Cyklocamp MTB Maraton - Cyklocamp pod Landštejnem

MTB
DATUM :27.8.2016 MÍSTO :Staré Město pod Landštejnem

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 855 detail závodníka POKORNÝ Štěpán CZE 2001 KB Staré Město pod Landštejnem 1. /  Děti 13 - 15 let 1:06:04.7 0:00:00.0
2 870 detail závodníka VÍTŮ Michal CZE 2003 ZŠ Masarykova 2. /  Děti 13 - 15 let 1:08:10.3 0:02:05.6
3 854 detail závodníka MAREŠOVÁ Jana CZE 1971 Patry cycling team Třešť 1. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:08:22.2 0:02:17.5
4 826 detail závodníka JIRSA Miloš CZE 1971 Kamenice nad Lipou 2. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:10:47.8 0:04:43.1
5 811 detail závodníka SIMANDLOVÁ Jana CZE 1972 --- 3. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:12:02.1 0:05:57.4
6 856 detail závodníka KUBÍČEK Vladimír CZE 1956 Sokol Lhota 4. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:12:02.5 0:05:57.8
7 869 detail závodníka NEUMANOVÁ Kristýna CZE 2007 SK Tour Sport Třebíč 1. /  Děti do 10 let 1:13:30.2 0:07:25.5
8 820 detail závodníka VRZAL Vlastimil CZE 2006 --- 2. /  Děti do 10 let 1:15:08.5 0:09:03.8
9 813 detail závodníka HRUŠKA Kryštof CZE 2004 --- 1. /  Děti 11 - 12 let 1:17:32.5 0:11:27.8
10 850 detail závodníka JIRÁK Vojtěch CZE 2004 --- 2. /  Děti 11 - 12 let 1:17:54.4 0:11:49.7
11 859 detail závodníka BENEŠOVÁ Jana CZE 1967 Fibeko Kvasiny 5. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:17:57.2 0:11:52.5
12 849 detail závodníka JIRÁKOVÁ Renata CZE 1977 --- 6. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:18:17.2 0:12:12.5
13 835 detail závodníka KOPŘIVA Jaromír CZE 1967 --- 7. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:19:36.2 0:13:31.5
14 836 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Eliška CZE 2005 --- 3. /  Děti 11 - 12 let 1:20:23.7 0:14:19.0
15 837 detail závodníka DVOŘÁK Radek CZE 1972 --- 8. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:20:24.2 0:14:19.5
16 853 detail závodníka FEJKO Štefan CZE 1949 --- 9. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:24:43.8 0:18:39.1
17 842 detail závodníka BLÁHA Pavel CZE 1983 ČMD 10. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:24:44.5 0:18:39.8
18 871 detail závodníka PÉČ Michal CZE 2005 Bořetín 4. /  Děti 11 - 12 let 1:26:36.6 0:20:31.9
19 875 detail závodníka SYSEL Jenda CZE 2007 Praha 3. /  Děti do 10 let 1:28:38.3 0:22:33.6
20 876 detail závodníka SYSEL Ondřej CZE 1974 Praha 11. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:28:38.4 0:22:33.7
21 818 detail závodníka VONDRUŠKOVÁ Eliška CZE 2003 --- 3. /  Děti 13 - 15 let 1:28:40.3 0:22:35.6
22 819 detail závodníka VRZALOVÁ Aneta CZE 2001 --- 4. /  Děti 13 - 15 let 1:28:41.3 0:22:36.6
23 805 detail závodníka NOVÁKOVÁ Martina CZE 1972 --- 12. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:28:44.3 0:22:39.6
24 804 detail závodníka KUREČKA Jindřich CZE 1973 --- 13. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:28:45.3 0:22:40.6
