Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATUM :20.8.2016 MÍSTO :Chrudim

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 6430 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 --- 1. /  Muži 0:57:38.9 0:00:00.0
2 6451 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 SHARK Bikers Junior Team 2. /  Muži 0:57:39.1 0:00:00.2
3 6437 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 3. /  Muži 0:57:42.6 0:00:03.7
4 3927 detail závodníka BRUCKNER Radek CZE 1972 --- 4. /  Muži 0:57:50.1 0:00:11.2
5 3949 detail závodníka KOSEK Milan CZE 1977 --- 5. /  Muži 0:58:21.6 0:00:42.7
6 3920 detail závodníka FOUBÍK Miroslav CZE 1972 --- 6. /  Muži 1:00:22.1 0:02:43.2
7 6428 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Nasavrky Bikers 7. /  Muži 1:02:25.9 0:04:47.0
8 3845 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1976 Nasavrky Bikers 8. /  Muži 1:02:26.1 0:04:47.2
9 3879 detail závodníka BEDNÁŘ David CZE 1975 --- 9. /  Muži 1:03:11.1 0:05:32.2
10 3929 detail závodníka ŠMEK Eduard CZE 1960 --- 10. /  Muži 1:04:25.9 0:06:47.0
11 3933 detail závodníka KROUPA Matyáš CZE 1999 --- 11. /  Muži 1:04:26.6 0:06:47.7
12 3959 detail závodníka PICKOVA Monika CZE 1993 --- 1. /  Ženy 1:05:18.4 0:07:39.5
13 3957 detail závodníka BERÁNEK Jan CZE 1989 --- 12. /  Muži 1:05:19.4 0:07:40.5
14 3852 detail závodníka NOVOTNÝ Radim CZE 1968 --- 13. /  Muži 1:05:28.6 0:07:49.7
15 3914 detail závodníka VRANČÍK Petr CZE 1974 --- 14. /  Muži 1:07:53.1 0:10:14.2
16 3866 detail závodníka MALENOVSKÝ Aleš CZE 1976 --- 15. /  Muži 1:08:57.2 0:11:18.3
17 3892 detail závodníka PEŘINA Luděk CZE 1973 --- 16. /  Muži 1:09:24.4 0:11:45.5
18 3940 detail závodníka KOVÁŘ David CZE 1979 Alltraining.cz - Lawi 17. /  Muži 1:09:27.2 0:11:48.3
19 3961 detail závodníka DUDEK Michal CZE 1973 --- 18. /  Muži 1:09:28.9 0:11:50.0
20 3864 detail závodníka CHVOJKOVÁ Šárka CZE 1982 --- 1. /  Muži 1:09:32.1 0:11:53.2
21 6457 detail závodníka TABULKA Štěpán CZE 2007 --- 19. /  Muži 1:12:30.4 0:14:51.5
22 3932 detail závodníka KROUPA Martin CZE 1971 --- 20. /  Muži 1:13:26.2 0:15:47.3
23 6442 detail závodníka VALENTA Věnek CZE 2009 Cykloteam KOLARNA Olomouc 21. /  Muži 1:13:30.6 0:15:51.7
24 3855 detail závodníka VALENTOVÁ Adéla CZE 1978 --- 2. /  Ženy 1:13:33.6 0:15:54.7
25 6463 detail závodníka VOBORNÍK Filip CZE 2008 --- 22. /  Muži 1:13:45.9 0:16:07.0
26 3913 detail závodníka VAGNER Roman CZE 1966 --- 23. /  Muži 1:14:31.6 0:16:52.7
27 3898 detail závodníka BLAŽEK Robert CZE 2002 Nasavrky Bikers 24. /  Muži 1:14:37.4 0:16:58.5
28 6310 detail závodníka ŠMEK Martin CZE 2005 --- 25. /  Muži 1:14:38.6 0:16:59.7
29 3958 detail závodníka PLICKOVÁ Zuzana CZE 1985 --- 3. /  Ženy 1:14:39.1 0:17:00.2
30 3915 detail závodníka MED Dominik CZE 1998 SCK Trpišov 26. /  Muži 1:14:39.9 0:17:01.0
31 3916 detail závodníka CHADIMA Petr CZE 1985 SCK Trpišov 27. /  Muži 1:14:52.1 0:17:13.2
32 3934 detail závodníka HORÁKOVÁ Alice CZE 1986 --- 4. /  Ženy 1:15:45.6 0:18:06.7
33 3963 detail závodníka TABULKA Michal CZE 1971 --- 28. /  Muži 1:16:19.6 0:18:40.7
