Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.10.2016 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4. kolo # 5.kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4. kolo # 5.kolo #
1 6946 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jan CZE 2003 Craft Author Bike Team 1. /  Žáci 12-13 let 0:11:25.7 0:00:00.0 02:08.2 [1] 1 02:16.5 [1] 1 02:20.5 [1] 1 02:19.0 [1] 1 02:21.5 [2] 1
2 6247 detail závodníka KONEČNÝ Filip CZE 2003 BatT Nové Město na Moravě 2. /  Žáci 12-13 let 0:11:53.7 0:00:28.0 02:19.7 [3] 3 02:21.5 [3] 3 02:26.0 [2] 3 02:26.5 [2] 2 02:19.9 [1] 2
3 6070 detail závodníka CHOVANEC Tomáš CZE 2004 --- 3. /  Žáci 12-13 let 0:12:07.7 0:00:42.0 02:20.7 [5] 5 02:21.7 [4] 4 02:26.7 [3] 4 02:29.5 [4] 4 02:29.0 [4] 3
4 6028 detail závodníka HEJHALOVÁ Dagmar CZE 2003 Dukla Praha 1. /  Žákyně 12-13 let 0:12:09.4 0:00:43.6 02:14.9 [2] 2 02:21.1 [2] 2 02:27.7 [4] 2 02:34.2 [8] 3 02:31.3 [8] 4
5 6959 detail závodníka VENCL Libor CZE 2004 ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM 4. /  Žáci 12-13 let 0:12:15.5 0:00:49.7 02:20.2 [4] 4 02:33.2 [9] 7 02:29.0 [6] 7 02:27.2 [3] 5 02:25.7 [3] 5
6 6981 detail závodníka DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 Bikeclinic Junior Team 2. /  Žákyně 12-13 let 0:12:20.9 0:00:55.2 02:23.4 [7] 7 02:22.2 [5] 5 02:32.5 [8] 5 02:32.8 [5] 6 02:29.9 [7] 6
7 6025 detail závodníka SRNSKÁ Patricie CZE 2004 CYKLO-SKI KLUB POLIČKA 3. /  Žákyně 12-13 let 0:12:22.4 0:00:56.7 02:20.9 [6] 6 02:25.4 [6] 6 02:32.2 [7] 6 02:34.2 [9] 7 02:29.5 [5] 7
8 6133 detail závodníka HUDECEK Jan CZE 2004 TUFO CZ OTROKOVICE 5. /  Žáci 12-13 let 0:12:41.5 0:01:15.7 02:25.9 [8] 8 02:31.2 [8] 8 02:28.7 [5] 8 02:41.2 [12] 8 02:34.2 [9] 8
9 6330 detail závodníka HOLCOVÁ Eliška CZE 2003 --- 4. /  Žákyně 12-13 let 0:12:53.9 0:01:28.1 02:32.6 [13] 13 02:28.5 [7] 9 02:38.5 [12] 9 02:37.7 [10] 9 02:36.5 [10] 9
10 6945 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Hana CZE 2004 Craft Author Bike Team 5. /  Žákyně 12-13 let 0:13:05.7 0:01:39.9 02:28.6 [9] 9 02:35.0 [10] 10 02:36.7 [10] 10 02:39.2 [11] 10 02:46.0 [16] 10
11 6953 detail závodníka KNIHOVÁ Kateřina CZE 2003 SHARK Bikers Junior Team 6. /  Žákyně 12-13 let 0:13:15.4 0:01:49.7 02:31.4 [11] 11 02:39.1 [11] 11 02:34.0 [9] 11 02:47.7 [15] 11 02:43.0 [15] 11
12 6986 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Justýna CZE 2004 Dukla Praha 7. /  Žákyně 12-13 let 0:13:16.9 0:01:51.2 02:30.1 [10] 10 02:40.6 [13] 12 02:37.3 [11] 12 02:50.0 [16] 12 02:38.7 [11] 12
13 6208 detail závodníka ADÁMEK Martin CZE 2004 CPV Krnov 6. /  Žáci 12-13 let 0:13:19.7 0:01:54.0 02:46.2 [18] 18 02:40.6 [13] 16 02:40.3 [14] 15 02:33.2 [6] 13 02:39.2 [12] 13
14 6207 detail závodníka KRESTA Vojtěch CZE 2004 CPV Krnov 7. /  Žáci 12-13 let 0:13:22.5 0:01:56.7 02:46.9 [20] 20 02:39.7 [12] 15 02:40.0 [13] 14 02:34.0 [7] 14 02:41.7 [13] 14
15 6197 detail závodníka PROCHÁZKA Tomáš CZE 2003 Cykloservis Procházka 8. /  Žáci 12-13 let 0:13:33.7 0:02:08.0 02:38.2 [15] 15 02:41.5 [15] 13 02:45.3 [15] 13 02:46.1 [14] 15 02:42.5 [14] 15
16 6313 detail závodníka MALUŠEK Daniel CZE 2004 SK Nové Město na Moravě 9. /  Žáci 12-13 let 0:13:34.5 0:02:08.7 02:46.7 [19] 19 02:46.7 [17] 18 02:46.0 [16] 17 02:45.2 [13] 16 02:29.7 [6] 16
17 6291 detail závodníka KŘENKOVÁ Nicola CZE 2003 MTB Česká spořitelna 8. /  Žákyně 12-13 let 0:13:54.2 0:02:28.4 02:42.6 [16] 16 02:42.0 [16] 14 02:46.7 [17] 16 02:53.6 [17] 17 02:49.0 [17] 17
18 6014 detail závodníka HOLÁŠKOVÁ Justýna CZE 2003 SKI Klub Kopřivnice 9. /  Žákyně 12-13 let 0:14:38.7 0:03:12.9 02:32.6 [12] 12 02:59.0 [21] 17 03:06.7 [23] 18 03:01.9 [22] 19 02:58.3 [18] 18
19 6985 detail závodníka POLA Jonáš CZE 2004 Porsche Olomouc 10. /  Žáci 12-13 let 0:11:39.1 - 1 Lap(s) 02:44.7 [17] 17 02:55.2 [18] 19 03:00.0 [18] 19 02:59.1 [19] 18 --- ---
20 6308 detail závodníka ČÁLEK Vaclav CZE 2003 --- 11. /  Žáci 12-13 let 0:11:56.6 - 1 Lap(s) 02:57.9 [25] 25 02:59.5 [22] 24 03:05.4 [21] 22 02:53.7 [18] 20 --- ---
21 6293 detail závodníka KAFKA Šimon CZE 2004 --- 12. /  Žáci 12-13 let 0:12:02.7 - 1 Lap(s) 02:55.9 [23] 23 03:00.1 [23] 23 03:05.3 [20] 21 03:01.2 [21] 21 --- ---
22 6188 detail závodníka VYSOČAN Daniel CZE 2004 --- 13. /  Žáci 12-13 let 0:12:10.5 - 1 Lap(s) 03:01.4 [26] 26 02:58.2 [20] 25 03:05.5 [22] 24 03:05.2 [23] 22 --- ---
23 6976 detail závodníka VAŠINA Samuel CZE 2003 Craft Author Bike Team 14. /  Žáci 12-13 let 0:12:10.5 - 1 Lap(s) 02:37.9 [14] 14 03:14.2 [29] 20 03:11.2 [25] 23 03:06.9 [24] 23 --- ---
24 6963 detail závodníka RUBEŠOVÁ Anna CZE 2003 SHARK Bikers Junior Team 10. /  Žákyně 12-13 let 0:12:19.4 - 1 Lap(s) 02:49.6 [21] 21 03:05.2 [24] 22 03:12.0 [26] 25 03:12.5 [26] 24 --- ---
25 6303 detail závodníka MAZEL Ondrej CZE 2004 --- 15. /  Žáci 12-13 let 0:12:22.2 - 1 Lap(s) 03:06.6 [29] 29 03:05.3 [25] 27 03:10.5 [24] 27 02:59.7 [20] 25 --- ---
26 6310 detail závodníka KOZLIK Jan CZE 2003 --- 16. /  Žáci 12-13 let 0:12:28.5 - 1 Lap(s) 02:56.9 [24] 24 02:57.7 [19] 21 03:05.0 [19] 20 03:28.7 [30] 26 --- ---
27 6001 detail závodníka KVĚTÁK Jakub CZE 2004 Craft Author Bike Team 17. /  Žáci 12-13 let 0:12:30.1 - 1 Lap(s) 02:52.9 [22] 22 03:13.1 [28] 26 03:12.7 [27] 26 03:11.2 [25] 27 --- ---
28 6086 detail závodníka SABELA Šimon CZE 2003 BESKYDY GODULA BIKE 18. /  Žáci 12-13 let 0:12:50.6 - 1 Lap(s) 03:06.5 [28] 28 03:10.9 [26] 28 03:14.7 [28] 28 03:18.3 [27] 28 --- ---
29 6289 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Adéla CZE 2003 --- 11. /  Žákyně 12-13 let 0:13:12.7 - 1 Lap(s) 03:10.9 [31] 31 03:25.7 [32] 32 03:16.4 [29] 30 03:19.5 [28] 29 --- ---
30 6321 detail závodníka PRUSOVÁ Elena CZE 2004 --- 12. /  Žákyně 12-13 let 0:13:15.7 - 1 Lap(s) 03:04.6 [27] 27 03:19.4 [31] 29 03:26.5 [30] 29 03:25.0 [29] 30 --- ---
31 6282 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 13. /  Žákyně 12-13 let 0:13:55.4 - 1 Lap(s) 03:19.1 [33] 33 03:18.7 [30] 33 03:28.2 [31] 31 03:49.2 [32] 31 --- ---
32 6325 detail závodníka KUBANOVÁ Zuzana CZE 2003 --- 14. /  Žákyně 12-13 let 0:13:56.9 - 1 Lap(s) 03:08.6 [30] 30 03:27.9 [34] 31 03:37.0 [32] 32 03:43.2 [31] 32 --- ---
33 6283 detail závodníka PODLIPNÁ Bára CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 15. /  Žákyně 12-13 let 0:15:10.9 - 1 Lap(s) 03:49.9 [35] 35 03:26.7 [33] 34 03:45.5 [33] 33 04:08.7 [34] 33 --- ---
34 6322 detail závodníka HUMPOLÍČKOVÁ Adéla CZE 2004 --- 16. /  Žákyně 12-13 let 0:15:15.9 - 1 Lap(s) 03:32.1 [34] 34 03:56.5 [35] 35 03:54.2 [34] 34 03:53.0 [33] 34 --- ---
35 6194 detail závodníka PINKAS Jakub CZE 2004 --- 19. /  Žáci 12-13 let 0:11:58.4 - 2 Lap(s) 03:13.7 [32] 32 03:11.5 [27] 30 05:33.1 [35] 35 --- --- --- ---