25 846 detail závodníka HOLÝ Petr CZE 1979 ČMD 14. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:31:38.9 0:25:34.2
26 823 detail závodníka PITTNEROVÁ Simona CZE 1992 Pohoda bike team 15. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:33:11.3 0:27:06.6
27 817 detail závodníka VONDRUŠKA Adam CZE 2006 --- 4. /  Děti do 10 let 1:33:38.3 0:27:33.6
28 878 detail závodníka NOVÁK Filip CZE 2007 --- 5. /  Děti do 10 let 1:34:02.8 0:27:58.1
29 801 detail závodníka ŠRÁMOVÁ Jana CZE 1968 --- 16. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:34:09.5 0:28:04.8
30 822 detail závodníka PITTNEROVÁ Šárka CZE 1971 Pohoda bike team 17. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:34:21.6 0:28:16.9
31 834 detail závodníka TOMÁNKOVÁ Simona CZE 1973 Pohoda bike team 18. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:35:49.1 0:29:44.4
32 802 detail závodníka KYLAROVÁ Alexandra CZE 1976 --- 19. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:39:07.5 0:33:02.8
33 803 detail závodníka KYLAROVÁ Aneta CZE 2003 --- 5. /  Děti 13 - 15 let 1:39:07.9 0:33:03.2
34 857 detail závodníka ŠÍVR Matěj CZE 2007 --- 6. /  Děti do 10 let 1:39:41.3 0:33:36.6
35 858 detail závodníka ŠÍVR Jiří CZE 1971 --- 20. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:39:41.5 0:33:36.8
36 872 detail závodníka URBAN Jan CZE 2009 --- 7. /  Děti do 10 let 1:42:27.9 0:36:23.2
37 830 detail závodníka GRULLICHOVÁ Barbora CZE 2006 ČMD 8. /  Děti do 10 let 1:51:53.4 0:45:48.7
38 831 detail závodníka GRULICH Matyáš CZE 2008 ČMD 9. /  Děti do 10 let 1:51:54.9 0:45:50.2
39 848 detail závodníka GRULICHOVÁ Renata CZE 1976 ČMD 21. /  Doprovod (bez klasifikace) 1:51:55.1 0:45:50.4
40 809 detail závodníka HUSNÍKOVÁ Kateřina CZE 2007 --- 10. /  Děti do 10 let 1:52:02.8 0:45:58.1
41 852 detail závodníka KULOVANÝ Martin CZE 2008 jindrichohradeckypulmaraton.cz 11. /  Děti do 10 let 2:05:26.6 0:59:21.9
42 851 detail závodníka KULOVANÝ Martin CZE 1973 jindrichohradeckypulmaraton.cz 22. /  Doprovod (bez klasifikace) 2:05:27.8 0:59:23.1
43 862 detail závodníka KRAUSKOPFOVÁ Kateřina CZE 1977 Dukla Praha 1. /  Elektrokola 2:11:56.4 1:05:51.7
44 863 detail závodníka NOVÁK Jakub CZE 2010 DC bike 12. /  Děti do 10 let 2:23:28.6 1:17:23.9
45 864 detail závodníka NOVÁK Michal CZE 1979 DC bike 23. /  Doprovod (bez klasifikace) 2:23:28.8 1:17:24.1
46 821 detail závodníka MACHÁČKOVÁ Simona CZE 2007 --- 13. /  Děti do 10 let 2:24:10.6 1:18:05.9
47 843 detail závodníka CINKL Jiří CZE 1959 ČMD 24. /  Doprovod (bez klasifikace) 2:24:30.3 1:18:25.6
48 865 detail závodníka MAYER Matyáš CZE 2009 DC bike 14. /  Děti do 10 let 2:26:47.1 1:20:42.4
49 867 detail závodníka MAYER Miroslav CZE 1977 DC bike 25. /  Doprovod (bez klasifikace) 2:26:49.3 1:20:44.6
50 868 detail závodníka MAYEROVÁ Věra CZE 1977 DC bike 26. /  Doprovod (bez klasifikace) 2:27:19.6 1:21:14.9
