Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.10.2016 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 6946 detail závodníka ŠINDELÁŘ Jan CZE 2003 Craft Author Bike Team 1. /  Muži 0:29:37.7 0:00:00.0
2 6097 detail závodníka HARTL Štěpán CZE 2003 --- 2. /  Muži 0:29:37.7 0:00:00.0
3 6062 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 Dukla Praha 3. /  Muži 0:29:37.8 0:00:00.1
4 3749 detail závodníka NOVOTNÝ Petr CZE 1975 --- 4. /  Muži 0:31:00.7 0:01:23.0
5 6489 detail závodníka NĚMEC Šimon CZE 2002 --- 5. /  Muži 0:31:13.4 0:01:35.7
6 6197 detail závodníka PROCHÁZKA Tomáš CZE 2003 Cykloservis Procházka 6. /  Muži 0:34:04.5 0:04:26.8
7 6981 detail závodníka DRBOHLAVOVÁ Eliška CZE 2003 Bikeclinic Junior Team 1. /  Ženy 0:35:00.2 0:05:22.5
8 6313 detail závodníka MALUŠEK Daniel CZE 2004 SK Nové Město na Moravě 7. /  Muži 0:36:11.7 0:06:34.0
9 3763 detail závodníka TVARŮŽKA Tomáš CZE 1972 --- 8. /  Muži 0:36:12.9 0:06:35.2
10 3758 detail závodníka SKLENÁŘ Slavomír CZE 1972 --- 9. /  Muži 0:36:36.7 0:06:59.0
11 6972 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 Scott Praha Racing 10. /  Muži 0:36:38.9 0:07:01.2
12 6942 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Nasavrky Bikers 11. /  Muži 0:36:39.2 0:07:01.5
13 3685 detail závodníka FOUBÍK Miroslav CZE 1972 --- 12. /  Muži 0:36:39.9 0:07:02.2
14 3744 detail závodníka NĚMEC Petr CZE 1974 --- 13. /  Muži 0:36:40.4 0:07:02.7
15 6014 detail závodníka HOLÁŠKOVÁ Justýna CZE 2003 SKI Klub Kopřivnice 2. /  Ženy 0:37:05.4 0:07:27.7
16 6061 detail závodníka DUBCOVA Stepanka CZE 2006 --- 3. /  Ženy 0:37:05.9 0:07:28.2
17 6291 detail závodníka KŘENKOVÁ Nicola CZE 2003 MTB Česká spořitelna 4. /  Ženy 0:37:06.2 0:07:28.5
18 6183 detail závodníka BODORÍKOVÁ Simona SVK 2005 ck epic Dohňany 1. /  Muži 0:37:06.4 0:07:28.7
19 6984 detail závodníka ELBADRI Jakub CZE 2005 Bikeclinic Junior Team 14. /  Muži 0:37:48.9 0:08:11.2
20 6960 detail závodníka MARKOVÁ Adéla CZE 2005 Dukla Praha 5. /  Ženy 0:38:24.2 0:08:46.5
21 6025 detail závodníka SRUSKÁ Patricie CZE 2003 --- 6. /  Ženy 0:38:50.4 0:09:12.7
22 6092 detail závodníka RAŠKA Lukáš CZE 2007 SK Šela Sport Přerov 15. /  Muži 0:39:00.7 0:09:23.0
23 3734 detail závodníka MED Dominik CZE 1998 --- 16. /  Muži 0:39:43.2 0:10:05.5
24 3618 detail závodníka LÁTALOVA Tereza CZE 2004 --- 7. /  Ženy 0:39:57.9 0:10:20.2
25 6511 detail závodníka SKLENÁŘ Robin CZE 2005 --- 17. /  Muži 0:39:57.9 0:10:20.2
26 3573 detail závodníka LÁTAL Josef CZE 1973 --- 18. /  Muži 0:39:58.9 0:10:21.2
27 6188 detail závodníka VYSOČAN Daniel CZE 2004 --- 19. /  Muži 0:41:18.2 0:11:40.5
28 3695 detail závodníka BODORÍK Branislav SVK 1975 --- 20. /  Muži 0:41:18.2 0:11:40.5
29 3597 detail závodníka MALENOVSKÝ Aleš CZE 1976 --- 21. /  Muži 0:41:18.4 0:11:40.7
30 6985 detail závodníka POLA Jonáš CZE 2004 Porsche Olomouc 22. /  Muži 0:41:21.2 0:11:43.5
31 6113 detail závodníka FIŠER Jaroslav CZE 2007 --- 23. /  Muži 0:41:26.2 0:11:48.5
32 3753 detail závodníka FIŠER Jaroslav CZE 1981 --- 24. /  Muži 0:41:26.2 0:11:48.5
33 3651 detail závodníka NEVESELÁ Veronika CZE 2009 --- 8. /  Ženy 0:41:29.2 0:11:51.5