34 3854 detail závodníka HÁBLOVÁ Kateřina CZE 1986 AGROFERT cyklo tým 5. /  Ženy 1:18:13.7 0:20:34.8
35 3943 detail závodníka MERTLÍKOVÁ Jana CZE 1966 BP Lumen Úpice 6. /  Ženy 1:18:42.6 0:21:03.7
36 3899 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1952 Nasavrky Bikers 29. /  Muži 1:20:16.9 0:22:38.0
37 3922 detail závodníka SLÁDEK Aleš CZE 1945 --- 30. /  Muži 1:20:50.1 0:23:11.2
38 6486 detail závodníka CHVOJKA Filip CZE 2007 Nilfisk junior cycling 31. /  Muži 1:22:56.6 0:25:17.7
39 3865 detail závodníka CHVOJKA Petr CZE 1977 BESK Praskačka 32. /  Muži 1:22:57.6 0:25:18.7
40 3884 detail závodníka REKL Matěj CZE 2004 --- 33. /  Muži 1:23:06.6 0:25:27.7
41 3886 detail závodníka REKL Vladimír CZE 1971 --- 34. /  Muži 1:23:55.6 0:26:16.7
42 3885 detail závodníka REKLOVÁ Šárka CZE 1974 --- 2. /  Muži 1:24:32.6 0:26:53.7
43 3930 detail závodníka JIRÁSEK David CZE 1979 --- 35. /  Muži 1:26:21.9 0:28:43.0
44 6438 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 --- 7. /  Ženy 1:26:22.1 0:28:43.2
45 6386 detail závodníka HOŘEJŠÍ Ondřej CZE 2005 ski-team.cz 36. /  Muži 1:26:59.1 0:29:20.2
46 3850 detail závodníka MIKUŠ Michal CZE 1980 ski-team.cz 37. /  Muži 1:27:00.4 0:29:21.5
47 6443 detail závodníka RAJNOCHOVÁ Barbora CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 8. /  Ženy 1:27:45.4 0:30:06.5
48 6466 detail závodníka ČAPKOVÁ Claudie CZE 2000 --- 9. /  Ženy 1:27:45.4 0:30:06.5
49 6508 detail závodníka KAŠPÁREK Matouš CZE 2005 --- 38. /  Muži 1:29:33.1 0:31:54.2
50 3928 detail závodníka KAŠPÁREK Vojtěch CZE 1978 --- 39. /  Muži 1:29:33.6 0:31:54.7
51 3951 detail závodníka ŠTĚPÁNKOVÁ Alena CZE 1975 --- 10. /  Ženy 1:29:56.4 0:32:17.5
52 3911 detail závodníka HORNÍČKOVÁ Radka CZE 1980 --- 11. /  Ženy 1:31:29.9 0:33:51.0
53 6522 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Jiří CZE 2005 --- 40. /  Muži 1:31:56.4 0:34:17.5
54 3952 detail závodníka ŠTĚPÁNEK Petr CZE 1975 --- 41. /  Muži 1:31:57.4 0:34:18.5
55 3939 detail závodníka SALAQUARDOVÁ Irena CZE 1968 --- 12. /  Ženy 1:33:01.3 0:35:22.4
56 6435 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Babeta CZE 2009 Dukla Praha 13. /  Ženy 1:33:03.6 0:35:24.7
57 3918 detail závodníka ČECH Josef CZE 1975 Survival - Walmark MTB 42. /  Muži 1:33:05.6 0:35:26.7
58 6446 detail závodníka RUBEŠOVÁ Anna CZE 2003 SHARK Bikers Junior Team 14. /  Ženy 1:33:23.2 0:35:44.3
59 6337 detail závodníka HADRAVA Antonín CZE 2000 --- 43. /  Muži 1:33:42.6 0:36:03.7
60 3889 detail závodníka BEDNÁŘOVÁ Dana CZE 1977 --- 15. /  Ženy 1:33:42.9 0:36:04.0
61 3935 detail závodníka HADRAVA Jiří CZE 1975 --- 44. /  Muži 1:33:43.4 0:36:04.5
62 3869 detail závodníka PETRÁNKOVÁ Adela CZE 2005 --- 16. /  Ženy 1:33:54.1 0:36:15.2
63 3891 detail závodníka PABIŠKA Daniel CZE 2006 --- 45. /  Muži 1:33:57.4 0:36:18.5
64 3890 detail závodníka PABIŠKA David CZE 1975 --- 46. /  Muži 1:33:57.6 0:36:18.7
65 3867 detail závodníka PETRÁNEK Ladislav CZE 1946 --- 47. /  Muži 1:33:58.4 0:36:19.5
66 3848 detail závodníka MICHAL Denis CZE 1996 MIDO-Kolárna 48. /  Muži 1:34:05.6 0:36:26.7
