Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :29.4.2017 MÍSTO :Hustopeče

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas
3238 detail závodníka BAJÁKOVÁ Taťána CZE 1973 --- 1:57:27.5
3272 detail závodníka BALÁK Michal CZE 2006 --- 1:17:48.7
3271 detail závodníka BALÁK Pavel CZE 1964 --- 1:17:49.7
3237 detail závodníka BÁRTA Tomáš CZE 1975 --- 1:52:57.9
3281 detail závodníka BLAŽEK Ivan CZE 1976 Nasavrky Bikers 1:14:37.9
3280 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jana CZE 1975 Nasavrky Bikers 1:16:01.8
6350 detail závodníka BLAŽKOVÁ Jolana CZE 2010 Nasavrky Bikers 1:14:37.5
3204 detail závodníka BUREŠ Antonín CZE 1987 --- 1:25:03.7
3205 detail závodníka BUREŠOVÁ Hana CZE 1990 --- 1:25:04.6
3268 detail závodníka COUFAL Ondřej CZE 2008 --- 1:54:10.2
3201 detail závodníka COUFAL Petr CZE 1980 ORLITEAM 1:36:51.7
3192 detail závodníka DAŇSA Jaroslav CZE 1964 AGROTEC 1:32:45.2
3193 detail závodníka DAŇSA Jaroslav CZE 2005 --- 1:32:45.4
3209 detail závodníka DAVID Jaroslav CZE 1977 --- 0:56:47.7
3282 detail závodníka DENK Ladislav CZE 1965 --- 1:12:34.4
3283 detail závodníka DENKOVÁ Barbora CZE 1969 --- 1:11:23.9
3174 detail závodníka DIVILA Tomáš CZE 1990 --- 1:31:43.4
3162 detail závodníka DOKLÁDALOVÁ Hana CZE 1969 --- 1:51:18.7
3244 detail závodníka DVOŘÁK Radek CZE 1972 ORLITEAM 1:02:42.6
3259 detail závodníka EJEMOVÁ Andrea CZE 1968 --- 1:25:16.2
3261 detail závodníka GRÁFOVÁ Jana CZE 1982 PSK Znojmo 1:20:30.3
3194 detail závodníka GRULICH Milan CZE 1981 AGROTEC 1:35:08.1
3195 detail závodníka GRULICH Ondřej CZE 2007 --- 1:35:08.4
3150 detail závodníka HÁBLOVÁ Kateřina CZE 1986 AGROFERT cyklo tým 1:19:55.3
3203 detail závodníka HÁJEK Ondřej CZE 1986 --- 1:40:42.1
6424 detail závodníka HALÁS Antonín CZE 2011 --- 1:52:31.9
6423 detail závodníka HALÁS Václav CZE 2007 --- 1:06:15.5
3263 detail závodníka HANUŠOVÁ Jana CZE 1981 --- 1:22:19.7
3169 detail závodníka HAVLÍKOVÁ Klára CZE 1987 --- 1:36:27.2
6407 detail závodníka HOLANOVÁ Anděla CZE 2006 Symbio+BMC 1:32:52.3
3167 detail závodníka HOLANOVÁ Hana CZE 1977 --- 1:59:37.8
6421 detail závodníka HOLANOVÁ Julie CZE 2009 SYMBIO+ BMC 1:59:41.8
3242 detail závodníka HOLOUBEK Petr CZE 1980 --- 1:22:14.2
6365 detail závodníka HOLOUBKOVÁ Eliška CZE 2008 TUFO CykloZákladna Otrokovice 1:22:14.6
3172 detail závodníka HONZÁK Aleš CZE 1976 BMX team Vyškov 2:10:27.5
6409 detail závodníka HONZÁK Jaromír CZE 2008 BMX team Vyškov 2:03:02.8
6410 detail závodníka HONZÁK Richard CZE 2010 BMX team Vyškov 2:10:40.5
3173 detail závodníka HONZÁKOVÁ Eva CZE 1976 BMX team Vyškov 2:10:27.4
3155 detail závodníka HŘEBÍČKOVÁ Barbora CZE 2002 Little Nails 1:18:01.2
3255 detail závodníka HŮLKA Jan CZE 1952 --- 1:10:41.3
3217 detail závodníka CHARVÁT Mikuláš CZE 1970 --- 1:33:13.7
3214 detail závodníka CHARVÁT Petr CZE 1970 AGROTEC a.s. 1:37:23.7
3216 detail závodníka CHARVÁTOVÁ Natálie CZE 1970 AGROTEC a.s. 1:37:21.3
3160 detail závodníka CHVOJKA Petr CZE 1977 BESK Praskačka 1:14:06.4
3159 detail závodníka CHVOJKOVÁ Šárka CZE 1982 --- 1:13:20.8
3183 detail závodníka JANČÍKOVÁ Hana CZE 1965 --- 1:34:12.7
6380 detail závodníka KOČOVÁ Barbora CZE 2007 --- 1:31:42.4
3143 detail závodníka KOHOUTEK Tomáš CZE 1973 AGROTEC 1:19:39.4
