Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.10.2016 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4. kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.kolo # 3.kolo # 4. kolo #
1 6062 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 Dukla Praha 1. /  Žáci 10-11 let 0:09:20.5 0:00:00.0 02:18.3 [3] 3 02:12.0 [1] 1 02:23.5 [1] 1 02:26.7 [4] 1
2 6977 detail závodníka RUBEŠ Daniel CZE 2005 SHARK Bikers Junior Team 2. /  Žáci 10-11 let 0:09:33.8 0:00:13.2 02:18.8 [5] 5 02:23.0 [3] 3 02:26.9 [2] 2 02:25.0 [3] 2
3 6967 detail závodníka NĚMEC Erik CZE 2005 CYKLO BENDL CLUB 98 3. /  Žáci 10-11 let 0:09:36.3 0:00:15.7 02:17.9 [1] 1 02:25.6 [5] 4 02:30.2 [5] 3 02:22.4 [1] 3
4 6964 detail závodníka TABARA Šimon CZE 2005 SHARK Bikers Junior Team 4. /  Žáci 10-11 let 0:09:41.1 0:00:20.5 02:21.8 [6] 6 02:26.7 [6] 6 02:28.2 [4] 5 02:24.2 [2] 4
5 6951 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 5. /  Žáci 10-11 let 0:09:47.8 0:00:27.2 02:23.8 [8] 8 02:24.5 [4] 5 02:27.2 [3] 4 02:32.2 [5] 5
6 6968 detail závodníka RADOVÁ Daniela CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  Žákyně 10-11 let 0:10:09.5 0:00:48.9 02:18.2 [2] 2 02:31.2 [7] 7 02:41.9 [10] 7 02:38.0 [7] 6
7 6944 detail závodníka PURNOCH Matyáš CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 6. /  Žáci 10-11 let 0:10:11.5 0:00:50.9 02:18.7 [4] 4 02:22.8 [2] 2 02:39.0 [7] 6 02:51.0 [21] 7
8 6009 detail závodníka ŠUMPÍK Pavel CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 7. /  Žáci 10-11 let 0:10:30.6 0:01:10.0 02:33.5 [10] 10 02:37.2 [10] 10 02:42.1 [11] 9 02:37.6 [6] 8
9 6948 detail závodníka DUŠKOVÁ Kateřina CZE 2006 Horní Hanychov 2. /  Žákyně 10-11 let 0:10:35.8 0:01:15.2 02:28.7 [9] 9 02:38.0 [12] 8 02:44.7 [13] 8 02:44.3 [15] 9
10 6984 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 Bikeclinic Junior Team 8. /  Žáci 10-11 let 0:10:45.1 0:01:24.5 02:35.3 [11] 11 02:43.5 [16] 13 02:46.0 [14] 12 02:40.3 [10] 10
11 6980 detail závodníka KNIHA Petr CZE 2006 SHARK Bikers Junior Team 9. /  Žáci 10-11 let 0:10:45.5 0:01:25.0 02:35.8 [12] 12 02:42.7 [14] 12 02:44.7 [12] 11 02:42.2 [12] 11
12 6183 detail závodníka BODORÍKOVÁ Simona SVK 2005 ck epic Dohňany 3. /  Žákyně 10-11 let 0:10:49.8 0:01:29.2 02:39.2 [13] 13 02:34.9 [8] 11 02:41.3 [9] 10 02:54.2 [22] 12
13 6309 detail závodníka FALTÝNEK Jan CZE 2006 Cyklo Faltýnek 10. /  Žáci 10-11 let 0:10:51.3 0:01:30.7 02:53.3 [23] 23 02:40.5 [13] 17 02:37.6 [6] 14 02:39.7 [9] 13
