Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.10.2016 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
1 3 detail závodníka SKALICKÝ Pavel CZE 1992 Cykloteam KOLARNA Olomouc 1:42:27.6 0:00:00.0 0:30:46.0 1
2 13 detail závodníka ŠŤASTNÝ Petr CZE 1988 Erste Premier Petr Čech MTB Team 1:42:30.1 0:00:02.5 0:30:46.0 2
3 42 detail závodníka STOŠEK Viktor CZE 1991 MS Bike Academy Racing 1:43:11.1 0:00:43.5 0:31:22.7 4
4 25 detail závodníka VÁŇA Pavel CZE 1988 Biketriatlon Morkovice mtb 1:43:54.4 0:01:26.8 0:31:07.7 3
5 28 detail závodníka ZEITHAMMER Martin CZE 1987 Česká spořitelna - Accolade cycling team 1:44:29.4 0:02:01.8 0:31:36.2 6
6 29 detail závodníka PÍSAŘ Jan CZE 1988 Erste Premier Petr Čech MTB Team 1:44:33.4 0:02:05.8 0:31:33.7 5
7 22 detail závodníka ANDRLE David CZE 1991 SYMBIO+CANNONDALE 1:45:12.1 0:02:44.5 0:32:24.0 8
8 133 detail závodníka MIKOLÁŠEK Jan CZE 1993 Velosport Valenta Scott Team 1:45:31.4 0:03:03.8 0:32:24.5 9
9 43 detail závodníka NOVÁK Michal CZE 1991 STRATOS AUTO 1:46:42.4 0:04:14.8 0:32:23.2 7
10 72 detail závodníka SPILKA Tomáš CZE 1993 REDFROG 1:49:58.6 0:07:31.0 0:33:14.5 14
11 40 detail závodníka MOKRÝ Jakub CZE 1990 SYMBIO+ CANNONDALE 1:50:03.3 0:07:35.7 0:33:02.0 12
12 134 detail závodníka KULHAVÝ Tomáš CZE 1988 BMC CZ Racing team 1:50:08.6 0:07:41.0 0:33:52.7 20
13 81 detail závodníka HORÁČEK Radim CZE 1990 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1:50:15.6 0:07:48.0 0:33:49.7 15
14 99 detail závodníka NOVÁK Vojtěch CZE 1989 REDFROG 1:50:15.6 0:07:48.0 0:33:50.2 16
15 66 detail závodníka JENŠÍK Jan CZE 1988 SYMBIO+ CANNONDALE 1:50:28.1 0:08:00.5 0:33:01.5 11
16 80 detail závodníka HYNEČEK Michal CZE 1987 Synerga Bike Team 1:50:40.9 0:08:13.3 0:33:00.7 10
17 114 detail závodníka CHOVANEC Filip CZE 1993 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1:51:08.1 0:08:40.5 0:33:51.7 18
18 84 detail závodníka BLAŽEK Jan CZE 1992 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1:51:29.9 0:09:02.3 0:33:52.0 19
19 79 detail závodníka ŘADA Michal CZE 1989 Six Monkeys 1:52:03.6 0:09:36.0 0:33:51.5 17
20 15 detail závodníka DANĚK Jiří CZE 1993 Erste Premier Petr Čech MTB Team 1:52:16.1 0:09:48.5 0:33:12.7 13
21 98 detail závodníka RUBAČ Michal CZE 1993 Six Monkeys 1:54:30.9 0:12:03.3 0:34:37.2 21
22 205 detail závodníka PICKA Petr CZE 1991 SYMBIO+ CANNONDALE 1:54:36.6 0:12:09.0 0:35:26.5 24
23 89 detail závodníka KOUKLÍK David CZE 1993 Symbio+Canondale 1:54:49.9 0:12:22.3 0:35:40.0 25
24 147 detail závodníka LIBRA Miroslav CZE 1989 BikeTeamVěcov 1:56:10.4 0:13:42.8 0:35:23.2 23
25 348 detail závodníka KINDL Lukáš CZE 1990 DEXTER CYCLING 1:56:28.9 0:14:01.3 0:35:19.2 22
26 146 detail závodníka KOPEC Jiří CZE 1993 Veřejná Sportovní Akademie 1:56:53.1 0:14:25.5 0:36:24.7 28
