Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATUM :20.8.2016 MÍSTO :Chrudim

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.kolo # 2.kolo #
1 6433 detail závodníka KOVÁŘ Melichar CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žáci 6-7 let 0:03:23.5 0:00:00.0 01:46.8 [1] 1 01:36.7 [1] 1
2 6442 detail závodníka VALENTA Věnek CZE 2009 Cykloteam KOLARNA Olomouc 2. /  Žáci 6-7 let 0:03:25.8 0:00:02.2 01:47.3 [2] 2 01:38.5 [2] 2
3 6435 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 1. /  Žákyně 6-7 let 0:03:44.1 0:00:20.5 01:57.6 [5] 5 01:46.5 [3] 3
4 6468 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 kuna bike team Herálec 3. /  Žáci 6-7 let 0:03:46.3 0:00:22.7 01:56.3 [4] 4 01:50.0 [5] 4
5 6456 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BMX Pardubice 4. /  Žáci 6-7 let 0:03:48.3 0:00:24.7 01:59.3 [7] 7 01:49.0 [4] 5
6 6438 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 2. /  Žákyně 6-7 let 0:03:51.9 0:00:28.3 01:58.7 [6] 6 01:53.1 [6] 6
7 6450 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 --- 5. /  Žáci 6-7 let 0:03:57.8 0:00:34.2 01:55.6 [3] 3 02:02.1 [8] 7
8 6476 detail závodníka MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 6. /  Žáci 6-7 let 0:04:02.7 0:00:39.1 02:05.8 [9] 9 01:56.9 [7] 8
9 6533 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 7. /  Žáci 6-7 let 0:04:11.2 0:00:47.7 02:05.8 [8] 8 02:05.4 [10] 9
10 6416 detail závodníka SMEJKAL Jakub CZE 2009 Hurikáni Ždánice 8. /  Žáci 6-7 let 0:04:21.2 0:00:57.7 02:14.7 [10] 10 02:06.5 [14] 10
11 6288 detail závodníka PANUŠ Jakub CZE 2009 SYMBIO+ CANNONDALE 9. /  Žáci 6-7 let 0:04:25.8 0:01:02.2 02:18.6 [11] 11 02:07.2 [15] 11
12 6453 detail závodníka PANTŮČKOVÁ Anna CZE 2009 ACT leraK Blansko 3. /  Žákyně 6-7 let 0:04:26.9 0:01:03.3 02:20.9 [12] 12 02:06.0 [11] 12
13 6445 detail závodníka TABULKOVÁ Barbora CZE 2009 --- 4. /  Žákyně 6-7 let 0:04:27.8 0:01:04.3 02:21.8 [13] 13 02:06.0 [11] 13
14 6469 detail závodníka RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Žáci 6-7 let 0:04:28.8 0:01:05.2 02:24.6 [17] 17 02:04.1 [9] 14
15 6472 detail závodníka ROSOVÁ Jolana CZE 2009 Ck loko Rakovnik 5. /  Žákyně 6-7 let 0:04:31.4 0:01:07.8 02:22.9 [14] 14 02:08.4 [17] 15
16 6504 detail závodníka ŠERÁKOVÁ Anežka CZE 2009 --- 6. /  Žákyně 6-7 let 0:04:31.6 0:01:08.0 02:24.1 [16] 16 02:07.4 [16] 16
17 6465 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 Scott Praha Racing 7. /  Žákyně 6-7 let 0:04:32.2 0:01:08.7 02:26.1 [18] 18 02:06.1 [13] 17
