Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # |
---|
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 1.kolo | # | 2.kolo | # | 3.kolo | # | 4.kolo | # | 5.kolo | # | 6.kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 404 | CAMPUZANO Daniela | 1986 | Mexico National team | 1. / Ženy | 1:22:57.5 | 0:00:00.0 | 13:37.3 [1] | 1 | 13:43.7 [1] | 1 | 13:40.6 [1] | 1 | 13:58.9 [3] | 2 | 13:58.0 [1] | 1 | 13:59.0 [1] | 1 | ||
2 | 402 | ŠTĚPÁNOVÁ Karla | 1991 | KONA CYCLING POINT | 2. / Ženy | 1:23:40.1 | 0:00:42.6 | 13:37.5 [2] | 2 | 13:43.8 [2] | 2 | 13:42.1 [2] | 2 | 13:56.8 [1] | 1 | 14:18.1 [7] | 2 | 14:21.8 [6] | 2 | ||
3 | 401 | CZECZINKAROVÁ Jana | 1997 | SRAM MITAS TREK | 1. / Ženy U23 | 1:24:01.2 | 0:01:03.7 | 13:46.5 [7] | 7 | 13:50.4 [5] | 5 | 13:49.8 [4] | 4 | 13:58.0 [2] | 3 | 14:05.3 [4] | 3 | 14:31.2 [7] | 3 | ||
4 | 403 | ŠKARNITZLOVÁ Jitka | 1990 | ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE | 3. / Ženy | 1:24:15.8 | 0:01:18.3 | 13:46.2 [6] | 6 | 13:46.4 [4] | 4 | 14:06.7 [5] | 5 | 14:10.4 [6] | 5 | 14:17.1 [6] | 5 | 14:09.0 [2] | 4 | ||
5 | 405 | PRŮDKOVÁ Barbora | 1996 | NUTREND SPECIALIZED RACING | 2. / Ženy U23 | 1:24:37.8 | 0:01:40.3 | 13:37.8 [3] | 3 | 13:43.8 [2] | 3 | 13:46.9 [3] | 3 | 14:16.5 [7] | 4 | 14:36.6 [9] | 4 | 14:36.2 [8] | 5 | ||
6 | 432 | MORFIN MACOUZET Laura Lorenza | 1982 | Mexico National team | 4. / Ženy | 1:25:11.3 | 0:02:13.8 | 14:14.9 [12] | 12 | 14:03.1 [6] | 8 | 14:15.8 [8] | 7 | 14:22.0 [8] | 6 | 14:01.1 [2] | 6 | 14:14.4 [4] | 6 | ||
7 | 410 | NĚMCOVÁ Tereza | 1987 | SUPERIOR MTB TEAM | 5. / Ženy | 1:25:23.8 | 0:02:26.3 | 14:16.8 [14] | 14 | 14:28.3 [11] | 11 | 14:14.5 [6] | 9 | 14:08.7 [4] | 8 | 14:05.1 [3] | 7 | 14:10.4 [3] | 7 | ||
8 | 406 | KESEG ŠTEVKOVÁ Janka | 1976 | --- | 6. / Ženy | 1:26:15.4 | 0:03:17.9 | 13:45.8 [4] | 4 | 14:21.0 [10] | 7 | 14:39.3 [11] | 8 | 14:22.5 [9] | 9 | 14:15.8 [5] | 8 | 14:51.0 [11] | 8 | ||
9 | 409 | HAVLÍKOVÁ Pavla | 1983 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 7. / Ženy | 1:26:34.1 | 0:03:36.6 | 14:00.8 [8] | 8 | 14:44.3 [13] | 11 | 14:14.8 [7] | 10 | 14:09.1 [5] | 10 | 14:36.4 [8] | 9 | 14:48.7 [9] | 9 | ||
10 | 407 | HEIGL Nadja | 1996 | SU Bikestore.cc Team | 3. / Ženy U23 | 1:27:01.6 | 0:04:04.1 | 13:46.0 [5] | 5 | 14:04.1 [7] | 6 | 14:25.8 [9] | 6 | 14:40.3 [10] | 7 | 15:15.7 [12] | 10 | 14:49.7 [10] | 10 | ||
11 | 408 | JEŽKOVÁ Hana | 1990 | GT OPPORTUNITY BRNO | 8. / Ženy | 1:27:16.5 | 0:04:19.0 | 14:07.9 [10] | 10 | 14:13.2 [8] | 9 | 14:54.0 [13] | 12 | 14:48.8 [11] | 12 | 14:54.9 [10] | 12 | 14:17.7 [5] | 11 | ||