27 209 detail závodníka MIKEŠ Jakub CZE 1990 Bike Team REMIŠVEHA 1:57:05.6 0:14:38.0 0:36:24.5 27
28 240 detail závodníka PEŠEK Vojtěch CZE 1989 Agrofert cyklo tým - TATRA TEAM 1:58:22.7 0:15:55.1 0:36:43.7 29
29 139 detail závodníka MERXBAUER Jan CZE 1989 FDJ 1:58:40.9 0:16:13.3 0:36:45.5 31
30 116 detail závodníka SCHÖN Martin CZE 1989 CK Slovan Moravská Třebová 1:58:46.6 0:16:19.0 0:36:04.5 26
31 276 detail závodníka FLÉGL Lukáš CZE 1993 Kola Šír Bělohrad 1:59:05.6 0:16:38.0 0:36:51.0 32
32 296 detail závodníka PÁRAL Vladimír CZE 1987 --- 1:59:44.7 0:17:17.1 0:36:53.5 33
33 818 detail závodníka HAKL Filip CZE 1993 FOR BIKES cycling team 1:59:47.2 0:17:19.6 0:37:46.5 37
34 142 detail závodníka PROCHÁZKA Jan CZE 1990 CYKLOHELIOS 1:59:51.5 0:17:23.9 0:36:44.5 30
35 337 detail závodníka MAXA Milan CZE 1992 Bike Team REMIŠVEHA 2:01:28.9 0:19:01.3 0:37:25.2 35
36 331 detail závodníka VARHANÍČEK Lukáš CZE 1990 Kroměřížšké bajker 2:02:42.9 0:20:15.3 0:38:57.5 40
37 220 detail závodníka SKOVAJSA Jakub CZE 1993 Six Monkeys 2:04:34.7 0:22:07.1 0:37:23.2 34
38 166 detail závodníka EHRENBEREGER Lukáš CZE 1991 ski team svratka 2:04:47.2 0:22:19.6 0:38:31.0 39
39 136 detail závodníka POSPÍŠIL Michal CZE 1990 Scott Sport Brno 2:05:11.7 0:22:44.1 0:38:14.2 38
40 461 detail závodníka MALČICKÝ Vlastimil CZE 1989 AGROFERT cyklo tým 2:05:23.4 0:22:55.8 0:39:54.5 43
41 294 detail závodníka VALA Filip CZE 1992 --- 2:06:05.9 0:23:38.3 0:39:32.7 42
42 311 detail závodníka JABŮREK Jan CZE 1992 Stark Cycling Team 2:06:39.2 0:24:11.6 0:40:49.7 46
43 830 detail závodníka ŠTÍPEK Michal CZE 1993 --- 2:06:58.4 0:24:30.8 0:40:50.5 47
44 374 detail závodníka DVOŘÁK Jan CZE 1993 --- 2:07:53.2 0:25:25.6 0:40:08.7 44
45 292 detail závodníka HAVRÁNEK Petr CZE 1988 --- 2:08:14.7 0:25:47.1 0:39:04.5 41
46 274 detail závodníka KAMÍNEK Václav CZE 1992 SYMBIO+ CANNONDALE 2:08:27.2 0:25:59.6 0:37:44.2 36
47 358 detail závodníka BLAŽEK Jakub CZE 1988 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:11:04.2 0:28:36.6 0:40:20.7 45
48 455 detail závodníka KLEPAL Jan CZE 1989 Shark Team 2:12:25.2 0:29:57.6 0:42:27.0 51
49 417 detail závodníka FRAJBIŠ Jan CZE 1993 Duk 2:14:03.4 0:31:35.8 0:43:34.0 52
50 437 detail závodníka MALÝ Jan CZE 1991 Ježíkov Horažďovice 2:15:13.2 0:32:45.6 0:42:24.3 50
51 1770 detail závodníka MÁLEK Tomáš CZE 1989 --- 2:15:28.0 0:33:00.4 0:45:25.2 58
52 1816 detail závodníka ZEMAN Jakub CZE 1991 --- 2:15:37.9 0:33:10.3 0:44:05.2 54
53 837 detail závodníka ŠAFRAN Matěj CZE 1993 --- 2:16:27.7 0:34:00.1 0:43:42.2 53
54 922 detail závodníka BREBULET Andrei CZE 1988 BCR 2:17:50.7 0:35:23.1 0:41:56.5 49
55 452 detail závodníka PAVLŮ Tomáš CZE 1992 --- 2:20:33.5 0:38:05.9 0:41:54.5 48
56 591 detail závodníka DOSTÁL Ondřej CZE 1991 --- 2:21:05.1 0:38:37.5 0:44:53.0 55