14 6316 detail závodníka STREJČEK Adam CZE 2006 --- 11. /  Žáci 10-11 let 0:10:52.8 0:01:32.2 02:57.8 [28] 28 02:36.7 [9] 18 02:39.3 [8] 15 02:38.9 [8] 14
15 6292 detail závodníka BEZDÍČKOVÁ Dominika CZE 2006 Road crossteam blanso 4. /  Žákyně 10-11 let 0:11:05.5 0:01:44.9 02:49.7 [19] 19 02:37.6 [11] 14 02:54.9 [20] 16 02:43.2 [13] 15
16 6956 detail závodníka DOLEŽALOVÁ Markéta CZE 2005 BIKE FREAKS HOLICE 5. /  Žákyně 10-11 let 0:11:07.5 0:01:46.9 02:22.2 [7] 7 02:45.4 [18] 9 02:59.0 [24] 13 03:00.7 [26] 16
17 6302 detail závodníka HANÁKOVÁ Eliška CZE 2005 --- 6. /  Žákyně 10-11 let 0:11:12.3 0:01:51.7 02:45.5 [15] 15 02:47.4 [19] 15 02:53.5 [18] 17 02:45.7 [17] 17
18 6263 detail závodníka HABR Chris CZE 2006 Bikeclinic Junior Team 12. /  Žáci 10-11 let 0:11:17.1 0:01:56.5 02:49.7 [18] 18 02:43.7 [17] 16 02:53.0 [17] 18 02:50.5 [20] 18
19 6004 detail závodníka ROSA Samuel CZE 2006 Ck loko Rakovnik 13. /  Žáci 10-11 let 0:11:17.8 0:01:57.2 02:48.3 [17] 17 02:49.9 [22] 19 02:49.2 [15] 19 02:50.2 [19] 19
20 6245 detail závodníka ČERNÁ Hana CZE 2005 --- 7. /  Žákyně 10-11 let 0:11:24.3 0:02:03.7 02:50.2 [20] 20 02:49.3 [21] 21 03:00.0 [26] 21 02:44.7 [16] 20
21 6061 detail závodníka DUBCOVÁ Štěpánka CZE 2006 FORMAN CINELLI Kids 8. /  Žákyně 10-11 let 0:11:28.5 0:02:07.9 02:50.7 [22] 22 03:02.7 [30] 26 02:53.9 [19] 23 02:41.0 [11] 21
22 6196 detail závodníka KOUDELKA Matyáš CZE 2006 MORAVEC TEAM 14. /  Žáci 10-11 let 0:11:36.1 0:02:15.5 02:57.0 [27] 27 02:47.5 [20] 22 02:56.9 [22] 22 02:54.5 [23] 22
23 6343 detail závodníka KOLMÁNEK Vladimír CZE 2005 ZBvonějov 15. /  Žáci 10-11 let 0:11:37.1 0:02:16.5 03:14.5 [41] 41 02:42.7 [15] 29 02:52.0 [16] 25 02:47.7 [18] 23
24 6069 detail závodníka ŘÍHA Jakub CZE 2005 Bike Fresh Holice 16. /  Žáci 10-11 let 0:11:38.1 0:02:17.5 02:59.8 [29] 29 02:52.7 [23] 25 03:02.2 [32] 27 02:43.3 [14] 24
25 6960 detail závodníka MARKOVÁ Adéla CZE 2005 Dukla Praha 9. /  Žákyně 10-11 let 0:11:42.5 0:02:21.9 02:44.4 [14] 14 02:54.3 [24] 20 02:59.7 [25] 20 03:04.0 [29] 25
26 6148 detail závodníka ŘETICKÝ Tomáš CZE 2005 --- 17. /  Žáci 10-11 let 0:11:48.6 0:02:28.0 02:55.3 [25] 25 02:58.2 [27] 27 02:56.2 [21] 26 02:58.7 [24] 26
27 6991 detail závodníka RUBAČ Tomáš CZE 2005 Head-bikes team 18. /  Žáci 10-11 let 0:11:50.6 0:02:30.0 02:50.7 [21] 21 02:56.0 [25] 23 03:01.7 [30] 24 03:02.0 [27] 27
