Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 434 | VOREL Lukáš | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 1. / Žáci 2 | 0:08:02.4 | 0:00:00.0 | |
2 | 114 | VOBORNÍK Filip | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 2 | 0:08:15.7 | 0:00:13.3 | |
3 | 408 | SCHÄFEROVÁ Magdaléna | 2008 | ČKL Harrachov | 1. / Žákyně 2 | 0:08:24.7 | 0:00:22.3 | |
4 | 79 | MEDAL Matěj | 2009 | --- | 1. / Žáci 1 | 0:08:44.7 | 0:00:42.3 | |
5 | 206 | KŘÍŽ Sam | 2008 | --- | 3. / Žáci 2 | 0:08:57.1 | 0:00:54.7 | |
6 | 385 | PŮBAL Matouš | 2008 | Lawi Author Team | 4. / Žáci 2 | 0:09:04.2 | 0:01:01.8 | |
7 | 421 | KINDL Petr | 2008 | --- | 5. / Žáci 2 | 0:09:21.9 | 0:01:19.5 | |
8 | 423 | HRDINA Adam | 2008 | CYKLOSERVIS BOLEŠINY | 6. / Žáci 2 | 0:09:31.2 | 0:01:28.8 | |
9 | 197 | REZNER Martin | 2008 | Cyklokroužek Na Slovance | 7. / Žáci 2 | 0:09:59.9 | 0:01:57.5 | |
10 | 402 | THEA Výdová | 2009 | cyklokroužek TOI TOI Slaný | 1. / Žákyně 1 | 0:10:07.7 | 0:02:05.3 | |
11 | 21 | DAVID Matyáš | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 8. / Žáci 2 | 0:10:22.4 | 0:02:20.0 | |
12 | 76 | TABULKOVÁ Bára | 2009 | --- | 2. / Žákyně 1 | 0:10:22.6 | 0:02:20.2 | |
13 | 41 | NERUDOVÁ Anežka | 2009 | Merida Expres Kolín | 3. / Žákyně 1 | 0:10:23.5 | 0:02:21.0 | |
14 | 132 | PETROF Johana | 2008 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 2. / Žákyně 2 | 0:10:48.7 | 0:02:46.3 | |
15 | 430 | PYTLOUN Arnošt | 2009 | Cyklofit | 2. / Žáci 1 | 0:10:56.6 | 0:02:54.2 | |
16 | 413 | SOUKUP Šimon | 2009 | --- | 3. / Žáci 1 | 0:11:04.7 | 0:03:02.3 | |
17 | 279 | ŽITNÝ Adam | 2008 | --- | 9. / Žáci 2 | 0:11:20.2 | 0:03:17.8 | |
18 | 439 | STRAKA Lukáš | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 10. / Žáci 2 | 0:11:20.9 | 0:03:18.5 | |
19 | 287 | HAŠKOVÁ Kateřina | 2009 | SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM | 4. / Žákyně 1 | 0:12:02.4 | 0:04:00.0 | |
20 | 358 | DAŇKOVÁ Valerie | 2009 | --- | 5. / Žákyně 1 | 0:08:29.1 | - 1 Lap(s) | |
21 | 405 | HOLCOVÁ Natálie | 2008 | Cyklofit | 3. / Žákyně 2 | 0:10:08.2 | - 1 Lap(s) | |
--- | 8 | LIENERTOVÁ Monika | 2008 | Bikeclinic Junior Team | . / Žákyně 2 | DNS | --- | |
--- | 19 | OSTRÝ Artur | 2008 | Bikeclinic Junior Team | . / Žáci 2 | DNS | --- | |
--- | 31 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Mr.BIKE HENDRICH -MTB JUNIOR TEAM | . / Žáci 2 | DNS | --- | |
--- | 34 | SIMBARTL Richard | 2009 | Bikeclinic Junior Team | . / Žáci 1 | DNS | --- | |
--- | 43 | ŠPERL Václav | 2009 | --- | . / Žáci 1 | DNS | --- | |
--- | 46 | PALÍK Jan | 2009 | --- | . / Žáci 1 | DNS | --- | |
--- | 52 | SVATUŠKOVÁ Markéta | 2008 | Bikeclinic Junior Team | . / Žákyně 2 | DNS | --- | |
--- | 266 | VAJSEJTL Jan | 2009 | --- | . / Žáci 1 | DNS | --- | |
--- | 290 | ŠIMONEK Jáchym | 2009 | --- | . / Žáci 1 | DNS | --- |