LAHOFER Author Cup - LAHOFER Author Cup

MTB
DATUM :27.8.2016 MÍSTO :Vranovská přehrada

Přehled vybraných závodníků

Výsledky -
Načítání ...
PořadíNázev týmuČas týmuSoučet pořadíPočet členůČlenové týmuDetail
PořadíNázev týmuČas týmuSoučet pořadíPočet členůČlenové týmuDetail
1. Erste Premier Petr Čech MTB Team 5:09:25.1 16 3 ŠŤASTNÝ Petr DANĚK Jiří PÍSAŘ Jan detail
2. Erste Premier Petr Čech MTB Team II. 5:13:17.3 17 4 RAUCHFUSS Marek DOLEŽAL Václav DOLEŽAL Vladislav ... detail
3. JH Cycling 5:28:50.2 49 3 TYBITANCL Lukáš ŠELIGA Jarda MELOUN Martin detail
4. Cyklo Kučera Elite team I 5:29:00.0 41 4 KOUBÍK Michal DOBEŠ Bohumír TOMÁŠEK Lukáš ... detail
5. Atrex 5:31:21.6 66 3 ČERNOCKÝ Martin HÁJEK Pavel MATULKA Lukáš detail
6. Premium Ethicsport 5:40:59.3 111 3 TOMAN Vojtěch KŘIVÁNEK Jiří BARTŮNĚK Marek detail
7. CYKLOSPORT CHROPYNĚ 5:49:02.5 100 4 CHOVANEC Filip KUČERA Vladimír FOJT Milič ... detail
8. TINKOV MTB 5:49:14.7 104 3 TINKA Petr TINKA Pavel TINKA Pavel detail
9. Atlanta 1 5:49:29.1 103 3 VERČÍMÁK Libos VERČÍMÁK Miroslav KOCIÁN Viktor detail
10. 2V rstým 5:51:50.8 117 5 HOUDEK Vratislav ŘÍHÁNEK Lukáš VRÁTNÍK Petr ... detail
11. Erste Leasing 5:59:16.4 138 5 KUCHAŘÍK Jiří ALEXA Libor ČERSTVÝ Lukáš ... detail
12. Život na kolech 6:01:33.1 140 4 KONEČNÝ Radim JEŘÁBEK Oldřich LOŠŤÁK Jan ... detail
13. Rega Brno Team 6:08:53.2 183 5 POTŮČEK Šimon DOLEŽEL Josef POTŮČEK Vladimír ... detail
14. Lucky Cow Motorcycles 6:32:59.8 290 3 PEGÁČ Radek FUXA Roman ČIHAL Vavřinec detail
15. CYKLOSPORT CHROPYNĚ 2 6:36:26.1 301 4 CHALUPA Martin TEUFERT Luděk NABĚLKOVÁ Kateřina ... detail
16. Cyklo Kučera Elite team II 6:44:51.6 331 3 BULÍN Alois MĚŠŤÁK Jan VOJTÍŠEK Petr detail
17. Kofola 6:46:36.1 351 5 BIX Patrik URBANOVSKÝ Petr TKADLEC Luděk ... detail
18. Renov 1 6:53:13.7 372 5 VEJRAŽKA Štěpán NEVORAL Tomáš HŘEBAČKA Pavel ... detail
19. Intermobil Znojmo I. 6:58:07.8 395 4 HUDEC Jiří REICH Daniel ČÍŽEK Richard ... detail
20. Unidataz 6:58:19.0 400 5 KRČÁL Jaroslav AUER Josef VÍTEK Richard ... detail
21. H&M-1 7:01:33.9 399 5 KADLEC Tomáš PEŘINKA Martin KUNERT Marek ... detail
22. IPA Znojmo 1 7:22:27.2 481 5 RECHTIK Zdeněk BULIN Jan PEŠEK Jan ... detail
23. LAHOFER 1 7:27:08.3 525 5 CHALOUPECKÝ Petr TÁBORSKÝ Radovan BRÜCK Jiří ... detail
24. Renov 2 7:46:17.2 583 5 ZEMAN Pavel SVOBODA Leoš ČÁSTKOVÁ Veronika ... detail
25. LAHOFER 2 8:04:59.8 646 4 LANCMAN Jiří FRUHVIRT Stanislav POKORNÝ Petr ... detail
26. Smart4Web 8:41:29.1 652 3 HODBOĎ Miroslav ZELENKA Petr KUBÍK Pavel detail
27. Bobísci 9:01:49.4 723 3 VÁLEK David VAVREČKOVÁ Lucie VÁLEK Tomáš detail