ČT Šumavský Skimaraton - ČT Šumavský Skimaraton - neděle

Běžecké lyžování
DATUM :26.2.2017 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :skimaraton.cz/

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Modravský potok 1 # Modravský potok 2 # Hraběcí Huť #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Modravský potok 1 # Modravský potok 2 # Hraběcí Huť #
1 1246 detail závodníka ŠRAIL Jan CZE 1990 Team PIONEER Investments - CRAFT 1. /  Muži 19 - 29 let 1:17:54.6 0:00:00.0 05:49.7 6 0:26:04.5 1 1:09:23.9 1
2 5 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper Swix Team 1. /  Muži 40 - 49 let 1:22:15.9 0:04:21.3 05:47.2 3 0:26:26.3 2 1:13:06.5 2
3 86 detail závodníka FRIEDL Christoph GER 1987 xc-ski.de / A/N-Skimarathon Team 1. /  Muži 30 - 39 let 1:22:49.9 0:04:55.3 05:47.0 2 0:26:36.1 3 1:13:36.0 3
4 99 detail závodníka JAKOUBEK Tomáš CZE 1979 Silvini Madhus team 2. /  Muži 30 - 39 let 1:23:35.7 0:05:41.1 05:54.0 17 0:26:52.3 6 1:14:02.0 4
5 7 detail závodníka SVOBODA Jan CZE 1966 silvini madschus team 1. /  Muži 50 - 59 let 1:24:35.6 0:06:41.0 05:48.0 5 0:26:49.5 4 1:15:06.5 5
6 9 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 2. /  Muži 40 - 49 let 1:24:43.6 0:06:49.0 05:50.2 7 0:27:18.5 9 1:15:11.0 6
7 3 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 3. /  Muži 30 - 39 let 1:25:26.4 0:07:31.8 05:45.4 1 0:27:14.0 7 1:15:22.3 7
8 41 detail závodníka LANDA František CZE 1974 Silvini Madshus team 3. /  Muži 40 - 49 let 1:25:34.1 0:07:39.5 05:53.0 13 0:27:27.5 10 1:16:08.3 10
9 11 detail závodníka KÁLAL Tomáš CZE 1985 Žižkovský tygři - EKONOM Praha 4. /  Muži 30 - 39 let 1:25:35.4 0:07:40.8 05:47.2 4 0:27:33.5 13 1:16:04.9 8
10 25 detail závodníka BOUCHAL Jiří CZE 1984 USK CS Plzeň 5. /  Muži 30 - 39 let 1:25:36.2 0:07:41.6 05:54.0 16 0:27:32.0 12 1:16:09.3 11
11 2022 detail závodníka VODRÁŽKA Ondřej CZE 1977 USK CS Plzeň 4. /  Muži 40 - 49 let 1:25:57.9 0:08:03.3 05:55.2 20 0:27:28.8 11 1:16:06.3 9
12 6 detail závodníka NOVOTNÝ Daniel CZE 1974 Cykloservis Mor. Krumlov 5. /  Muži 40 - 49 let 1:27:03.7 0:09:09.1 05:52.5 11 0:27:16.0 8 1:17:11.3 13
13 4 detail závodníka JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 6. /  Muži 40 - 49 let 1:27:34.9 0:09:40.3 05:50.2 8 0:28:38.8 26 1:18:03.3 14
14 82 detail závodníka KREJZA Luboš CZE 1971 Atletiko Frymburk 7. /  Muži 40 - 49 let 1:27:48.7 0:09:54.1 06:02.5 29 0:28:15.0 21 1:18:21.8 17
