Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23 | KULHAVÝ Jaroslav | 1985 | SPECIALIZED RACING XC | 1. / Muži Elita | 1:31:11.4 | 0:00:00.0 | |
2 | 1 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | SRAM MITAS TREK | 2. / Muži Elita | 1:32:23.6 | 0:01:12.2 | |
3 | 75 | WAWAK Bartlomiej | 1993 | Kross Racing Team | 3. / Muži Elita | 1:32:44.5 | 0:01:33.1 | |
4 | 4 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 4. / Muži Elita | 1:34:26.8 | 0:03:15.4 | |
5 | 5 | PRŮDEK Matěj | 1997 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 1. / Muži U23 | 1:35:33.4 | 0:04:22.0 | |
6 | 2 | NESVADBA Jan | 1991 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 5. / Muži Elita | 1:36:00.8 | 0:04:49.4 | |
7 | 37 | SCHUBERT Štěpán | 1996 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 2. / Muži U23 | 1:36:51.6 | 0:05:40.2 | |
8 | 48 | STOŠEK Martin | 1994 | Symbio+ Cannondale Team | 3. / Muži U23 | 1:37:13.2 | 0:06:01.8 | |
9 | 9 | KOBES Lukáš | 1996 | VELOSPORT DOMAŽLICE | 4. / Muži U23 | 1:37:17.8 | 0:06:06.4 | |
10 | 85 | DINA Márton | 1996 | Hungarian National Team | 5. / Muži U23 | 1:38:00.8 | 0:06:49.4 | |
11 | 20 | BOGUSŁAWSKI Marceli | 1997 | KCP EZAT BIENIASZ BIKE TEAM | 6. / Muži U23 | 1:38:23.6 | 0:07:12.2 | |
12 | 24 | KADLEC Jakub | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 7. / Muži U23 | 1:39:05.9 | 0:07:54.5 | |
13 | 25 | HELTA Filip | 1997 | KKW Superior Wałbrzych | 8. / Muži U23 | 1:39:14.6 | 0:08:03.2 | |
14 | 31 | MALÍK Michal | 1989 | LAWI Author Team | 6. / Muži Elita | 1:39:32.6 | 0:08:21.2 | |
15 | 18 | BENEŠ Jan | 1990 | CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ | 7. / Muži Elita | 1:39:37.2 | 0:08:25.8 | |
16 | 26 | JEZIORSKI Maciej | 1992 | ROMET RACING TEAM | 8. / Muži Elita | 1:39:41.8 | 0:08:30.4 | |
17 | 11 | RAJCHART Jan | 1996 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 9. / Muži U23 | 1:40:58.2 | 0:09:46.8 | |
18 | 84 | BÚR Zsolt | 1981 | Hungarian National Team | 9. / Muži Elita | 1:41:15.7 | 0:10:04.3 | |
19 | 39 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 10. / Muži U23 | 1:29:05.5 | - 1 Lap(s) | |
20 | 64 | KOTRLA Michal | 1986 | planet bikes team | 10. / Muži Elita | 1:29:23.4 | - 1 Lap(s) | |
21 | 44 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | HSK cycling team | 11. / Muži U23 | 1:16:31.7 | - 2 Lap(s) | |
22 | 42 | ŠULC Jakub | 1996 | MS BIKE ACADEMY RACING | 12. / Muži U23 | 1:16:45.7 | - 2 Lap(s) | |
23 | 38 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 13. / Muži U23 | 1:17:33.8 | - 2 Lap(s) | |
24 | 32 | HAMAN Martin | 1984 | Superior Riders | 11. / Muži Elita | 1:17:43.7 | - 2 Lap(s) | |
25 | 71 | HEIGL Philipp | 1993 | SU Bikestore.cc Team | 12. / Muži Elita | 1:17:57.1 | - 2 Lap(s) | |
26 | 35 | KUBELKA Petr | 1995 | BMC CZ Racing team | 14. / Muži U23 | 1:18:00.3 | - 2 Lap(s) | |
27 | 73 | LOKMAN Gonzalo Artal | 1997 | Maipu Procycling | 15. / Muži U23 | 1:05:17.8 | - 3 Lap(s) | |
28 | 77 | VAGNER Marek | 1989 | Krabcyles | 13. / Muži Elita | 1:05:40.7 | - 3 Lap(s) | |
29 | 55 | MARTINEZ Amando | 1997 | CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC | 16. / Muži U23 | 1:06:20.2 | - 3 Lap(s) | |
30 | 69 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 17. / Muži U23 | 1:06:31.1 | - 3 Lap(s) | |
31 | 81 | SCHURIG Edgar | 1996 | Schwalbe Team Sachsen | 18. / Muži U23 | 1:06:35.6 | - 3 Lap(s) | |
32 | 41 | ODSTRČIL David | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 19. / Muži U23 | 0:53:57.1 | - 4 Lap(s) | |
33 | 80 | MURARIK Lubomir | 1996 | Kaktus bike team Bratislava | 20. / Muži U23 | 0:53:58.7 | - 4 Lap(s) | |
34 | 74 | ŠAFRANÍK Kryštof | 1997 | BIKE 2000 | 21. / Muži U23 | 0:54:31.4 | - 4 Lap(s) | |
35 | 70 | OŠŤÁDAL Jiří | 1993 | GT OPPORTUNITY BRNO | 14. / Muži Elita | 0:54:38.8 | - 4 Lap(s) | |
36 | 67 | MIHALKOVITS Lukas | 1995 | Radwelt MK Factory Racing | 22. / Muži U23 | 0:55:00.4 | - 4 Lap(s) | |
37 | 76 | HEJTMÁNEK Marek | 1997 | SPORTON ŠUMPERK | 23. / Muži U23 | 0:55:02.4 | - 4 Lap(s) | |
38 | 66 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT CHEB | 24. / Muži U23 | 0:55:03.3 | - 4 Lap(s) | |
39 | 33 | HEBISZ Rafał | 1982 | Kellys | 15. / Muži Elita | 0:55:38.3 | - 4 Lap(s) | |
40 | 79 | POKORNÝ Jiří | 1997 | SALITH SUMTEX ŠUMPERK | 25. / Muži U23 | 0:55:39.7 | - 4 Lap(s) | |
41 | 51 | KRUMPHANZL Matyáš | 1997 | Superior Riders | 26. / Muži U23 | 0:56:04.9 | - 4 Lap(s) | |
42 | 68 | KOSINA Jakub | 1996 | GT OPPORTUNITY BRNO | 27. / Muži U23 | 0:56:41.5 | - 4 Lap(s) | |
43 | 62 | STARÝ Dominik | 1997 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 28. / Muži U23 | 0:42:09.1 | - 5 Lap(s) | |
44 | 50 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | 29. / Muži U23 | 0:42:31.3 | - 5 Lap(s) | |
45 | 61 | CÍSAŘ Vojtěch | 1994 | Superior Riders | 30. / Muži U23 | 0:42:59.2 | - 5 Lap(s) | |
--- | 15 | VOBECKÝ Zdenek | 1989 | KH Tour Giant - Liv Cycling team | . / Muži Elita | DNF | --- | |
--- | 27 | LUKEŠ Daniel | 1994 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | . / Muži U23 | DNF | --- | |
--- | 72 | DZIEWA Mikolaj | 1996 | SGR Specialized | . / Muži U23 | DNF | --- | |
--- | 86 | OSICKI Kornel | 1989 | OK RACING | . / Muži Elita | DNF | --- | |
--- | 87 | KLOS Viktor | 1992 | SK BAGBIKE | . / Muži Elita | DNF | --- |