Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :1.10.2016 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Mezičas #
1 47 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1975 Nilfisk pro cycling 1:45:27.6 0:00:00.0 0:32:26.0 2
2 861 detail závodníka NOVOTNÝ Robert CZE 1974 Knauf 1:46:27.9 0:01:00.3 0:32:25.7 1
3 36 detail závodníka KLAP David CZE 1975 RAJEC Allivictus 1:46:28.6 0:01:01.0 0:33:03.0 4
4 75 detail závodníka HOLIŠ Martin CZE 1974 Česká spořitelna - Accolade cycling team 1:50:02.4 0:04:34.8 0:33:02.5 3
5 53 detail závodníka ŠÍPAL Ivan CZE 1967 Alltraining Lawi 1:50:03.4 0:04:35.8 0:33:52.0 6
6 83 detail závodníka KOBES Miroslav CZE 1970 Velosport Domažlice 1:51:10.6 0:05:43.0 0:33:26.5 5
7 109 detail závodníka FOX Miloš CZE 1968 AUTHOR MASTERS 1:51:36.9 0:06:09.3 0:34:17.0 9
8 137 detail závodníka ŠKABRADA Jan CZE 1973 Česká Spořitelna MTB Hobby A 1:51:47.4 0:06:19.8 0:34:25.7 10
9 52 detail závodníka JIŘENA Pavel CZE 1967 AUTHOR MASTERS 1:51:58.1 0:06:30.5 0:34:40.3 12
10 92 detail závodníka VOPÁLENSKÝ Martin CZE 1975 Velosport Valenta Scott Team 1:52:41.4 0:07:13.8 0:34:15.2 8
11 121 detail závodníka VÁŇA Marek CZE 1971 MM AUTO - MTB Team 1:54:21.6 0:08:54.0 0:34:39.2 11
12 63 detail závodníka KUČERA Vladimír CZE 1973 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 1:55:22.5 0:09:54.9 0:35:22.5 13
13 217 detail závodníka BOČEK Jiří CZE 1974 Dieselpower 1:55:57.1 0:10:29.5 0:36:23.6 27
14 241 detail závodníka PIVKO David CZE 1976 --- 1:55:57.5 0:10:29.9 0:36:21.0 20
15 247 detail závodníka VOJÁČEK Martin CZE 1974 FITNESS SLAVIA 1:55:58.4 0:10:30.8 0:36:03.2 16
16 135 detail závodníka VOPAT Milan CZE 1973 --- 1:56:35.1 0:11:07.5 0:35:39.0 15
17 76 detail závodníka MAJKUT Petr CZE 1971 Česká spořitelna - Accolade cycling team 1:56:44.6 0:11:17.0 0:36:22.5 25
18 847 detail závodníka MAZEL Lubomír CZE 1969 VEUS Vyškov 1:56:58.9 0:11:31.3 0:35:23.2 14
19 228 detail závodníka ORÁLEK Dušan CZE 1974 Cyklofořt 1:56:59.4 0:11:31.8 0:36:06.5 17
20 119 detail závodníka RŮTA Josef CZE 1976 Ježíkov 1:57:26.4 0:11:58.8 0:36:23.0 26
21 127 detail závodníka FRÝBERT Jiří CZE 1973 Česká spořitelna MTB Hobby B 1:57:33.4 0:12:05.8 0:36:21.2 21
22 210 detail závodníka FUTÓ Michal CZE 1974 MTB Hrádek nad Nisou 1:58:24.4 0:12:56.8 0:36:22.0 23
23 122 detail závodníka CHUDOMEL Jiří CZE 1975 Erste Premier Petr Čech MTB Team B 1:58:33.1 0:13:05.5 0:36:22.2 24
24 123 detail závodníka NEBESKÝ Tomáš CZE 1969 Varta 1:58:48.5 0:13:20.9 0:36:48.0 28