15 19 detail závodníka EHL Jaroslav CZE 1981 SKI Skuhrov nad Bělou 6. /  Muži 30 - 39 let 1:27:54.2 0:09:59.6 05:53.7 15 0:28:09.0 16 1:18:10.5 15
16 20 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VŠSK MFF UK 7. /  Muži 30 - 39 let 1:28:06.2 0:10:11.6 06:11.0 35 0:28:22.3 23 1:18:12.8 16
17 2 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 8. /  Muži 30 - 39 let 1:28:11.2 0:10:16.6 05:54.0 18 0:28:09.6 19 1:18:25.5 18
18 8 detail závodníka HRUŠKA Jan CZE 1989 Kasper Swix Team Trutnov 2. /  Muži 19 - 29 let 1:28:18.2 0:10:23.6 05:50.7 9 0:26:49.8 5 1:16:38.0 12
19 16 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 9. /  Muži 30 - 39 let 1:28:23.4 0:10:28.8 05:56.0 21 0:28:10.3 20 1:18:40.9 21
20 12 detail závodníka PELA Zbyněk CZE 1973 SKI PAX Horní Maxov 8. /  Muži 40 - 49 let 1:28:31.7 0:10:37.1 05:54.5 19 0:28:09.3 18 1:18:26.0 19
21 17 detail závodníka ŠIMURDA Martin CZE 1972 Fischer Ski Klub Šumava 9. /  Muži 40 - 49 let 1:28:54.5 0:10:59.9 05:59.5 25 0:28:21.3 22 1:18:37.5 20
22 1229 detail závodníka SCHWARZMAIER Felix GER 1990 SKG Gersfeld 3. /  Muži 19 - 29 let 1:29:06.7 0:11:12.1 05:52.7 12 0:28:03.3 14 1:18:44.5 22
23 15 detail závodníka MULLER Martin CZE 1968 LK Quilt Pernik 10. /  Muži 40 - 49 let 1:29:33.7 0:11:39.1 06:00.0 26 0:28:23.8 24 1:19:30.5 24
24 18 detail závodníka PAVLÍK Tomáš CZE 1987 SK Rover Praha 10. /  Muži 30 - 39 let 1:29:38.4 0:11:43.8 05:51.7 10 0:28:05.5 15 1:18:58.5 23
25 23 detail závodníka SUCHÝ Jiří CZE 1976 FEL Praha 11. /  Muži 40 - 49 let 1:29:56.2 0:12:01.6 05:58.2 24 0:28:31.5 25 1:19:49.3 27
26 28 detail závodníka ŠIMURDA Richard CZE 1971 USKCS Plzeň 12. /  Muži 40 - 49 let 1:29:58.9 0:12:04.3 06:01.2 27 0:28:57.5 29 1:19:45.8 26
27 98 detail závodníka ONDRÁČEK Marek CZE 1974 Silvini Madhus team 13. /  Muži 40 - 49 let 1:30:00.9 0:12:06.3 06:09.0 33 0:28:52.5 28 1:19:55.3 28
28 14 detail závodníka TRNAVSKY Miroslav CZE 1975 XCSPORT.cz Nordic Racing Team 14. /  Muži 40 - 49 let 1:30:20.2 0:12:25.6 05:53.7 14 0:28:09.3 17 1:19:40.9 25
29 1256 detail závodníka MACAJ Jan CZE 1980 SMT 11. /  Muži 30 - 39 let 1:30:53.7 0:12:59.1 07:17.5 103 0:30:05.8 47 1:20:38.5 29
30 22 detail závodníka HAVEL Lukáš CZE 1974 OLFIN-CAR SKI TEAM 15. /  Muži 40 - 49 let 1:31:09.1 0:13:14.5 06:14.7 39 0:29:13.8 32 1:21:08.4 31
31 76 detail závodníka MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 16. /  Muži 40 - 49 let 1:31:18.4 0:13:23.8 06:14.2 37 0:29:15.8 33 1:21:06.6 30
32 37 detail závodníka ŠOUREK Libor CZE 1966 Olympic 2. /  Muži 50 - 59 let 1:31:38.7 0:13:44.1 06:13.0 36 0:29:12.5 31 1:21:12.1 32
