Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | split-1 | # | split-2 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 160 | OLEX Max | 1989 | Adidas XCS-Team | 1. / H 21 | 1:26:20.6 | 0:00:00.0 | 0:28:48.4 | 9 | 1:06:47.8 | 15 | ||
2 | diplom | 159 | TARANTOLA Damien | 1991 | HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM | 2. / H 21 | 1:26:20.7 | 0:00:00.1 | 0:28:47.9 | 5 | 1:06:47.1 | 11 | ||
3 | diplom | 162 | BUTTIN Bastien | 1989 | HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM | 3. / H 21 | 1:26:21.4 | 0:00:00.8 | 0:28:47.6 | 3 | 1:06:46.1 | 3 | ||
4 | diplom | 1036 | KINDSCHI Linard | 1993 | Davos Platz | 4. / H 21 | 1:26:22.3 | 0:00:01.7 | 0:28:49.2 | 15 | 1:06:46.6 | 5 | ||
5 | diplom | 153 | POIRRIER Bastien | 1988 | Rossignol | 5. / H 21 | 1:26:22.4 | 0:00:01.8 | 0:28:50.3 | 22 | 1:06:47.0 | 9 | ||
6 | diplom | 152 | LIVERS Toni | 1983 | Rossignol | 1. / H 31 | 1:26:22.7 | 0:00:02.1 | 0:28:48.1 | 6 | 1:06:46.0 | 2 | ||
7 | diplom | 228 | KORNFIELD Tyler | 1991 | --- | 6. / H 21 | 1:26:23.0 | 0:00:02.4 | 0:28:50.7 | 26 | 1:06:46.6 | 5 | ||
8 | diplom | 226 | NORRIS David | 1990 | --- | 7. / H 21 | 1:26:23.5 | 0:00:02.9 | 0:28:48.3 | 8 | 1:06:48.0 | 16 | ||
9 | diplom | 970 | CEBULLA Marius | 1995 | SWV Goldlauter | 8. / H 21 | 1:26:25.0 | 0:00:04.4 | 0:28:47.5 | 2 | 1:06:47.0 | 9 | ||
10 | diplom | 151 | REZAC Stanislav | 1973 | Silvini Madshus Team | 1. / H 41 | 1:26:30.7 | 0:00:10.1 | 0:28:50.3 | 22 | 1:06:45.7 | 1 | ||
11 | diplom | 1161 | LEUPOLD Richard | 1997 | Fischer Racing Team | 1. / J 19 M | 1:26:31.0 | 0:00:10.4 | 0:28:49.1 | 14 | 1:06:48.3 | 17 | ||
12 | diplom | 215 | SUTTER Martin | 1980 | Fischer Racing Team | 1. / H 36 | 1:26:32.5 | 0:00:11.9 | 0:28:50.2 | 21 | 1:06:48.4 | 18 | ||
13 | diplom | 154 | MOUGEL Adrien | 1988 | Rossignol | 9. / H 21 | 1:26:32.6 | 0:00:12.0 | 0:28:48.5 | 11 | 1:06:46.7 | 8 | ||
14 | diplom | 222 | BORMOLINI Thomas | 1993 | team robinson | 10. / H 21 | 1:26:33.5 | 0:00:12.9 | 0:28:48.1 | 6 | 1:06:47.4 | 12 | ||
15 | diplom | 217 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de Skimarathon Team | 2. / H 36 | 1:26:33.8 | 0:00:13.2 | 0:28:50.5 | 24 | 1:06:46.1 | 3 | ||
16 | diplom | 155 | PRALONG Candide | 1990 | Rossignol | 11. / H 21 | 1:26:33.9 | 0:00:13.3 | 0:28:47.7 | 4 | 1:06:46.6 | 5 | ||