51 866 detail závodníka MAYER Adam CZE 2009 DC bike 15. /  Děti do 10 let 2:27:20.7 1:21:16.0
52 824 detail závodníka BRODSKÁ Gabriela CZE 1970 --- 27. /  Doprovod (bez klasifikace) 2:27:28.3 1:21:23.6
53 841 detail závodníka MALÝ Petr CZE 1959 ČMD 28. /  Doprovod (bez klasifikace) 2:27:42.6 1:21:37.9
54 877 detail závodníka LUKAVSKÝ Dan CZE 2011 --- 16. /  Děti do 10 let 2:34:43.7 1:28:39.0
55 845 detail závodníka BEŇATINSKÁ Lucie CZE 1970 ČMD 29. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:00:01.7 1:53:57.0
56 838 detail závodníka JAKUBCOVÁ Jana CZE 1968 ČMD 30. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:01:12.5 1:55:07.8
57 815 detail závodníka HRUŠKOVÁ Alžběta Izabela CZE 2011 --- 17. /  Děti do 10 let 3:02:23.6 1:56:18.9
58 816 detail závodníka KUŠNIERIK Alexander CZE 2011 --- 18. /  Děti do 10 let 3:03:07.1 1:57:02.4
59 812 detail závodníka HRUŠKOVÁ KUŠNIERIKOVÁ Anna CZE 1981 --- 31. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:03:08.4 1:57:03.7
60 840 detail závodníka HRUŠKA Pavel CZE 1977 ČMD 32. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:03:08.9 1:57:04.2
61 814 detail závodníka HRUŠKA Marek CZE 2007 --- 19. /  Děti do 10 let 3:14:21.3 2:08:16.6
62 808 detail závodníka ARVAJ Antonín CZE 2010 --- 20. /  Děti do 10 let 3:14:51.6 2:08:46.9
63 807 detail závodníka JAROŠ Lukáš CZE 1984 --- 33. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:14:52.2 2:08:47.5
64 861 detail závodníka HOŠEK Roman CZE 1984 --- 34. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:14:52.4 2:08:47.7
65 860 detail závodníka BREMERTOVÁ Lucie CZE 1985 --- 35. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:14:53.3 2:08:48.6
66 827 detail závodníka NOVÁKOVÁ Agáta CZE 2005 ČMD 5. /  Děti 11 - 12 let 3:36:39.7 2:30:35.0
67 810 detail závodníka ZDICHOVÁ Catherine CZE 2005 ČMD 6. /  Děti 11 - 12 let 3:36:42.7 2:30:38.0
68 828 detail závodníka NOVÁKOVÁ Ester CZE 2009 ČMD 21. /  Děti do 10 let 3:36:46.4 2:30:41.7
69 847 detail závodníka ZDICH Marcel CZE 1970 ČMD 36. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:36:50.2 2:30:45.5
70 839 detail závodníka NOVÁKOVÁ Markéta CZE 1973 ČMD 37. /  Doprovod (bez klasifikace) 3:36:53.2 2:30:48.5
--- 806 detail závodníka HEJDA Tobiáš CZE 2004 Black Angels . /  Děti 11 - 12 let DNF ---
--- 873 detail závodníka KOŠTIALOVÁ Adéla CZE 2007 Kamenice . /  Děti do 10 let DNF ---
--- 874 detail závodníka HOMOLKOVÁ Markéta CZE 1974 Kamenice . /  Doprovod (bez klasifikace) DNF ---
--- 825 detail závodníka NOVOTNÝ Ondřej CZE 2005 Dukla Praha . /  Děti 11 - 12 let DNS ---
--- 829 detail závodníka BABICKÝ Jakub CZE 2004 Zemní práce Luděk Babický . /  Děti 11 - 12 let DNS ---
--- 832 detail závodníka ŠTĚPÁNOVÁ Barbora CZE 2006 --- . /  Děti do 10 let DNS ---
--- 833 detail závodníka BABICKÝ Luděk CZE 1975 Zemní práce Luděk Babický . /  Doprovod (bez klasifikace) DNS ---
--- 844 detail závodníka MACHÁČKOVÁ Lenka CZE 1967 ČMD . /  Doprovod (bez klasifikace) DNS ---