33 1059 detail závodníka LEIMBACH Mario GER 1975 GM Rennsteiglaufverein e.V. 17. /  Muži 40 - 49 let 1:31:49.1 0:13:54.5 06:08.3 31 0:29:37.8 38 1:21:35.1 34
34 133 detail závodníka MAIER Viktor GER 1957 sv-finsterau 1. /  Muži 60 - 64 let 1:31:57.2 0:14:02.6 06:35.7 55 0:29:49.8 41 1:21:48.8 36
35 1228 detail závodníka TANNERT Andreas GER 1969 SKG Gersfeld 18. /  Muži 40 - 49 let 1:32:01.2 0:14:06.6 06:01.5 28 0:29:17.8 35 1:21:49.6 37
36 1226 detail závodníka RIEDL Peter GER 1981 TSV-Carlsgrün 12. /  Muži 30 - 39 let 1:32:02.4 0:14:07.8 06:10.7 34 0:29:36.8 37 1:21:48.6 35
37 246 detail závodníka ALIKIN Sergej GER 1963 SC Rosenheim 3. /  Muži 50 - 59 let 1:32:15.2 0:14:20.6 05:57.0 23 0:28:52.1 27 1:21:33.3 33
38 21 detail závodníka VATER Gerhard GER 1964 SKADI Bodenmais 4. /  Muži 50 - 59 let 1:32:17.9 0:14:23.3 06:08.5 32 0:29:10.8 30 1:21:58.1 39
39 1203 detail závodníka KULICH Jaroslav CZE 1963 Atlas Craft Team 5. /  Muži 50 - 59 let 1:32:18.2 0:14:23.6 06:14.5 38 0:29:17.3 34 1:21:58.1 38
40 248 detail závodníka ZÁSTĚRA Tomáš CZE 1964 Fischer Ski Klub Šumava 6. /  Muži 50 - 59 let 1:32:52.7 0:14:58.1 06:30.8 49 0:29:45.0 40 1:22:30.1 40
41 39 detail závodníka POKORNÝ Jiří CZE 1985 Česká Spořitelna MTB Hobby A 13. /  Muži 30 - 39 let 1:32:58.9 0:15:04.3 06:05.0 30 0:29:39.8 39 1:22:48.0 42
42 100 detail závodníka LEUPOLD Jörg GER 1970 VfA endLOS Dresden 19. /  Muži 40 - 49 let 1:32:58.9 0:15:04.3 06:33.2 51 0:30:02.4 44 1:22:50.6 43
43 85 detail závodníka DULLNIG Stefan AUT 1973 Skimarathon Team Austria 20. /  Muži 40 - 49 let 1:33:01.4 0:15:06.8 05:56.0 22 0:29:29.8 36 1:22:52.8 44
44 87 detail závodníka FILIPČÍK Miroslav CZE 1973 Sokol Stachy 21. /  Muži 40 - 49 let 1:33:15.7 0:15:21.1 06:33.2 50 0:29:50.8 42 1:22:42.3 41
45 50 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 7. /  Muži 50 - 59 let 1:33:39.7 0:15:45.1 06:25.5 44 0:30:04.6 46 1:23:08.8 46
46 201 detail závodníka MRÁZEK Tomáš CZE 1974 Rossignol racing team 22. /  Muži 40 - 49 let 1:33:45.2 0:15:50.6 06:33.5 52 0:30:03.0 45 1:23:12.6 47
47 1018 detail závodníka BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 23. /  Muži 40 - 49 let 1:33:56.9 0:16:02.3 06:18.5 41 0:29:55.5 43 1:23:06.6 45
48 1026 detail závodníka COUFAL Bohumil CZE 1971 Netolice 24. /  Muži 40 - 49 let 1:34:23.7 0:16:29.1 06:39.8 59 0:30:07.3 48 1:23:49.8 48
49 27 detail závodníka TEPLY Robin CZE 1967 Rob 8. /  Muži 50 - 59 let 1:34:39.5 0:16:44.9 06:26.2 45 0:30:14.8 49 1:24:23.3 49