17 | diplom | 1032 | MICH Riccardo | 1991 | TEAM FUTURA | 12. / H 21 | 1:26:34.0 | 0:00:13.4 | 0:28:49.8 | 20 | 1:06:49.3 | 22 | ||
18 | diplom | 1046 | BAEHR JOHANNES | 1995 | WSV Bad Lobenstein | 13. / H 21 | 1:26:34.8 | 0:00:14.2 | 0:28:49.6 | 18 | 1:06:47.6 | 14 | ||
19 | diplom | 164 | VARIS Kari | 1983 | Finlandiahiihto | 2. / H 31 | 1:26:35.2 | 0:00:14.6 | 0:28:51.3 | 28 | 1:06:49.8 | 23 | ||
20 | diplom | 1014 | BRIGADOI Mauro | 1992 | TEAM ROBINSONPETSHOP TRAINER | 14. / H 21 | 1:26:36.3 | 0:00:15.7 | 0:28:51.3 | 28 | 1:06:47.5 | 13 | ||
21 | diplom | 161 | BONALDI Sergio | 1978 | MARATHON NORDIK SKI TEAM | 3. / H 36 | 1:26:44.4 | 0:00:23.8 | 0:28:54.0 | 30 | 1:06:48.8 | 21 | ||
22 | diplom | 221 | KUISLE Michael | 1995 | Team Forever Nordic | 15. / H 21 | 1:26:45.7 | 0:00:25.1 | 0:28:51.1 | 27 | 1:06:48.7 | 20 | ||
23 | diplom | 163 | FROST Robin | 1993 | Team Forever Nordic | 16. / H 21 | 1:26:49.6 | 0:00:29.0 | 0:28:47.3 | 1 | 1:06:48.4 | 18 | ||
24 | diplom | 166 | VOELZ Christian | 1986 | Adidas XCS-Team | 3. / H 31 | 1:28:14.2 | 0:01:53.6 | 0:28:49.3 | 16 | 1:07:27.7 | 25 | ||
25 | diplom | 220 | BORMOLINI Nicolas | 1993 | team robinson | 17. / H 21 | 1:28:20.2 | 0:01:59.6 | 0:28:48.4 | 9 | 1:07:27.3 | 24 | ||
26 | diplom | 247 | SPIRIN Sergey | 1971 | --- | 1. / H 46 | 1:28:50.9 | 0:02:30.3 | 0:28:49.7 | 19 | 1:08:33.8 | 28 | ||
27 | diplom | 165 | STEURER Thomas | 1977 | Salomon Racingteam | 4. / H 36 | 1:28:57.2 | 0:02:36.6 | 0:28:50.5 | 24 | 1:08:34.2 | 29 | ||
28 | diplom | 213 | SUTTER Stefan | 1982 | Fischer Racing Team | 4. / H 31 | 1:28:57.3 | 0:02:36.7 | 0:28:48.8 | 12 | 1:08:17.1 | 26 | ||
29 | diplom | 975 | AGNELLET Gerard | 1992 | HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM | 18. / H 21 | 1:28:58.2 | 0:02:37.6 | 0:28:49.5 | 17 | 1:08:17.7 | 27 | ||
30 | diplom | 1038 | KUHN Matthias | 1988 | Weißenbach | 19. / H 21 | 1:30:03.0 | 0:03:42.4 | 0:28:58.7 | 35 | 1:09:15.1 | 34 | ||
31 | diplom | 1016 | GOEBEL Florian | 1972 | SC-Willingen | 2. / H 41 | 1:30:03.3 | 0:03:42.7 | 0:28:57.4 | 32 | 1:09:11.0 | 30 | ||
32 | diplom | 212 | LENTSCH Urban | 1994 | Team Tiroler Oberland | 20. / H 21 | 1:30:06.0 | 0:03:45.4 | 0:28:57.7 | 33 | 1:09:13.9 | 33 | ||