18 6485 detail závodníka HÁJEK Štěpán CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 11. /  Žáci 6-7 let 0:04:33.9 0:01:10.3 02:23.8 [15] 15 02:10.1 [19] 18
19 6474 detail závodníka POLÁK Jáchym CZE 2009 --- 12. /  Žáci 6-7 let 0:04:45.8 0:01:22.2 02:29.5 [21] 21 02:16.2 [20] 19
20 6293 detail závodníka ŠUMPÍK Jirka CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 13. /  Žáci 6-7 let 0:04:47.6 0:01:24.1 02:37.8 [25] 25 02:09.8 [18] 20
21 6309 detail závodníka SEVERYN Radim CZE 2010 CZ Expres Merida Team Kolín 14. /  Žáci 6-7 let 0:04:56.3 0:01:32.7 02:35.5 [24] 24 02:20.7 [21] 21
22 6603 detail závodníka ROUŠAR Bohumil CZE 2009 --- 15. /  Žáci 6-7 let 0:04:56.6 0:01:33.0 02:27.2 [19] 19 02:29.3 [30] 22
23 6357 detail závodníka HRDINA Adam CZE 2010 kellys bikeranch 16. /  Žáci 6-7 let 0:05:01.5 0:01:37.9 02:34.2 [23] 23 02:27.2 [26] 23
24 6407 detail závodníka BROŽEK Antonín CZE 2010 --- 17. /  Žáci 6-7 let 0:05:13.2 0:01:49.7 02:40.2 [26] 26 02:33.0 [33] 24
25 6601 detail závodníka BALVÍN Tony CZE 2009 TJ KAFKY 18. /  Žáci 6-7 let 0:05:15.2 0:01:51.7 02:51.9 [29] 29 02:23.3 [23] 25
26 6319 detail závodníka SOKOL Matěj CZE 2010 BMX Pardubice 19. /  Žáci 6-7 let 0:05:16.8 0:01:53.2 02:49.8 [27] 27 02:27.0 [24] 26
27 6322 detail závodníka PEJCHA Viktor CZE 2009 Cyklo Pejcha RT 20. /  Žáci 6-7 let 0:05:19.8 0:01:56.2 02:52.5 [30] 30 02:27.2 [25] 27
28 6317 detail závodníka JIRMANOVÁ Klára CZE 2010 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:05:21.1 0:01:57.5 02:51.1 [28] 28 02:30.0 [31] 28
29 6546 detail závodníka HOVORKA Dominik CZE 2009 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:05:21.2 0:01:57.7 02:59.5 [33] 33 02:21.7 [22] 29
30 6304 detail závodníka KUDR Michal CZE 2009 --- 22. /  Žáci 6-7 let 0:05:24.3 0:02:00.7 02:31.6 [22] 22 02:52.6 [43] 30
31 6334 detail závodníka HLAVATÝ Matěj CZE 2009 --- 23. /  Žáci 6-7 let 0:05:25.5 0:02:02.0 02:58.2 [31] 31 02:27.2 [27] 31
32 6560 detail závodníka BUREŠOVÁ Kateřina CZE 2010 --- 9. /  Žákyně 6-7 let 0:05:29.6 0:02:06.0 03:01.6 [35] 35 02:28.0 [29] 32
33 6300 detail závodníka SPORYSCHOVÁ Nela CZE 2010 --- 10. /  Žákyně 6-7 let 0:05:31.9 0:02:08.3 02:59.6 [34] 34 02:32.2 [32] 33
34 6455 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 11. /  Žákyně 6-7 let 0:05:38.9 0:02:15.3 02:28.8 [20] 20 03:10.0 [55] 34
35 6379 detail závodníka POUL Lukáš CZE 2010 --- 24. /  Žáci 6-7 let 0:05:45.7 0:02:22.2 03:12.2 [38] 38 02:33.5 [34] 35
36 6414 detail závodníka KRATOCHVÍLOVÁ Elen CZE 2010 BIKE SPORT CHRUDIM 12. /  Žákyně 6-7 let 0:05:47.6 0:02:24.0 03:19.9 [41] 41 02:27.7 [28] 36