50 159 detail závodníka PACHOLÍK Jan CZE 1980 TJ Roprachtice 14. /  Muži 30 - 39 let 1:36:19.2 0:18:24.6 07:54.5 140 0:32:37.5 90 1:26:14.2 58
51 35 detail závodníka GARHAMMER Karl-Heinz GER 1964 spvgg oberkreuzberg 9. /  Muži 50 - 59 let 1:36:21.2 0:18:26.6 06:58.5 79 0:31:01.0 54 1:25:39.6 52
52 273 detail závodníka KALINA Zdeněk CZE 1984 SPORTICUS team 15. /  Muži 30 - 39 let 1:36:22.9 0:18:28.3 06:21.5 43 0:30:50.3 51 1:25:39.3 51
53 63 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1971 CYKLOTRENINK.com 25. /  Muži 40 - 49 let 1:36:25.2 0:18:30.6 07:13.5 99 0:31:52.8 68 1:25:36.9 50
54 109 detail závodníka MÜNZBERG Uwe GER 1968 SV Grün-Weiß Pirna 26. /  Muži 40 - 49 let 1:36:42.7 0:18:48.1 07:13.0 94 0:31:46.0 66 1:25:56.3 54
55 155 detail závodníka DIVIŠ Adam CZE 1977 Stožec 27. /  Muži 40 - 49 let 1:36:43.7 0:18:49.1 06:56.2 75 0:31:41.0 64 1:25:54.9 53
56 58 detail závodníka SCHLECHTER Vojtěch CZE 1982 Žižkovský tygři 16. /  Muži 30 - 39 let 1:36:44.2 0:18:49.6 06:34.2 54 0:30:50.0 50 1:26:08.2 57
57 96 detail závodníka POSPÍŠIL Vít CZE 1968 Mercedes Benz Atomis Salomon Team 28. /  Muži 40 - 49 let 1:36:44.2 0:18:49.6 06:28.5 46 0:30:55.5 52 1:26:02.8 56
58 92 detail závodníka KOVAŘÍK Oldřich CZE 1958 LK Tatran Chodov 10. /  Muži 50 - 59 let 1:36:49.4 0:18:54.8 06:42.7 62 0:31:26.0 58 1:25:59.8 55
59 60 detail závodníka BUČEK Ondřej CZE 1980 Lezetop 17. /  Muži 30 - 39 let 1:37:31.7 0:19:37.1 06:42.5 61 0:31:01.0 55 1:26:24.1 59
60 43 detail závodníka FRIČEK Martin CZE 1979 FEL Praha 18. /  Muži 30 - 39 let 1:37:43.7 0:19:49.1 06:38.2 58 0:32:03.1 73 1:26:31.1 60
61 45 detail závodníka LÁCHA Pavel CZE 1969 Mirage Budějovice 29. /  Muži 40 - 49 let 1:38:01.2 0:20:06.6 07:02.2 86 0:31:49.8 67 1:26:47.8 62
62 1031 detail závodníka DUDEŠEK Marti CZE 1975 Vortex ski Moravský Beroun 30. /  Muži 40 - 49 let 1:38:14.7 0:20:20.1 06:44.7 64 0:31:39.3 63 1:26:45.6 61
63 70 detail závodníka SOMMER Manfred CZE 1966 TSV Buchenberg 11. /  Muži 50 - 59 let 1:38:20.9 0:20:26.3 07:02.0 85 0:32:12.1 78 1:27:30.6 64
64 1216 detail závodníka ČIČMANEC Luděk CZE 1977 VÚ 2994 Brno 31. /  Muži 40 - 49 let 1:38:23.3 0:20:28.7 07:23.0 109 0:31:59.0 71 1:27:17.1 63
65 102 detail závodníka EBNER Ronn GER 1982 Löffler-Skadi Loppet Team 19. /  Muži 30 - 39 let 1:38:29.9 0:20:35.3 07:39.8 127 0:32:18.0 81 1:27:38.1 66
66 1230 detail závodníka KUCHARIK Michal CZE 1985 AČR VU 2266 20. /  Muži 30 - 39 let 1:38:35.4 0:20:40.8 06:16.0 40 0:31:01.5 56 1:27:43.1 67