34 3658 detail závodníka RAKOVÁ Natalie CZE 2002 AGROFERT cyklo tým 9. /  Ženy 0:42:05.9 0:12:28.2
35 3657 detail závodníka POLÁČEK Adam CZE 2003 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE 25. /  Muži 0:42:08.4 0:12:30.7
36 3667 detail závodníka BLAŽEK Robert CZE 2002 Nasavrky Bikers 26. /  Muži 0:42:09.7 0:12:32.0
37 3659 detail závodníka RAK Otakar CZE 1961 AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE 27. /  Muži 0:42:10.9 0:12:33.2
38 3575 detail závodníka VALENTA Jan CZE 1978 --- 28. /  Muži 0:42:27.4 0:12:49.7
39 6958 detail závodníka VALENTA Věnek CZE 2009 Cykloteam KOLARNA Olomouc 1. /  Ženy 0:42:27.4 0:12:49.7
40 3745 detail závodníka KUJALOVÁ Eliška CZE 2002 --- 10. /  Ženy 0:43:00.4 0:13:22.7
41 3655 detail závodníka HATAŠ David CZE 2008 --- 29. /  Muži 0:43:06.2 0:13:28.5
42 6095 detail závodníka DUBEC Martin CZE 2008 --- 30. /  Muži 0:43:13.4 0:13:35.7
43 6040 detail závodníka HOLÁŠKOVÁ Amálie CZE 2005 SKI Klub Kopřivnice 11. /  Ženy 0:43:14.2 0:13:36.5
44 6232 detail závodníka KUDA Roman CZE 2003 --- 31. /  Muži 0:43:22.4 0:13:44.7
45 6270 detail závodníka KRIZKOVA Vanda CZE 2006 --- 12. /  Ženy 0:43:27.4 0:13:49.7
46 6071 detail závodníka DUBCOVA Anna CZE 2008 --- 13. /  Ženy 0:43:29.2 0:13:51.5
47 3682 detail závodníka KRIZ Pavel CZE 1976 --- 32. /  Muži 0:43:30.7 0:13:53.0
48 6975 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 kuna bike team Herálec 33. /  Muži 0:43:32.2 0:13:54.5
49 3584 detail závodníka KUNC Marek CZE 1975 kuna bike team Herálec 34. /  Muži 0:43:32.4 0:13:54.7
50 3719 detail závodníka PLZÁK Jiří CZE 1968 --- 35. /  Muži 0:44:23.9 0:14:46.2
51 6409 detail závodníka PLZÁKOVÁ Markéta CZE 2003 --- 14. /  Ženy 0:44:23.9 0:14:46.2
52 6288 detail závodníka KOTAČKA Robin CZE 2008 --- 36. /  Muži 0:44:26.4 0:14:48.7
53 3694 detail závodníka KOTAČKA Michal CZE 1974 --- 37. /  Muži 0:44:26.7 0:14:49.0
54 3635 detail závodníka SMUTNÝ Jiří CZE 1976 --- 38. /  Muži 0:45:02.4 0:15:24.7
55 3733 detail závodníka CHADIMA Petr CZE 1985 SCK Trpišov 39. /  Muži 0:45:03.9 0:15:26.2
56 6952 detail závodníka RAJNOCHOVÁ Barbora CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 15. /  Ženy 0:45:08.9 0:15:31.2
57 6044 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 40. /  Muži 0:45:09.4 0:15:31.7
58 3689 detail závodníka ŠALANDA Vít CZE 1977 --- 41. /  Muži 0:45:09.7 0:15:32.0
59 6087 detail závodníka RAŠKA Tomáš CZE 2009 SK Šela Sport Přerov 42. /  Muži 0:45:26.4 0:15:48.7
60 3606 detail závodníka RAŠKA Alois CZE 1976 SK Šela Sport 43. /  Muži 0:45:26.7 0:15:49.0
61 6983 detail závodníka GLAISTER Mia CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 16. /  Ženy 0:47:57.2 0:18:19.5
62 3742 detail závodníka DOBEŠ Jiří CZE 1972 VYŠKOV 44. /  Muži 0:48:04.4 0:18:26.7
63 3628 detail závodníka VRÁNA Přemysl CZE 1977 --- 45. /  Muži 0:48:07.7 0:18:30.0
64 3574 detail závodníka GRYGAR Miroslav CZE 1975 --- 46. /  Muži 0:48:22.4 0:18:44.7
65 3617 detail závodníka GRYGAROVÁ Klárka CZE 2004 --- 17. /  Ženy 0:48:22.4 0:18:44.7
66 3701 detail závodníka SLÁDEK Aleš CZE 1945 --- 47. /  Muži 0:48:29.3 0:18:51.6