25 172 detail závodníka KUBÍČEK Martin CZE 1968 --- 1:59:04.5 0:13:36.9 0:33:53.0 7
26 150 detail závodníka CHAROUSEK Jiří CZE 1973 ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED MTB 1:59:16.4 0:13:48.8 0:36:21.7 22
27 148 detail závodníka HLAVATY Milan CZE 1972 SYMBIO+ CANNONDALE 1:59:47.9 0:14:20.3 0:37:27.0 31
28 1844 detail závodníka BĚHOUNEK Michal CZE 1967 Veloservis Team 1:59:51.9 0:14:24.3 0:38:29.5 45
29 356 detail závodníka ERNEST Jiří CZE 1972 --- 2:00:05.4 0:14:37.8 0:37:43.0 34
30 141 detail závodníka CICVÁREK Michal CZE 1976 OTK BIKE TEAM 2:00:19.4 0:14:51.8 0:36:14.5 19
31 250 detail závodníka TUČEK Martin CZE 1975 Silvini Madshus team 2:01:16.9 0:15:49.3 0:37:51.2 38
32 155 detail závodníka HRTOŇ Aleš CZE 1967 Force Aleš 2:01:21.7 0:15:54.1 0:37:28.5 32
33 277 detail závodníka BUMBÁLEK František CZE 1973 SYMBIO+ CANNONDALE 2:01:29.9 0:16:02.3 0:37:29.7 33
34 268 detail závodníka BULANT Jiří CZE 1976 Velosport Valenta Scott Team 2:01:50.2 0:16:22.6 0:38:02.2 40
35 208 detail závodníka FOJT Milič CZE 1972 CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:02:00.4 0:16:32.8 0:38:13.5 44
36 259 detail závodníka VONDRÁČEK Josef CZE 1970 --- 2:02:15.9 0:16:48.3 0:37:45.7 36
37 278 detail závodníka ŠARAFÍN Marek CZE 1974 BIKE TEAM Porsche Olomouc 2:02:17.2 0:16:49.6 0:37:47.5 37
38 262 detail závodníka NOVÁK Tomáš CZE 1970 WÜRTH MTB racing team 2:02:17.9 0:16:50.3 0:38:01.0 39
39 246 detail závodníka BUČEK Petr CZE 1968 Novatop Lapierre 2:02:36.2 0:17:08.6 0:38:08.5 42
40 125 detail závodníka POLÁK Kamil CZE 1968 Cyklo Kampo Turnov 2:02:58.7 0:17:31.1 0:36:51.2 30
41 218 detail závodníka KADLEČEK František CZE 1974 SYMBIO+CANNONDALE 2:03:02.1 0:17:34.5 0:38:56.8 53
42 840 detail závodníka KAPLAN Ondřej CZE 1974 SDH Vysoká u Holic 2:03:13.7 0:17:46.1 0:40:43.7 86
43 318 detail závodníka SEMANCO Radim CZE 1976 --- 2:03:39.4 0:18:11.8 0:38:55.2 51
44 153 detail závodníka SPRATEK Jindřich CZE 1974 ALONE Vendryně 2:03:58.9 0:18:31.3 0:38:54.0 49
45 397 detail závodníka PEŠKAŘ Petr CZE 1973 Česká spořitelna-Specialized MTB C 2:04:15.3 0:18:47.7 0:38:59.3 60
46 281 detail závodníka SAHULA Martin CZE 1972 --- 2:04:20.7 0:18:53.1 0:39:07.7 61
47 327 detail závodníka CHROUSTOVSKÝ Jaromír CZE 1971 SK Kondor 2:04:30.7 0:19:03.1 0:38:56.5 52
48 265 detail závodníka NEČAS Petr CZE 1975 alltraining.cz 2:04:35.9 0:19:08.3 0:37:44.7 35
49 279 detail závodníka NÁBĚLEK Aleš CZE 1973 KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:04:49.7 0:19:22.1 0:38:29.5 46