33 | diplom | 1128 | BASSETTI GIACOMO | 1995 | Swiss Ski U24 Team | 5. / H 36 | 1:30:06.2 | 0:03:45.6 | 0:28:48.8 | 12 | 1:09:13.6 | 32 | ||
34 | diplom | 1137 | IVANOV Sergey | 1979 | Balashikha | 6. / H 36 | 1:30:10.2 | 0:03:49.6 | 0:28:58.4 | 34 | 1:09:12.9 | 31 | ||
35 | diplom | 167 | ONDRASEK Pavel | 1992 | Fischer Racing Team | 21. / H 21 | 1:30:22.6 | 0:04:02.0 | 0:29:34.2 | 43 | 1:10:01.3 | 37 | ||
36 | diplom | 829 | KJOLHAMAR VEGARD | 1981 | Fossum IF / Bull Ski og Kajakk | 5. / H 31 | 1:30:44.3 | 0:04:23.7 | 0:29:30.8 | 37 | 1:10:00.8 | 36 | ||
37 | diplom | 333 | KAPPELSBERGER Felix | 1997 | SC Aising-Pang/ Skigo Racing Team | 2. / J 19 M | 1:30:53.3 | 0:04:32.7 | 0:29:26.1 | 36 | 1:10:02.9 | 41 | ||
38 | diplom | 158 | LINDEGGER Janis | 1993 | SAS | 22. / H 21 | 1:30:54.5 | 0:04:33.9 | 0:29:31.1 | 38 | 1:10:01.6 | 38 | ||
39 | diplom | 963 | DIEZIG Thomas | 1981 | SSC-Toggenburg | 7. / H 36 | 1:31:27.0 | 0:05:06.4 | 0:29:32.4 | 41 | 1:10:03.9 | 42 | ||
40 | diplom | 321 | SEIDEL THOMAS | 1981 | VSC Klingenthal | 6. / H 31 | 1:31:36.9 | 0:05:16.3 | 0:29:31.2 | 39 | 1:10:02.1 | 39 | ||
41 | diplom | 240 | TREUDE Jürgen | 1983 | Ski Run & Bike Wildsteig | 7. / H 31 | 1:31:41.5 | 0:05:20.9 | 0:29:40.7 | 44 | 1:10:02.4 | 40 | ||
42 | diplom | 599 | TREUDE Harald | 1977 | SV Luetzel | 8. / H 36 | 1:34:19.2 | 0:07:58.6 | 0:29:31.9 | 40 | 1:11:27.3 | 43 | ||
43 | diplom | 232 | WIMMER SEBASTIAN | 1981 | SC Ruhpolding | 8. / H 31 | 1:35:01.8 | 0:08:41.2 | 0:29:33.4 | 42 | 1:11:57.4 | 44 | ||
44 | diplom | 1126 | FRIEDL Christoph | 1987 | xc-ski.de/AIN Skimarathon Team | 23. / H 21 | 1:35:12.9 | 0:08:52.3 | 0:28:56.9 | 31 | 1:09:20.6 | 35 | ||
45 | diplom | 229 | MILZ Peter | 1964 | Swix/Rossignol | 1. / H 51 | 1:35:21.2 | 0:09:00.6 | 0:30:24.1 | 47 | 1:13:15.9 | 49 | ||
46 | diplom | 1117 | CRESTANI Marco | 1964 | TEAM FUTURA | 2. / H 51 | 1:35:33.1 | 0:09:12.5 | 0:30:23.2 | 45 | 1:13:14.0 | 45 | ||
47 | diplom | 520 | EßBACH Jens | 1977 | VSC Klingenthal | 9. / H 36 | 1:35:35.6 | 0:09:15.0 | 0:30:24.6 | 48 | 1:13:14.4 | 46 | ||
48 | diplom | 234 | VANNINEN Matti-Pekka | 1969 | Kauttua | 2. / H 46 | 1:35:51.1 | 0:09:30.5 | 0:30:23.7 | 46 | 1:13:15.0 | 47 | ||
49 | diplom | 1015 | DALLA VIA Alberto | 1995 | TEAM FUTURA | 24. / H 21 | 1:36:25.9 | 0:10:05.3 | 0:30:25.1 | 49 | 1:13:15.4 | 48 | ||