57 693 detail závodníka PÍŠA Roman CZE 1987 --- 2:23:34.7 0:41:07.1 0:45:44.5 60
58 855 detail závodníka HANĚL Ondřej CZE 1989 --- 2:25:03.2 0:42:35.6 0:47:41.4 67
59 545 detail závodníka MEJTSKÝ Jakub CZE 1991 --- 2:25:20.2 0:42:52.6 0:45:17.0 56
60 637 detail závodníka RÖHRICH Jan CZE 1992 Fineshare 2:26:04.2 0:43:36.6 0:46:03.3 61
61 835 detail závodníka KUCHAŘ Jakub CZE 1988 --- 2:27:11.2 0:44:43.6 0:47:04.8 63
62 517 detail závodníka SLAVÍK Robin CZE 1988 AveTECH. s.r.o. 2:28:32.5 0:46:04.9 0:46:26.5 62
63 345 detail závodníka PTÁČEK David CZE 1987 Vermarc CZE 2:30:45.6 0:48:18.0 0:45:19.0 57
64 523 detail závodníka BENDA Lukáš CZE 1988 AGROFERT cyklo tým 2:32:25.5 0:49:57.9 0:48:12.5 68
65 706 detail závodníka BRODSKÝ Tomáš CZE 1989 --- 2:33:38.5 0:51:10.9 0:49:38.0 69
66 1758 detail závodníka CURUS Jakub CZE 1988 --- 2:34:20.7 0:51:53.1 0:47:33.2 66
67 480 detail závodníka RINN Jakub CZE 1987 Atelier-Technik s.r.o. 2:35:14.2 0:52:46.6 0:47:29.2 65
68 661 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1991 Triatlon Team Příbram 2:36:11.9 0:53:44.3 0:47:26.8 64
69 603 detail závodníka PORTYŠ Jakub CZE 1987 --- 2:36:40.5 0:54:12.9 0:50:43.3 75
70 1740 detail závodníka HABUNEK Matija CZE 1990 EB Croatia 2:36:54.9 0:54:27.3 0:51:27.0 76
71 482 detail závodníka KOŠ?ŤÁL Jakub CZE 1987 --- 2:39:00.5 0:56:32.9 0:50:38.0 74
72 589 detail závodníka KONČOK Martin CZE 1991 --- 2:40:00.6 0:57:33.0 0:50:28.3 73
73 797 detail závodníka KOSCIELNIAK Zdeněk CZE 1991 --- 2:40:47.5 0:58:19.9 0:50:06.1 70
74 697 detail závodníka PAJAČ Lukáš CZE 1987 FineBike 2:43:53.5 1:01:25.9 0:50:16.5 72
75 469 detail závodníka JANSKÝ Michal CZE 1991 alltraining.cz 2:47:17.9 1:04:50.3 0:50:06.8 71
76 921 detail závodníka HILBERT Hynek CZE 1987 SKI TEAM České spořitelny 2:47:40.7 1:05:13.1 1:02:06.0 84
77 811 detail závodníka ZEMAN Jiří CZE 1991 --- 2:51:31.8 1:09:04.2 0:45:29.8 59
78 1739 detail závodníka KŘEPELA Ivo CZE 1989 sAuto 2:57:26.1 1:14:58.5 0:57:21.5 82
79 839 detail závodníka BLAŽEK Ondřej CZE 1987 --- 2:58:58.6 1:16:31.0 0:55:40.5 78
80 879 detail závodníka TABAČÁK Jozef SVK 1987 Slovenská Sporitelňa II 3:04:08.3 1:21:40.7 0:53:24.0 77
81 1744 detail závodníka KREJČÍ Marek CZE 1993 Východní Čechy 3:05:24.1 1:22:56.5 0:56:08.8 79
82 740 detail závodníka HAAS David CZE 1987 --- 3:06:41.8 1:24:14.2 0:58:18.0 83
83 1741 detail závodníka MATOUŠEK Zdeněk CZE 1990 PRAHA 3:15:39.4 1:33:11.8 0:56:54.8 81
84 1738 detail závodníka BLAHNA Michal CZE 1989 PRAHA 3:20:53.9 1:38:26.3 0:56:47.3 80
85 792 detail závodníka PAULÍK Michal CZE 1988 Blažovice 3:24:00.1 1:41:32.5 1:02:37.8 85
86 1743 detail závodníka STEJSKAL Martin CZE 1991 sAuto 3:29:30.1 1:47:02.5 1:19:08.1 87
87 920 detail závodníka ČERNÝ Tomáš CZE 1987 Buřinka 3:34:24.4 1:51:56.8 1:02:56.8 86