50 158 detail závodníka FOJT Kamil CZE 1969 KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:04:49.7 0:19:22.1 0:38:58.7 57
51 271 detail závodníka VOPÁLENSKÝ Milan CZE 1972 Velosport Valenta Scott Team 2:05:16.4 0:19:48.8 0:38:03.0 41
52 333 detail závodníka PRADÁČ Leoš CZE 1970 RT ROBOTERM 2:05:22.2 0:19:54.6 0:38:12.7 43
53 888 detail závodníka ROTHMUELLER Peter AUS 1970 --- 2:05:47.7 0:20:20.1 0:39:54.2 70
54 290 detail závodníka GITTLER Vladislav CZE 1968 --- 2:05:51.4 0:20:23.8 0:38:59.3 59
55 252 detail závodníka PALÁSEK Igor CZE 1975 OCA-Open Cycling Academy 2:05:51.7 0:20:24.1 0:38:58.0 55
56 309 detail závodníka HÁJEK Stanislav CZE 1970 CYKLO KLUB LIPTÁKOV 1 2:05:55.9 0:20:28.3 0:38:58.5 56
57 1756 detail závodníka HRUŠKA Tomáš CZE 1971 RCR bike team Česká Třebová 2:06:30.4 0:21:02.8 0:41:02.7 89
58 314 detail závodníka ŠVEC Miloslav CZE 1970 Bike Team REMIŠVEHA 2:06:34.4 0:21:06.8 0:38:52.0 48
59 1807 detail závodníka SÝKORA Karel CZE 1967 --- 2:06:41.2 0:21:13.6 0:40:38.5 80
60 350 detail závodníka PETSCH Jaroslav CZE 1975 vebrovyboudy.com 2:06:44.2 0:21:16.6 0:40:48.5 88
61 168 detail závodníka HLADÍK Petr CZE 1968 nkt cables cycling team 2:06:45.9 0:21:18.3 0:38:59.1 58
62 280 detail závodníka MRÁZEK Pavel CZE 1968 KMOTR - CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2:06:52.2 0:21:24.6 0:38:55.0 50
63 167 detail závodníka JIČÍNSKÝ Tomáš CZE 1972 --- 2:07:05.9 0:21:38.3 0:38:51.5 47
64 295 detail závodníka PANUŠ Karel CZE 1974 SYMBIO+ CANNONDALE 2:07:10.4 0:21:42.8 0:39:34.2 63
65 161 detail závodníka TICHÝ Radek CZE 1975 WÜRTH MTB racing team 2:07:34.7 0:22:07.1 0:36:50.1 29
66 1792 detail závodníka ZBORNÍK Vladimír CZE 1972 --- 2:07:48.9 0:22:21.3 0:40:32.8 78
67 282 detail závodníka HÁLEK Václav CZE 1974 GT Opportunity Brno 2:07:55.9 0:22:28.3 0:40:16.3 75
68 445 detail závodníka JANDA Petr CZE 1968 OSTRAVA 2:08:05.4 0:22:37.8 0:39:53.2 69
69 152 detail závodníka KRÁL Michal CZE 1975 SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM 2:08:10.2 0:22:42.6 0:39:50.7 67
70 590 detail závodníka SEDLÁČEK Jiří CZE 1975 AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM 2:08:23.9 0:22:56.3 0:40:19.7 76
71 266 detail závodníka PÁNEK Miroslav CZE 1973 Metrostav 2:08:37.4 0:23:09.8 0:40:39.0 81
72 302 detail závodníka NEČAS Miroslav CZE 1974 --- 2:08:44.2 0:23:16.6 0:39:34.7 64
73 1827 detail závodníka STARÝ Tomáš CZE 1972 --- 2:08:51.2 0:23:23.6 0:40:39.2 83
74 608 detail závodníka DRAGOLOV Daniel CZE 1967 --- 2:09:12.7 0:23:45.1 0:41:39.7 98