37 6329 detail závodníka PÍŠA Jan CZE 2009 --- 25. /  Žáci 6-7 let 0:05:55.2 0:02:31.7 03:07.7 [36] 36 02:47.5 [38] 37
38 6336 detail závodníka HOFMAN Adam CZE 2010 --- 26. /  Žáci 6-7 let 0:05:59.5 0:02:35.9 03:11.5 [37] 37 02:47.9 [39] 38
39 6611 detail závodníka JANEŠ Šimon CZE 2010 --- 27. /  Žáci 6-7 let 0:05:59.7 0:02:36.2 03:15.6 [39] 39 02:44.0 [37] 39
40 6294 detail závodníka BOŘILOVÁ Zuzana CZE 2009 --- 13. /  Žákyně 6-7 let 0:06:03.9 0:02:40.3 02:58.8 [32] 32 03:05.0 [50] 40
41 6324 detail závodníka JUNGVIRT David CZE 2009 Čistý sport 28. /  Žáci 6-7 let 0:06:14.5 0:02:50.9 03:20.8 [43] 43 02:53.7 [44] 41
42 6305 detail závodníka ŠOLTOVÁ Anna CZE 2010 --- 14. /  Žákyně 6-7 let 0:06:14.9 0:02:51.3 03:24.3 [45] 45 02:50.5 [40] 42
43 6313 detail závodníka VRBASOVÁ Julie CZE 2009 --- 15. /  Žákyně 6-7 let 0:06:25.9 0:03:02.3 03:19.9 [41] 41 03:05.9 [51] 43
44 6584 detail závodníka ULRICHOVÁ Klaudie CZE 2009 --- 16. /  Žákyně 6-7 let 0:06:27.1 0:03:03.5 03:22.6 [44] 44 03:04.5 [49] 44
45 6517 detail závodníka STRBÍKOVÁ Elen CZE 2009 --- 17. /  Žákyně 6-7 let 0:06:32.9 0:03:09.3 03:38.8 [49] 49 02:54.0 [45] 45
46 6519 detail závodníka KMONÍČKOVÁ Markéta CZE 2010 Junior t. 18. /  Žákyně 6-7 let 0:06:33.6 0:03:10.0 03:41.4 [51] 51 02:52.1 [42] 46
47 6572 detail závodníka DOBIÁŠ Denis CZE 2010 --- 29. /  Žáci 6-7 let 0:06:34.2 0:03:10.7 03:51.5 [54] 54 02:42.7 [36] 47
48 6553 detail závodníka HÁZLOVÁ Silvie CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 6-7 let 0:06:36.4 0:03:12.8 03:37.1 [47] 47 02:59.2 [47] 48
49 6595 detail závodníka DOSTÁL Matyáš CZE 2009 --- 30. /  Žáci 6-7 let 0:06:36.5 0:03:12.9 04:01.5 [60] 60 02:34.9 [35] 49
50 6505 detail závodníka KRATOCHVÍLOVÁ Tereza CZE 2009 --- 20. /  Žákyně 6-7 let 0:06:38.1 0:03:14.6 03:38.1 [48] 48 03:00.0 [48] 50
51 6391 detail závodníka BODLÁK Matěj CZE 2009 Cyklo Pejcha Racing Team 31. /  Žáci 6-7 let 0:06:38.7 0:03:15.2 03:47.3 [52] 52 02:51.4 [41] 51
52 6406 detail závodníka KUČERA Lukáš CZE 2010 --- 32. /  Žáci 6-7 let 0:07:00.1 0:03:36.5 03:51.2 [53] 53 03:08.8 [54] 52
53 6411 detail závodníka BÁRTA Antonín CZE 2009 --- 33. /  Žáci 6-7 let 0:07:04.2 0:03:40.7 03:40.5 [50] 50 03:23.7 [57] 53
54 6564 detail závodníka STANĚK Jan CZE 2010 --- 34. /  Žáci 6-7 let 0:07:07.2 0:03:43.7 04:10.2 [63] 63 02:57.0 [46] 54
55 6558 detail závodníka NEUMANN Patrik CZE 2010 --- 35. /  Žáci 6-7 let 0:07:08.7 0:03:45.2 04:00.7 [59] 59 03:08.0 [53] 55
56 6606 detail závodníka SEJKORA David CZE 2010 --- 36. /  Žáci 6-7 let 0:07:11.2 0:03:47.7 03:55.7 [57] 57 03:15.5 [56] 56
