Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.10.2016 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
1 4 detail závodníka STOŠEK Martin CZE 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 1:38:02.1 0:00:00.0 28:44.2 1
2 14 detail závodníka PRŮDEK Matěj CZE 1997 Česká spořitelna - Accolade cycling team 1:39:38.6 0:01:36.5 29:25.7 2
3 16 detail závodníka JÍLEK Zdeněk CZE 1996 Erste Premier Petr Čech MTB Team 1:44:29.1 0:06:27.0 31:35.5 4
4 19 detail závodníka LAVIČKA Adam CZE 1995 Nilfisk pro cycling 1:44:29.9 0:06:27.8 31:36.2 5
5 17 detail závodníka KOBES Lukáš CZE 1996 Velosport Domažlice 1:44:30.1 0:06:28.0 31:38.0 8
6 37 detail závodníka SKÁLA Jaromír CZE 1998 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 1:44:31.9 0:06:29.8 31:37.5 7
7 41 detail závodníka ZEŤÁK Michael CZE 1998 Expres CZ-Merida Teamu Kolín 1:44:45.4 0:06:43.3 31:35.2 3
8 30 detail závodníka KUBELKA Petr CZE 1995 BMC CZ Racing team 1:44:52.5 0:06:50.4 32:25.2 10
9 21 detail závodníka RYDVAL Filip CZE 1996 alltraining.cz 1:45:11.4 0:07:09.3 31:37.0 6
10 23 detail závodníka DOLEŽAL Václav CZE 1996 ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team 1:46:10.9 0:08:08.8 33:11.0 15
11 44 detail závodníka KADLEC Jakub CZE 1997 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 1:46:12.9 0:08:10.8 32:23.5 9
12 49 detail závodníka SWÁROVSKÝ Michal CZE 1998 alltraining.cz 1:46:26.6 0:08:24.5 32:25.5 11
13 34 detail závodníka PIRUCH Martin CZE 1994 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1:46:51.4 0:08:49.3 33:01.7 13
14 1754 detail závodníka PRUDEK Dominik CZE 1998 MORAVEC TEAM 1:48:43.9 0:10:41.8 33:02.2 14
15 96 detail závodníka BARTŮNĚK Marek CZE 1998 PREMIUM ETHICSPORT 1:48:56.6 0:10:54.5 32:26.0 12
16 73 detail závodníka STUDENOVSKÝ Radek CZE 1997 GS Cykloteam Jistebnice 1:49:03.9 0:11:01.8 33:14.2 16
17 70 detail závodníka JIRKŮ Jakub CZE 1996 Alltraining.cz-LAWI team 1:49:56.6 0:11:54.5 33:50.2 19
18 20 detail závodníka PROCHÁZKA Jan CZE 1994 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1:51:08.1 0:13:06.0 33:26.5 17
19 111 detail závodníka SÝKORA Karel CZE 1999 Česká spořitelna - Accolade cycling team 1:51:17.4 0:13:15.3 33:53.2 21
20 69 detail závodníka PLÁŠEK Tomáš CZE 1994 Alltraining.cz - Lawi 1:51:24.4 0:13:22.3 33:26.7 18
21 143 detail závodníka HOLUB Jan CZE 1998 SYMBIO+ CANNONDALE 1:51:24.9 0:13:22.8 34:38.5 24
22 74 detail závodníka PARTL Ondřej CZE 1995 UNIQA Jihlava 1:51:56.1 0:13:54.0 34:40.5 26
23 94 detail závodníka DRINKA Daniel CZE 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 1:52:02.1 0:14:00.0 33:51.7 20
24 225 detail závodníka POCHOP Jakub CZE 1999 SYMBIO+ CANNONDALE 1:54:10.4 0:16:08.3 34:37.0 23
25 88 detail závodníka FORMÁNEK Adam CZE 1999 Česká spořitelna Specialized Junior MTB team 1:54:19.6 0:16:17.5 34:17.5 22
26 145 detail závodníka GODYŇ Richard CZE 1994 Bike 2000 1:55:10.6 0:17:08.5 35:19.2 27
27 117 detail závodníka BARTŮNĚK Jan CZE 1994 SYMBIO+ CANNONDALE 1:55:11.6 0:17:09.5 34:39.0 25
28 535 detail závodníka TINKA Pavel CZE 1994 TINKOV 2:01:08.7 0:23:06.6 39:06.0 32
29 256 detail závodníka JANOUŠEK Filip CZE 1996 SYMBIO+ CANNONDALE 2:02:59.2 0:24:57.1 38:16.2 29
30 339 detail závodníka POLÁK Robert CZE 1998 Synerga Bike Team 2:03:21.7 0:25:19.6 37:53.2 28
31 329 detail závodníka MEDUNA Jakub CZE 1997 MTB Chrudim 2:05:42.9 0:27:40.8 38:27.7 31
32 289 detail závodníka KAMÍNEK Petr CZE 1995 SYMBIO+ CANNONDALE 2:06:40.2 0:28:38.1 38:17.7 30
33 373 detail závodníka NOVÁK Jan CZE 1996 --- 2:07:50.2 0:29:48.1 39:54.5 35
34 1757 detail závodníka MUSIL Filip CZE 1998 4ever Cyklo Bulis Bystřice pod Hostýnem 2:10:03.7 0:32:01.6 39:48.0 33
35 355 detail závodníka ŠULC Erik CZE 1996 Ústí nad Orlicí 2:11:56.7 0:33:54.6 43:39.5 38
36 305 detail závodníka NEMET Michal CZE 1997 WÜRTH MTB racing team 2:13:11.3 0:35:09.2 41:30.7 36
37 325 detail závodníka CHYTIL Tomáš CZE 1995 Six Monkeys 2:17:32.2 0:39:30.1 39:53.5 34
38 1791 detail závodníka ADREE Filip CZE 1996 HEAD BIKE TEAM 2:27:07.2 0:49:05.1 41:46.0 37
39 676 detail závodníka GITTLER Vladislav CZE 1997 --- 2:27:39.3 0:49:37.2 47:35.0 40
40 789 detail závodníka STOLÍN Petr CZE 1998 --- 2:28:17.2 0:50:15.1 45:32.5 39
41 716 detail závodníka SCHNEIDER Jiří CZE 1999 --- 2:30:15.6 0:52:13.5 50:31.5 42
42 578 detail závodníka HRONEK Adam CZE 1999 SYMBIO+ CANNONDALE 2:39:38.5 1:01:36.4 48:38.3 41
43 787 detail závodníka KALBÁČ Karel CZE 1998 --- 2:53:38.2 1:15:36.1 55:35.5 44
44 711 detail závodníka CHEKALIN Leonid CZE 1997 SPECIALIZED 2:56:35.8 1:18:33.7 54:24.8 43