75 304 detail závodníka SVOBODA Miroslav CZE 1973 --- 2:09:13.7 0:23:46.1 0:41:07.2 90
76 243 detail závodníka BARTUŠEK Jaroslav CZE 1970 --- 2:09:20.9 0:23:53.3 0:39:49.2 65
77 323 detail závodníka MITAS Ladislav CZE 1970 AGROFERT cyklo tým 2:09:22.7 0:23:55.1 0:39:49.5 66
78 343 detail závodníka JAREŠ Josef CZE 1968 SK POLAR 2:09:25.9 0:23:58.3 0:39:54.5 71
79 756 detail závodníka PUČAN Jiří CZE 1971 Bystřice nad Pernštejnem 2:09:37.3 0:24:09.7 0:40:39.8 84
80 165 detail závodníka KUČERA Josef CZE 1971 SK Cyklo Chlubna 2:09:54.7 0:24:27.1 0:49:29.8 202
81 298 detail závodníka JÍLEK Richard CZE 1972 BIKE TEAM Porsche Olomouc 2:10:20.9 0:24:53.3 0:40:12.5 73
82 400 detail závodníka ŠPÍNA Martin CZE 1974 Nilfisk pro cycling 2:10:25.7 0:24:58.1 0:40:21.8 77
83 231 detail závodníka NIČOVSKÝ Antonin CZE 1974 BIKE TEAM Porsche Olomouc 2:10:33.8 0:25:06.2 0:38:57.7 54
84 320 detail závodníka CHVOJKA Jaroslav CZE 1975 TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ 2:10:44.4 0:25:16.8 0:40:40.7 85
85 386 detail závodníka BRADÁČ Richard CZE 1969 BIKE TEAM Porsche Olomouc 2:10:49.9 0:25:22.3 0:40:11.5 72
86 475 detail závodníka HAVLÍČEK Petr CZE 1974 Brno 2:11:24.4 0:25:56.8 0:41:17.0 94
87 561 detail závodníka FALTEJSEK Jan CZE 1975 --- 2:11:41.9 0:26:14.3 0:41:57.3 105
88 414 detail závodníka ELBADRI Abdalla Ali CZE 1968 --- 2:11:48.2 0:26:20.6 0:41:54.0 101
89 539 detail závodníka HERYNEK Petr CZE 1973 Schüco 2:11:58.4 0:26:30.8 0:41:10.2 92
90 310 detail závodníka ČECH Ladislav CZE 1973 RSFK 2:11:59.4 0:26:31.8 0:39:52.5 68
91 605 detail závodníka DVOŘÁK Pavel CZE 1974 Česká spořitelna - Accolade cycling team 2:12:08.7 0:26:41.1 0:40:37.0 79
92 388 detail závodníka MARHOUN Zdeněk CZE 1970 ČESKÉ BUDĚJOVICE 2:12:12.4 0:26:44.8 0:41:09.7 91
93 1808 detail závodníka JANEČEK David CZE 1975 M.A.R.S. 2:12:20.7 0:26:53.1 0:41:56.8 104
94 371 detail závodníka KOČÍ Ladislav CZE 1972 INT CZ 2:12:37.9 0:27:10.3 0:41:51.5 99
95 479 detail závodníka TECHNIK Pavel CZE 1967 --- 2:12:57.2 0:27:29.6 0:41:30.0 95
96 390 detail závodníka BAĎURA Jan CZE 1968 --- 2:13:08.7 0:27:41.1 0:42:21.5 110
97 312 detail závodníka ŘÍHA Michal CZE 1976 Sazička a Žemlička Rosice 2:13:11.9 0:27:44.3 0:41:37.2 96
98 1760 detail závodníka KARABA Zdeněk CZE 1967 KABA SPORT Chotěboř 2:13:13.7 0:27:46.1 0:41:38.5 97
99 886 detail závodníka LINDNER Wolf AUS 1969 EB Osterreich 2:13:14.7 0:27:47.1 0:40:47.0 87
100 206 detail závodníka SMEJKAL Roman CZE 1976 Synerga Bike Team 2:13:32.2 0:28:04.6 0:36:07.7 18