50 | diplom | 196 | DABUDYK Aurelie | 1988 | HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM | 1. / D 21 | 1:36:34.4 | 0:10:13.8 | 0:30:50.0 | 52 | 1:14:23.4 | 51 | ||
51 | diplom | 194 | GRAEFNINGS Maria | 1985 | SAS | 1. / D 31 | 1:36:35.1 | 0:10:14.5 | 0:30:50.9 | 54 | 1:14:24.4 | 53 | ||
52 | diplom | 604 | JÄRVINEN Jukka | 1971 | Pihtiputaan Tuisku | 3. / H 46 | 1:36:40.3 | 0:10:19.7 | 0:30:52.6 | 58 | 1:14:25.6 | 56 | ||
53 | diplom | 1044 | FISCHER Simon | 1981 | Sv Oberreute | 10. / H 36 | 1:36:45.4 | 0:10:24.8 | 0:30:49.6 | 51 | 1:14:24.8 | 54 | ||
54 | diplom | 525 | HOLMER Anders | 1970 | Stockholm | 4. / H 46 | 1:36:51.2 | 0:10:30.6 | 0:31:27.7 | 64 | 1:14:22.9 | 50 | ||
55 | diplom | 1066 | REICHENBERGER Thomas | 1965 | --- | 3. / H 51 | 1:36:56.1 | 0:10:35.5 | 0:30:51.7 | 56 | 1:14:27.0 | 59 | ||
56 | diplom | 971 | REGER Christoph | 1980 | Pullenreuth | 11. / H 36 | 1:36:57.0 | 0:10:36.4 | 0:30:52.1 | 57 | 1:14:25.5 | 55 | ||
57 | diplom | 191 | MANNIMA Tatjana | 1980 | SAS | 1. / D 36 | 1:37:13.6 | 0:10:53.0 | 0:30:50.4 | 53 | 1:14:23.9 | 52 | ||
58 | diplom | 1185 | EGGER Arnold | 1981 | --- | 12. / H 36 | 1:37:16.7 | 0:10:56.1 | 0:30:49.1 | 50 | 1:14:26.0 | 57 | ||
59 | diplom | 256 | KREJZA Luboš | 1971 | ATLETIKO FRYMBURK | 5. / H 46 | 1:37:31.2 | 0:11:10.6 | 0:31:47.3 | 78 | 1:15:02.9 | 69 | ||
60 | diplom | 192 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski klub Jablonec | 2. / D 31 | 1:37:34.1 | 0:11:13.5 | 0:31:26.8 | 62 | 1:14:59.1 | 63 | ||
61 | diplom | 233 | BURGARDT Marc | 1993 | Madshus | 25. / H 21 | 1:37:39.5 | 0:11:18.9 | 0:30:51.3 | 55 | 1:14:26.5 | 58 | ||
62 | diplom | 7055 | KRYLOV Valerii | 1962 | Obninsk | 4. / H 51 | 1:37:42.4 | 0:11:21.8 | 0:31:33.4 | 70 | 1:15:02.4 | 68 | ||
63 | diplom | 906 | MUNARI Paolo | 1965 | Valdobbiadene | 5. / H 51 | 1:37:43.7 | 0:11:23.1 | 0:31:45.8 | 75 | 1:14:58.7 | 62 | ||
64 | diplom | 740 | CHURIKOV Maxim | 1965 | skisport | 6. / H 51 | 1:37:43.9 | 0:11:23.3 | 0:31:34.8 | 72 | 1:14:58.2 | 61 | ||
65 | diplom | 639 | KASEKAMP Andrus | 1973 | CYCLON | 3. / H 41 | 1:37:44.8 | 0:11:24.2 | 0:31:26.3 | 61 | 1:15:00.4 | 65 | ||
66 | diplom | 644 | KRACÍK Josef | 1991 | Žižkovský tygři - VŠTJ EKONOM Praha | 26. / H 21 | 1:38:03.0 | 0:11:42.4 | 0:31:34.0 | 71 | 1:14:59.5 | 64 | ||