67 6091 detail závodníka SOCHOROVÁ Vendula CZE 2008 Nové Město na Moravě 2. /  Muži 0:48:32.4 0:18:54.7
68 3639 detail závodníka SOCHOR Martin CZE 1978 Nové Město na Moravě 48. /  Muži 0:48:32.4 0:18:54.7
69 3691 detail závodníka MARKOVÁ Ema CZE 2003 LEZYNE.cz 18. /  Ženy 0:48:43.2 0:19:05.5
70 6010 detail závodníka RAJS Josef CZE 2007 Ck loko Rakovnik 49. /  Muži 0:49:11.7 0:19:34.0
71 6282 detail závodníka STAŇKOVÁ Aneta CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 19. /  Ženy 0:49:17.4 0:19:39.7
72 6111 detail závodníka ŠIMÍČEK Radek CZE 2005 SKI Klub Kopřivnice 50. /  Muži 0:49:30.4 0:19:52.7
73 6106 detail závodníka KRIŽAN Karel CZE 2008 --- 2. /  Ženy 0:49:31.4 0:19:53.7
74 6191 detail závodníka NAJVAROVÁ Markéta CZE 2005 SKI Klub Kopřivnice 20. /  Ženy 0:49:33.2 0:19:55.5
75 3762 detail závodníka ROSA Martin CZE 1978 Ck loko Rakovnik 51. /  Muži 0:49:48.2 0:20:10.5
76 3656 detail závodníka HATAŠ Tomáš CZE 2010 --- 52. /  Muži 0:50:28.2 0:20:50.5
77 3703 detail závodníka RAJSOVÁ Martina CZE 1974 --- 21. /  Ženy 0:50:29.4 0:20:51.7
78 3653 detail závodníka HATAŠ Jan CZE 1976 --- 53. /  Muži 0:50:30.4 0:20:52.7
79 3666 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1952 Nasavrky Bikers 54. /  Muži 0:50:35.2 0:20:57.5
80 6063 detail závodníka HOHN Martin CZE 2009 SKI Klub Kopřivnice 55. /  Muži 0:50:43.4 0:21:05.7
81 3638 detail závodníka KOLÁŘ Svatopluk CZE 1951 SKI Klub Kopřivnice 56. /  Muži 0:50:45.2 0:21:07.5
82 3699 detail závodníka BERAN Martin CZE 1976 IVAR CS - AUTHOR TEAM 57. /  Muži 0:50:47.7 0:21:10.0
83 6051 detail závodníka BERANOVÁ Jana CZE 2006 IVAR CS AUTHOR TEAM 22. /  Ženy 0:50:47.7 0:21:10.0
84 3740 detail závodníka KONDĚLKOVÁ Lucie CZE 1980 --- 23. /  Ženy 0:51:12.4 0:21:34.7
85 6103 detail závodníka KOHOUTEK Tomáš CZE 2008 AGROTEC 58. /  Muži 0:51:28.7 0:21:51.0
86 3582 detail závodníka KOHOUTEK Tomáš CZE 1973 AGROTEC 59. /  Muži 0:51:29.7 0:21:52.0
87 3642 detail závodníka KRIŽANOVÁ Simona CZE 1979 --- 24. /  Ženy 0:51:31.4 0:21:53.7
88 3572 detail závodníka HRABAL Petr CZE 1974 PBV MTB Team Brno 60. /  Muži 0:51:39.2 0:22:01.5
89 3587 detail závodníka LUCKÝ Viktor CZE 1999 --- 61. /  Muži 0:51:39.9 0:22:02.2
90 6007 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 --- 62. /  Muži 0:51:42.9 0:22:05.2
91 3714 detail závodníka KROUPA Petr CZE 1978 --- 63. /  Muži 0:51:43.4 0:22:05.7
92 6251 detail závodníka KUNSTMULLEROVÁ Tereza CZE 2005 --- 25. /  Ženy 0:51:44.7 0:22:07.0
93 3756 detail závodníka JELÍNEK Radek CZE 1973 --- 64. /  Muži 0:51:47.2 0:22:09.5
94 3615 detail závodníka TVRDOŇOVÁ Jana CZE 1983 --- 26. /  Ženy 0:52:25.7 0:22:48.0
95 3683 detail závodníka CHVOJKOVÁ Šárka CZE 1982 --- 27. /  Ženy 0:52:26.2 0:22:48.5
96 6283 detail závodníka PODLIPNÁ Bára CZE 2004 BAKAKO Nová Paka 28. /  Ženy 0:52:26.9 0:22:49.2
97 3588 detail závodníka LUCKÝ Miroslav CZE 1973 --- 65. /  Muži 0:52:30.7 0:22:53.0
98 3598 detail závodníka MORAVCOVÁ Tereza CZE 2001 tornádo horní 29. /  Ženy 0:52:36.4 0:22:58.7
99 3590 detail závodníka HŘEBÍČKOVÁ Barbora CZE 2002 Little Nails 30. /  Ženy 0:52:39.7 0:23:02.0
100 6506 detail závodníka BRUSENBAUCH Karel CZE 2007 --- 66. /  Muži 0:52:40.7 0:23:03.0