12 | 411 | PODGÓRSKA Aleksandra | 1994 | KKW Superior Wałbrzych | 4. / Ženy U23 | 1:28:37.4 | 0:05:39.9 | 14:16.5 [13] | 13 | 14:16.2 [9] | 10 | 14:30.8 [10] | 11 | 14:56.1 [12] | 11 | 14:58.8 [11] | 11 | 15:39.0 [13] | 12 | ||
13 | 420 | KUNTOVÁ Vendula | 1993 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 9. / Ženy | 1:29:19.2 | 0:06:21.7 | 14:17.0 [15] | 15 | 14:32.9 [12] | 13 | 14:46.4 [12] | 13 | 15:15.3 [13] | 13 | 15:22.2 [13] | 13 | 15:05.4 [12] | 13 | ||
14 | 430 | BAJGEROVÁ Nikola | 1997 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 5. / Ženy U23 | 1:32:48.1 | 0:09:50.6 | 14:07.1 [9] | 9 | 14:54.7 [15] | 14 | 15:32.2 [15] | 15 | 15:38.2 [14] | 15 | 15:52.2 [15] | 14 | 16:43.7 [15] | 14 | ||
15 | 412 | BULISOVÁ Lenka | 1988 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 10. / Ženy | 1:34:14.8 | 0:11:17.3 | 14:14.5 [11] | 11 | 14:47.6 [14] | 15 | 15:09.7 [14] | 14 | 15:39.7 [15] | 14 | 16:40.3 [20] | 15 | 17:43.0 [16] | 15 | ||
16 | 417 | NOSKOVÁ Nikola | 1997 | KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N | 6. / Ženy U23 | 1:34:33.7 | 0:11:36.2 | 14:56.5 [16] | 16 | 15:28.4 [16] | 16 | 15:49.3 [17] | 17 | 16:07.3 [16] | 16 | 15:58.2 [17] | 16 | 16:14.0 [14] | 16 | ||
17 | 434 | KOLAŠÍNOVÁ Johana | 1989 | Superior Riders | 11. / Ženy | 1:19:55.4 | - 1 Lap(s) | 15:00.4 [17] | 17 | 15:30.5 [17] | 17 | 15:34.1 [16] | 16 | 18:03.2 [22] | 18 | 15:47.2 [14] | 17 | --- | --- | ||
18 | 433 | URBANOVÁ Martina | 1987 | CK LOKO Rakovník | 12. / Ženy | 1:19:59.6 | - 1 Lap(s) | 15:17.5 [20] | 20 | 15:55.9 [18] | 19 | 16:02.8 [18] | 18 | 16:16.0 [17] | 17 | 16:27.4 [19] | 18 | --- | --- | ||
19 | 429 | KOREM Noga | 1991 | cycling academy | 13. / Ženy | 1:20:02.4 | - 1 Lap(s) | 15:02.0 [18] | 18 | 16:11.7 [20] | 20 | 16:17.3 [20] | 19 | 16:37.6 [19] | 19 | 15:53.8 [16] | 19 | --- | --- | ||
20 | 428 | VIDLAK Veronika | 1989 | VIVA | 14. / Ženy | 1:20:50.5 | - 1 Lap(s) | 15:26.7 [21] | 21 | 16:23.9 [21] | 21 | 16:08.0 [19] | 20 | 16:31.0 [18] | 20 | 16:20.9 [18] | 20 | --- | --- | ||
21 | 422 | VANÍČKOVÁ Elena | 1996 | EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN | 7. / Ženy U23 | 1:06:01.0 | - 2 Lap(s) | 15:28.4 [22] | 22 | 16:53.5 [22] | 22 | 16:53.8 [21] | 22 | 16:45.3 [20] | 21 | --- | --- | --- | --- | ||
22 | 427 | POSPÍŠILOVÁ Dana | 1991 | BMC CZ Racing team | 15. / Ženy | 1:06:11.0 | - 2 Lap(s) | 15:05.3 [19] | 19 | 16:01.3 [19] | 18 | 18:01.2 [22] | 21 | 17:03.2 [21] | 22 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 419 | VESELÁ Lucie | 1985 | GT OPPORTUNITY BRNO | . / Ženy | DNF | --- | 14:23.9 [-] | --- | 29:40.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |