ČP XCE+XCO Brno - ČP XCO MTB C1

MTB
DATUM :12.6.2016 MÍSTO :Brno

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo #
1 201 detail závodníka ZELENÝ Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS 1. /  Masters 0:49:01.6 0:00:00.0 11:43.4 [1] 1 12:08.6 [1] 1 12:26.5 [1] 1 12:43.1 [3] 1
2 235 detail závodníka STRNAD Václav CZE 1983 ATREX 2. /  Masters 0:50:40.7 0:01:39.1 12:30.2 [4] 4 12:45.8 [5] 2 12:44.9 [4] 3 12:39.8 [2] 2
3 202 detail závodníka CHYBA Jiří CZE 1979 NUTREND SPECIALIZED RACING 3. /  Masters 0:50:40.9 0:01:39.3 12:33.9 [6] 6 12:42.5 [2] 4 12:44.8 [3] 4 12:39.7 [1] 3
4 214 detail závodníka STUNA Tomáš CZE 1985 BB CYKLOSPORT SUPERIOR 4. /  Masters 0:50:47.0 0:01:45.4 12:33.6 [5] 5 12:42.7 [3] 3 12:44.3 [2] 2 12:46.4 [5] 4
5 203 detail závodníka DOBRÝ Robert CZE 1974 CK LOKO Rakovník 5. /  Masters 0:51:17.4 0:02:15.8 12:48.9 [9] 9 12:42.9 [4] 5 12:56.3 [5] 5 12:49.3 [6] 5
6 228 detail závodníka VIDECKÝ Karel CZE 1981 MAX CURSOR 6. /  Masters 0:51:26.4 0:02:24.8 12:27.5 [2] 2 13:11.9 [10] 7 13:00.8 [7] 7 12:46.2 [4] 6
7 227 detail závodníka FAJT Milan CZE 1977 EUROFOAM SPORT TEAM 7. /  Masters 0:51:37.9 0:02:36.3 12:29.9 [3] 3 13:11.2 [9] 8 12:58.8 [6] 6 12:58.0 [7] 7
8 205 detail závodníka KOBES Miroslav CZE 1970 VELOSPORT DOMAŽLICE 8. /  Masters 0:52:26.2 0:03:24.6 12:48.6 [8] 8 12:50.5 [6] 6 13:22.1 [9] 8 13:25.0 [8] 8
9 204 detail závodníka PAKANDL Ladislav CZE 1981 Kola Pakandl 9. /  Masters 0:52:41.0 0:03:39.4 12:48.3 [7] 7 13:09.0 [8] 9 13:17.7 [8] 9 13:26.0 [9] 9
10 230 detail závodníka MAREK Patrik CZE 1983 SUPERIOR MTB TEAM 10. /  Masters 0:53:28.7 0:04:27.1 12:53.1 [11] 11 13:06.6 [7] 10 13:32.1 [10] 10 13:56.9 [13] 10
11 233 detail závodníka NĚMEC Luboš CZE 1976 VOKOLEK - CYCLING - TEAM 11. /  Masters 0:53:50.7 0:04:49.1 13:07.6 [13] 13 13:29.9 [11] 11 13:39.4 [12] 11 13:33.8 [10] 11
12 219 detail závodníka ARNOLD Zdeněk CZE 1973 HAVEN TEAM 12. /  Masters 0:54:05.7 0:05:04.1 12:52.9 [10] 10 13:48.5 [13] 12 13:37.3 [11] 12 13:47.0 [11] 12
13 232 detail závodníka ČEFELÍN Radek CZE 1986 ATREX 13. /  Masters 0:54:52.8 0:05:51.2 13:07.5 [12] 12 13:43.2 [12] 13 13:53.7 [13] 13 14:08.4 [15] 13
14 231 detail závodníka ČEFELÍN František CZE 1983 Hakr Brno 14. /  Masters 0:55:33.6 0:06:32.0 13:21.3 [14] 14 14:02.1 [14] 14 14:02.9 [14] 14 14:07.3 [14] 14
15 212 detail závodníka MAREK Marcel CZE 1986 SUPERIOR MTB TEAM 15. /  Masters 0:56:26.3 0:07:24.7 13:37.7 [15] 15 14:28.7 [18] 18 14:26.6 [17] 18 13:53.3 [12] 15
16 229 detail závodníka ŠÍMA Martin CZE 1966 MAX CURSOR 16. /  Masters 0:56:28.4 0:07:26.8 13:42.1 [17] 17 14:17.4 [17] 17 14:17.5 [15] 16 14:11.4 [16] 16
17 234 detail závodníka VOJTEK Libor CZE 1984 SCott sport Brno 17. /  Masters 0:56:42.4 0:07:40.8 13:41.8 [16] 16 14:06.9 [16] 15 14:29.4 [18] 17 14:24.3 [17] 17
18 209 detail závodníka PITHART Jan CZE 1978 KH Tour Giant/Liv Cycling team 18. /  Masters 0:57:07.2 0:08:05.6 13:42.4 [18] 18 14:06.6 [15] 16 14:23.4 [16] 15 14:54.8 [19] 18
19 225 detail závodníka CHMEL Michal CZE 1986 Superior Riders 19. /  Masters 0:57:46.4 0:08:44.8 14:01.5 [19] 19 14:44.7 [19] 19 14:31.1 [19] 19 14:29.1 [18] 19
--- 236 detail závodníka VESELÝ Vlastimil CZE 1974 --- . /  Masters DNF --- 14:25.0 [-] --- 31:19.2 [-] --- 48:35.7 [-] --- --- ---