57 6588 detail závodníka KAVAN Mojmír CZE 2010 --- 37. /  Žáci 6-7 let 0:07:16.5 0:03:52.9 04:09.7 [62] 62 03:06.7 [52] 57
58 6494 detail závodníka HOŠEK Vojtěch CZE 2010 --- 38. /  Žáci 6-7 let 0:07:20.7 0:03:57.2 03:53.2 [56] 56 03:27.5 [58] 58
59 6596 detail závodníka STANĚK Filip CZE 2009 --- 39. /  Žáci 6-7 let 0:03:18.2 - 1 Lap(s) 03:18.2 [40] 40 --- ---
60 6471 detail závodníka HLOUŠEK, JUN. Jiří CZE 2010 Historic Rally Team, o.s. 40. /  Žáci 6-7 let 0:03:29.6 - 1 Lap(s) 03:29.6 [46] 46 --- ---
61 6311 detail závodníka KARGER Šimon CZE 2010 SCP Pardubice 41. /  Žáci 6-7 let 0:03:52.3 - 1 Lap(s) 03:52.3 [55] 55 --- ---
62 6394 detail závodníka HUŠÁKOVÁ Daniela CZE 2009 --- 21. /  Žákyně 6-7 let 0:03:56.1 - 1 Lap(s) 03:56.1 [58] 58 --- ---
63 6395 detail závodníka HRŮZOVÁ Gábča CZE 2009 --- 22. /  Žákyně 6-7 let 0:04:08.4 - 1 Lap(s) 04:08.4 [61] 61 --- ---
64 6509 detail závodníka KUČERA Tobiáš CZE 2010 DDM Hlinsko 42. /  Žáci 6-7 let 0:04:13.5 - 1 Lap(s) 04:13.5 [64] 64 --- ---
65 6568 detail závodníka JEČNÝ Ondřej CZE 2010 --- 43. /  Žáci 6-7 let 0:04:17.5 - 1 Lap(s) 04:17.5 [65] 65 --- ---
66 6331 detail závodníka MALENOVSKÁ Bára CZE 2010 --- 23. /  Žákyně 6-7 let 0:04:17.9 - 1 Lap(s) 04:17.9 [66] 66 --- ---
67 6569 detail závodníka ŠVEC Jakub CZE 2009 --- 44. /  Žáci 6-7 let 0:04:26.2 - 1 Lap(s) 04:26.2 [67] 67 --- ---
68 6574 detail závodníka MIŠÁK Robert CZE 2010 --- 45. /  Žáci 6-7 let 0:04:27.8 - 1 Lap(s) 04:27.8 [68] 68 --- ---
69 6556 detail závodníka ČÁSLAVSÝ David CZE 2010 --- 46. /  Žáci 6-7 let 0:04:29.2 - 1 Lap(s) 04:29.2 [69] 69 --- ---
70 6593 detail závodníka KUBOUŠKOVÁ Valerie CZE 2009 --- 24. /  Žákyně 6-7 let 0:04:29.6 - 1 Lap(s) 04:29.6 [70] 70 --- ---
71 6582 detail závodníka PORTYŠ Tadeáš CZE 2009 --- 47. /  Žáci 6-7 let 0:05:03.2 - 1 Lap(s) 05:03.2 [71] 71 --- ---
72 6366 detail závodníka BRÍDL Jakub CZE 2009 --- 48. /  Žáci 6-7 let 0:05:06.5 - 1 Lap(s) 05:06.5 [72] 72 --- ---
73 6614 detail závodníka NOVÁ Matěj CZE 2010 --- 49. /  Žáci 6-7 let 0:05:11.7 - 1 Lap(s) 05:11.7 [73] 73 --- ---
74 6598 detail závodníka BLAŽEK Bohumil CZE 2010 --- 50. /  Žáci 6-7 let 0:05:19.2 - 1 Lap(s) 05:19.2 [74] 74 --- ---
75 6320 detail závodníka ŘÍHOVÁ Kateřina CZE 2010 --- 25. /  Žákyně 6-7 let 0:06:29.9 - 1 Lap(s) 06:29.9 [75] 75 --- ---
76 6382 detail závodníka NAUMECOVÁ Valentýna CZE 2010 --- 26. /  Žákyně 6-7 let 0:06:31.6 - 1 Lap(s) 06:31.6 [76] 76 --- ---
77 6571 detail závodníka ULRYCH Ondřej CZE 2010 --- 51. /  Žáci 6-7 let 0:13:20.2 - 1 Lap(s) 13:20.2 [77] 77 --- ---