28 6193 detail závodníka CHALUPSKÝ Šimon CZE 2005 BatT NovE MESTO NA MORAVE 19. /  Žáci 10-11 let 0:11:58.9 0:02:38.3 02:55.3 [25] 25 02:58.4 [28] 28 03:01.5 [28] 28 03:03.6 [28] 28
29 6286 detail závodníka NECHUTOVÁ Vendula CZE 2005 --- 10. /  Žákyně 10-11 let 0:11:59.8 0:02:39.2 03:05.5 [32] 32 02:56.9 [26] 31 02:58.0 [23] 29 02:59.3 [25] 29
30 6983 detail závodníka GLAISTER Mia CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 11. /  Žákyně 10-11 let 0:12:19.6 0:02:59.0 02:47.5 [16] 16 03:03.9 [34] 24 03:16.0 [38] 30 03:12.0 [31] 30
31 6270 detail závodníka KŘÍŽKOVÁ Vanda CZE 2006 FORMAN kids 12. /  Žákyně 10-11 let 0:12:29.5 0:03:08.9 03:12.2 [37] 37 03:03.0 [32] 34 03:02.2 [31] 32 03:12.0 [30] 31
32 6040 detail závodníka HOLÁŠKOVÁ Amálie CZE 2005 SKI Klub Kopřivnice 13. /  Žákyně 10-11 let 0:12:31.5 0:03:10.9 02:53.5 [24] 24 03:07.6 [38] 30 03:11.2 [36] 31 03:19.0 [32] 32
33 6006 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 SYMBIO+ CANNONDALE 14. /  Žákyně 10-11 let 0:13:02.9 0:03:42.3 03:10.7 [36] 36 03:12.8 [40] 38 03:18.0 [39] 40 03:21.4 [34] 33
34 6974 detail závodníka PETSCHOVÁ Kristýna CZE 2006 vebrovyboudy.com 15. /  Žákyně 10-11 let 0:13:16.6 0:03:56.0 03:09.7 [34] 34 03:22.6 [49] 43 03:24.2 [45] 42 03:19.8 [33] 34
35 6011 detail závodníka KONDĚLKOVÁ Leontýna CZE 2006 --- 16. /  Žákyně 10-11 let 0:13:41.6 0:04:21.0 03:21.2 [48] 48 03:21.2 [47] 48 03:24.0 [44] 44 03:35.0 [35] 35
36 6042 detail závodníka HRABALOVÁ Zuzana CZE 2005 PBV MTB Team Brno 17. /  Žákyně 10-11 let 0:13:44.3 0:04:23.7 03:05.2 [31] 31 03:33.0 [52] 46 03:30.0 [51] 45 03:36.0 [36] 36
37 6079 detail závodníka HÝŽĎAL Vít CZE 2005 KOLOKROUŽEK Zlín 20. /  Žáci 10-11 let 0:09:24.9 - 1 Lap(s) 03:18.3 [46] 46 03:04.9 [35] 37 03:01.6 [29] 33 --- ---
38 6176 detail závodníka DOLEJŠÍ Matyáš CZE 2006 --- 21. /  Žáci 10-11 let 0:09:25.1 - 1 Lap(s) 03:06.9 [33] 33 02:59.3 [29] 32 03:18.7 [40] 34 --- ---
39 6182 detail závodníka PUSTĚJOVSKÝ Stanislav CZE 2005 SKI Klub Kopřivnice 22. /  Žáci 10-11 let 0:09:25.5 - 1 Lap(s) 03:13.5 [40] 40 03:07.0 [36] 35 03:05.0 [34] 35 --- ---
40 6072 detail závodníka JANDA Lukáš CZE 2005 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 23. /  Žáci 10-11 let 0:09:25.8 - 1 Lap(s) 03:10.0 [35] 35 03:03.8 [33] 33 03:11.9 [37] 36 --- ---
41 6034 detail závodníka KORČÁK Jan CZE 2005 --- 24. /  Žáci 10-11 let 0:09:31.3 - 1 Lap(s) 03:12.8 [39] 39 03:14.7 [41] 40 03:03.7 [33] 37 --- ---