67 65 detail závodníka DUŠEK Luboš CZE 1975 Salomon skigo team 32. /  Muži 40 - 49 let 1:38:41.7 0:20:47.1 07:13.5 97 0:32:26.0 87 1:27:34.8 65
68 26 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 1. /  Ženy 19 - 29 let 1:38:43.7 0:20:49.1 06:34.0 53 0:31:32.0 60 1:27:56.1 70
69 1095 detail závodníka MALÝ Jan CZE 1973 ELEVEN RUN TEAM 33. /  Muži 40 - 49 let 1:38:47.7 0:20:53.1 08:46.0 192 0:33:48.3 122 1:28:06.1 72
70 154 detail závodníka HAVEL Aleš CZE 1969 Prodoli Racing 34. /  Muži 40 - 49 let 1:38:54.7 0:21:00.1 06:46.0 65 0:31:54.3 69 1:27:50.4 68
71 124 detail závodníka HOVORKA Jan CZE 1979 Fanaticus. z. s. 21. /  Muži 30 - 39 let 1:38:58.7 0:21:04.1 07:31.5 117 0:32:36.8 89 1:27:52.6 69
72 143 detail závodníka WURSTHORN Rainer GER 1968 SC Villingen 35. /  Muži 40 - 49 let 1:39:05.7 0:21:11.1 06:50.0 68 0:32:03.8 75 1:28:14.6 74
73 1234 detail závodníka SCHWARZ Markus AUT 1973 SU Bad Leonfelden 36. /  Muži 40 - 49 let 1:39:06.4 0:21:11.8 06:49.5 67 0:32:06.3 76 1:28:05.6 71
74 62 detail závodníka WŰRZ Martin CZE 1963 CRS Sport 12. /  Muži 50 - 59 let 1:39:13.2 0:21:18.6 06:19.2 42 0:30:58.3 53 1:28:14.5 73
75 231 detail závodníka NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 Praha 2 13. /  Muži 50 - 59 let 1:39:29.5 0:21:34.9 06:38.0 57 0:31:10.0 57 1:28:17.6 75
76 72 detail závodníka VOGT Jörg GER 1967 TSV90Neukirch 14. /  Muži 50 - 59 let 1:39:36.2 0:21:41.6 06:36.0 56 0:31:35.8 62 1:28:21.7 76
77 48 detail závodníka MELOUN Martin CZE 1975 JH Cycling 37. /  Muži 40 - 49 let 1:39:49.7 0:21:55.1 06:41.2 60 0:32:13.0 79 1:28:35.3 77
78 125 detail závodníka HUBER Thomas GER 1968 SC Villingen 38. /  Muži 40 - 49 let 1:39:57.7 0:22:03.1 06:43.2 63 0:31:54.8 70 1:28:48.3 78
79 1227 detail závodníka HORNFECK Ulla GER 1983 TSV-Carlsgrün 1. /  Ženy 30 - 39 let 1:40:21.7 0:22:27.1 07:16.7 102 0:32:20.8 83 1:28:55.1 79
80 199 detail závodníka ČERNÝ Ondřej CZE 1985 Žižkovský tygři 22. /  Muži 30 - 39 let 1:40:33.2 0:22:38.6 06:53.7 73 0:32:01.3 72 1:29:13.3 80
81 67 detail závodníka PETROU Jan CZE 1964 Ski Velešín 15. /  Muži 50 - 59 let 1:40:50.3 0:22:55.7 06:58.2 78 0:31:32.8 61 1:29:16.3 81
82 1046 detail závodníka KAFKA Libor CZE 1979 KČC BC SPORT SEMILY 23. /  Muži 30 - 39 let 1:41:03.4 0:23:08.8 08:50.5 197 0:33:55.3 126 1:29:36.3 82
83 278 detail závodníka TIŠER Robert CZE 1962 SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM 16. /  Muži 50 - 59 let 1:41:12.7 0:23:18.1 06:54.7 74 0:32:19.0 82 1:29:59.1 84
84 162 detail závodníka MICHALEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 39. /  Muži 40 - 49 let 1:41:20.5 0:23:25.9 06:52.7 71 0:32:13.5 80 1:30:11.1 86
85 382 detail závodníka NOVÝ Lukáš CZE 1976 --- 40. /  Muži 40 - 49 let 1:41:24.2 0:23:29.6 07:57.0 146 0:33:14.5 110 1:30:15.1 88
86 1201 detail závodníka HOLINKA Martin CZE 1967 Atlas Craft Team 17. /  Muži 50 - 59 let 1:41:25.1 0:23:30.5 07:15.7 100 0:32:23.5 86 1:30:22.1 92
87 182 detail závodníka SUCHÝ Jiří CZE 1970 --- 41. /  Muži 40 - 49 let 1:41:25.7 0:23:31.1 07:25.7 111 0:32:53.6 99 1:30:19.5 90
88 89 detail závodníka KOLÍN Jiří CZE 1978 CZU Praha 24. /  Muži 30 - 39 let 1:41:28.5 0:23:33.9 06:59.2 81 0:32:09.8 77 1:29:53.8 83
89 1038 detail závodníka HLOUŠKOVÁ Marcela CZE 1974 Fortex Ski Moravský Beroun 1. /  Ženy 40 - 49 let 1:41:29.2 0:23:34.6 06:58.7 80 0:32:22.1 84 1:30:20.3 91
90 129 detail závodníka KRECHLER Miroslav CZE 1952 Ježek team 1. /  Muži 65 - 69 let 1:41:32.5 0:23:37.9 07:28.2 114 0:32:34.3 88 1:30:16.6 89
91 53 detail závodníka HEJNÁ Anna-Marie CZE 1999 Silvini Madshus team 1. /  Ženy do 18 let 1:41:46.7 0:23:52.1 07:13.5 96 0:32:49.5 95 1:30:09.9 85
92 355 detail závodníka HEJNÝ Martin CZE 1968 BSO Rabbit 42. /  Muži 40 - 49 let 1:41:48.2 0:23:53.6 07:35.5 122 0:32:52.5 97 1:30:14.8 87
93 196 detail závodníka GUBIŠ Jan CZE 1987 MOE´S 25. /  Muži 30 - 39 let 1:41:53.5 0:23:58.9 08:11.5 163 0:34:04.8 130 1:30:46.8 94
94 55 detail závodníka ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 2. /  Muži 60 - 64 let 1:42:15.5 0:24:20.9 07:19.5 105 0:33:11.8 109 1:31:05.4 100
95 168 detail závodníka TECHL Lukáš CZE 1977 Sokol Senohraby 43. /  Muži 40 - 49 let 1:42:20.3 0:24:25.7 06:28.5 46 0:31:45.8 65 1:30:53.6 97
96 1084 detail závodníka REICHEL Hannes GER 1951 TSV 1872 Pobershau 2. /  Muži 65 - 69 let 1:42:22.2 0:24:27.6 07:04.5 88 0:33:01.3 101 1:30:52.3 96
97 165 detail závodníka MACL Přemysl CZE 2000 Kasper Swix Team 1. /  Muži do 18 let 1:42:22.4 0:24:27.8 07:36.7 123 0:32:22.3 85 1:30:46.1 93
98 216 detail závodníka ŠINDELÁŘ Karel CZE 1977 Žižkovský tygři 44. /  Muži 40 - 49 let 1:42:24.2 0:24:29.6 07:04.0 87 0:33:02.0 103 1:30:50.3 95
99 173 detail závodníka KUBEŠ Petr CZE 1964 Kooperativa Liberec 18. /  Muži 50 - 59 let 1:42:35.7 0:24:41.1 07:43.5 130 0:32:46.8 93 1:31:09.6 101
100 314 detail závodníka KUČERA Jiří CZE 1998 Roprachtice 4. /  Muži 19 - 29 let 1:42:37.5 0:24:42.9 09:03.7 217 0:35:13.1 149 1:31:24.3 103