Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 275 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski Klub Jablonec | 1. / Z40 | 1:26:48.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | 159 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol Racing Team | 2. / Z40 | 1:30:10.6 | 0:03:21.9 | ||
3 | 334 | CHRASTKOVA Martina | 1985 | Team Xcalibur Lill Sport | 3. / Z40 | 1:31:05.9 | 0:04:17.2 | ||
4 | 228 | ZELENKOVÁ Šárka | 1987 | Silvini Madshus Team | 4. / Z40 | 1:34:17.8 | 0:07:29.1 | ||
5 | 971 | HALLOVA Eva Hallova | 1982 | --- | 5. / Z40 | 1:36:25.8 | 0:09:37.1 | ||
6 | 227 | HEJNÁ Anna-Marie | 1999 | Silvini Madshus Team | 1. / Z18 | 1:37:00.7 | 0:10:12.0 | ||
7 | 101 | KÁLALOVÁ Tereza | 1986 | Žižkovský tygři | 6. / Z40 | 1:39:46.4 | 0:12:57.7 | ||
8 | 80 | JIRKOVÁ Zuzana | 1984 | --- | 7. / Z40 | 1:43:58.4 | 0:17:09.7 | ||
9 | 344 | UHMANNOVÁ Eliška | 1990 | Atlas Craft Team | 8. / Z40 | 1:47:07.6 | 0:20:18.9 | ||
10 | 369 | VOLL Birgit | 1971 | --- | 1. / Z50 | 1:47:10.7 | 0:20:22.0 | ||
11 | 367 | VESELÁ Iva | 1975 | SOKOL SENOHRABY | 2. / Z50 | 1:47:41.1 | 0:20:52.4 | ||
12 | 849 | WALTHER Johanna | 2001 | SSV Erfurt O2 | 2. / Z18 | 1:47:45.8 | 0:20:57.1 | ||
13 | 36 | PETRUK Marina | 1964 | bu-lizhnik | 1. / Z60 | 1:48:09.3 | 0:21:20.6 | ||
14 | 127 | HÁJKOVÁ Eliška | 1982 | AC Čimelice | 9. / Z40 | 1:49:07.4 | 0:22:18.7 | ||
15 | 360 | SKARHOLEN Inger Lise | 1959 | --- | 2. / Z60 | 1:50:00.3 | 0:23:11.6 | ||
16 | 51 | KUBÍNOVÁ Eliška | 1997 | Opavský Sportovní Klub | 10. / Z40 | 1:51:00.9 | 0:24:12.2 | ||
17 | 274 | KACÍŘOVÁ Svatoslava | 1981 | ČEPS, a.s. | 11. / Z40 | 1:51:47.7 | 0:24:59.0 | ||
18 | 309 | KARBANOVÁ Vendula | 1983 | SPORTICUS team | 12. / Z40 | 1:52:26.2 | 0:25:37.5 | ||
19 | 837 | KNOPOVÁ Markéta | 1990 | Marcedes Benz Salomon team | 13. / Z40 | 1:52:42.7 | 0:25:54.0 | ||
20 | 174 | PROCHÁZKOVÁ Michaela | 1995 | SK Slavia Praha | 14. / Z40 | 1:58:05.8 | 0:31:17.1 | ||
21 | 225 | MOSIG Ute | 1971 | Sebnitz | 3. / Z50 | 1:58:10.1 | 0:31:21.4 | ||
22 | 175 | FEODOROW Corinna | 1999 | Bertsdorfer SV | 3. / Z18 | 1:58:56.4 | 0:32:07.7 | ||
23 | 161 | MAŠTALÍŘOVÁ Kristýna | 1992 | --- | 15. / Z40 | 1:58:58.0 | 0:32:09.3 | ||
24 | 105 | MYSLIVCOVÁ Martina | 1992 | --- | 16. / Z40 | 1:59:30.5 | 0:32:41.8 | ||