6466 detail závodníka KOHOUTEK Tomáš CZE 2008 AGROTEC 1:19:39.2
6465 detail závodníka KOHOUTKOVÁ Amelie CZE 2006 AGROTEC 1:19:03.9
3277 detail závodníka KONEČNÁ Petra CZE 1978 --- 2:05:48.3
3279 detail závodníka KONEČNÝ Marek CZE 1971 --- 2:05:50.0
3278 detail závodníka KONEČNÝ Šimon CZE 2005 --- 2:05:34.5
3187 detail závodníka KOSOVÁ Jolana CZE 2001 --- 1:18:20.6
3239 detail závodníka KOSOVÁ Petra CZE 1978 --- 1:15:41.2
3186 detail závodníka KOSOVÁ Veronika CZE 2007 --- 1:53:39.7
6428 detail závodníka KOŠÁR Karel CZE 2008 cyklo team KOLARNA 2:11:07.0
6429 detail závodníka KOŠÁROVÁ Lucie CZE 2005 --- 2:05:37.3
3189 detail závodníka KOŠÁROVÁ Monika CZE 1978 --- 1:52:16.7
3207 detail závodníka KROTKÝ Jan CZE 1985 --- 1:07:20.6
3222 detail závodníka KRYŠTOF František CZE 1980 --- 1:54:33.2
3270 detail závodníka KUBÍČKOVÁ Hana CZE 1982 --- 1:22:18.9
3258 detail závodníka KUČEROVÁ Lenka CZE 1984 --- 1:10:19.2
3250 detail závodníka KUNC Marek CZE 1975 GHOST Team 1:07:44.7
6375 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 1:07:42.8
3256 detail závodníka LANDSMANOVÁ Ellen CZE 2011 --- 2:41:23.2
3196 detail závodníka MACH Jan CZE 1963 --- 1:34:23.5
3197 detail závodníka MACHOVÁ Alena CZE 1964 --- 1:34:23.2
3200 detail závodníka MENŠÍK Michal CZE 1971 ORLITEAM 1:36:58.4
3139 detail závodníka MICHÁLEK Jiří CZE 1966 --- 1:53:35.2
3165 detail závodníka MICHÁLEK Petr CZE 1998 --- 1:53:39.4
3164 detail závodníka MICHÁLKOVÁ Jana CZE 1971 --- 1:53:52.4
3211 detail závodníka MORAVEC Michal CZE 1972 --- 1:05:40.6
3191 detail závodníka MORAVEC Ondřej CZE 2008 --- 1:34:56.9
3190 detail závodníka MORAVEC Petr CZE 1974 --- 1:34:56.3
6474 detail závodníka MUNZAR David CZE 2007 --- 1:07:11.4
3136 detail závodníka MUNZAR Jiri CZE 1975 MTB Dalečín 1:07:11.7
3142 detail závodníka MUNZAROVÁ Věra CZE 1980 --- 1:06:34.9
3230 detail závodníka MUSIL Zdeněk CZE 1961 AGROFERT cyklo tým 2:03:21.5
3154 detail závodníka MUSILOVÁ Jitka CZE 1982 --- 1:30:38.9
3231 detail závodníka MUSILOVÁ Stanislava CZE 1964 AGROFERT cyklo tým 2:03:26.5
3181 detail závodníka NĚMCOVÁ Lucka CZE 2005 --- 1:20:41.4
3182 detail závodníka NĚMCOVÁ Stanislava CZE 1974 --- 1:20:50.2
3180 detail závodníka NĚMEC Pavel CZE 1972 --- 1:20:30.7
3274 detail závodníka NOVÁKOVÁ Apolena CZE 2003 --- 1:38:04.5
3273 detail závodníka NOVÁKOVÁ Lucie CZE 1977 --- 1:38:04.5
3257 detail závodníka NOVÁKOVÁ Marie CZE 1980 --- 2:41:23.7
3275 detail závodníka OBADAL Radek CZE 2007 --- 1:37:18.7
3276 detail závodníka OBÁDALOVÁ Radka CZE 2007 --- 1:37:18.4
3140 detail závodníka PETRÁČEK Milan CZE 1974 ČESKÁ SKALICE 1:14:18.4
3235 detail závodníka PLÁŠEK František CZE 1968 AGROFERT cyklo tým 1:06:48.4
3234 detail závodníka PLÁŠEK Martin CZE 2003 AGROFERT cyklo tým 0:56:43.9
3236 detail závodníka PLÁŠEK Tomáš CZE 2003 AGROFERT cyklo tým 1:06:48.4
3262 detail závodníka PLISKA Jiří CZE 1978 --- 0:54:12.1
3202 detail závodníka PLOCR Milan CZE 1986 --- 1:34:15.6
3260 detail závodníka POLÁK Bronislav CZE 1971 --- 1:31:08.7
3266 detail závodníka PRACHAŘOVÁ Tereza CZE 1995 SYMBIO+ BMC 1:12:41.3
3210 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Ivana CZE 1957 --- 1:23:21.9
3147 detail závodníka REJZL Martin CZE 1977 --- 1:35:32.3
3170 detail závodníka REJZL Václav CZE 2008 --- 2:13:51.0