ČP XCE+XCO Pec pod Sněžkou - ČP XCO MTB C2

MTB
DATUM :17.7.2016 MÍSTO :Pec pod Sněžkou

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4.kolo # 5.kolo # 6.kolo #
1 4 detail závodníka PRŮDEK Matěj CZE 1997 NUTREND SPECIALIZED RACING 1:34:21.8 0:00:00.0 15:56.0 [1] 1 15:03.0 [1] 1 15:10.5 [1] 1 15:21.5 [1] 1 16:01.8 [1] 1 16:48.9 [2] 1
2 11 detail závodníka RAJCHART Jan CZE 1996 ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE 1:35:22.3 0:01:00.4 16:09.5 [2] 2 15:14.8 [2] 2 15:28.6 [2] 2 15:57.5 [2] 2 16:15.2 [2] 2 16:16.6 [1] 2
3 6 detail závodníka KOBES Lukáš CZE 1996 VELOSPORT DOMAŽLICE 1:37:39.2 0:03:17.3 16:12.7 [3] 3 15:49.9 [4] 3 16:02.1 [3] 3 16:12.2 [3] 3 16:32.2 [3] 3 16:50.1 [3] 3
4 18 detail závodníka SCHUBERT Štěpán CZE 1996 EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN 1:40:28.4 0:06:06.5 16:25.6 [4] 4 15:42.1 [3] 4 16:34.5 [4] 4 17:03.4 [7] 4 17:20.6 [7] 4 17:22.2 [5] 4
5 15 detail závodníka KADLEC Jakub CZE 1997 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 1:41:19.4 0:06:57.5 17:02.7 [5] 5 16:13.2 [5] 5 17:00.7 [7] 5 16:51.3 [5] 5 16:52.8 [5] 5 17:18.7 [4] 5
6 31 detail závodníka ŠÍREK Adrian CZE 1996 KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N 1:42:17.7 0:07:55.8 17:45.2 [8] 8 16:35.5 [7] 7 16:48.8 [5] 7 16:43.4 [4] 6 16:46.3 [4] 6 17:38.5 [6] 6
7 35 detail závodníka KUBELKA Petr CZE 1995 BMC CZ Racing team 1:43:38.3 0:09:16.4 17:44.7 [7] 7 16:23.9 [6] 6 17:00.5 [6] 6 16:57.8 [6] 7 17:10.4 [6] 7 18:21.0 [7] 7
8 33 detail závodníka KUBÍN Filip CZE 1995 GT OPPORTUNITY BRNO 1:46:43.8 0:12:21.9 17:40.4 [6] 6 17:45.6 [10] 9 17:31.9 [9] 9 17:40.5 [8] 9 17:38.8 [8] 8 18:26.6 [8] 8
9 43 detail závodníka ŠULC Jakub CZE 1996 MS BIKE ACADEMY RACING 1:29:54.3 - 1 Lap(s) 18:44.0 [10] 10 16:56.6 [8] 10 17:02.9 [8] 8 17:50.9 [9] 8 19:19.9 [9] 9 --- ---
10 68 detail závodníka MAYER Daniel CZE 1997 KC HLINSKO 1:31:36.0 - 1 Lap(s) 18:12.9 [9] 9 17:05.6 [9] 8 17:53.1 [10] 10 18:48.5 [11] 10 19:35.9 [10] 10 --- ---
11 61 detail závodníka STARÝ Dominik CZE 1997 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 1:34:31.6 - 1 Lap(s) 19:16.4 [13] 13 18:19.9 [11] 13 17:59.9 [11] 11 18:37.7 [10] 11 20:17.7 [11] 11 --- ---
12 66 detail závodníka MORÁVEK Zdeněk CZE 1996 GT OPPORTUNITY BRNO 1:15:20.6 - 2 Lap(s) 18:47.7 [11] 11 18:34.6 [12] 11 18:26.4 [12] 12 19:31.9 [13] 12 --- --- --- ---
13 42 detail závodníka ODSTRČIL David CZE 1996 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. 1:15:38.9 - 2 Lap(s) 18:48.4 [12] 12 18:41.8 [14] 12 19:13.6 [14] 13 18:55.1 [12] 13 --- --- --- ---
14 50 detail závodníka VEJDA Michal CZE 1994 PRESTIGE CYCLING TEAM 1:18:34.8 - 2 Lap(s) 20:40.4 [17] 17 18:37.9 [13] 14 18:39.4 [13] 14 20:37.1 [14] 14 --- --- --- ---
15 62 detail závodníka ŠTĚPANÍK Jiří CZE 1997 Jaroslav Kulhavy Cycling Team 0:59:18.1 - 3 Lap(s) 20:32.1 [15] 15 19:07.7 [15] 16 19:38.3 [15] 15 --- --- --- --- --- ---
16 75 detail závodníka HEJTMÁNEK Marek CZE 1997 SPORTON ŠUMPERK 0:59:21.6 - 3 Lap(s) 19:57.1 [14] 14 19:25.6 [16] 15 19:58.9 [16] 16 --- --- --- --- --- ---
17 52 detail závodníka ŠŇUPÁREK Václav CZE 1995 SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 1:00:57.1 - 3 Lap(s) 20:36.2 [16] 16 19:52.4 [17] 17 20:28.5 [17] 17 --- --- --- --- --- ---
--- 36 detail závodníka LUKEŠ Daniel CZE 1994 ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR DNF --- 18:04.1 [-] --- 34:29.5 [-] --- 51:08.5 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 41 detail závodníka LUKAŠÍK Jakub CZE 1996 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. DNF --- 20:19.8 [-] --- 41:12.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 53 detail závodníka BOGAR Kryštof CZE 1994 --- DNF --- 17:11.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 60 detail závodníka CÍSAŘ Vojtěch CZE 1994 Superior Riders DNF --- 21:55.9 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 65 detail závodníka KOSINA Jakub CZE 1996 GT OPPORTUNITY BRNO DNF --- 20:26.9 [-] --- 39:59.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---