42 6023 detail závodníka KUBÍN Martin CZE 2005 --- 25. /  Žáci 10-11 let 0:09:32.5 - 1 Lap(s) 03:16.3 [43] 43 03:08.0 [39] 39 03:08.2 [35] 38 --- ---
43 6142 detail závodníka PAVELEK Max CZE 2005 --- 26. /  Žáci 10-11 let 0:09:34.8 - 1 Lap(s) 03:25.8 [51] 51 03:07.4 [37] 44 03:01.5 [27] 39 --- ---
44 6344 detail závodníka DVOŘÁČEK Alexandr CZE 2005 --- 27. /  Žáci 10-11 let 0:09:52.9 - 1 Lap(s) 03:17.3 [44] 44 03:15.0 [43] 42 03:20.6 [41] 41 --- ---
45 6220 detail závodníka KSEŇÁK Michal CZE 2006 --- 28. /  Žáci 10-11 let 0:10:01.8 - 1 Lap(s) 03:14.8 [42] 42 03:17.0 [44] 41 03:30.0 [50] 43 --- ---
46 6355 detail závodníka KOTOVIC Jiří CZE 2005 --- 29. /  Žáci 10-11 let 0:10:08.3 - 1 Lap(s) 03:18.9 [47] 47 03:02.8 [31] 36 03:46.5 [59] 46 --- ---
47 6251 detail závodníka KUNSTMULLEROVA Tereza CZE 2005 ŠSK NMNM 18. /  Žákyně 10-11 let 0:10:10.3 - 1 Lap(s) 03:21.3 [49] 49 03:22.4 [48] 49 03:26.5 [46] 47 --- ---
48 6005 detail závodníka KRAMEŠOVÁ Marie CZE 2006 --- 19. /  Žákyně 10-11 let 0:10:11.5 - 1 Lap(s) 03:04.5 [30] 30 03:37.9 [56] 47 03:29.0 [48] 48 --- ---
49 6356 detail závodníka ŽÁK Radek CZE 2005 BatT club 30. /  Žáci 10-11 let 0:10:16.8 - 1 Lap(s) 03:39.3 [59] 59 03:14.8 [42] 50 03:22.6 [43] 49 --- ---
50 6326 detail závodníka ČÁLEK Martin CZE 2005 --- 31. /  Žáci 10-11 let 0:10:26.3 - 1 Lap(s) 03:37.7 [57] 57 03:19.1 [45] 51 03:29.4 [49] 50 --- ---
51 6320 detail závodníka PRŮŠOVÁ Viola CZE 2006 --- 20. /  Žákyně 10-11 let 0:10:33.7 - 1 Lap(s) 03:27.3 [53] 53 03:44.2 [60] 57 03:22.1 [42] 51 --- ---
52 6051 detail závodníka BERANOVÁ Jana CZE 2006 IVAR CS AUTHOR TEAM 21. /  Žákyně 10-11 let 0:10:35.1 - 1 Lap(s) 03:18.2 [45] 45 03:41.2 [59] 52 03:35.6 [55] 52 --- ---
53 6191 detail závodníka NAJVAROVÁ Markéta CZE 2005 SKI Klub Kopřivnice 22. /  Žákyně 10-11 let 0:10:37.5 - 1 Lap(s) 03:26.7 [52] 52 03:37.7 [55] 53 03:33.0 [53] 53 --- ---
54 6337 detail závodníka MRŠTNÝ Filip CZE 2006 --- 32. /  Žáci 10-11 let 0:10:46.7 - 1 Lap(s) 03:38.5 [58] 58 03:29.7 [50] 54 03:38.4 [56] 54 --- ---
55 6381 detail závodníka DVOŘÁK David CZE 2006 --- 33. /  Žáci 10-11 let 0:10:48.3 - 1 Lap(s) 03:42.3 [61] 61 03:34.0 [53] 58 03:32.0 [52] 55 --- ---
56 6998 detail závodníka JANITOR Matyáš CZE 2006 --- 34. /  Žáci 10-11 let 0:10:49.8 - 1 Lap(s) 03:24.8 [50] 50 03:45.0 [61] 56 03:40.0 [57] 56 --- ---
57 6259 detail závodníka MURIN Mirek CZE 2006 --- 35. /  Žáci 10-11 let 0:10:51.5 - 1 Lap(s) 03:36.2 [55] 55 03:32.3 [51] 55 03:42.9 [58] 57 --- ---
