Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 8 km | # | 15 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 565 | RONSBERGER Walter | 1953 | Löffler-Skadi-Loppet-Team | 1:30:31.6 | 0:00:00.0 | 0:42:41.3 | 1 | 0:59:55.3 | 1 | ||
2 | diplom | 538 | BRÖMEL Volkmar | 1955 | SV -Tautenhain | 1:34:58.7 | 0:04:27.1 | 0:44:52.3 | 3 | 1:03:17.8 | 3 | ||
3 | diplom | 702 | KAUPP Rainer | 1956 | TSG Backnang | 1:36:09.9 | 0:05:38.3 | 0:44:52.2 | 2 | 1:03:09.8 | 2 | ||
4 | diplom | 585 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | --- | 1:38:35.7 | 0:08:04.1 | 0:44:56.8 | 4 | 1:03:46.8 | 4 | ||
5 | diplom | 542 | HOFBAUER Dieter | 1953 | Skiclub Großberg | 1:44:57.2 | 0:14:25.6 | 0:49:43.9 | 6 | 1:10:08.3 | 6 | ||
6 | diplom | 533 | HARTWIG Hubert | 1953 | SV TU Ilmenau | 1:45:06.4 | 0:14:34.8 | 0:49:14.6 | 5 | 1:09:36.6 | 5 | ||
7 | diplom | 650 | HELBIG Joachim | 1955 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1:46:39.1 | 0:16:07.5 | 0:50:29.8 | 7 | 1:11:05.3 | 7 | ||
8 | diplom | 710 | BAUER Paul | 1955 | Ski+Bike Deggendorf | 1:49:01.4 | 0:18:29.8 | 0:50:38.6 | 8 | 1:11:44.6 | 8 | ||
9 | diplom | 651 | FRITZSCH Günter | 1955 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1:54:16.2 | 0:23:44.6 | 0:53:48.8 | 9 | 1:16:05.1 | 10 | ||
10 | diplom | 301 | STRAUB Karl | 1954 | SG Gerstetten | 1:56:01.2 | 0:25:29.6 | 0:55:19.8 | 11 | 1:16:44.6 | 11 | ||
11 | diplom | 1125 | PRÁT Alexandr | 1956 | Wien | 1:56:49.7 | 0:26:18.1 | 0:54:20.1 | 10 | 1:15:54.8 | 9 | ||
12 | diplom | 721 | GAZIK Milan | 1953 | Atlas Craft Team | 1:57:44.5 | 0:27:12.9 | 0:55:54.3 | 12 | 1:18:05.4 | 12 | ||
13 | diplom | 705 | JERMOLOW Nikolai | 1954 | Radeberg | 2:04:28.1 | 0:33:56.5 | 0:58:34.1 | 13 | 1:22:43.4 | 15 | ||
14 | diplom | 599 | VALKO Eduard | 1952 | --- | 2:04:43.1 | 0:34:11.5 | 0:59:20.1 | 16 | 1:22:37.9 | 14 | ||
15 | diplom | 618 | PARMA Antonín | 1956 | SKI TEAM PRAHA | 2:04:49.9 | 0:34:18.3 | 0:59:53.1 | 17 | 1:23:34.1 | 17 | ||
16 | diplom | 1182 | MENDE Heinz | 1952 | TB Erlangen | 2:05:17.2 | 0:34:45.6 | 0:59:13.3 | 15 | 1:23:21.2 | 16 | ||
17 | diplom | 803 | STRATMANN Friedrich | 1952 | Hannover | 2:06:10.2 | 0:35:38.6 | 0:58:53.8 | 14 | 1:22:19.9 | 13 | ||
18 | diplom | 620 | PAUNU Pekka | 1952 | Tiirismaan Latu | 2:07:42.1 | 0:37:10.5 | 1:01:54.3 | 19 | 1:26:22.3 | 19 | ||
19 | diplom | 1196 | ZEMELKIN Valeriy | 1955 | Moscow | 2:09:38.3 | 0:39:06.7 | 1:00:28.3 | 18 | 1:25:11.6 | 18 | ||
20 | diplom | 729 | LANGHORST Friedrich | 1952 | Wunstorf | 2:10:51.6 | 0:40:20.0 | 1:04:19.9 | 22 | 1:29:37.9 | 22 | ||
21 | diplom | 814 | CZESNIK Frank | 1955 | paris | 2:13:05.7 | 0:42:34.1 | 1:02:20.4 | 20 | 1:26:58.6 | 20 | ||
22 | diplom | 692 | SCHRÖTER Gerhard | 1952 | SV Olympia Berga | 2:19:27.5 | 0:48:55.9 | 1:02:52.1 | 21 | 1:28:09.1 | 21 | ||
--- | 551 | DUBA Peter | 1954 | SV-Tanne Thalheim | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 693 | MÜLLHOFER Wilhelm | 1952 | SC TSV Pleystein | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 844 | POTH Bernhard | 1953 | Orbis | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |