 249 detail závodníka GODYŇ Richard 1994 --- 3:17:44.7 1:06:01.6 1:28:12.1 21
26 375 detail závodníka DUDÁČEK Daniel 1999 CYKLO JIŘIČKA 3:18:17.7 1:06:34.6 1:43:19.9 27
27 291 detail závodníka SCHNEIDER Martin 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 3:22:37.2 1:10:54.1 1:46:04.9 28
28 273 detail závodníka CHYTIL Tomáš 1995 Six Monkeys 3:36:22.8 1:24:39.7 1:34:16.9 24
29 457 detail závodníka EFFENBERGER Lukáš 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 3:48:14.2 1:36:31.1 1:59:07.7 30
30 418 detail závodníka BURIAN David 1998 Česká spořitelna Accolade 3:49:35.7 1:37:52.6 1:54:44.4 29
--- 12 detail závodníka DOLEŽAL Václav 1996 ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team DNF --- 1:21:30.1 ---
--- 28 detail závodníka JIRKŮ Jakub 1996 Alltraining.cz-LAWI team DNF --- --- ---
--- 34 detail závodníka ŠÍREK Adrian 1996 KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou DNF --- --- ---
--- 235 detail závodníka JANOUŠEK Filip 1996 SYMBIO+ CANNONDALE DNF --- --- ---
--- 346 detail závodníka PŘEVRÁTIL Adam 1999 WÜRTH MTB racing team DNF --- --- ---
--- 401 detail závodníka SOUČEK Petr 1999 Bikemarast DNF --- --- ---
--- 21 detail závodníka PIRUCH Martin 1994 CYKLOSPORT CHROPYNĚ DNS --- --- ---
--- 29 detail závodníka JÍLEK Zdeněk 1996 Erste Premier Petr Čech MTB Team DNS --- --- ---
--- 43 detail závodníka FORMÁNEK Adam 1999 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team DNS --- --- ---
--- 121 detail závodníka ŘEŽÁB Martin 1995 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team DNS --- --- ---
--- 307 detail závodníka VRBSKÝ Jirka 1999 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team DNS --- --- ---
--- 329 detail závodníka KALÁŠEK Dominik 1998 --- DNS --- --- ---
--- 400 detail závodníka ALBRECHT Matyáš 1999 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team DNS --- --- ---
--- 519 detail závodníka RYDVAL Jakub 1994 Postavkolo.cz DNS --- --- ---