58 6235 detail závodníka KRHOVSKÁ Lucie CZE 2006 KOLOKROUŽEK Zlín 23. /  Žákyně 10-11 let 0:10:55.6 - 1 Lap(s) 03:45.2 [62] 62 03:35.3 [54] 59 03:35.0 [54] 58 --- ---
59 6306 detail závodníka ALDORFOVÁ Eliška CZE 2006 KPZ NMNM 24. /  Žákyně 10-11 let 0:11:05.3 - 1 Lap(s) 03:12.4 [38] 38 03:21.1 [46] 45 04:31.7 [67] 59 --- ---
60 6038 detail závodníka VANĚK Michal CZE 2006 --- 36. /  Žáci 10-11 let 0:11:18.3 - 1 Lap(s) 03:36.5 [56] 56 04:13.5 [66] 65 03:28.2 [47] 60 --- ---
61 6026 detail závodníka CHAROUSKOVÁ Jolana CZE 2005 Ceska MTB 25. /  Žákyně 10-11 let 0:11:23.5 - 1 Lap(s) 03:47.5 [64] 64 03:40.1 [58] 60 03:55.8 [60] 61 --- ---
62 6380 detail závodníka PŘIBYL Jakub CZE 2006 Sokolisti Náměšt n/osl. 37. /  Žáci 10-11 let 0:11:38.3 - 1 Lap(s) 03:45.3 [63] 63 03:52.5 [62] 62 04:00.4 [61] 62 --- ---
63 6353 detail závodníka VAVROUSEK Michal CZE 2006 AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team 38. /  Žáci 10-11 let 0:11:50.6 - 1 Lap(s) 03:41.5 [60] 60 03:59.3 [63] 63 04:09.6 [63] 63 --- ---
64 6019 detail závodníka KOŠÁROVÁ Lucie CZE 2005 --- 26. /  Žákyně 10-11 let 0:12:12.6 - 1 Lap(s) 03:54.8 [66] 66 03:39.9 [57] 61 04:37.8 [68] 64 --- ---
65 6340 detail závodníka ERNESTOVÁ Ema CZE 2006 --- 27. /  Žákyně 10-11 let 0:12:21.8 - 1 Lap(s) 04:03.2 [68] 68 04:12.2 [65] 67 04:06.2 [62] 65 --- ---
66 6075 detail závodníka ŠATAVOVÁ Darina CZE 2006 --- 28. /  Žákyně 10-11 let 0:12:36.6 - 1 Lap(s) 03:54.5 [65] 65 04:16.9 [67] 66 04:25.2 [64] 66 --- ---
67 6017 detail závodníka POLÁKOVÁ Petra CZE 2006 --- 29. /  Žákyně 10-11 let 0:12:51.3 - 1 Lap(s) 04:01.3 [67] 67 04:18.9 [68] 68 04:31.0 [66] 67 --- ---
68 6314 detail závodníka ZAVADIL Krystof CZE 2006 --- 39. /  Žáci 10-11 let 0:13:25.3 - 1 Lap(s) 04:29.8 [70] 70 04:27.0 [70] 69 04:28.4 [65] 68 --- ---
69 6333 detail závodníka NOVOTKOVÁ Klára CZE 2006 Znoř 30. /  Žákyně 10-11 let 0:13:41.5 - 1 Lap(s) 04:43.5 [72] 72 04:19.2 [69] 70 04:38.7 [69] 69 --- ---
70 6024 detail závodníka KANDOVÁ Tereza CZE 2006 --- 31. /  Žákyně 10-11 let 0:13:57.6 - 1 Lap(s) 04:37.7 [71] 71 04:33.5 [71] 71 04:46.3 [70] 70 --- ---
71 6111 detail závodníka ŠIMÍČEK Radek CZE 2005 SKI Klub Kopřivnice 40. /  Žáci 10-11 let 0:07:45.8 - 2 Lap(s) 03:33.8 [54] 54 04:12.0 [64] 64 --- --- --- ---
72 6201 detail závodníka ŠUSTÁČEK Radek CZE 2005 --- 41. /  Žáci 10-11 let 0:04:15.8 - 3 Lap(s) 04:15.8 [69] 69 --- --- --- --- --- ---