25 | 279 | JAŠKOVÁ Romana | 1990 | Atletika Zábřeh | 17. / Z40 | 1:59:55.2 | 0:33:06.5 | ||
26 | 810 | SIKOROVÁ Michaela | 1994 | Rossigno Racing Team | 18. / Z40 | 2:01:41.1 | 0:34:52.4 | ||
27 | 82 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski klub Řevnice | 3. / Z60 | 2:02:51.2 | 0:36:02.5 | ||
28 | 220 | NOWAK Sabine | 1966 | Konig Ludwig Lauf | 4. / Z60 | 2:04:15.1 | 0:37:26.4 | ||
29 | 265 | MĚSTKOVÁ Lucie | 1978 | Tempo Praha | 19. / Z40 | 2:05:27.1 | 0:38:38.4 | ||
30 | 140 | DIVOKÁ Gabriela | 1974 | Žižkovský tygři | 4. / Z50 | 2:05:57.0 | 0:39:08.3 | ||
31 | 128 | PUCHERNOVÁ Radka | 1987 | ČZU Praha | 20. / Z40 | 2:06:45.1 | 0:39:56.4 | ||
32 | 350 | STREITENBERGER Ulrike | 1974 | Harzfalke Tanne | 5. / Z50 | 2:07:31.9 | 0:40:43.2 | ||
33 | 46 | LACIGOVÁ Silvie | 1955 | Sokol Červená | 1. / Z70 | 2:07:32.1 | 0:40:43.4 | ||
34 | 147 | ZAHRÁDKOVÁ Viktorie | 2000 | TK Nová Ves | 4. / Z18 | 2:07:57.3 | 0:41:08.6 | ||
35 | 839 | KNÝŘOVÁ Jitka | 1963 | SK MAXTRI Liberec | 5. / Z60 | 2:08:04.9 | 0:41:16.2 | ||
36 | 237 | ORREBO-LILJEBERG Kristina | 1959 | Orsa SK | 6. / Z60 | 2:08:10.9 | 0:41:22.2 | ||
37 | 18 | FRAUSOVÁ Doubravka | 1975 | --- | 6. / Z50 | 2:08:18.0 | 0:41:29.3 | ||
38 | 733 | WALTER Laila | 2001 | Skizunft Dresden | 5. / Z18 | 2:09:08.3 | 0:42:19.6 | ||
39 | 259 | ŠKVOROVÁ Zuzana | 1973 | OK Kamenice | 7. / Z50 | 2:09:25.7 | 0:42:37.0 | ||
40 | 79 | POKORNÁ Věnceslava | 1948 | Atletika Hostivař | 2. / Z70 | 2:09:28.5 | 0:42:39.8 | ||
41 | 789 | ŠNAJDROVÁ Zuzana | 1992 | --- | 21. / Z40 | 2:09:29.8 | 0:42:41.1 | ||
42 | 64 | HLOŽKOVÁ Eva | 1956 | --- | 3. / Z70 | 2:12:58.0 | 0:46:09.3 | ||
43 | 742 | JIRÁKOVÁ Petra | 1978 | Desná | 22. / Z40 | 2:13:09.5 | 0:46:20.8 | ||
44 | 1 | ŽÁČKOVÁ Jana | 1987 | Team Pioneer Investments-CRAFT | 23. / Z40 | 2:13:12.6 | 0:46:23.9 | ||
45 | 7 | PILAŘOVÁ Ivana | 1963 | Sk Jizera I.m. | 7. / Z60 | 2:13:25.8 | 0:46:37.1 | ||
46 | 272 | JUREČKOVÁ Jarmila | 1969 | Plzeň | 8. / Z50 | 2:14:33.5 | 0:47:44.8 | ||
47 | 730 | JÜNGER Sylvia | 1975 | --- | 9. / Z50 | 2:14:38.7 | 0:47:50.0 | ||
48 | 813 | SUROVCOVÁ Kamila | 1998 | Sportovní Klub Moravany u Brna | 24. / Z40 | 2:15:08.6 | 0:48:19.9 | ||
