Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2079 | SKRBEK Jan | 2002 | BeManiax MADBIKE | 1:24:55.2 | 0:00:00.0 | ||
2 | 2126 | SPORYSCH Daniel | 2003 | --- | 1:24:59.4 | 0:00:04.2 | ||
3 | 2019 | STYBLÍK Adam | 2002 | Kola Šír TJ Lázně Bělohrad | 1:27:20.7 | 0:02:25.5 | ||
4 | 2080 | HÁK Jakub | 2004 | Carla.Kupkolo.cz | 1:28:15.0 | 0:03:19.8 | ||
5 | 2028 | SAMEC Filip | 2005 | Bikeclinic Junior team | 1:33:58.4 | 0:09:03.2 | ||
6 | 2063 | ŠUBRT Maik | 2002 | --- | 1:34:13.9 | 0:09:18.7 | ||
7 | 2055 | PIVNIČKA Jakub | 2005 | GIANT Pítrs bikes | 1:36:10.9 | 0:11:15.7 | ||
8 | 2103 | PETR Michal | 2004 | INS Atelier Náchod | 1:37:57.0 | 0:13:01.8 | ||
9 | 2086 | ALVAREZ Josef | 2004 | Redpoint Eleven team | 1:39:48.3 | 0:14:53.1 | ||
10 | 2067 | PEŠINA Jakub | 2004 | Redpoint Eleven team | 1:41:03.4 | 0:16:08.2 | ||
11 | 2049 | STEINER Filip | 2004 | MTB F&P Vysokov | 1:41:43.6 | 0:16:48.4 | ||
12 | 2076 | TEICHMANN Patrik | 2002 | S-Sport | 1:46:02.9 | 0:21:07.7 | ||
13 | 2096 | KUBEČEK Vojtěch | 2003 | Redpoint Eleven team | 1:47:39.4 | 0:22:44.2 | ||
14 | 2078 | CHVÁTAL Matouš | 2003 | S-sport Hronov | 1:55:36.7 | 0:30:41.5 | ||
15 | 2123 | BALCAR Jiří | 2004 | --- | 1:59:46.8 | 0:34:51.6 | ||
16 | 2068 | PRAZNY Vilem | 2004 | Dolpoc 54 | 2:01:37.9 | 0:36:42.7 | ||
17 | 2029 | PETERA Martin | 2005 | --- | 2:02:58.1 | 0:38:02.9 | ||
18 | 2042 | KREJSAR Ondřej | 2004 | INS Atelier Náchod | 2:04:24.7 | 0:39:29.5 | ||
19 | 2051 | KOHL Jonáš | 2005 | Růža Bike KIDS | 2:04:24.9 | 0:39:29.7 | ||
20 | 2089 | MARYŠKA Jakub | 2004 | AMK Police nad Metijí | 2:07:12.4 | 0:42:17.2 | ||
21 | 2090 | VÍT Matěj | 2005 | AMK Police nad Metijí | 2:07:12.4 | 0:42:17.2 | ||
22 | 2092 | HARTMAN Matyáš | 2005 | --- | 2:13:11.6 | 0:48:16.4 | ||
23 | 2097 | VÁVRA Matěj | 2003 | ASPV Teplice nad Metují | 2:13:28.3 | 0:48:33.1 | ||
24 | 2048 | KOHL Michael | 2005 | --- | 2:17:31.5 | 0:52:36.3 | ||
25 | 2039 | PRAŽÁK Václav | 2004 | SDH Velký Dřevíč | 2:23:24.9 | 0:58:29.7 | ||
26 | 2056 | LEDVINA Lukáš | 2004 | --- | 2:28:24.4 | 1:03:29.2 | ||
--- | 2133 | BALCAR Jiří | 2003 | HO Náchod | DNS | --- | ||
--- | 8012 | KOCMAN Martin | 2002 | --- | DNS | --- | ||
--- | 8013 | VOLF Filip | 2002 | --- | DNS | --- |