67 | diplom | 259 | BASTIAN Eckers | 1985 | TSV Mindelheim | 9. / H 31 | 1:38:04.1 | 0:11:43.5 | 0:31:32.6 | 68 | 1:15:00.8 | 66 | ||
68 | diplom | 275 | EBNER Cornelius | 1995 | USC Faistenau | 27. / H 21 | 1:38:22.1 | 0:12:01.5 | 0:31:31.6 | 66 | 1:15:02.0 | 67 | ||
69 | diplom | 978 | SOLOVIEV VSEVOLOD | 1988 | MSU ski team | 13. / H 36 | 1:38:25.2 | 0:12:04.6 | 0:31:26.9 | 63 | 1:15:40.6 | 75 | ||
70 | diplom | 244 | EICHHOLZER Gert | 1974 | WSV Ramsau | 4. / H 41 | 1:38:30.2 | 0:12:09.6 | 0:31:44.9 | 73 | 1:15:16.9 | 70 | ||
71 | diplom | 689 | ANGST Wolfgang | 1969 | TG Schömberg | 6. / H 46 | 1:38:35.5 | 0:12:14.9 | 0:32:26.3 | 86 | 1:15:39.5 | 73 | ||
72 | diplom | 248 | HAAS Erwin | 1957 | Unterthingau | 1. / H 56 | 1:38:38.2 | 0:12:17.6 | 0:31:46.3 | 76 | 1:15:41.6 | 76 | ||
73 | diplom | 1129 | JOHANSSON Martin | 1969 | Schrassig | 7. / H 46 | 1:38:40.0 | 0:12:19.4 | 0:32:03.3 | 82 | 1:15:43.9 | 81 | ||
74 | diplom | 250 | NEUMEIER Michael | 1969 | SC Murnau | 8. / H 46 | 1:38:44.8 | 0:12:24.2 | 0:31:32.9 | 69 | 1:15:23.2 | 72 | ||
75 | diplom | 214 | BIRKNER Philipp | 1989 | #wirfueryannic | 28. / H 21 | 1:38:46.0 | 0:12:25.4 | 0:32:02.8 | 81 | 1:15:43.3 | 80 | ||
76 | diplom | 7001 | BUBULA Pawel | 1980 | Skipol.pl | 14. / H 36 | 1:38:51.0 | 0:12:30.4 | 0:31:25.2 | 59 | 1:15:42.1 | 77 | ||
77 | diplom | 513 | NOEKLEBY Henrik | 1995 | SKI | 29. / H 21 | 1:38:52.9 | 0:12:32.3 | 0:32:04.4 | 84 | 1:15:44.4 | 82 | ||
78 | diplom | 298 | HARTIG Tobias | 1994 | Eintracht Braunschweig | 30. / H 21 | 1:39:11.4 | 0:12:50.8 | 0:31:32.1 | 67 | 1:15:22.9 | 71 | ||
79 | diplom | 195 | KROMER Marie | 1993 | HAUTE-SAVOIE-NORDIC-TEAM | 2. / D 21 | 1:39:11.8 | 0:12:51.2 | 0:31:25.6 | 60 | 1:15:40.2 | 74 | ||
80 | diplom | 943 | BITTERLIN Urs | 1983 | Zürich | 10. / H 31 | 1:39:43.0 | 0:13:22.4 | 0:31:45.4 | 74 | 1:15:42.2 | 78 | ||
81 | diplom | 245 | DANNER Franz | 1960 | --- | 2. / H 56 | 1:40:12.7 | 0:13:52.1 | 0:31:46.7 | 77 | 1:15:42.8 | 79 | ||
82 | diplom | 7049 | LARSSON Marten | 1985 | If Ski Team Skane | 11. / H 31 | 1:40:13.0 | 0:13:52.4 | 0:33:27.1 | 108 | 1:17:02.6 | 84 | ||
83 | diplom | 892 | SONTACCHI Marco | 1971 | SottoZero Nordic Team | 9. / H 46 | 1:40:14.2 | 0:13:53.6 | 0:32:03.8 | 83 | 1:16:32.7 | 83 | ||