49 | 43 | JANOTOVÁ Michaela | 1970 | --- | 10. / Z50 | 2:15:34.0 | 0:48:45.3 | ||
50 | 959 | CERMAKOVA Klara | 1985 | --- | 25. / Z40 | 2:17:15.5 | 0:50:26.8 | ||
51 | 30 | NOVÁKOVÁ Markéta | 1966 | REDFROG | 8. / Z60 | 2:17:54.3 | 0:51:05.6 | ||
52 | 94 | HÁJKOVÁ Markéta | 1988 | SC Peklo | 26. / Z40 | 2:18:00.2 | 0:51:11.5 | ||
53 | 126 | VÁLKOVÁ Jitka | 1966 | AC Čimelice | 9. / Z60 | 2:18:55.4 | 0:52:06.7 | ||
54 | 56 | BERGLOVÁ Lucie | 1982 | Czu Praha | 27. / Z40 | 2:19:05.0 | 0:52:16.3 | ||
55 | 20 | PANUŠOVÁ Petra | 1975 | Ski Club Chotec | 11. / Z50 | 2:19:06.6 | 0:52:17.9 | ||
56 | 137 | POLÁKOVÁ Vlasta | 1946 | Žižkovský tygři | 4. / Z70 | 2:19:11.6 | 0:52:22.9 | ||
57 | 218 | CAMRDOVÁ Zuzana | 1976 | Letecký A Sportovní Klud F Air | 12. / Z50 | 2:19:18.4 | 0:52:29.7 | ||
58 | 853 | SLAVÍKOVÁ Štěpánka | 1978 | DGP | 28. / Z40 | 2:19:43.8 | 0:52:55.1 | ||
59 | 753 | LOCHMANOVÁ Štěpánka | 1965 | --- | 10. / Z60 | 2:19:56.1 | 0:53:07.4 | ||
60 | 963 | BIANCHIN Sylvi | 1977 | TSV'92 Freiberg e.V. | 29. / Z40 | 2:19:56.9 | 0:53:08.2 | ||
61 | 893 | VÁVROVÁ Marie | 1997 | --- | 30. / Z40 | 2:20:43.9 | 0:53:55.2 | ||
62 | 35 | VRÁBLÍKOVÁ Klára | 1972 | --- | 13. / Z50 | 2:21:10.8 | 0:54:22.1 | ||
63 | 183 | SUCHOMELOVÁ Ivana | 1967 | Sk Aktis Praha | 14. / Z50 | 2:21:35.4 | 0:54:46.7 | ||
64 | 748 | RYDVANOVÁ Eva | 1976 | --- | 15. / Z50 | 2:21:40.6 | 0:54:51.9 | ||
65 | 929 | MARTÍNKOVÁ Marcela | 1976 | --- | 16. / Z50 | 2:21:45.3 | 0:54:56.6 | ||
66 | 270 | HYŠKA-KRAWCZYK Agnieszka | 1974 | --- | 17. / Z50 | 2:22:24.9 | 0:55:36.2 | ||
67 | 212 | FISCHER Astrid | 1976 | Loipenpfluegler | 18. / Z50 | 2:22:43.4 | 0:55:54.7 | ||
68 | 700 | ŠAFAŘÍKOVÁ Vladimíra | 1981 | KSP Olomouc | 31. / Z40 | 2:23:03.2 | 0:56:14.5 | ||
69 | 356 | SEIDEL Anett | 1964 | LSG Ehrenberg | 11. / Z60 | 2:23:58.8 | 0:57:10.1 | ||
70 | 1021 | PAVELKOVÁ Marta | 1964 | Start Brno | 12. / Z60 | 2:24:49.2 | 0:58:00.5 | ||
71 | 365 | KITTELSEN Evelyn | 1952 | --- | 5. / Z70 | 2:25:12.7 | 0:58:24.0 | ||
72 | 72 | JIRÁKOVÁ Eva | 1946 | Kčt Desná | 6. / Z70 | 2:25:26.0 | 0:58:37.3 | ||
73 | 53 | RYDLOVÁ Jarmila | 1961 | Running witch | 13. / Z60 | 2:25:38.1 | 0:58:49.4 | ||
74 | 266 | ROŽKOVÁ Petra | 1975 | OB Říčany | 19. / Z50 | 2:27:56.0 | 1:01:07.3 | ||