67 6493 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2000 --- 17. /  Ženy 1:34:11.4 0:36:32.5
68 3853 detail závodníka TÉR Filip CZE 2001 S - Sport Hronov 49. /  Muži 1:34:12.9 0:36:34.0
69 6528 detail závodníka KOTAČKA Robin CZE 2008 --- 50. /  Muži 1:34:19.1 0:36:40.2
70 6502 detail závodníka KUBÍN Martin CZE 2005 --- 51. /  Muži 1:34:21.4 0:36:42.5
71 3936 detail závodníka KOTAČKA Michal CZE 1974 --- 52. /  Muži 1:34:22.4 0:36:43.5
72 6397 detail závodníka RŮŽIČKA Tomáš CZE 2006 --- 53. /  Muži 1:35:04.4 0:37:25.5
73 3912 detail závodníka RŮŽIČKA Vlastislav CZE 1973 --- 54. /  Muži 1:35:05.6 0:37:26.7
74 3875 detail závodníka ŘEHÁČKOVÁ Monika CZE 1965 --- 18. /  Ženy 1:35:40.7 0:38:01.8
75 6499 detail závodníka PODLIPNÁ Barbora CZE 2000 --- 19. /  Ženy 1:36:44.9 0:39:06.0
76 3904 detail závodníka BALOUS Mojmír CZE 1934 --- 55. /  Muži 1:37:06.1 0:39:27.2
77 3873 detail závodníka SIMON Marcel CZE 1972 --- 56. /  Muži 1:38:29.4 0:40:50.5
78 6468 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 kuna bike team Herálec 57. /  Muži 1:38:31.5 0:40:52.6
79 3897 detail závodníka KUNC Marek CZE 1975 kuna bike team Herálec 58. /  Muži 1:38:31.9 0:40:53.0
80 3948 detail závodníka ŠRÁMOVÁ Jana CZE 1968 --- 20. /  Ženy 1:38:32.4 0:40:53.5
81 6605 detail závodníka KUDLÁČKOVÁ Lenka CZE 2002 --- 21. /  Ženy 1:38:36.4 0:40:57.5
82 6297 detail závodníka SIMON Jakub CZE 2008 --- 59. /  Muži 1:38:41.1 0:41:02.2
83 6549 detail závodníka BARTÁK Vojtěch CZE 2008 --- 60. /  Muži 1:39:24.7 0:41:45.8
84 3878 detail závodníka KRTEK Petr CZE 1977 --- 61. /  Muži 1:39:25.1 0:41:46.2
85 3942 detail závodníka BARTÁKOVÁ Markéta CZE 1980 --- 22. /  Ženy 1:39:25.8 0:41:46.9
86 3941 detail závodníka FALTEJSKOVA Jana CZE 1977 --- 23. /  Ženy 1:40:17.4 0:42:38.5
87 6543 detail závodníka FALTEJSKOVÁ Lucie CZE 2007 --- 24. /  Ženy 1:40:19.6 0:42:40.7
88 3956 detail závodníka SLAVÍKOVÁ Soňa CZE 1979 --- 25. /  Ženy 1:41:35.4 0:43:56.5
89 6547 detail závodníka STANISLAV Ondrej CZE 2006 --- 62. /  Muži 1:44:09.4 0:46:30.5
90 3960 detail závodníka STANISLAVOVÁ Kateřina CZE 1975 --- 26. /  Ženy 1:44:23.7 0:46:44.8
91 6469 detail závodníka RAJNOCH Marek CZE 2010 IVAR CS - AUTHOR TEAM 63. /  Muži 1:44:28.4 0:46:49.5
92 3923 detail závodníka RAJNOCHOVÁ Štěpánka CZE 1979 Českehory.cz 27. /  Ženy 1:45:13.4 0:47:34.5
93 3908 detail závodníka ŠKARNITZLOVÁ Jitka CZE 1961 --- 28. /  Ženy 1:46:54.9 0:49:16.0
94 6299 detail závodníka POLÁKOVÁ Petra CZE 2006 --- 29. /  Ženy 1:46:57.9 0:49:19.0
95 6496 detail závodníka BEZSTAROSTI Nicol CZE 2000 --- 30. /  Ženy 1:47:30.7 0:49:51.8
96 6497 detail závodníka CÉZAR Jan CZE 2000 --- 64. /  Muži 1:47:30.9 0:49:52.0
97 3921 detail závodníka BEZSTAROSTI Petra CZE 1981 --- 31. /  Ženy 1:47:31.8 0:49:52.9
98 6634 detail závodníka MOŠNIČKOVÁ Lucie CZE 2008 --- 32. /  Ženy 1:47:42.9 0:50:04.0
99 3962 detail závodníka MOŠNIČKA Pavel CZE 1976 --- 65. /  Muži 1:47:43.1 0:50:04.2
100 3944 detail závodníka POLÁKOVÁ Oldřiška CZE 1972 --- 33. /  Ženy 1:48:00.9 0:50:22.0