84 | diplom | 780 | ENA Leif | 1979 | Ik Falken | 15. / H 36 | 1:40:34.9 | 0:14:14.3 | 0:31:27.8 | 65 | 1:14:57.5 | 60 | ||
85 | diplom | 193 | IMOBERDORF Rahel | 1986 | SAS | 3. / D 31 | 1:40:59.5 | 0:14:38.9 | 0:32:18.2 | 85 | 1:17:21.5 | 86 | ||
86 | diplom | 736 | KISELEV Alexandr | 1983 | Ski 69 | 12. / H 31 | 1:41:00.7 | 0:14:40.1 | 0:32:26.8 | 87 | 1:17:20.8 | 85 | ||
87 | diplom | 991 | CONFORTOLA Manuel | 1985 | Livigno | 13. / H 31 | 1:41:34.0 | 0:15:13.4 | 0:32:57.3 | 98 | 1:17:59.3 | 94 | ||
88 | diplom | 1132 | GUALTIERI Massimiliano | 1975 | --- | 5. / H 41 | 1:41:34.8 | 0:15:14.2 | 0:33:32.4 | 112 | 1:18:00.1 | 95 | ||
89 | diplom | 988 | BORMOLINI Alfredo | 1965 | Livigno | 7. / H 51 | 1:41:45.9 | 0:15:25.3 | 0:32:56.8 | 97 | 1:17:57.2 | 90 | ||
90 | diplom | 1048 | HILPERT Bernd | 1973 | SC Neubau | 6. / H 41 | 1:41:46.5 | 0:15:25.9 | 0:32:50.4 | 91 | 1:17:58.9 | 93 | ||
91 | diplom | 1112 | MUENCH SVEN | 1980 | Team Forever Nordic | 16. / H 36 | 1:41:48.9 | 0:15:28.3 | 0:32:38.8 | 90 | 1:17:58.4 | 92 | ||
92 | diplom | 1077 | STEJSKAL Ralf | 1964 | SV Bergdorf-Höhn/Team LANDROVER | 8. / H 51 | 1:41:53.7 | 0:15:33.1 | 0:32:31.3 | 88 | 1:17:56.8 | 89 | ||
93 | diplom | 786 | NYLUND Ulf | 1965 | Vaasa | 9. / H 51 | 1:41:54.3 | 0:15:33.7 | 0:32:54.7 | 95 | 1:17:57.9 | 91 | ||
94 | diplom | 253 | URBAN Rostislav | 1973 | Ski klub Šumperk | 7. / H 41 | 1:41:54.9 | 0:15:34.3 | 0:31:57.4 | 79 | 1:17:50.9 | 87 | ||
95 | diplom | 218 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 3. / H 56 | 1:42:11.2 | 0:15:50.6 | 0:32:31.7 | 89 | 1:17:56.7 | 88 | ||
96 | diplom | 1188 | WALTER Karlheinz | 1972 | --- | 8. / H 41 | 1:42:11.3 | 0:15:50.7 | 0:32:53.7 | 93 | 1:18:01.3 | 97 | ||
97 | diplom | 1143 | BLOCH Filip | 1974 | SK Frymburk lyzari bezci | 9. / H 41 | 1:42:18.6 | 0:15:58.0 | 0:32:54.3 | 94 | 1:18:02.4 | 98 | ||
98 | diplom | 875 | SUKHAREV IVAN | 1981 | MSU ski team | 14. / H 31 | 1:42:32.7 | 0:16:12.1 | 0:33:21.8 | 102 | 1:18:00.6 | 96 | ||
99 | diplom | 524 | WAHLBERG Johan | 1981 | Kungsängen | 17. / H 36 | 1:42:40.4 | 0:16:19.8 | 0:33:25.3 | 107 | 1:18:44.6 | 106 | ||
100 | diplom | 1116 | ZIEGAUS Gernot | 1969 | --- | 10. / H 46 | 1:42:47.8 | 0:16:27.2 | 0:32:56.5 | 96 | 1:18:42.3 | 101 |