75 | 690 | MALACK Karina | 1962 | Sv Vogelsang | 14. / Z60 | 2:28:18.4 | 1:01:29.7 | ||
76 | 852 | PROCHÁZKOVÁ Irena | 1957 | --- | 15. / Z60 | 2:28:39.9 | 1:01:51.2 | ||
77 | 95 | STUMPFOVÁ Alena | 1986 | Spolchemie Ústí | 32. / Z40 | 2:29:32.6 | 1:02:43.9 | ||
78 | 306 | NILSEN Marie | 1942 | --- | 7. / Z70 | 2:29:34.9 | 1:02:46.2 | ||
79 | 139 | FIALOVÁ Martina | 1980 | Hk Bezuchov | 33. / Z40 | 2:29:57.5 | 1:03:08.8 | ||
80 | 229 | CUPKOVÁ Jolana | 1965 | Kvilda | 16. / Z60 | 2:30:16.2 | 1:03:27.5 | ||
81 | 37 | PŘIBÁŇOVÁ Helena | 1962 | Akita | 17. / Z60 | 2:30:23.7 | 1:03:35.0 | ||
82 | 205 | FRAŇKOVÁ Alexandra | 1998 | Horoguru | 34. / Z40 | 2:31:27.1 | 1:04:38.4 | ||
83 | 968 | SAJDLOVÁ Stanislava | 1969 | --- | 20. / Z50 | 2:31:54.3 | 1:05:05.6 | ||
84 | 712 | JENÍKOVÁ Péťa | 1996 | Spartak Praha 4 | 35. / Z40 | 2:32:39.3 | 1:05:50.6 | ||
85 | 1046 | KADLECOVÁ Jarka | 1984 | Vodní Hadi Plzeň | 36. / Z40 | 2:33:00.4 | 1:06:11.7 | ||
86 | 885 | BACÍLKOVÁ Štěpánka | 1979 | DB Schenker Run | 37. / Z40 | 2:33:15.0 | 1:06:26.3 | ||
87 | 814 | FLÍDROVÁ Jana | 1984 | Kanoistika Poděbrady | 38. / Z40 | 2:33:58.1 | 1:07:09.4 | ||
88 | 368 | ĎURICOVÁ Ľubica | 1965 | Žilinská župa | 18. / Z60 | 2:34:42.7 | 1:07:54.0 | ||
89 | 248 | OEFSTENG Bergljot | 1945 | --- | 8. / Z70 | 2:35:10.7 | 1:08:22.0 | ||
90 | 330 | VELIKOVSKA Michaela | 1965 | --- | 19. / Z60 | 2:36:05.8 | 1:09:17.1 | ||
91 | 703 | VRABLÍKOVÁ Michaela | 2000 | --- | 6. / Z18 | 2:36:25.3 | 1:09:36.6 | ||
92 | 84 | RŮČKOVÁ Marcela | 1974 | Olomouc | 21. / Z50 | 2:37:01.0 | 1:10:12.3 | ||
93 | 45 | TARABOVÁ Věra | 1977 | SK Postřižín | 39. / Z40 | 2:37:04.4 | 1:10:15.7 | ||
94 | 689 | KLAPKOVÁ Jiřina | 1969 | BASE Paraklu Praha | 22. / Z50 | 2:37:05.5 | 1:10:16.8 | ||
95 | 719 | SNOPKOVÁ Jana | 1969 | --- | 23. / Z50 | 2:37:44.7 | 1:10:56.0 | ||
96 | 914 | WEBER Marita | 1954 | TV Cottbus 1861 | 9. / Z70 | 2:38:04.4 | 1:11:15.7 | ||
97 | 678 | TREJTNAROVÁ Dana | 1957 | TJ Sokol Žamberk | 20. / Z60 | 2:38:40.6 | 1:11:51.9 | ||
98 | 133 | VOGT Ines | 1967 | SC-Kottmar | 24. / Z50 | 2:38:53.7 | 1:12:05.0 | ||
99 | 964 | GRILLOVA Olga | 1989 | Vasalopet | 40. / Z40 | 2:38:59.1 | 1:12:10.4 | ||
100 | 1000 | MANSFELDOVÁ Jana | 1966 | --- | 21. / Z60 | 2:39:30.5 | 1:12:41.8 |